Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Něco odjinud: Ve WT nám už přes tři roky hraje v menu orchestrální hudba... mě by zajímalo, zda li to je vlastní tvorba Gaijinu, či jsou to snad nějaké skladby převzaté od někoho... nějakých skladatelů? Musím uznat, že se mi dost líbí... i hudba v bitvě když se zapne na správném místě je luxus...

 

Je to tvorba Gaijinu https://warthunder.com/en/soundtrack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco odjinud: Ve WT nám už přes tři roky hraje v menu orchestrální hudba... mě by zajímalo, zda li to je vlastní tvorba Gaijinu, či jsou to snad nějaké skladby převzaté od někoho... nějakých skladatelů? Musím uznat, že se mi dost líbí... i hudba v bitvě když se zapne na správném místě je luxus...

 

 

ne všechno je tvorba Gaijinu. teda nechci je nějak podceňovat, ale myslím že kvalit Beethovena nedosahujou :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nejlepšim se ma prestat.takže to vypinam a du do prace :-D

 

 

Bys už měl zkusit i RB či SB, když je v arkádě drtíš :pirate:

 

ne všechno je tvorba Gaijinu. teda nechci je nějak podceňovat, ale myslím že kvalit Beethovena nedosahujou :-D

 

 

To vypadá, že se dle toho videa inspirovali s nájezdem/přepínáním kamery v hangáru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po velmi zralé úvaze nehodlám dále tahat čerta v podobě M103 a Pattona za ocas a kašlu na ně.Horší hraní jsem snad nezažil.Zahraju s dobrým pocitem ze hry za Rusy i Němce,ale tohle už je opravdu moc.Zvlaštní je,že ani jednou co mám tu sniperku M103 jsem nedostal mapu Mozdok. :down:  :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...