Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Přesně tak! Ať se do vyvražďuje všechno navzájem ale nikoliv v jednom týmu. A ty tanky do bitvy by stačilo zatrhnout v zatrhávacím okýnku a zbytek by byl mimo hru a je to.

 

Zjistil jsem, že hrát za němce má jeden těžký problém. Ty tanky se tak pohupují, že i když někde stojí ruské TDéčko a je zády, tak na něj nejde vyjet a vystřelit protože ono se stačí otočit a sejme vás dřív, než se vám rozhoupaný Panther přestane houpat.... :confused:

He to je zvláštní mě se střílí s Pantherem dobře i za jízdy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí ten pzIV F2 je žrádlo...teď jsem vypnul dvě KV1 a jednu T34 na ránu....no samo, že tu další T34, která kapovala a já ji potřeboval sundat ...né a né zabít. Ale ta 75 na F2 je parádní.

Wt je ve vývoji, takže doufám že:

 

1) bude více map, ale né podobných Karélii

2) mód hry bez kapování( jen se vymlátit- kapování už mě točí.....tolik zbytečných lostů jsem ještě neviděl)

3) mód hry bez letadel( dneska mám štěstí, netrefují, ale kapovat je teď peklo)

 

Pak budu hrát Wt dlouhodobě.....teď je to takové ...no divné. Myslím si, že většina hráčů by po čase utekla....aktuálně je skoro jedno jestli tam jsem....ať se mi hra povede nebo ne, lost nebo win věšinou nezařídím.... po čase to začíná pěkně štvát....Takovééé divné no.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak, než se začně houpat? Pokud tank jede, tak se houpá. Trefa je pak málo přesná. To ruské TD, pokud netrefím přesně a ono se ještě otáčí, tak na ránu nejde a tím pádem je zle protože Panther jde od nich na ránu uplně krásně.

jedeš a když zastavíš tak je tam prodleva než se tank začne houpat.všiml jsem si toho hlavně z pohledu střelce a dá se s tím docela slušně pálit, samo že na blízku  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rttw, jak to hraješ ty mě fakt nezajímá. Já to nehraju protože mě každý vidí a každý mi letí vstříc a to je s kniplem na 99% konec. Stoupat můžu jak jen to jde ale stejně je tam někdo, komu to stoupá víc, takže to nemá smysl. Létám při zemi, kryju se v krajině a po útoku se zase můžu proti zemi ztratit. Kilometr vysoko nemůžu dělat vůbec nic. Letadlo s myší absolutně neumím ovládat a ani se takovou zhovadilost nehodlám učit. Jelikož zde existuje obrovská nevýhoda mezi zaměřování kniplem a myší, tak nehodlám dělat myšařům blbečka. U tanků je to stejné. Ještě by měli zrušit ty tečky na minimapě.

Já ti pouze odpovídal na co jsi se ptal , tohle jsi napsal sám  . . .. ,, Když každý ví, kde jsi a kam směřuješ, tak kde je nějaký moment překvapení, kde je nějaké taktizování a když ti to ukáže i to, kam poletí střely, tak mi řekni, kde je nějaký odhad vzdáleností a rychlostí cíle?  . . " Měla - li to být otázka pouze řečnická tak jsi to měl napsat a já bych nereagoval . . .

A na to jsem ti odepsal že není problém někoho překvapit,že jde taktizovat a že lze hrát s odhadem vzdálenosti a rychlosti.

Mám takové ,,pořekadlo " : . . Neptej se na věci které nechceš slyšet :-) .To že něco nejde tobě neznamená že to nemusí jít vůbec . .

 

no a k tomu v rámečku. . . to stoupání nemá cenu řešit ono to bude něco podobného jako o té první a jedinné ráně . Tebe nezajímá jak kdo co hraje (ač se na to nepřímo ptáš ) ale tak nějak automaticky čekáš zájem jak tobě něco jde či nejde do té míry že budou počítat kolikrát sesmahli někoho na ránu a kolikrát sesmahl na ránu někdo je.

No nic, už tě opravdu nebudu dál trápit či prudit (nehodící se škrtněte ) a odcházím do svých pozic :-) A nečerti se, vžyť jde o prd. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové , tak jsem dal první hru s hetzerem , to je bestie první třídy :) , je to teda líný , ale ze předu to odráží jako prase , švejku tohle se ti bude líbit :) , první hra a 9kilů + 2 asistence za cenu 0 :) .

 

Taky už na něj jdu....už jen asi 7000 a mám ho.

Chtěl jsem ho vyjezdit s Pz38 a ten tank byl tedy šok. V stocku s pene 50mm nadělal neskutečně práce, výborný stroj. Ale pak jsem vyexpil APCR a konečná...začal jsem potkávat jenom samé T34. Tak jsem si řekl, že vyexpím Hetzera s PzIIIL, páč ji mám ve stocku. A to je překvápko panečku! Mě se s tím hraje lépe jak s F2. Sice hloupá 50, ale dává na ranku stejně jako 75....to jsem nečekal. Ovšem v případě, že dá jen za málo, tak se oproti 75 nabije skoro dvakrát rychleji....a to je labůžo. Teď jsem sám vyndal KV2(na ránu), T34 a SU122....jeli na mě, ale díky 57mm palici PzIIIL vydrží více jak F2. Je i rychlejší a hlavně....díky úsťovce 835m/s líta kule rovně...

Fakt překvápko...nepenetruje to jako F2, ale hraje se s tím výborně. Hetzera vyexpím v pohodě.

 

Večer jsem dal četu. Zjistil jsem, že se mi sní daří daleko hůř než sólo.Protože, mi nejde nevím proč mikrofon a já pořád něco musím psát do chatu...a tím se vůbec nesoustředím na hru. Pak jsem jel solo a paráda. Bez mikrofonu nemá cenu do čety chodit.

Kruci...ale že ta PzIIIL bude tak dobrá...to jsem nečekal. :laugh:

 

 

EDIT: zkouším formou meditace se odprostit od neustálé touhy vyhrát a více si užít zábavy...zatím marně, ale lehké pokroky už dělám...asi dvě poslední hry jsem vůbec u toho nenadával...pokrok! A chyba.....to jsem totiž vyhráli...tak nic...musím se více ponořit do bravo vln :laugh: ..nebo do alfy.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové , tak jsem dal první hru s hetzerem , to je bestie první třídy :) , je to teda líný , ale ze předu to odráží jako prase , švejku tohle se ti bude líbit :) , první hra a 9kilů + 2 asistence za cenu 0 :) .

JgPz IV je lepší stejný dělo, nižší profil a je rychlejší a pohyblivější. Jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už ho jedu :) , hezky postupně :) , pz3L mám taky , jezdil jsem lajnu pz3l , pz4F2 a stug , teď tam mám místo toho Lka hetzera , mně osobně se teda líp hraje s tou F2jkou :) , teď jsem si našel místečko a dal 7 kousků , všechno z boku na ránu , jezdily my tam jak slepice :) . Jenom , jak se sem dají postnout videa z boje ?

 

EDIT:

Njn rusáci do 2 ranku no :( , já ty t50tky tak nesnášel , teď ať mně zkusej odřít lak :)

 

Taky už na něj jdu....už jen asi 7000 a mám ho.

Chtěl jsem ho vyjezdit s Pz38 a ten tank byl tedy šok. V stocku s pene 50mm nadělal neskutečně práce, výborný stroj. Ale pak jsem vyexpil APCR a konečná...začal jsem potkávat jenom samé T34. Tak jsem si řekl, že vyexpím Hetzera s PzIIIL, páč ji mám ve stocku. A to je překvápko panečku! Mě se s tím hraje lépe jak s F2. Sice hloupá 50, ale dává na ranku stejně jako 75....to jsem nečekal. Ovšem v případě, že dá jen za málo, tak se oproti 75 nabije skoro dvakrát rychleji....a to je labůžo. Teď jsem sám vyndal KV2(na ránu), T34 a SU122....jeli na mě, ale díky 57mm palici PzIIIL vydrží více jak F2. Je i rychlejší a hlavně....díky úsťovce 835m/s líta kule rovně...

Fakt překvápko...nepenetruje to jako F2, ale hraje se s tím výborně. Hetzera vyexpím v pohodě.

 

Večer jsem dal četu. Zjistil jsem, že se mi sní daří daleko hůř než sólo.Protože, mi nejde nevím proč mikrofon a já pořád něco musím psát do chatu...a tím se vůbec nesoustředím na hru. Pak jsem jel solo a paráda. Bez mikrofonu nemá cenu do čety chodit.

Kruci...ale že ta PzIIIL bude tak dobrá...to jsem nečekal. :laugh:

 

 

EDIT: zkouším formou meditace se odprostit od neustálé touhy vyhrát a více si užít zábavy...zatím marně, ale lehké pokroky už dělám...asi dvě poslední hry jsem vůbec u toho nenadával...pokrok! A chyba.....to jsem totiž vyhráli...tak nic...musím se více ponořit do bravo vln :laugh: ..nebo do alfy.... :laugh:

A expíš posádku ? Já mám nabíječe už na půlce a je to znát hodně :)

Upraveno uživatelem Zoltar
behem 4 minut sem hodis 3 posty... priste to zkus napsat do jednoho, diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říká Švejk, jeli sme četu, a bída, hlavně teda z mojí strany...

 

1) moc sem se nesoustředil a dělal kraviny

2) na prvním ranku v džungli proti samým T-34 a T-50 se nedá hrát. Občas se povede šťastná rána (jako s PzII, kde sem první tu mrchu zapálil a druhou jí dal Ammo, ale to bylo na Prašný řece), ale pak stojíte se StuGem a nasypete do T-34 pět HEATů, než jí udoláte - a to ta mrcha po třetí začala hořet.

3) ******ej po předchozích zážitcích sem si spravil náladu vykostěním T-50 na blízko mojí PzIV F2 a nandal i pár moc solidních killů, ale najednou koukám proč nikdo nebrání naší bázi - a já zbyl mezi posledníma. Většina našich pomřela bez ničeho, klucí z čety bojovali, ale proti lavině Třicetčtyřek podpořenejch Su-122 neměli šanci...

4) jako vrchol všeho sme rozjeli zase solidní bitvu na Karélii, ale hned zkraje sem se šprajcnul na placatým šutru, kde se mi pásy propadly 30 čísel do žuly, a když mě Dadyn shodil dolu, tak sem se šprajcnul o další rohem pásu - normálně bych z toho sjel, ale to by musely mít ty kameny solidně udělanej kolizní model. Nakonec přijela T-34, dala mě na ránu a jak sem vybouch, tak to kamení ZMIZELO (bavíme se o kamenech velkejch jak půl PzIV). Moc nepěknejch věcí sem řekl o pánech z GJ... Dneska si dám vyjížďku a zkusím udělat printscreeny pro report.

 

Každopádně poučení - NEJEZDĚTE za němce první rank s Historickejch bitvách, dostanete ukrutně na zadek od Rusů. První germánskej rank jen arkáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už ho jedu :) , hezky postupně :) , pz3L mám taky , jezdil jsem lajnu pz3l , pz4F2 a stug , teď tam mám místo toho Lka hetzera , mně osobně se teda líp hraje s tou F2jkou :) , teď jsem si našel místečko a dal 7 kousků , všechno z boku na ránu , jezdily my tam jak slepice :) . Jenom , jak se sem dají postnout videa z boje ?

 

EDIT:

Njn rusáci do 2 ranku no :( , já ty t50tky tak nesnášel , teď ať mně zkusej odřít lak :)

 

A expíš posádku ? Já mám nabíječe už na půlce a je to znát hodně :)

Jo expím posádku. Dokonce jsem obětoval i 100 orlů a mám posádku na 220. Spot už mám dokonce na 96. Ale konkrétně expit daného člověka z posádky? To jde? Já vždy jen přerozděloval expouše na ty čtyři vlastnosti. Tuším na spoting, vitalitu, ovládání tanku a oprava v terénu. Jestli to nějak jde, tak je to opět ukázka šíleného uživatelského menu pro hráče. Garáž, čety, a další je naprosto zbytečný chaos. V tomto je WOT naprosto jinde, to se musí uznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, spoting je celkem nanic protože když hraješ simulátor, tak tam nic takového nefunguje. Je to asi škoda expů. A asi je to nanic i v arkádě protože tady není tank vidět a nebo nevidět. Vidíš ho třeba přes celou mapu ale musíš ho najít.

To ovládání bych tak klidně nechal. Ať je složité a neintuitivní. Děckám a mnohým jiným se nechce nic učit, na nic nepřijdou a buď to nebudou hrát a nebo budou mít tanky blbě naexpené. Oboje je dobře :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo expím posádku. Dokonce jsem obětoval i 100 orlů a mám posádku na 220. Spot už mám dokonce na 96. Ale konkrétně expit daného člověka z posádky? To jde? J

 

Asi sis nevšiml, že tam máš, Veliteel, Střelce, Radistu, Nabíječe a  Řidiče, přičemž každej má speciální vlastnosti (střelec střílí, nabíječ nabíjí, velitel velí), co?

 

Pravděpodobně máš naboostovanýho prvního člena posádky a ostatní šulnul.

 

Pro začítek je dobrý dát rozumne každýmu základní důležitý vlastnosti (opravy, nabíjení u nabíječe, přesnost,u střelce, velení u velitele, a pak na oblíbenejch tankcích koupit "experta", kterej přidává 30 bodů ke každý naexpený schopnosti, pokud si psrávně pamatuju. To ale dělej jen u techiky, kterou jezdíš pravidelně a máš jí rád, na vyšších rancích je to dost drahý (a je na to potřeba dost velká úroveň posádky).

 

Doporučuju ti pečlivě si prohlídnout uživatelský rozhraní a možnosti úprav a expení posádek, není to tak intuitivní jako WoT a člověk snadno udělá pitomost.

 

Co se týče dohledu - nevím jak se to chová v plný simulaci u tanků, ale u letadel v HB platí, že pokud máš spotting naplno, má posádka mnohem větší dohled (čili se ti dřív začínají vykreslovat "tečky" na obloze) já letěl ve Stuce se zelenou posádkou a měl sem oblohu práznou, a kolega s naboostěnou Bf-110 už viděl enemáky, kteří mě svítili na minimapě HODNĚ daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...