Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

heh tak Perša je v topu... zajímavej tančík, ale línej jak mrcha :mad: staty s ním v RB: 80 bitev, 202 kills a 55% wins... tak 5 bitev sem někam přijel a zdechnul :Smile_trollface-3: hodně bitev hráno v ten nejhorší možnej čas mezi šestou a devátou večer... munice funguje dobře (M82) do kopce vás předjede i ISko :teehee: a poslední bitva se fakt povedla :Smile_trollface-3: ale já za to nemohl, ale němci se mi stavělo bokem snad naschvál :verymad: jinak jeden z dobrých tanků které mě bavili...

 

WQ0Ce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh tak Perša je v topu... zajímavej tančík, ale línej jak mrcha :mad: staty s ním v RB: 80 bitev, 202 kills a 55% wins... tak 5 bitev sem někam přijel a zdechnul :Smile_trollface-3: hodně bitev hráno v ten nejhorší možnej čas mezi šestou a devátou večer... munice funguje dobře (M82) do kopce vás předjede i ISko :teehee: a poslední bitva se fakt povedla :Smile_trollface-3: ale já za to nemohl, ale němci se mi stavělo bokem snad naschvál :verymad: jinak jeden z dobrých tanků které mě bavili...

 

Perfektní tank, až teda na tu rychlost. Je to spíš těžák než medko. Celkem toho dost vydrží, ale i takový Panther už mě dál na ránu, stačí jen vědět kam střílet. Dělo vynikající, rychlopalné a munice s výbušnou složkou dá cokoliv na ránu. Tiger I ani Panther není sebemenší problém, horší to je s Tigerem II hlavně s věží od Henschela. Jak píšeš, Němci ze mě moc respekt nemají a najížděli na smrt. Asi si říkají já mám Tigera, tak se mi nemůže nic stát :biggrin:. Stalo se mi, že na Karelii sem byl sám proti třem. (Tiger I, IS-1, Jumbo) udělali blbost a to že najížděli po jednom a tak jsem je všechny vypnul bez ztráty kytičky jen s trochu odřeným lakem. :Smile_trollface-3: Za mě asi můj nejoblíbenější tančík. 

mcgyh9mb82qvjsa4db5cs3aqk2xnqpm2.png  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TigeraII nehrajte a to ani toho se 105mm dělem. Nic ubožejšího ve hře totiž není. Snad ani těch 10 oprav zdarma nevydržím :no:  Ten tank prostřelí cokoliv a kdekoliv a z jakékoliv vzdálenosti. Dělo se tak zoufale pomalu otáčí, že jakýkoliv náhlý střet musíte prohrát protože než zamíříte, tak nepřítel střelí už podruhé. :wallbash:

Střelba je sice nádherná ale to nestačí.

 

 

[/url]">http://GER.jpg

 

[/url]">http://SSSR.jpg

 

[/url]">http://http://postimage.org/'>USA.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vynecháme 5.rank, tak vypovídají hlavně o tom, jak ti to s kterým tankem (ne)jde.

V téhle hře to není stejné jako ve WoT. Na to bacha!!!

Jediný tank, který lze hrát kontaktně a se kterým se nemusí tak opatrně je T-54. Jinak jsou ty tanky po spotnutí na tom naprosto stejně. Když je nepřítel levý, tak mají šanci, když umí nepřítel střílet a obzvláště na velkou dálku, tak končí a je jedno o který tank se jedná. A tvrdit, že to s SU-122P a nebo s M4 umím ale s KV-1B756 to neumím, to mi přijde hoooodně blbě WoTkovské.... :whistling: Když k tomu připočítám fakt, že střelba na velkou vzdálenost a čelně funguje tak, že můj Tiger neprostřelí M4A1 ale on mě bez problémů a naopak, můj M4A1 na stejnou vzdálenost neprostřelí Tigera čelně ani náhodou, tak pak už se o nějakém tom, že mi něco jde a nebo nejde ani nedá polemizovat. Ta vzdálenost je tak velká, že o trefování nějakých slabých míst se nedá mluvit!!! To jen aby zas někdo nepsal, že nevím, kam trefovat. Pokud střílíte na 3 a víc velkých čárek v náměru, tak to prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

realismus Kanáre hlavně realismus :-) a to v této hře máš... i výsledkově... a je divné že se to nelíbí právě nadlidem hrajícím právě simulátory pouze :-D

Nechápu.

Jaký realizmus? Pokud je mi známo, tak na 1 Tiger musela útočit rota T-34. US tanky si na němce mohli vyskakovat až ke konci války. A tady je to tak, že němci jsou největší chudáci.

O to ale vůbec nejde. To, že hraju simulátor ještě neznamená, že chci aby na můj Tiger útočilo 15 rusáků. To asi nechce ani Gaijin. Jde o hru a ta má být v první řadě vyvážená aby byla hratelná a zábavná. To se jim ale bohužel nedaří, což je dobře vidět na tom, jaké jsou čekací časy na ruské, německé a americké tanky a kolik hráčů v těch národnostech čeká ve frontě. Simulovat ve hře se má jen to, co nenarušuje příliš její vyváženost. Nepleť si armádní simulátor se hrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám to tu zas!

Panther na vzdálenost větší, jak 300m, odhaduju to tak na 500m ale to už je nedůležité prostřelí čelní desku mého Peršana, která má 90mm a za ní je dalších skoro 70mm.

Nezlobte se na mě ale přijde mi to jako šaškárna. Na 2000m už mu to prostřeluje jen 97mm. Střela nešla nikam bokem, nijak podivně ale hezky přímo doprostřed té desky kousek od děla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čest.kontrolni otazečka.mastim tanky,po určite době,zřejmě podle ziskanch XP  se nabidne dělostřelecky přepad.jasny,chapu.potom je možnost branit nebo utočit na bombarder,pak stihaci bombardaka  apak muzes letet s bombrem.to chapu.ale jakmile yhrcim s nakym stihacem,prezene se žižlava čara a dost casto je po me.ten stihac,bombr je danej nebo muzu nejak zmenit typ letounu ?za lepší ? lita protoi me samy japonci,spity a ja je nestiham :wallbash:

jinak T 34/76 model 42 mě sedí :whistling:

44302700422069136012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si ty jejich letadla neberu, protože to jsou nějaký random shity, lepší si vzít svoje letadlo (s podobným BR jako tank) a po zničení tanku si vzít to. stačí i obyčejnej stíhač, ale vybavenej modulama a dobrou municí, Lavočkin nebo Mesr, a jít ničit nepřátelský bombry nebo attackery, tím svýmu týmu člověk pomůže hodně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mám to tu zas!

Panther na vzdálenost větší, jak 300m, odhaduju to tak na 500m ale to už je nedůležité prostřelí čelní desku mého Peršana, která má 90mm a za ní je dalších skoro 70mm.

Nezlobte se na mě ale přijde mi to jako šaškárna. Na 2000m už mu to prostřeluje jen 97mm. Střela nešla nikam bokem, nijak podivně ale hezky přímo doprostřed té desky kousek od děla.

tak na 500 nebo na 2000 ? na 500 ma panter prupal 134 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...