Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

mám dva sloty. V jednom T-26E a ve druhém KV-1 L11 bo jezdím realistické. U němců je to podobná situace to mám ve slotu stejně

Jenže to počítá i letadla, která si necháš ve slotu.... Prostě cokoliv co na slotu je bez ohledu na to jestli to můžeš nebo nemůžeš použít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že v krátké době bude propojené PS4 a PC, ať je víc lidí a potom spojení letadel a tanků mně vůbec nesedlo. Né, že by mě letadla obtěžovaly, ale letadla na simulátor mě vůbec nebaví a když jedu za tanky v tak malém počtu hráčů a z toho 3 navíc létají, tak to abych se s nepřítelem naháněl po mapě a hledal ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 já to mám takhle, mě už letadla nezajímají

 

To je ta nejjistější cesta... Všechno nepoužívané vyházet ze slotů... Protože pjinak se tam něco zapomene a člověk se diví kam ho to hodilo (Vlastní zkušenost, když jsem si já blbec nechal na slotu Tu-2-56.... To jsem pak koukal kam mě to s T-26 hodilo...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bych ti vytípnul screen, dostane mě čelně stojící StuG F a vlevo stojící Hetzer a F2. KV-1 nemá arty a tak ani dron není k dispozici. A v tabulce stroje všech před a po bitvě nevidím.

Jen mě napadlo, jestli to netahá tak vysoko nějakej vocas s bordelem ve slotu. Prostě systém nahodí hráče, MM se udělá podle nejvyššího a jedem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historka z bojiště:  takhle si to capuju v Pz.IV Au.F2 na Jugle, rozhlížím se zda nejede enemák a nejednou se na mne přes kopeček vyřítí tank, jen tak "mávnu" hlavní a "od boku" vystřelím a sundám ho.......jenže to byl vlastní..... :-(

 

Anebo....vidím enemy bota Pz.38, mám ho pěkně zezadu, tak mu tam jednu pošlu....zničen....ale vlastní bot, který byl za ním, jak jsem zjistil, když enemy bot v klídku odjel.....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz jak je to ve WT s MM ? prvni tier dostava max do dvojky ? a kdyz mam pet tanku a chci mit treba jen dva jdou ze slotu oddelat ? me jde jenom premenit za letadlo meno jiny tank

 

klikni na slot - zmenit vozidlo (change vehicle) - uplne na vrchu mas moznost send to holday (neviem ako je to prelozene asi poslat na dovolenku). slot ti nasledne ostane prazdny. da sa to spravit na vsetkych slotoch okrem prveho. MM funguje podla najvyssieho vozidla/lietadla ktore mas aktualne na liste. ak chces hrat s niecim mensim nahadz na zvysne sloty ktore nepouzijes v bitke rezervne stroje alebo tie sloty vypni podla navodu vyssie. co sa tyka MM tak nefunguje uplne presne podla tieru ale podla battleratingu vozidla... ak sa nemylim tak je to br +-0,7/1 niesom si isty ktora hodnota je ponovom

 

edit: cize vozidla na konci 1. ranku sa kludne mozu stretnut s nizsimi dvojkami a naopak. ten tier/rank je skor zoradenie vozidiel podla rokov nastupu na frontu (neplati to ale u vsetkych)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty červené tečky na minimapě se zobrazují za jakých podmínek? Zezadu na mě najela T-34 a střílela mi do motoru. Tečka nikde. Dal mi celkem 5 ran a ani před tím a ani v průběhu se červená tečka neobjevila.

znacky na mapke sa zobrazuju dost spolahlivo.. je tam nejaka mala odozva, ale problem som s tym zatial nemal... akurat ked niekto blizko teba vyleti s poza hrebena a nebol dovtedy spotnuty, tak ho zbadas vacsinou neskoro. taktiez ho nezbadas, ked je na tebe nalepeny, prekryva ho ikonka tvojho tanku na mape. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znacky na mapke sa zobrazuju dost spolahlivo.. je tam nejaka mala odozva, ale problem som s tym zatial nemal... akurat ked niekto blizko teba vyleti s poza hrebena a nebol dovtedy spotnuty, tak ho zbadas vacsinou neskoro. taktiez ho nezbadas, ked je na tebe nalepeny, prekryva ho ikonka tvojho tanku na mape. 

To nebyl ten případ. Stál ode mne dost daleko a času bylo hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...