Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jo není,ale pro příklad teď bitva jedu s T54 střelím do motoru druhou T54 a ono nic?Druhá rána začne hořet třetí konečně končí a vše do zadní části.Vzápětí střílím Jagdpanther do boku z 2 metrů na munici a hle zase nic on se otočí a vpohodě mě vyndá na ránu.Jetli tohle není zmanipulované tak už fakt nevím.No nejvíc to naštve když jsem první a mám 8 killů. :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo není,ale pro příklad teď bitva jedu s T54 střelím do motoru druhou T54 a ono nic?Druhá rána začne hořet třetí konečně končí a vše do zadní části.Vzápětí střílím Jagdpanther do boku z 2 metrů na munici a hle zase nic on se otočí a vpohodě mě vyndá na ránu.Jetli tohle není zmanipulované tak už fakt nevím.No nejvíc to naštve když jsem první a mám 8 killů. :mad: :mad:

Nehraj arkádu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit jak se počítá cena oprav? Někdy po zásahu munice, nebo palivové nádrže a explozi celého tanku, platím docela malou částku. Jindy dohraji celou bitvu, ani neopravuji a v garáži mám zničený tank. Musím zaplatit za nový z fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to ale stane bez toho, aby mě někdo zničil. Normálně přežiji do konce bitvy. Třeba stačí že je modul poškozený a i když je tank pořád bojeschopný, tak se na konci bitvy poškozené moduly musí opravit. Pokud je jich hodně, tak se to bere jako zničený tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak....tohle není wotko

bohužel asi je- Polsko, tam tě prošije letadlo přes zeď a přes ty kamenný ploty zase tank. Vypadávající spot opět spolehlivě funguje. Pokud není video přímo ze hry, v záznamu to neuvidíš. 

 

Takže tvrzení proti tvrzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže zatim nejvetsi šunka,hruza nebo jak to nazvat je Su 122.nic netrefi.imrvere mrtvej ridic,nabijec,strelec.kdyz se trefim,tak nic neprobije neudela ,ale me uz asi 15 hracu pres pul mapy trefi presne na pruzor ridice.desny TD.uz at je pryc

a jak to dneska šilene laguje se ani slusne nazvat neda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to střep, jinak se to nedá nazvat. Už na začátku jsem střílel do německýho shermana a co? Ding tedy hit za 1. Po několika ranách se flegmaticky otočil a na ránu mě poslal do kytek. V jedný bitvě jsem ustál palbu dvou SU-122. Jediný co bylo tak pás dole, zraněná posádka. No prostě říkejme tomu "beta"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hit za 1 to je co jako? :-) 122 je dobrá... jenom náladová na tu he munici... přeci jen té explozivní složky tam není tolik... žádnej boj z první linie, ani vlastně z žádné linie :-D ptž vás fakt vyřadí one hitem a je to dobře, ptž armor to nemá... spíš se k někomu přidat a čekat až enemy vystřelí, vylézt, vystřelit a zalézt... hrál sem jí před půl rokem... třeba je už i lepší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě HIT a pak 1 něco. Neprobije to KV-1 z boku ani zadek věže. S tím strojem jsem ukončil veškerou činnost

a s tou prubojnou munici tigra na motor zezadu.tri rany a nic.taktez odlozen.mozna me jen nesedi ta houfnice,pac to je oblouk,jak kdyby chtel prestrelit vysoky tatry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel asi je- Polsko, tam tě prošije letadlo přes zeď a přes ty kamenný ploty zase tank. Vypadávající spot opět spolehlivě funguje. Pokud není video přímo ze hry, v záznamu to neuvidíš. 

 

Takže tvrzení proti tvrzení.

 

Polsko je podivná mapa. Když se na ty baráky podíváš pořádně, tak jsou děravý jak ementál. Samá ruina, vymlácené okno mezi baráky 10cm škvíra a tam všude je možné vidět skrz a podle mě i prostřelit. Kdo to má zmáknutý může tak škodit. Samozřejmě nevylučuji i bugy, kterých tam na začátku bylo mraky.

Zeď nepovažuju za větší překážku. V 90% případů střela projde skrz, občas někde cestou vyšumí. Stejně tak ploty, kde je problémový hlavně betonový sloupek a přijde mě, že prostřelit dva ploty už nejde.

A to mě přijde taky v pořádku. Průstřelnost bude také podle použité munice.

Spot je občas pro naštvání, když je tank skrz plot vidět, ale není označený  :smile: Beru to jako přípravu na SB  :biggrin:

 

A letadla? Kamikadze styl tě sejme všude a bomba? Stačí, aby bouchla v okruhu 10m a je vymalováno. Nějaká zeď jí nemůže zastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel asi je- Polsko, tam tě prošije letadlo přes zeď a přes ty kamenný ploty zase tank. Vypadávající spot opět spolehlivě funguje. Pokud není video přímo ze hry, v záznamu to neuvidíš. 

 

Takže tvrzení proti tvrzení.

 

hrajete arkádu a divíte se ? však ta nemá  reálnější bitvou nic společného......

 

v arkádě je možný absolutně vše.......

 

 

osobně se vám divím....ale je každýho věc co si hraje.. :)

 

a to že jde střílet skrze překážky jako je zeď....je bohužel  asi stále neopravený bug

 

i když Miruno píše něco o použité munici, možná na tom něco bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mix AB a RB a děje se to všude. Právě v RB jsem to schytal přes plot v Polsku a na Kubáni mi mizel M4. Přál bych ti můj MM a vše s tím spojené

 

já hraju jen RB, na simulátor ještě nemám koule :-D...a nevyhovuje mi hlavně to, že koukám skrze lauf .....rád se tankem kochám , protože modely tanků maj ve WT vypilované :-)

 

danny já hraju většinou sám a klidně si ten MM vyměníme :-) já mám MM všelijaký, málokdy jsem top tier a podle toho prostě se snažím hrát a přestože tanky hraju pár měsíců ( max 4 ) tak vím jedno, že 80 % mých smrtí jsem si zavinil sám, at už jsem špatně jako ocas najel, nebo jsem se přestřeloval když jsem neměl, nebo jsem příliš spoléhal na své schopnosti :-))) nějaký dignutí, nebo že jsem neprobil atd...je to hra , ta je nějak udělaná a rozhodně není dokonalá, spíše než chyby hry mi vadí ti co po startu začnou střílet jak vemena.....

 

možná nezaškodí než hru kritizovat, kouknout se na sebe jak vlastně hraju, třeba si pustit v klidu záznam, tam člověk uvidí vlastních chyb :D

 

 

jde jen o to, zda vůbec vlastní chyby vidět chce , protože je mnohem jednodušší svést vlastní neschopnost na hru ( taky jsme to dělával a občas mi to stále ujede ) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si podotknout, že hraju stejně, střílím na stejná místa a výsledek? Výkon munice létá ode zdi ke zdi, stroj který je komplet vyzkoumán předjede stejný, na rovině...na to jsou nejlepší německé prémiáky PzIIIN a Pz IIH. Tam ten výkyv je nejlépe poznat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si podotknout, že hraju stejně, střílím na stejná místa a výsledek? Výkon munice létá ode zdi ke zdi, stroj který je komplet vyzkoumán předjede stejný, na rovině...na to jsou nejlepší německé prémiáky PzIIIN a Pz IIH. Tam ten výkyv je nejlépe poznat

Hodně dělá posádka. Trochu jsem se utrhl ze řetězu a koupil na M26 17500 bodů, které jsem rozdělil do posádky + Eso. A ten rozdíl je cítit. Kamarád přede mnou jel taky v M26 no já ho dohnal a i předehnal až sem se divil, že mu to jede nějak pomalu. Taky 9 sekund nabíjení místo 12 je paráda a opravy? Kousek ode mne vybuchla bomba co na mě hodila Stuka, která mě i zapálila a prakticky celý tank byl zničený. Opravoval jsem 18 sekund a jel jsem vesele dál. Hráno v RB.

Jinak musím říct že M26 je prostě luxusní tank a zatím to nejlepší v čem sem měl tu čest jezdit. Takže se bojím, že ho ponerfujou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debilita hráčů ve WoT zdaleka tak nevynikne, jako debilita asi stejných hráčů ve WT. Tady tank nabíjí docela dlouho a když se pohne, tak ještě nedokáže zamířit okamžitě. Běžně se mi stává, že stojím jako první v soutěsce a proti mě 2 nepřátelé. Za mnou další 4 naši blbbečkové a čekají co jako dokážu. Jednoho enemáka zlikviduju a druhý mi poškodí pásy. Nemůžu ho s TDéčkem zaměřit a tak do mě láduje jednu za druhou. Až na třetí ránu mě zničí a ti 4 blbci nevyjedou a ani jeden do něho nestřelí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre to jsou ti ubožáci, křičící jak je WoT špatné a budují kariéru ve WT. Bohužel úplně stejně.

Posádky tahám jak jen to jde, nehodlám do hry už vrazit víc, než jsem dal.

nyní jedu AB, protože potřebuji vyzkoumat alespoň opravy na IS-1. A perlička na závěr. Kde se vzala tu se vzala Pz II. Tři rány z T-34-85 než šla do kopru. Pak jejich SU-122. 3x do poklopu řidiče- výsledek? Nic se mu nestalo. Moji Su-85 právě do poklopu řidiče vyndal týpek přes celou mapu východní Evropy. Co tedy dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal do té hry už celkem dost, ale taky se mi to vrátilo v zábavnosti, jak už nic neexpím násilím a hraju to co mě baví, tak je to v klídku. Teď už jen nadávám na občasné seky spoluhráčů a někdy absolutní nezájem, hlavně že to je kooperativní hra a pak na mody, některé jsou hodně debilní třeba na mapě Kursk jeden bod nebo na mapě Terek taky jeden bod. Jinak sem v klanu a hrajem svazovky a to je taky jiný zážitek (něco jako CW ve Woktu, ale mnohem zábavnější, teda když se daří). Už ani ty letadla mi tak nevadí, jak sem tady kdysi pobékával, většinou vezmu AAčko a pár letadel sundám a je klid a já mám dobrý pocit. Je to fajn. :)

Nejlepší je jezdit ve skupině dvou až čtyř, to je pak úplně o něčem jiném a zábava se násobí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...