Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Co to zas, do háje, je za vychytávku? Nejdou mi opravit stroje......se za zase soudruhům něco nepovedlo......

 

edit: na asi 10 pokus konečně opraveno......a nebylo to zamčenou posádkou, asi 10 min po bitvě a nešly ani stroje se kterými jsem dnes nehrál.....

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M4ky na druhém ranku jsou skvělé. Momentálně nejzábavnější vozítka ve hře + Chaffee.  :thumbsup:

jak který. Moje dnes bohužel jsou v regálu šrot. Přál bych vám zažít to, co mám poslední dny. Ani jeden národ nepoznávám, skill mi spadl asi dno Mariánského příkopu...jestli tady v tý hře nebude něco jako osobní hodnocení tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak který. Moje dnes bohužel jsou v regálu šrot. Přál bych vám zažít to, co mám poslední dny. Ani jeden národ nepoznávám, skill mi spadl asi dno Mariánského příkopu...jestli tady v tý hře nebude něco jako osobní hodnocení tak nevím

doufám že nic takového nebude, jen by to tu hru zkazilo, stačí počet bitev popř. W/R na staty je tu wotko, které je pro mě kvůli xvm nehratelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si taky pískal, no a nyní? Zkusil jsem RB. Nejvíc tam nastřílela M5A1. M4 a M4A1 jsou rázem nějak impotentní. A to mě čeká mohutné přeexpení na Jumbo a Shermany s dlouhým dělem

fakt divné, nedávno jsem je vzal provětrat a v jedné hře 12 killů a ve druhé 9... one shootuje to parádně a ani KV-1 mi nedělalo problém (pz IV a III jsem si dával ke svačině) největší nepřítel byl stug III, hetzer a letadla!. Fakt jsem se chvílema cítil jako bůh... to horší byl III rank, ale po patchi kdy jim zvýšili rychlost střelby a buffly účinnost munice je i III rank super a to jsem ještě nehrál Jumbo 

to já se teď docela trápím na buldočkovi, munice bez výbušné složky a žádný pancíř je docela tragedie na některých mapách si nezahraju, ale ještě 20k expů a M26 bude doma... to pak bude zase o něčem jiném :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho, že se každému hra chová jinak a to docela podstatně, tak mám velmi zlý pocit, že Gaijin sice upustil od rozdílení hráčů do bitev podle nějakého vzorce ale zkoušejí asi lepší hráče nějak handicapovat. Díky tomu, že vlastnosti jednotlivých tanků jsou tak rozdílné, tak se to dá dobře vysledovat. Jak jsem už psal, US tanky, obzvláště ta lajna M4 atd., jsou pro mého KV-1B756® a nebo pro jakýkoliv jiný německý stroj na tomto ranku čelně neprostřelitelné a i boční zásahy nejsou žádná výhra. Vezmu tedy nějakého amíka a zkouším hrát ty M4. Mám všechny 4 typy a výsledek je u všech stejný. Naprosto s přehledem mi tu vanu prostřeluje každý němec na stejném ranku. Rozhodně nelze tvrdit, že je to rukama protože mám střelbu docela zmáknutou a trefuju se i na velkou dálku do stojícího cíle hned na první ránu. Nehledě na to, že zde funguje ta animace o které si myslím, že ji asi brzo odstraní protože právě ta odhaluje jak dobře byl cíl zasažený ale následně třeba nijak poškozený. ( takovou věc dát do WoT a můžou to zabalit.. :laugh: ) Takže díky těm animacím vím, že nestřílím blbě. Děla mají ty M4 tak silná, že není problém dávat na ránu skoro všechno co potkáte a to funguje jak pro případ, kdy s nimi hraju já a nebo, kdy s nimi hraje nepřítel. Velký rozdíl je pouze v tom, že mě v M4 prostřelují, kdežto já je v M4 nikoliv. Podobně se chovají i rusové versus němci ale tam to není tak markantní a největší rozdíly jsou až na posledním ranku a speciálně T-54. Když jsem koupil prémiáka KV-1B, tak jsem si jen chrochtal, jak jsem ty rusáky dával na ránu a dnes? Po jednom pači se to změnilo a už se musím krýt jak blázen abych dal několik zásahů a cíl zničil.

Neberte to prosím, že nějak brečím. Popisuju jen své zkušenosti a vyjadřuju určitou obavu aby se to nezvrtlo s tou ochranou slabších jako ve WoT. To bych pak teprve brečel. Hra se neustále mění a není týden aby se něco nedělo, tak to snad nakonec nepřepísknou. Měli by se na to vykašlat protože kdo nechce chcípat na ránu, tak ten může hrát arkádu a tu simulaci by měli nechat bez jakýchkoliv "vylepšení". Prý se chystá nějaký ultra simulátor, kde nebudou už žádné značky na mapě a ani u tanků, tak možná to by byla cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár: já teda nevím, ale jsem průměrnej a lepší a bouchám prostě stejně jako ostatní podle toho kam to komu šoupnu/ou... znevýhodňování fakt nevidím nikde, občas mm zazlobí v tom případě, že je to "one man show"... horší staty mám s krumplama, kterým se snažím vyhýbat :-D (a že jich v usa tree je hafo :-) To bych v tom případě musel bejt levej, abych dosahoval výsledků co mám :-D Nemám s čím porovnat, po půl roce pauzy sem jel akorát USA a pár bitev za GER...

 

Forger: A jak s ním hraješ, když má omezenou pohyblivost? Já bych to viděl na klasickou Heavy style s tím, že se více krejt... spíš do podpory... couvá to dobře :-D Jinak staty královský, až na to win ratio... to je spíš ukazatel něčeho smradlavého ve státě Dánském :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár: já teda nevím, ale jsem průměrnej a lepší a bouchám prostě stejně jako ostatní podle toho kam to komu šoupnu/ou... znevýhodňování fakt nevidím nikde, občas mm zazlobí v tom případě, že je to "one man show"... horší staty mám s krumplama, kterým se snažím vyhýbat :-D (a že jich v usa tree je hafo :-) To bych v tom případě musel bejt levej, abych dosahoval výsledků co mám :-D Nemám s čím porovnat, po půl roce pauzy sem jel akorát USA a pár bitev za GER...

 

Forger: A jak s ním hraješ, když má omezenou pohyblivost? Já bych to viděl na klasickou Heavy style s tím, že se více krejt... spíš do podpory... couvá to dobře :-D Jinak staty královský, až na to win ratio... to je spíš ukazatel něčeho smradlavého ve státě Dánském :Smile_trollface-3:

A jak vysokou máš úroveň? To je to číslo u tvého nicku v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já extra simulátor vyzkoušel bez těch značek a hned veselá bitva kde lilo jako z konve a já skončil druhý ze 4-mi zásahy s mým Tigerem I.Jsem pro tenhle způsob hraní všema deseti.Jen bych tam přidal funkci jako byla v některých tankových hrách a to,že jako velitel si kliknu na dalekohled a můžu mnohem rychleji koukat okolo sebe než se točit s věží..Doufejme,že to Gaijin napadne. :wink: A včera jsem se opět přesvědčil jaké jsou pro mě americké tanky plečky. :laugh: Uff ještě,že mě to vůbec neláká zkoumat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Forger: A jak s ním hraješ, když má omezenou pohyblivost? Já bych to viděl na klasickou Heavy style s tím, že se více krejt... spíš do podpory... couvá to dobře :-D Jinak staty královský, až na to win ratio... to je spíš ukazatel něčeho smradlavého ve státě Dánském :Smile_trollface-3:

 

Už vím jakým kopcům se vyhýbat, plus mám dojem že mu už tu pohyblivost trochu vylepšili. A hrát se snažim tak, abych nepotkal čelně KT (H) :biggrin:

 

A nebejt nových módů v SB a časté braindead taktice němců, tak by to win rate takový nebylo :whistling:

 

A jak vysokou máš úroveň? To je to číslo u tvého nicku v garáži.

 

Já mám 87.

 

Já extra simulátor vyzkoušel bez těch značek a hned veselá bitva kde lilo jako z konve a já skončil druhý ze 4-mi zásahy s mým Tigerem I.Jsem pro tenhle způsob hraní všema deseti.Jen bych tam přidal funkci jako byla v některých tankových hrách a to,že jako velitel si kliknu na dalekohled a můžu mnohem rychleji koukat okolo sebe než se točit s věží..Doufejme,že to Gaijin napadne. :wink: A včera jsem se opět přesvědčil jaké jsou pro mě americké tanky plečky. :laugh: Uff ještě,že mě to vůbec neláká zkoumat.

 

Já jsem spíš pro, aby to zůstalo jen ve formě eventu, protože hráči se stovkami bitev v AB či RB co teď nadšeně jásají, že je to konečně mód na který čekali, stejně zase časem odejdou expit do AB a RB. A pak se zde prohlubuje rozdíl mezi maximální vs minimální nastavení a hraní solo vs četa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chtěl vědět, jakou má úroveň ten Micka a ne ty Forgere. Jestli má nízkou, tak by se k němu měla hra chovat jinak. Ono to číslo sice o kvalitě hráče něříká naprosto nic ale asi se podle toho řídí hra.

90... ale za poslední měsíc poskočil z 80ti a nepozoruji rozdíl... je to takové k hovnu bych řekl tento indikátor... jistě... někdo se na to vyhraje dříve, někdo za delší dobu... ale tomuto hráči prdneš jednu do boku do munice a končí... a může mít level třeba 9 000 ... to je spíš jen takovej žebříček pro blbý k ničemu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to číslo je asi jen podle toho, kolik má kdo uhráno bitev. Já tam mám 63. Původně psali, že budou podle výkonu hráčů tyto dávat do bitev a zpočátku to asi i zkoušeli protože když jsem létal začátky, tak to byl sestřel za sestřelem a pak najednou ani ťuk. Nechal jsem to být a za měsíc to zase padalo skoro samo ale za dva dny to zase šlo velmi těžko. Pak se někde psalo, že od toho ustoupili protože je málo hráčů, většina začíná a že se čeká dlouho na bitvu a tak.

Teď mi to připadá na to handicapovaní. Tobě Micko nepřijde, že tebe dávají tanky na ránu a do míst, kam ty se stejným tankem nemáš šanci prostřelit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať máš úroveň jakou chceš stejně sundá nějaký borec co má úroveň 15 a nebo nižší.Já třeba mám 87

Ale o tom právě píšu. Já M4 čelně neprostřelím opravdu nikam a ničím. Opačně to ale funguje naprosto spolehlivě. Proč asi? Kdyby to byla nějaké občasná záležitost, tak prosím ale já se na to zaměřil a protáhnul jsem desítky bitev s celou řadou M4 a výsledek byl bohužel takový, jak píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já před chvílí zažil naprosto neskutečný zásah do mojí IS4 mě prostřelil Patton ten první do hrany korby přes 1200 metrů.V tu chvíli jsem hryzal klávesnici stůl.A o tom to je někdy vyhraju kde co nastřílím neskutečně a pak v další moment si neškrtnu.S M4 jsem taky hrál a dával skoro vše na ránu na kratší vzdálenosti,ale pokud jsou na tom americké tanky tak jak jsou nebudu je hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já před chvílí zažil naprosto neskutečný zásah do mojí IS4 mě prostřelil Patton ten první do hrany korby přes 1200 metrů.V tu chvíli jsem hryzal klávesnici stůl.A o tom to je někdy vyhraju kde co nastřílím neskutečně a pak v další moment si neškrtnu.S M4 jsem taky hrál a dával skoro vše na ránu na kratší vzdálenosti,ale pokud jsou na tom americké tanky tak jak jsou nebudu je hrát.

Občas se stane děsná haluz ale to je v pohodě, to se stávalo i v reálu. Jde o statistiku, musíš vysledovat delší stav údálostí. Například jsem se soustředil na ty americké potvory a když jsem byl dostatečně blízko, tak jsem jim střílel rovnou do laufu. Těch zásahů, které prošly celou délkou laufu a vylétly závěrem a zadkem věže ven, těch bylo!!! Ale ani jednou ten tan nebyl zničený :laugh: . Asi neměl zrovna nabito. Ale jak mohl hned střílet, to fakt nevím :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o tom právě píšu. Já M4 čelně neprostřelím opravdu nikam a ničím. Opačně to ale funguje naprosto spolehlivě. Proč asi? Kdyby to byla nějaké občasná záležitost, tak prosím ale já se na to zaměřil a protáhnul jsem desítky bitev s celou řadou M4 a výsledek byl bohužel takový, jak píšu.

Ty jsi konspirační technik... já tohle nepozoruju... naopak... nevím kdo mě kdy zabije one shotem a je mi to jedno... ptž dalších pět z enemy týmu žere hlínu a TO je to důležité... win týmu... zbytek je jen EGO ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi konspirační technik... já tohle nepozoruju... naopak... nevím kdo mě kdy zabije one shotem a je mi to jedno... ptž dalších pět z enemy týmu žere hlínu a TO je to důležité... win týmu... zbytek je jen EGO ;-)

Tak se na to prosím soustřeď a sleduj kam trefuješ ty a kam trefují tebe a pak to zase sleduj až budeš hrát na opačné straně. Já třeba jedu furt KV-1B prémium a střílím do M4 a pak to obrátím. Prostě tu M4 neprostřelím ani na 50m a to naprosto kolmo. Ten bachor je jak jeden šutrák. Ovšem, když vezmu M4 a potkám KV-1B, tak mi ten bachor proděraví i na několik set metrů. Škoda, že se v téhle hře nedají tak snadno dělat záznamy jako ve WoT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvíce jezdím s Jumbem 76 mm na IV ranku a de facto mě enemy prostřelují podle typu tanku pořád stejně... a tím myslím čelně, ne bočně... pak jezdím s buldokem, ale tam tě penetruje všechno odevšad... s enemy nejezdím... podle mě je tahle diskuze naprosto zvrácená... každej zkušenější hráč jenom "nejezdí tanky" , ale podívá se, kde má kterej tank uloženou munici atd... slabá místa... a že mě dingne do boku? mno pod úhlem 30 stupńů už ty střely trochu maj tendenci sklouzávat :-) viz jumbík na třetím ranku do boku tigera... probiješ až na potřetí... a to musíš být úplně kolmo... takové konspiračky jsou total mimo... asi bude ve hře nějaký prvek náhody, ptž kdyby všichni měli bouchnout hned, tak je po hře do dvou minut přeci jen... ale hledat v tom nějaký klíč je úplně mimo... ptž je to náhodně generované... ani ne podle winu týmu, typu tanku, hráče... prostě náhodně... proto si říkáme jak jsme dobrý a ten poslední tank sejmuli jak wilim tell přes půlku mapy a tak rozhodli bitvu... atd. :-) Kdyby tam bylo něco podobného, tak to většina hráčů přestane hrát... jakej by to mělo smysl?... a Kvčko sem dal na ránu maximálně jednou a to sem šel hned odpálit rychlý špunty :-D to je totálně zabugovanej kus armoru s neškodným dělem ;-) takže takovej z toho mám pocit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Micko, my si nerozumíme. Už jen to, že nehraješ za druhou stranu ti bere možnost něco posuzovat.
Dále pak je třeba si uvědomit, že já svá pozorování nedělám nějak šmahem ale vybírám si takto:
1. posuzuju pouze zásahy jdoucí co nejvíce kolmo
2. zásahy z velmi malé vzdálenosti

Takže, když jsem psal, že M4 neprostřelím do toho bachoru, tak tím jsem myslel, že to nejde na vzdálenost pár metrů až bezprostřeně a rozhodně to nebylo z nějakého úhlu. Nejsem blázen a základní fyzikální zákony ovládám. Střelba přes celou mapu mě nezajímá ale soustředím se pouze na to, kdy lze trefit díru do laufu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to tu psal jak jsem prostřelil z boku šermena, skrze munici a nic. Velký kulový. Nebo Pz III M. Všechno měl rozbité, šiju do něj jako prase, z posádky už jen dva maníci. V klidu si natočí věž a bác- jsem KO

Celkem vím kam koho střílet, ale ten haluz faktor je tam jako prase, speciálně průstřely pod nemožným úhlem. Můj motor po zásahu sotva táhne, škytá a frajera tam střelím 2x, vždy zapálím a odjede jako formule. Fakt mě xxxx to, že nemám dost silnej stroj abych točil videa, to by byla kompilace a konspirace.

Jako nikomu z vás se nestává, že hrajete, celkem se daří a rázem se to otočí úplně na druhou stranu? Přesně to o čem píše Kanár? Při vánoční akci jednu misi za mě dojížděl kámoš. Nestačil se divit kolik dával hitů a střílel jak byl zvyklej.

Je tam něco shnilého v tom království

edit: micko píšeš o náhodě- blbost. Já měl vypozorovaný časy, kdy mám hrát, kdy se dařilo. Pokud jsem byl doma, nechalo se podle toho jet, ale pak už jsem musel do práce a bylo po ptákách. 
Bylo to stylem dnes dopoledne jo, odpoledne ne. Druhý den přesně naopak. Jenže k mojí smůle to nemám jak dokázat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...