Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jelikož jsem měl nadělaných haldu stříbrných, tak jsem neodolal a koupil JT. Jak jsem předpokládal podle toho co jsem viděl, když jsem jezdil proti němu s T-54, tak je to opravdu totální chudák a nikomu to nedoporučuju pořizovat!!! Dělo je sice parádní ale nedokáže toho mamuta ubránit ani na velkou dálku.

 

1. je to velké a každý to trefí

2. nabíjí to děsně dlouho

3. z nepochopitelných důvodů jsou všechny bitvy Tiger II, JT a Ferdinand proti samým T-54 a občas se tam objeví nějaké to IS a většinou je to 5 proti 5, maximálně 8 vs 8.

4. počítám cca 25% výher a to bych musel hrát stovky bitev.

 

Odjezdím těch 10 oprav zdarma a už ten krám nevezmu dokud s tím něco neudělají. Výhry pak napíšu ale odhaduju to na 10 proher, když už teď jich je 7 :laugh:  :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď nejvíc jezdím US....samé III....M4A2 (76) W a M4A3E2 Jumbo + M15 a plně vyzbrojený P-47D-28.....Často začínám s Jumbem, které mi vydělá dost respawn bodů abych při smrti pokračoval s P-47 nebo M4A2....co se mi zdá v tu chvíli vhodnější....často beru P-47, protože ještě není moc flaků, hodně lidí si je, stejně jako já, nechává jako poslední vozidlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nej hru s Jumbem mam v Chlubarne ze vcerejska...zacal jsem s Jumbem..asi 5-6 killu, pak mne zrusilo letadlo, pokracoval jsem s M4A2 76 W, s tim jsem jel oklikou k enemy spawnu a zasitej asi kilak od nej cihal na prijizdejici enemy...Tiger, PzIVH, Hetzer, a mozna jeste neco...

 

Jenze mi bylo divne, ze najednou se 75mm kanonem najednou prorazim koristni KV-1, dostal jsem 2 a to druhe mne zezadu dinglo a ja ho z otocky dal na ranu do boku, kousek pod a za vez....a normalne s timhle kanonem klovu temer cokoli, i kdyz mam tu lepsi munici....

 

Mam vyexp IVkovy M4A3 76 W a Jumbo a expim IV AAA, tak musim ted farmit SL, abych je koupil najednou....ale kdyz si vezmu, kam je to hazi, tak se mi je ani kupovat nechce...:-) ale na druhou stranu, T-32 s tou svoji palici, by nemusela byt spatna...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nej hru s Jumbem mam v Chlubarne ze vcerejska...zacal jsem s Jumbem..asi 5-6 killu, pak mne zrusilo letadlo, pokracoval jsem s M4A2 76 W, s tim jsem jel oklikou k enemy spawnu a zasitej asi kilak od nej cihal na prijizdejici enemy...Tiger, PzIVH, Hetzer, a mozna jeste neco...

 

Jenze mi bylo divne, ze najednou se 75mm kanonem najednou prorazim koristni KV-1, dostal jsem 2 a to druhe mne zezadu dinglo a ja ho z otocky dal na ranu do boku, kousek pod a za vez....a normalne s timhle kanonem klovu temer cokoli, i kdyz mam tu lepsi munici....

 

 

tohle je Super Jumbo s BR 5.7, kdy máš proti sobě Tigery a jiném zvířectvo, Bulldog se ani do akce nedostal, musel jsem si vzít B-17 jenže jsem ani nedoletěl, tak jsem si vzal Korzára a sundal je všechny tři darebáky, jenže mi došla munice do kanonu a zabíralo se áčko....nu naštěstí spoluhráč s bombardérem to vyřešil a já jsem s Bulldogem jen vyjel a ani nedorazil k bodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je takovej mazel, že před updatem jsem měl počet bitev a killů 1 ku 1 a po zrychlení reloadu mám 76 bitev a 134 killů a wins 72%... jak člověk ví kam střílet tak to dáváš tigery na amorky... používám nejdražší M93 munici (á 150 lvíčat)  a to kvůli penetraci a mapám všeobecně, kdy ty velké bestie na dálku jinak nepoškodíš... není nad ten pocit napráskat tři tigery na hromadu co výstřel stažená kůže :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak T32 zase tak marná není... mínusy jsou dlouhej reload... armor dobrej, ale musí se člověk hodně schovávat (kor když nemá díly vyexpený :-D pene dobrá a na dálku střílí obstojně... munice je taková jaká je (bez explozivní složky s vysokou pene... zpáteční rychlost 13 kmh potěší, manévrovatelnost průměrná a lepší... zatím 6 bitev, 7 killů a 50% win... jestli mě to s ním baví? mno nevím zatím :-D

 

A tohle sem potkal ve hře... why? :mad: (ptž blbci z čety...

 

a15Ki.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simulátor je fakt simulátor.......s Pz IV J střelím do boku M3 Lee, začně hořet, já to schytám od Shermana do mechanismu věže, tak zacouvu za barák abych se opravil (mapa Polsko). No a hořící M3 objede barák a ještě mě na 3 rány killne... real jak prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí netěšíte mě, tak sem se na tuhle hru těšil a ta nedoladěnost to zabila... :ermm: a dle vašich příspěvků to je čím dál horší.

 

nedoladěnost , však je to beta, navíc pracují a ne že ne na vyladěnosti, hratelnost se mi jeví jako velmi gut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt asi dost záleží co kdo hraje za herní režim (bylo by fajn si to napsat do podpisu..., ptž některé příběhy jsou jak z hororu... a chybou hry není, že mě někdo sejme přes celou mapu která má 2 km (ne li více... na blind to pouštím s přesnýma dělama a zkouším (třeba na mapě fortress) a když se trefím do bůčku a dám amora tak prostě končí a to je prostě ten váš real po kterém voláte a který tak nenávidíte :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...