Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tiger v reálu ničil všechny ruské tanky na velkou vzdálenost na kterou naopak ti rusáci nemohli ohrozit Tigera. Tady to tak není a Tigera si vyndá skoro každý. Panther by měl být papírovější a má i slabší dělo, jenže ve hře Panther vydrží mnohem víc, než ten Tiger.

T-34-85 v realu neohrozila tygra? tady zas nekdo trpi predstavou ze tygry byly neznicitelny tanky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu , taky se my kupodivu hraje líp s medkama a to jsem je ve wot tak nesnášel

Ono ve hře, kde je třeba si dát pozor na každou ránu( a je to tak dobře) je možnost se schovat a vykukovat k nezaplacení.....a to s TD nejde. Zvlášt když nesklopí kanon....člověk se musí vystavovat jako na 1 Máje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zjistil, že se prostě dohry nepřipojím asi nikdy a vzhledem k tomu, že podpora je jen anglicky, taj jsem někde. WT mám povolené ve vyjímkách v antiviru a stejně mi to nejde. Koukám , že optimalizace je asi luxusní v obou hrách.

No já to hraji na 2 počítačích a žádný problém není. Co ti to píše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiger v reálu ničil všechny ruské tanky na velkou vzdálenost na kterou naopak ti rusáci nemohli ohrozit Tigera. Tady to tak není a Tigera si vyndá skoro každý. Panther by měl být papírovější a má i slabší dělo, jenže ve hře Panther vydrží mnohem víc, než ten Tiger.

 

Pozor, dělo u Panthera mělo ve skutečnosti lepší parametry než 88 u Tigra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V simulátoru bitva Kursk s Tigerem jsem dostal na ***** a s Pantherem D jsem nastřílel na té samé mapě nejvíc a to jsem dostal ran,že jsem si říkal kdy mě sejmou.


Jo za cenu jednoho Tigeru se mohli vyrobit dva tanky Panther.Výkonově byli skoro nastejno dělo dělo 75mm KwK 42 na Pantheru bylo v některých parametrech lepší než 88 Kwk 36 na Tigeru I.O 88 mm Kwk 43 se nebavíme,protože to už je mnohem vyšší liga.

 

 

 

Používej tlačítko Editovat, děkuji

Upraveno uživatelem Lynx_cz
sloučení příspěvků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zjistil, že se prostě dohry nepřipojím asi nikdy a vzhledem k tomu, že podpora je jen anglicky, taj jsem někde. WT mám povolené ve vyjímkách v antiviru a stejně mi to nejde. Koukám , že optimalizace je asi luxusní v obou hrách.

me antivirus po kazdy aktualizaci zahlasi, ze aces.exe je nerozpoznanej soubor. vyjimka v antiviru mi udelat nestaci, musim otevrit nerozpoznany soubory a aces.exe dat jako duveryhodnej. taky me to stvalo, nez jsem na to prisel. nevim jestli ti to nejak pomuze.. jo a mam comodo antivirus, uz dlouho, jak je to u ostatnich antiviru, to nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když by měl Panther lepší dělo, tak furt ten Tiger dával na velkou dálku tanky jak nic a jeho mohli zničit na tuhle vzdálenost jen náhodou a o to tu jde. Jak píše Bobanzer, Panther prostě víc vydrží.

 

Ale to je jedno z nejhloupějších a nesmyslsných klišé, jaké koluje netem.... Už 85mm kanóny D5-T, D5-S,Zis-S-53 dokázali ničit Tigera na velkou vzdálenost.... 122mm kanóny tím pádem není potřeba ani vzpomínat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je jedno z nejhloupějších a nesmyslsných klišé, jaké koluje netem.... Už 85mm kanóny D5-T, D5-S,Zis-S-53 dokázali ničit Tigera na velkou vzdálenost.... 122mm kanóny tím pádem není potřeba ani vzpomínat....

Chceš tvrdit, že ruské dělo 85mm bylo přesnější a mělo větší průbojnost na 1500m, jak německá legendární 88mm ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je jedno z nejhloupějších a nesmyslsných klišé, jaké koluje netem.... Už 85mm kanóny D5-T, D5-S,Zis-S-53 dokázali ničit Tigera na velkou vzdálenost.... 122mm kanóny tím pádem není potřeba ani vzpomínat....

To je pravda, ale to by se museli CCCPáci trefit :laugh:  ...rozhodně neměli optiku Carl Zeiss jako němci. Jejich systém  řízení palby byl neskutečně předpotopní...proto museli Sověti útočit  způsobem "hrrr na ně". Nebezpeční byli až od 500m...... samo, že i Sověti měli tankové esa co si nácky louskali i na kilometr a více....ovšem těch moc nebylo.

Nejsem náckofil, ale jejich stroj typu Panther a Tiger byli postrachem, právě pro tu schopnost zničit stroje i na 2km.....než pak rusové přijeli na potřebnou vzdálenost tak jich byla půlka. Ale i tak půlka byla 10x silnější než Hitlerovo obránci :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš tvrdit, že ruské dělo 85mm bylo přesnější a mělo větší průbojnost na 1500m, jak německá legendární 88mm ?

Chci tvrdit že sovětská 85 mm děla byla schopna zničit Tigera na vzdálenost +1500 m....

Pokud chceš nějaké srovnání německých a sovětských tankových kanónů tak ti doporučuji článek http://www.militaria.cz/cz/clanky/vojenska-technika/mytus-jmenem-kwk.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale to by se museli CCCPáci trefit :laugh:  ...rozhodně neměli optiku Carl Zeiss jako němci. Jejich systém  řízení palby byl neskutečně předpotopní...proto museli Sověti útočit  způsobem "hrrr na ně". Nebezpeční byli až od 500m...... samo, že i Sověti měli tankové esa co si nácky louskali i na kilometr a více....ovšem těch moc nebylo.

Nejsem náckofil, ale jejich stroj typu Panther a Tiger byli postrachem, právě pro tu schopnost zničit stroje i na 2km.....než pak rusové přijeli na potřebnou vzdálenost tak jich byla půlka. Ale i tak půlka byla 10x silnější než Hitlerovo obránci :laugh: .

 

Další hloupé klišé o sovětské optice... Samozřejmě, že to Zeiss nebyl.... Ale žádný nekvalitní šunt také ne.... Tuhletu záležitost už jsme tady řešili dříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci tvrdit že sovětská 85 mm děla byla schopna zničit Tigera na vzdálenost +1500 m....

Pokud chceš nějaké srovnání německých a sovětských tankových kanónů tak ti doporučuji článek http://www.militaria.cz/cz/clanky/vojenska-technika/mytus-jmenem-kwk.html

Jo tomáš pravdu. 85mm kanon nebyl vůbec špatný. Jak T34-85 trefila, tak to Tigra či Panthera dokázalo sfouknout. Jenže, většinou už byla mrtvá......kanon není všechno. Chce to taky trefit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další hloupé klišé o sovětské optice... Samozřejmě, že to Zeiss nebyl.... Ale žádný nekvalitní šunt také ne.... Tuhletu záležitost už jsme tady řešili dříve...

Já srovnával SSSR optiku s německou.....to byl sakra rozdíl...a to nemluvím o nočním vidění apod. Sověti v tomto nejen němce nikdy nedohonili, ale ani se jim nepřiblížili. Ale co se týká kanonů, zde se Sověti během války zlepšili až neuvěřitelně. To zase jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tomáš pravdu. 85mm kanon nebyl vůbec špatný. Jak T34-85 trefila, tak to Tigra či Panthera dokázalo sfouknout. Jenže, většinou už byla mrtvá......kanon není všechno. Chce to taky trefit.

 

Já srovnával SSSR optiku s německou.....to byl sakra rozdíl...a to nemluvím o nočním vidění apod. Sověti v tomto nejen němce nikdy nedohonili, ale ani se jim nepřiblížili. Ale co se týká kanonů, zde se Sověti během války zlepšili až neuvěřitelně. To zase jo.

 

Byl to rozdíl... Zejména proto, že to byl úplně jiný přístup.... Možná ne tak pohodlný pro uživatele, ale ve své přímočarosti účinný... Sovětská optika nepoužívala rotační, či posuvné stupnice.... Takže zatímco v německé optice se přestavila stupnice a mířilo stále středem, tak v sovětské optice se mířilo příslušnou záměrnou značkou.... Ale co se týče přesnosti, tak ta byla dostatečná.... Ostatně Zeissův závod v Jeně spadl po válce do klína Sovětům, protože byl v Sovětské okupační zóně... Přesto neměli potřebu vyházet ty své "špatné" optiky a nahradit je Zeissovými...  A ty asi ne.ale pamětníci pamatují, že kdo jej dříve do Svazu tak jedna z mála věcí, co se oplatila přivézt byla právě optika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože ji vyráběli v DDR.

Nesmysl... Máš nějaký důkaz nebo je to jenom pokus o trolling???

 

Když v rámci L&L přišli letouny A-20 tak si představ, že vymontovali kulometné zaměřovače a namontovali tam vlastní z Il-2... Pokud by byla úroveň optiky jak se snažíte tvrdit, tak by asi bylo kontraproduktivní vyměnit funkční optiku za špatnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optiku v letadlech měnili hlavně z důvodu aby nemuseli přeškolovat posádky a zvykat je na jiné zaměřování. V letadle se na 1500m střílet nedá. teda dá ale nic to není platné většinou, takže tam se na nějakou optiku fakt nemusí koukat tak úzkoprse. Německá děla byla přesnější nikoliv díky optice ale díky přesnosti. Prostě vyrobili méně děl ale kvalitněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...