Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Myslím, že tam psali, že ovládání rádia zvyšuje dosah rozesílaných informací, ne dohled. Takže příliš  vzdálené tanky prostě tebou naspotovaný tank neuvidí na mapě.

Máš nejspíš pravdu.Já to poslední dobou nijak zvláště neřeším.Posádky mám docela dost vyzkoumané tak předávání zpráv nevnímám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že poladili Finsko. Na severu je pár úprav, které umožňují projet do údolí, aniž by tank byl furt na ráně z protějšího kopce. Podle mě to jsou jen další schovky pro mouly, kteří chcípají při ostřelovaní se od základny k základně :dry:

 

Nelíbí se mě nový způsob spouštění oprav. Totálně nechápu, co tím sledují. To si jako nějaký jantaři spouštěli opravy omylem, nebo co?

Vždyť to U je kurňa tak daleko od hlavního ovládání, že to snad ani není možný.

Navíc mě přijde, že někdy to nastartuje hned a někdy to musím podržet  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si kdo chce co chce říká, ta nová voda je fajnová...

I se pěkně hejbe.

WT_Stalingrad_voda_01.jpg

 

 

 

WT_Stalingrad_voda_02.jpg

 

 

 

 

A jak jsem se tak kochal, tak jsem málem zahučel do pěkný pastičky  :-D

Než jsem hodil zpátečku, už jsem klouzal dolů, ale ještě to motor vytáhnul  :whistling:

Je jich kolem toho pobřeží docela slušná řádka, jednu jsem viděl zasypanou.

 

 

 

WT_Stalingrad_past_01.jpg

 

WT_Stalingrad_past_02.jpg

 

 

WT_Stalingrad_past_04.jpg

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapáci, mám čím dál větší deprese z toho ovládání oprav...  :verymad:

 

Chová se mě to jak pi... a nejsem schopen v tom najít nějaký vzorec, abych se naučil co, jak a kdy reaguje....

 

Týká se AB. Existují tři varianty:

  1. Spustím to ručně, hezky postaru.
    1. Naprostý unikát...
    2. Hezky to nastartuje jako dřív a pak se začne opravovat.  :thumbsup:
  2. Musím podrže U, a to kurňa dost dlouho, aby se to kurňa nastartovalo!  :wallbash:
  3. Pouští se to automaticky!
    1. Nekecám, opravil se mi takhle pás. I na ofiku si na to někdo stěžoval. 
    2. Měl jsem na hadry tank, rudý bylo snad úplně vše (tak vono to u toho Jacksona není taková zvláštnost  :laugh: ). Než jsem se z tý pecky rozkoukal, už běžela oprava. Asi se ten poslední maník v tanku vyděsil.
    3. Například na capu, pokud se nehýbete, se automaticky začne nakládat munice. Tohle mě nevadí, předchozí systém byl napytel. Jakmile se pohnete, nakládání končí.

Tajně doufám, že do toho zabudovali nějakou umělou inteligenci, ale smysl mě uniká.

Mám třeba na posádkách nízko vyzkoumané opravy, ale to snad jen zkracuje dobu opravy, ne?

 

Nemáte k tomu vlastní postřehy?

Díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já v tom teda nehledám vědu. protože když už ty opravy musím použít, tak jsem většinou stejně už v prdeli :-D

 

takhle: když to stisknu jednou, tak se to načítací kolečko naplní samo a pak začnou opravy. když to podržím, kolečko se napalní taky a pak začnou opravy. pásy se mi opravujou automaticky. takže (aspoň v mým případě) funguje každá z těch variant a není potřeba v tom hledat složitej vzorec... možná to chce jen trochu cviku a pak si člověk zvykne.

 

jediný co mě napadá že by mohlo dělat problém, že tu klávesu člověk podrží a pustí dřív než se to kolečko načte, pak se tank nezačne opravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do pekel, pásy se teď opravujou automaticky? To neni dobrý. U Hetzera , vlastně u všech stíhačů sem měl vždycky tendence se natočit tak abych moh kropit toho, co mi ten pás sundal popřípadě, když byl moc blízko, a snažil se mě objet, tak sem rotoval kolem toho rozbitýho pásu jak káča dokud jeden z nás toho druhýho neposlal na šroťák. Takhle se to kapku zkomplikuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já v tom teda nehledám vědu. protože když už ty opravy musím použít, tak jsem většinou stejně už v prdeli :-D

Naprostý souhlas  :laugh:

Ale někdy se to kurňa hodí, viz ten případ co píše Panzergranade

Používal jsem to v AB i se zaseknutou věží. Velice často se mě to hodilo, smáznout enemáka a pak se v klidu opravit  :-)

 

možná to chce jen trochu cviku a pak si člověk zvykne.

Ale já na to asi nemám nervy  :wallbash:  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S updatem WT přišel i update ovladačů na Nvidii. Objevilo se i, že si to kluci domluvili :laugh: 

A lup, dneska další verze ovladačů a minipatch na WT  :-)

 

To jsem zvědav, co to udělá s tím prudkým poklesem FPS na nulu. Budu to mít trochu zkreslený, protože včera jsem si přepnul na WiP/RC co s těmi poklesy udělá 64b verze. Jedna hra na Polsku, FPS poskočilo na 110 při nastavení grafiky na full  :woot: (takže tak o 30 oproti předchozímu). Poklesy nezaznamenány, uvidíme co dnes Rýn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S updatem WT přišel i update ovladačů na Nvidii. Objevilo se i, že si to kluci domluvili :laugh:

A lup, dneska další verze ovladačů a minipatch na WT  :-)

 

To jsem zvědav, co to udělá s tím prudkým poklesem FPS na nulu. Budu to mít trochu zkreslený, protože včera jsem si přepnul na WiP/RC co s těmi poklesy udělá 64b verze. Jedna hra na Polsku, FPS poskočilo na 110 při nastavení grafiky na full  :woot: (takže tak o 30 oproti předchozímu). Poklesy nezaznamenány, uvidíme co dnes Rýn...

 

S updatem WT přišel i update ovladačů na Nvidii. Objevilo se i, že si to kluci domluvili :laugh:

A lup, dneska další verze ovladačů a minipatch na WT  :-)

 

To jsem zvědav, co to udělá s tím prudkým poklesem FPS na nulu. Budu to mít trochu zkreslený, protože včera jsem si přepnul na WiP/RC co s těmi poklesy udělá 64b verze. Jedna hra na Polsku, FPS poskočilo na 110 při nastavení grafiky na full  :woot: (takže tak o 30 oproti předchozímu). Poklesy nezaznamenány, uvidíme co dnes Rýn...

Doufám,že už konečně někdo pochopí,že s mapou Rýn to řádně pos... :wallbash: .Není bitva,aby v chatu někdo nenadával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě nové mapy: Stalingrad vs Rýn

 

Hádanka: Kterou mapu si soudruh vybere, aby byla v nové verzi vymazlená?  :-D

 

Po dnešku a výše uvedených aktualizacích WT a driverů však musím říct, že Rýn byl v pohodě. Ačkoliv mě to včera na Polsku jelo těch 110FPS, tak dnes jsme se k tomu jen občas dostal. Standardně kolem 80FPS +/-10. A to jak na full, tak na optimalizaci Nvidia, která mě to nastavení trochu stáhla. Jenže chápu, že mě asi pomohly ty drivery, rozhodně ne mini aktualizace WT.

 

Ale netvrdím, že to zmizelo! Třeba na Normandii mě jednu chvíli spadlo FPS na 16 a vydrželo tam kurňa asi půl minuty, za kterou jsou vyskákal z města  :-)

Tu jsem ale po updateu ještě neměl, takže nemohu srovnávat.

 

Přijde mě, že se to začne zadrhávat, když začne bombardování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechce někdo účet ? nevím, co jsem komu udělal, ale za posledních 20 her, mě vše loupe na ránu, maximálně 2 a já dal bez prdele celkem 3 killy...

Tak přesně tohle jsem zažíval myslím skoro celý červen.Ať jsem vzal co jsem vzal samá porážka a vůbec jsem se nechytal.Z hodnocení 60% win jsem spadnul na 43% absolutně jsem nechápal co se děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tohle jsem zažíval myslím skoro celý červen.Ať jsem vzal co jsem vzal samá porážka a vůbec jsem se nechytal.Z hodnocení 60% win jsem spadnul na 43% absolutně jsem nechápal co se děje.

 

já si připadám jak prokletej, jako nikdy jsem nevynikal, ale zahrál jsem si, poodrážel, ale i pozabíjel.

 

Ale co se děje od léta je strašný a přijde mi, že se to zhoršuje... Hlavně se hodně zhoršilo sejmutí na jednu ránu, to je na denním pořádku ( hlavně od tý doby co IS2 1944 dostala nový náboje ). A hlavně když proti prvnímu Tigeru 2 začíná jezdit Maus apod.

Byl jsem tak zoufalej, že jsem si udělal sadu na první tiery a tam se to také přeneslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel tohle se táhne všemi ranky a jak jednou neseš černou známku nemáš šanci.Já to měl 4x a vždy to bylo po dosažení hranice 60% win.Osobně já dával s IS2 1944 Tiger II i dřív bez těch jejich nových nábojů,ale to nemění nic na faktu,že prostě BR. 6.7 je prokletý a ztracený hraní.Nemyslím jen tanky,ale v letadlech je to podobná situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...