Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Há  :laugh: 8 zásahů a jeden sestřel...dotal jsem jednoho vyvažovače...nevím co to je, ale mám to  :laugh:  Ale popravdě.....to si raději znovukoupím PzII a budu úspěšnější.....to se nedá prostě pořádně trefit.

Ale na tanky....docela jsou v panice, když je sypete....oni Vás sundají, ale rozsekám jim půlku modulů. A jak je to papíráček, tak jde krásně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyzkoušeno, zase jsem si jedno letadlo sestřelil, ale to dáte 150 nábojů na 4 zásahy.....zábava to tedy není. Vrátím se k tankům....malinko to nechápu. Letadla trefují s bombama jak James Bond a já je netrefím s flakem, ikdyž letí přímo na mě.....bouchá to všude okolo nich.....ale vyzkoušel jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zajímavé ale s flakem éro prostě netrefíš ale s tankem celkem v pohodě. Já to teda ještě nezkoušel ale už to píše kdekdo, že sestřelil dokonce 88mm dělem letadlo :laugh:

já už mám dva zářezy, s tankem se mi povedlo 2x sejmout letadlo a to jsem to zkoušel jenom 2x. Pomalu letící IL2 jde trefit lehce, hlavně nemířit tam, kam ti ukazuje kolečko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vem si letadlo a ukaž jak se to dělá ;-) jednoduše to jen vypadá :-)

Já netvrdím, že je to lehké, ale rozhodně je lehčí pustit bombu než sestřelit letadlo flakem....mě totiž zabila bomba, která padla sakra vedle....ani nemusí trefit.

Errbeek: tak to já taky.... arcáda mě tolik nebaví a jinde mě ty letadla opravdu vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím, že je to lehké, ale rozhodně je lehčí pustit bombu než sestřelit letadlo flakem....mě totiž zabila bomba, která padla sakra vedle....ani nemusí trefit.

Errbeek: tak to já taky.... arcáda mě tolik nebaví a jinde mě ty letadla opravdu vadí.

pustit bombu umí každej, ale trefit se... to je kumšt ;-) mě by zajímalo co pořád všichni mají... ta hra není dokonalá, ale baví mě... je to open beta asi týden nebo tak... a změny jsou a budou a troufám si tvrdit, že za rok to ani nepoznáme tu hru... já si hru užívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevystavovat spodek vany, hodně sklopí kanón, toho je potřeba využívat. Jinak tohle TD mám hodně rád  :thumbsup:

Díky tohle hodně pomohlo.Netušil jsem,že ten spodek je takovej papír.S trochou naúhlováni je ten vršek téměř neprůstřelnej.

 

Jen poznámečka k diskuzi...

JU-87R má tunovku,s tou snad ani nejde minout.Když někdo capuje staží i prostě fuknout na cap a musí být vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady máte něco o munici, jinak doporučuju dát VonDoomovi odběr je tam toho kvanta, co vás může naučit, tak zkoukněte

 

Chlapec sice trochu kecá ohledně názvů munice, ale pro základní orientaci to stačí

 

APCBC - Armour Piercing Capped Ballistic Cap - Protipancéřová střela s představnou čepicí a balistickou kuklou. Granát měl Jádro z tvrdé oceli, na špici nasazenou představnou čepici z měkčího materiálu pro rozvedení energie nárazu a zamezení sklouznutí, a balistickou kuklu pro lepší letové vlastnosti, s malým množstvím trhaviny v zadní části střely a dnovým zapalovačem. Celý a správný anglický akronym by měl být APCBC-HE-T, kde HE značí schopnost výbuchu a T stopovku, kterou byly německé granáty vybaveny pro snazší pozorování dráhy letu střely a tím pádem i usnadnění případných oprav palby.

 

APHEBC - Armour Piercing High Explosive Ballistic Cap - Protipancéřová, výbušná střela s balistickou kuklou. Sověti se tak nepárali s konstrukcí průbojné části jádra, ignorovali měkkou čepici, ale balistickou kuklu měli rovněž (ony by ty jejich ingoty ani nikam nedoletěly) a stejně tak trhavinu ve dnové prohlubni. Sovětské BR-350 neměly podle všeho stopovku (takže se s nimi hůř střílí).

 

Více o munici na panzernet:

http://www.panzernet.net/panzernet/stranky/ruzne/munice.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké kolečko?

 

Kolečko sem, kolečko tam? To neznáš? Vlastně asi ne, bo výskyt koleček je jev specifický pro hraní mas, pro skillery by něco tak podřadného bylo doslova urážející!  :Smile_blinky:

 

A něco k munici, člověk se snaží dělat osvětu, ale kde nic, tu nic. Trochu se podívat po foru, třeba do Poradny, by trochu prospělo. A pro ty extra pohodlné:

 

http://www.wowp.cz/index.php/topic/5083-typy-munice-pro-pozemn%C3%AD-jednotky/?hl=munice

 

Tož jen ostříží zrak a pevnou ruku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co ti ukazuje kam máš střílet, ale ty nehraješ arkádu... :) Ale je to jedno, protože to ukazuje při střelbě na letadla úplný nesmysly...

Tak to je asi tím, že to na letadla nebylo dělané. Arkádu fakt nehraju, to je nanic, když ti to ukazuje, kde je nepřítel a dokonce i kam poletí střela. Co bych pak dělal, krom WSAD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je asi tím, že to na letadla nebylo dělané. Arkádu fakt nehraju, to je nanic, když ti to ukazuje, kde je nepřítel a dokonce i kam poletí střela. Co bych pak dělal, krom WSAD ?

No pokud si dobře pamatuju tak jsi jednou psal že jsi do arkády vlezl a dostal pořádně na kožíšek, takže ono to tam o pouhém WSAD moc nebude :-) Nic ve zlém .. . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud si dobře pamatuju tak jsi jednou psal že jsi do arkády vlezl a dostal pořádně na kožíšek, takže ono to tam o pouhém WSAD moc nebude :-) Nic ve zlém .. . . .

Do arkády v letadlech a to jedině proto, protože mám knipl a tam tě každá lama s myší trefí na takovou vzdálenost, že to s kniplem ani nezkusíš vystřelit. Nepleť si věci! Když každý ví, kde jsi a kam směřuješ, tak kde je nějaký moment překvapení, kde je nějaké taktizování a když ti to ukáže i to, kam poletí střely, tak mi řekni, kde je nějaký odhad vzdáleností a rychlostí cíle? NIKDE !!! Ale když to někoho baví, tak ať si to tak hraje ale já bych mohl pak zůstat u WoT, když bych měl hrát arkádu ve WT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím mě stačily tři hry :laugh: .

PzIV F2 paráda. Už budu mít všechny stroje na 2 ranku a půjdu do Hetzera. Ale chce se to taky zastavit a naučit se pořádně jeden stroj. Věčné expení kvalitě nepomůže....když se člověk pak naučí tančík jak má, tak musí trefovat i holoubata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...