Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

skusil som zo zaujimavosti HB (inac hram FRB nech ma clovek pokoj od zaplavy sturmovikov), boha dobry chaos :laugh: v lietadle som si pripadal ako v arkade a v tanku som bol tiez trochu nesvoj, ked okolo mna stale niekto kruzil :-D ked pridaju origos mapy na HB a FRB tak verim, ze to bude mat paradnu atmosferu, tak ako pred vydanim tankov :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není konspiračka, to bylo jen konstatování faktu... :-)  Třetí vzlet to napravil..... :-) jsem to těm německejm flakům vrátil, sundal He-111 a druhej poškodil...... :-)

 

Už abych měl na Šturmovi rakety.... :-)

 

edit: tak ono to záleží na mapě, na Ash River bez šance, pokaždý sestřelenej už na přiblížení k oblasti. Ten předchozí, úspěšnej let byl na Jungle......

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že je náhoda, když mě ruské tanky dávají na jednu ránu a já je v průměru tak na 3 až 5 ?! Už mě to docela sere !!! Ale já dám rusáka na jednu tánu pouze svátečně a to už musí být v těsné blízkosti a je uplně jedno s čím hraju. Nejvyšší rank mám Tigera.

spravne jak rikas.. dneska jsem hru vypnul stylem alt + F4

 

prijede jakakoliv lepsi T34 a muj panther muze jit ****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak!!! Každá T-34 mě dá na ránu ať jedu v čemkoliv a to přes celou mapu. Teď jsem to zkoušel 2 x ze stejného místa protože tam stála T-34-85 na holé ploše. Pustil jsem do ní artylérku a jak byla v tom mraku výbuchů, tak jsem vyjel abych do ní střelil. Zásah hezky do místa řidiče a něco mu to málo vzalo. On udělál Bááác a bylo po mě. Resp, nová akce uplně stejná a stejný výsledek. Já pic skoro za nic a on báác a já v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju Němce a když se dobře trefíš tak vypneš všechny Rusáky na hit a to stejný platí obráceně. Dneska jsem vypnul IS-1, 2x T34 a KV-2 na hit (po sobě), stačí když se vám pěkně ukážou :D

Pěkně trefit tank, který na maximální zoom je velký 10mm je pouze zprdeleklika !!! Trefím ho každou ranou, to už mám nacvičené ale abych mohl na tu dálku trefit hitzónu, tak to je trochu mimo možnosti. Takže jak je možné, že ti rusové mají kliku furt a já nikdy ?! Začínám mít pocit, že ten jejich MM, který má dávat za soupeře adekvátní hráče bude tohoto příčinou. Protože jak jinak by mohlo být možné, že mě dávají rusáci na ránu a BigToma zase němci ?! Už jsem zkusil hrát za rusáky a situace byla stejná. Na ránu mě dával každý němec. Upozorňuju, že to není nějaký subjektivní poznatek ale prostě si to počítám a nějaké poškození tanku prakticky nemám protože je vždy po mě. Já se střelbou prozradím a enemáka na ránu nedám pokud není dost blízko. On pak, jak mě zmerčí, tak mě hned vypne a když mám kliku, tak na dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně trefit tank, který na maximální zoom je velký 10mm je pouze zprdeleklika !!! Trefím ho každou ranou, to už mám nacvičené ale abych mohl na tu dálku trefit hitzónu, tak to je trochu mimo možnosti. Takže jak je možné, že ti rusové mají kliku furt a já nikdy ?! Začínám mít pocit, že ten jejich MM, který má dávat za soupeře adekvátní hráče bude tohoto příčinou. Protože jak jinak by mohlo být možné, že mě dávají rusáci na ránu a BigToma zase němci ?! Už jsem zkusil hrát za rusáky a situace byla stejná. Na ránu mě dával každý němec. Upozorňuju, že to není nějaký subjektivní poznatek ale prostě si to počítám a nějaké poškození tanku prakticky nemám protože je vždy po mě. Já se střelbou prozradím a enemáka na ránu nedám pokud není dost blízko. On pak, jak mě zmerčí, tak mě hned vypne a když mám kliku, tak na dvakrát.

Holt se diskriminují skilleři už i ve WT  :laugh:  (nebrat vážně, prosím, jen tak rejpu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně trefit tank, který na maximální zoom je velký 10mm je pouze zprdeleklika !!! Trefím ho každou ranou, to už mám nacvičené ale abych mohl na tu dálku trefit hitzónu, tak to je trochu mimo možnosti. Takže jak je možné, že ti rusové mají kliku furt a já nikdy ?! Začínám mít pocit, že ten jejich MM, který má dávat za soupeře adekvátní hráče bude tohoto příčinou. Protože jak jinak by mohlo být možné, že mě dávají rusáci na ránu a BigToma zase němci ?! Už jsem zkusil hrát za rusáky a situace byla stejná. Na ránu mě dával každý němec. Upozorňuju, že to není nějaký subjektivní poznatek ale prostě si to počítám a nějaké poškození tanku prakticky nemám protože je vždy po mě. Já se střelbou prozradím a enemáka na ránu nedám pokud není dost blízko. On pak, jak mě zmerčí, tak mě hned vypne a když mám kliku, tak na dvakrát.

:D nehraj na 14" monitoru nebo ti fakt jinak poradit neumím, když ten tank vidíš a víš kam to +- líta tak musíš bejt schopnej trefit poklop řidiče na T-34 a pokud nejsi tak si jezdi na 100-200m. Mapy jsou na to dělaný, že se k tankům dostaneš na zadek nebo před dělo během chvilky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D nehraj na 14" monitoru nebo ti fakt jinak poradit neumím, když ten tank vidíš a víš kam to +- líta tak musíš bejt schopnej trefit poklop řidiče na T-34 a pokud nejsi tak si jezdi na 100-200m. Mapy jsou na to dělaný, že se k tankům dostaneš na zadek nebo před dělo během chvilky... 

Proboha !!! Mám monitor 27 palců !!! Chceš mi tvrdit, že trefíš poklop T34, když nerozeznáš na tanku žádný detail ?!  A jak se k někomu asi tak mám dostat na 100m, když mě mezi tím vyndá někdo jiný a nebo ten po kterém jdu? Ty červené tečky na mapě upozorňují, že se k tobě někdo blíží, nedá se to udělat tajně. Leda s rychlým tankem a to teda němci nemají. Nehledě na to, že do poklopu už jsem trefil T34 několikrát a stejně to nestačilo. Odhaduju, že tak z 10-ti případů ho dám 2 x na ránu a 8 x nedám ale on mě hned. Teď jsem to testoval a přeskakoval jsem z rusů na němce. Dávají mě na ránu jedni a nebo druzí naprosto s přehledem zhruba v 80% případů a na vzdálenosti vůbec nezáleží. Něco mi tu prostě nesedí. I kdybych byl totální lama a nenahrál lautr nic, tak je to divné. Teď jsem dal 2 bitvy, 4 smrti a všechny na jednu ránu. 3 x mě dala T-34 a 1 x SU-85. Vzdálenost tak velká, že na maximálné přiblížení není rozeznat detaily na tanku. Tank Pz4 Aus H. Ale s Tigrem a nebo Hetzerem a nebo čímkoliv je to stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zajímavé, že pokud dávám já nepřítele na ránu, tak je vše ok, svět je krásnej a voní vanilkou :Smile_trollface-3: ale pokud se to děje mě grrrr jak já sem naštvanej :tongue:

Ne, pokud by to bylo alespoň 50 na 50, tak to bude vanilkové ale ono to je asi tak 10 : 2 a to je to divné. Na tu vzdálenost je to jako když hraješ WoT, jenom ohlodávám. Rukama to není, to bych se musel netrefit ale já se trefím téměř každou ranou. O případech, kdy vidím poklop řidiče se nebavím, ten trefím, když ho vidím ale stejně to není na 100% zničení ale pouze občas. Když mi vysvětlíš, jak může někdo trefovat přes 3 čtverce mapy kritická místa a nebo čím střílí, že to udělá takové poškození, tak budu rád. Já na nic nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mi fakt lito kanare, dalsi hra co je na tebe hrozne zla, vsichni ostatni vydrzi nekolik zasahu, jenom ty jdes na ranu.. a kazdej te trefi pres celou mapu. zly videohry!

Jak ti to mám dokázat, že to co píšu je pravda ?! Já jsem úspěšný, mám W/L od 55 do 75% podle typu tanku ale prostě mi ten nepoměr mých smrtí na ránu nesedí proti ničení nepřátel na několik ran a při větších vzdálenostech enemáka ani nezničím protože ho trefím třeba i 8 x, než on zjistí, kde jsem a smázne mě na ránu. Že si musíš vyrýpnout, to celkem chápu ale jestli to myslíš vážně, tak jdi do řiti !!!

Jo, a každý mě přes celou mapu netrefí a stane se, že mine i několikrát ale když se konečně trefí, tak jdu na ránu a to je na tom to divné.

Například s Pz IV Ausf F2 mám 51 bitev a 151 zničených nepřátel, to je skoro 3 kousky na bitvu. To asi nebudu uplně lama, že?

Upozorňuju, že hraju pouze FRB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dyt to rikam, zly videohry. ta hra v tobe rozpoznala ultimatniho borce, kterej si se vsema tankama drzi kladny win rate, tak proti tobe nakonfigurovala specialni anti-kanar mechanismus, kvuli kterymu uz pujdes vzdycky na ranu. nema to cenu kanare, nejdriv wargaming, ted gaijin, vsichni jsou proti tobe.. ale drzim ti palce. radsi ani nezkousej ten battlefield co je ted v akci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vždyť to píšu. JDI DO ŘITI ZOLTARE !!!

Potřebuju informace, zda se to někomu také děje a ne tvoje blbé kydy.

Další bitva s Hetzerem.

2 nejlepší, 2 killy a mé obě smrti přes 3 čtverce mapy na ránu od T-34.

Zase náhoda ?

Budu to sem psát tak dlouho ty moje výsledky až mi to někdo rozumě vysvětlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Kanár pořád volá po nějaké realitě a když ho sundá tank na ránu, což je reálné tak tu pláče... já mám také dost vysoký W/L a střely mám vyrovnané na obě strany a na jakoukoli vzdálenost... holt sem někdy lucky já a dávám to přes celou mapu a někdy enemy a to pak si také říkám jak je tohle možný... ale znevýhodňování úspěšných? ... to by někteří v bitvě nesměli mít 0 killů a skore 150 za celou bitvu :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...