Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nevím jak vám, ale mě se v AB zase ztrácej střely. Nejdřív jsem to sváděl na nerovnost terénu, ale právě jsem měl před kanónem Šemíka hezky z boku na 100m. Nikde nic jen tráva.

Prásk do boku a nic. Vůbec nic, jak bych nevystřelil...  :dry:

tohle se me stava delsi dobu.

vcera me na mape polsko sundal walkerbuldog na capu skrz zed.kdyby jednou ranou,ale aspon 6x me trefil pres barak

resp point enemaku na mape pevnost.dohrcim tam s T34-85.enemacka KV 85 se respne,zacne po me strilet.ja opetuji palbu a 4x nic.na 50 metru se musim trefit,aji kdybych nechtel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno nahoď ji v modifikacích a před bitvou jí rozklikni... já měl včera to samé u Mause :-D čirá lenost :-) prostě klikni na tu munici :-) a vyber tu lepší vyzkoumanou :-)

 

někde v garáži by mělo bejt dokoupení munice.. a pak to zatržítko na automatický doplňování

oboje sem udelal ale v nabidce ju nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco odjinud: Ve WT nám už přes tři roky hraje v menu orchestrální hudba... mě by zajímalo, zda li to je vlastní tvorba Gaijinu, či jsou to snad nějaké skladby převzaté od někoho... nějakých skladatelů? Musím uznat, že se mi dost líbí... i hudba v bitvě když se zapne na správném místě je luxus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...