Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tady je to furt stejný  :laugh: Já jsem tak rád, že tyhle tanky spíš jen tak testuju a pokud se mi něco podaří, trošku mě to potěší. Ani netušim jak ta hra funguje, MM mě nezajímá, munice je pro mě skoro španělská vesnice, páč znám jen ty 3 z WoT. Dám si pár her týdně, s nikym se nehádam, do ničeho nemlátim, nic neřešim  :no:

Upřímně, WT tanky jsou jiný, ale proti WoT mi pořád něco chybí. Nevim ale co. Asi to bude jen to, že na WoT jsem byl zvyklej takovou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to píšu švabachem protože jinak si nedovedu vysvětlit proč ty dotazy a absolutní nepochopení toho o čem píšu.

Zkusím to tada napsat jednodušeji.

 

Mám asi 80% případů ze všech mých smrtí a to s jakýmkoliv tankem a to i s ruskými i německými, že mě někdo zničí na jednu ránu. Jedná se pouze o případy na větší vzdálenosti, kdy nelze vidět hitzóny ale střílí se pouze na siluetu. Jiné případy neřeším. Bylo to tak časté, že jsem to začal počítat. V podstatě vypadá střet tak, že já střílím třeba i 8x ( každá rána je zásah o tom co létá mimo nepíšu ) a enemák je stále bojeschopný a když mě konečně podle trasírek zmerčí, tak první rána, kterou mě trefí zničí můj tank. Když to není první rána, tak je to druhá ale aby mi někdo do tanku 8 x trefil a já byl stále bojeschopný, tak to se mi teda snad ani nestane. Pamatuju si jeden případ, kdy jsem stál s poškozeným motorem a dostal tolik ran, že už jsem si říkal při každém zásahu, že už musí být konec.

Neřeším tu žádnou realitu, žádnou simulaci, nestěžuju si a ani nijak neřeším hru protože je to velmi ranná Beta a bude se toho ještě halda měnit. Chci jenom zjistit, zda se to děje ještě někomu a tak se na to někdo zaměřte a sledujte to. Není to WoT a tak se dá počet smrtí lehko zapamatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas taky nechápu ty nesmyslné killy co dostávám.Zrovna teď v bitvě jedu s Tigerem II proti Pantheru A vystřelíme současně a nabíjíme skoro stejně a najednou jsem mrtvej na munici od něj.Nechápu to byli jsme tam sami a on mě dal 2 vteřiny po první ráně :dry:

A opravdu vystřelil 2 x? Většinou tě načne a ty pak bouchneš třeba až za pár sekund.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas taky nechápu ty nesmyslné killy co dostávám.Zrovna teď v bitvě jedu s Tigerem II proti Pantheru A vystřelíme současně a nabíjíme skoro stejně a najednou jsem mrtvej na munici od něj.Nechápu to byli jsme tam sami a on mě dal 2 vteřiny po první ráně :dry:

 

prostě Tě zapálil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte si, že je náhoda, když mě ruské tanky dávají na jednu ránu a já je v průměru tak na 3 až 5 ?! Už mě to docela sere !!! Ale já dám rusáka na jednu tánu pouze svátečně a to už musí být v těsné blízkosti a je uplně jedno s čím hraju. Nejvyšší rank mám Tigera.

jako je fakt, že co předvádí T50 nebo KV1 je kolikrát zvláštní. Zažil jsem bitvu - mapa Jungle, kde jedna KV1 držela základnu, neustále do ní někdo střílel, já sám osobně asi se 4 tankama jsem jí dal tak 15 ran a ta mrcha né a né chcípnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako je fakt, že co předvádí T50 nebo KV1 je kolikrát zvláštní. Zažil jsem bitvu - mapa Jungle, kde jedna KV1 držela základnu, neustále do ní někdo střílel, já sám osobně asi se 4 tankama jsem jí dal tak 15 ran a ta mrcha né a né chcípnout...

Tak to se stává ale to je opravdu dost výjimečné, to bych nijak neřešil. Stalo se to i mě, že jsem s Hetzerem, což je papírový drak a ne tank, nafasoval asi 15 ran a vždy jen nějaké malé poškození. Ale to se mi stalo jen 1x co to hraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hraju jen Tigera a Panthera a tyhle tanky už nejdou na větší dálku na ránu 8 x z 10-ti zásahů. Tady už se to drží tak zhruba nestejno. Co dám já, to musí dát i enemák. Ovšem T34-85 je stejně furt pěkná svině protože do poklopu řidiče to narvu z 50-ti metrů z 88mm děla a oneshot to není nikdy. Poškozené kde co ale nastačí to. Až druhá ho dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes hraju jen Tigera a Panthera a tyhle tanky už nejdou na větší dálku na ránu 8 x z 10-ti zásahů. Tady už se to drží tak zhruba nestejno. Co dám já, to musí dát i enemák. Ovšem T34-85 je stejně furt pěkná svině protože do poklopu řidiče to narvu z 50-ti metrů z 88mm děla a oneshot to není nikdy. Poškozené kde co ale nastačí to. Až druhá ho dorazí.

to je celkem fuk jestli T-34 prvni ranu od Tygra "prezije", protoze po jedny rane z 88ky je to ve vetsine pripadu tak poskozeny, ze uz jde o mrtvej tank v podstate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90% T-34 do kterých střelím s Tigrem jde na ránu, těch zbylých 10% jde na 2 rány. Opravdu se mi ještě nestalo abych musel střelit T-34 víc jak 2x (pokud mu nečumí jenom ze předu věž ale to se dá pochopit, že víc vydrží)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je normální, že v realistické bitvě je tak mnohem pomalejší jak v arkádě ? Hraju jen for fun s PZ.III L a v arkádě 35-50km/h a v realistické horko težko 30km/h, celkově je ten tank jak spomalený film, takže těžká nuda. Řidiče mám na 40 ( z 50 ) +30 bonus. Možná blbá otázka, ale odpověď jsem nikde nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

90% T-34 do kterých střelím s Tigrem jde na ránu, těch zbylých 10% jde na 2 rány. Opravdu se mi ještě nestalo abych musel střelit T-34 víc jak 2x (pokud mu nečumí jenom ze předu věž ale to se dá pochopit, že víc vydrží)

A kam trefuješ, teda pokud je to reálné trefit do potřebného místa a ne jen trefit tank ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 


Je normální, že v realistické bitvě je tak mnohem pomalejší jak v arkádě ? Hraju jen for fun s PZ.III L a v arkádě 35-50km/h a v realistické horko težko 30km/h, celkově je ten tank jak spomalený film, takže těžká nuda. Řidiče mám na 40 ( z 50 ) +30 bonus. Možná blbá otázka, ale odpověď jsem nikde nenašel.

V arkádě jsou všechny parametry všech strojů naboostovány... Takže ano, je to normální....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kam trefuješ, teda pokud je to reálné trefit do potřebného místa a ne jen trefit tank ?

 

Ze předu se snažím pálit na čelní pancíř tak aby střela pošla na střed tanku. Takže zleva na kulomet, zprava na řidiče a pokud je čelně tak nějak mezi. Z boku střílím těsně pod věž pokud to jde, pokud ne tak přímo na věž. Dá se to odhadnout i na docela velké vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...