Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

tak to je maso :DD a co je protiklad od komunistu ? 

 

ja to prestal hrat kvuli tem OP rusakum .. pokud to je porad stejny tak to asi zapinat nebudu

mno zkus a uvidíš... tyhle hry se měněj co měsíc skoro... občas jsem i já překvapen :-D mno problém Mause je ten, že ten armor je kurevskej a WT ctí čísla armoru a penetrace... mno a to je problém... sice dali oponentům apcr granáty, ale asi je nemaj všichni... ale tak vím že to je chvilka slávy, si jí užívám a pak to hasne, to je jasný :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@micka Já se poslední dobou zlobil, že stejné dělo DT-5T ač tabulkově stejné má výkyv na třech tancích jako prase. KV-85 a IS-1 totálně neschopné tanky, ale T-34-85  likviduje na ránu. Stejné dělo, stejná munice, expertní posádky. 

 

V celku bych očekával, že výbušná složka udělá v tanku své. V motoru taky. V lepším případě pouze T-34-85.

Ovšem co bych nečekal bylo v poslední době neskutečná výdrž Pz IV a KV-1. A trošku mi neladní to jak píšeš něco o číslech penetrace a pancíře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli neni M 26 peršing Op,tak ja su cinskej buh srandy  ;-)  .co uvidim bokem s tou druhou munici de na ranu a vetsinou je skoro fuk,kam ho trefim.sice to neni tank na prvni lajnu,ale jinak je to zabijak.

 

Tak z boku se dá dát kde kdo s kde čím, a je pravda že peršingu to jde velmi dobře, ale to z něj ještě nedělá op mašinu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak MAUS zakoupen na naléhání mého syna.První bitva dva tanky a druhá to jsem oprvdu nechápal jak můžu dostat takový los.11 hráčů a všichni měli BR pod 48 jeden dokonce 37%.No taky to dopadlo jak mělo všichni se v Karpatech zakempili a nějaká minimální snaha vůbec já s Mausem kousek od hradu.No nic.Je to děsně pomalá plečka a kdyby se mému synovi tolik nelíbil tak ho nekoupím.Ale dělo dost náladové,když to srovnám s Jagtigerem tak je to více na boj z blízka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Případně na našem foru v novinkách .

Hrome chlapi,chodíte vůbec někdy spát, do školy nebo do práce ? Člověk sem žene s krásnou novinkou a už se našel nějakej záškodník kterej mi pokazí radost :-)

-----------------------------------------------

 

Samozřejmě si dělám legraci a dannyho chválím za aktivitu. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě dnes končí :laugh:  a je dost možné že zítra bude telefon že na to mám hodit bobek i na ty dva zbylé dny :whistling:

 

Jinak to tu už máme dokonce dvakrát,napřed jsem to postnul já a po pěti minutách i Forger. :-) Takže si myslím že informovanost nepatří mezi slabiny toho  fora :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zaručnej způsob jak na větší vzdálenost střílet přesně (prostě první ranou se trefit) bez využití tzv. "zástřelu" ? Mluvím o SB, takže čím více ran, tím spíš vás někdo odhalí, a většinou jedna rána rozhoduje, tak by mě zajímalo jestli to děláte jako já, první rána takovej spíš odhad - pokus omyl, nebo se podle něčeho řídíte a funguje to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...