Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Real není simulátor.!!!

Jinak JagtpanzerV je největší trapárna kterou jsem v téhle hře hrál.

Dělám 10 oprav zdarma se vším co mám a tenhle chudák funguje tak, že jakýkoliv zásah = KONEC!!!

Mám ještě 2 opravy zdarma ale těch 8 probíhalo přesně tímto stylem.

Zásah = konec.

To jsem ještě nezažil s žádným tankem. I ty největší chudáci občas třeba dvě rány snesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Real není simulátor.!!!

Jinak JagtpanzerV je největší trapárna kterou jsem v téhle hře hrál.

Dělám 10 oprav zdarma se vším co mám a tenhle chudák funguje tak, že jakýkoliv zásah = KONEC!!!

Mám ještě 2 opravy zdarma ale těch 8 probíhalo přesně tímto stylem.

Zásah = konec.

To jsem ještě nezažil s žádným tankem. I ty největší chudáci občas třeba dvě rány snesli.

twl to vím že real není simulátor :laugh: ty už jsi asi v důchodu tak máš čas čekat na MM a hrát hodinové bitvy... my co ti ten důchod děláme se musíme spokojit s real a arkád bitvama :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mu prd rozumíš. Mají tank, ono to oproti wotku střílí aj z kulometu. Velká radost, že to jede a ta zbytečná hovadina v pravo dole- proč na to čumět, že ;-)

mno ještě odpoledne to jde, ale od těch pěti šesti do deseti je to hrozné... ale fakt zase díky nim člověk může i vyniknout... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo tam vzal třeba stuarta... což by neměl na čtvrtém ranku... ale byla dominance, tak si říkám že půjde capovat... mno nešel hovado :-D ... a to je tak něják pořád dokola mno... lidi v dobrých tancích s nulovou inteligencí :-D ale co mno, je to jenom hra... dneska bude peršán, tak jsem zvědav :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také že vynalezl atomovku? jak přínosné ... :Smile_trollface-3:

To ale není pravda. On pouze napsal vzorec o zachování energie. Atomovku vůbec nedělal a naprosto zbytečně se trápil, že to zavinil. To by pak člověk nemohl udělat vůbec nic protože nikdy nevíš, jaký hajzlík se něčeho chytne a udělá z toho zbraň.

 

Co ty řetízky na tom Pz, víte někdo na co to tam bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

micko, bejvalky brách je špica v matice a jazycích, skvěle hraje strategie a se zavazováním tkaniček měl hodně dlouho problém. Zachránil to tedy suchej zip

edit: jinak koukám, že Pz III začínají čelně pěkně párat Shermany. Zvláště M4 to chytá jedna báseň do vany bez ohledu na sklon pancíře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak peršán zatím nic moc... sice je v základu a za 200 GE sem si pořídil jen opravy, aby mi nehráblo... ale co mi na něm nesedí je nižší pohyblivost... kdy třeba nevyjede ani menší kopeček :-D a nebo nezatočí na místě... to se snad vyřeší upgrady, ale nevím nevím... každopádně lauf zatím hodnotit nebudu, ptž lepší munici nemám, armor také ne, ptž jsem zatím potkal jen obrovské německé bestie... zatím je to tak 50 na 50... plusem je vysoká zdrhací zpáteční rychlost a to až 14-15 km/h  :Smile_trollface-3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak peršán zatím nic moc... sice je v základu a za 200 GE sem si pořídil jen opravy, aby mi nehráblo... ale co mi na něm nesedí je nižší pohyblivost... kdy třeba nevyjede ani menší kopeček :-D a nebo nezatočí na místě... to se snad vyřeší upgrady, ale nevím nevím... každopádně lauf zatím hodnotit nebudu, ptž lepší munici nemám, armor také ne, ptž jsem zatím potkal jen obrovské německé bestie... zatím je to tak 50 na 50... plusem je vysoká zdrhací zpáteční rychlost a to až 14-15 km/h  :Smile_trollface-3:

 

U Peršana začne zábava až s tou druhou municí, a to poslední APCR vozím jen jako zálohu na čelní setkání s KT (H). Co se stoupání týče, bude třeba vydržet až to opraví, zatím má cca poloviční stoupavost oproti reálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...