Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

poprvy mapa Finsko.parada.ale mohli by neco udelat s tema stromama.porazim stroma  5 minut se ho nemuzu zbavit.porad ho tlacim pred sebou nebo tak nejak.

a hlavne by me zajimalo,kdy namontujou,respektive zprovozni kulomety na dvojkovych tigrech.kazda papundeklova krabica kulomet ma  atyhle legendy ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V AB se mě posledních pár dnů dvakrát stalo, že jsem mohl opravit tank, aniž bych měl opravárenskou sadu.

Poprvé jsem byl úplně mimo cap, automaticky jsem aktivoval opravu a hned jsem si uvědomil, že mám novej tank a bude prd. K mému překvapení se tank opravil...

Zbytek hry jsem si pak říkal, že jsem se asi zbláznil  :yes:

 

Dneska zase, vzal jsem novej tank a hned první bitvu to samé. To jsem byl tak 10m od kruhu capu. Když se mě to opravilo projel jsem capem a tak 40m za ním prásk, motor v řiti. Žádná oprava...  :no:

 

Co to jako je?  :dntknw:

 

V druhém případě bych bral, že je tam ještě nějaký bug a je ta zóna širší než cap....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me onehda skončil premiak.novej kupovat nechci,pac jedu na dovču a ted pres leto neni tolik času na hrani.tak si řikam,no nic,skusim to bez premka,nakej milion mam nasyslenej.a ono k mymu prekvapeni se to da v klidu hrat aji bez premka.|TOP tiery na sebe v klidu vydelaji,zadny jak ve WOTku,kde musel clovek s 10 tierem zahrat jak buh,aby to bez premka uzivil.to se me libi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera adneska se me zacalo stavat,ze valim s tankem na plnej plyn.najedu na drevenej stul,hromadku dreva  atank me to kopne takovym zpusobem,ze jedu po jednech pasech v uhlu 45 stupnu.deje se to taky nekomu ?

Jo, jel jsem s buldogem na mapě Polsko asi 40tkou, najel jsem na dřevěný plůtek a vykoplo mě to tak, že jsem se převrátil. Na dřevěné plůtky a všelijaký bordel pozor, tanky to nadhazuje šíleným způsobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grrrrr.nemuzu si pomoct,ale WT tanky začinaji pěkně WOTkovatět.na 300 metru na rovine netrefim 4x po sobe stojici tank.kdyz uz ho trefim,tak mu to nic neudela.kdyz mu to nahodou neco udela,vypise to poskozeny kde co,otaceni veze atd,tak v klidu otoci vez a prask.du na ranu.me kdyz nekdo poskodi otaceni veze,minimalne 10 vterin neudelam nic.maximalne odcouvu.mrknu na kartu hrace,ejhle,1000 bitev......že by konspirace ala Kanááár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...