Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nestíhá ti grafika? Kup si novou.

 

Panenko skákavá víte vy vůbec jakej je rozdíl vyhledat tank v porostu, když mu jdou plameny od laufu nebo ne? Kupříkladu tweak na odstranění kouře a plamenů poškozuje toho kdo ho má nainstalovanej (protože nevidí enemáky, co střílí), ale už odstranění trávy napomáhá ve vyhledávání enemáků a je dosti na pováženou, jak moc by měla jít odstranit, aby se udržela hratelnost na stejné úrovni pro všechny.

 

To by totiž hráči mohli říkat "já mám zjednodušený modely (čili velké zelené krychle) protože mi to nestíhá grafika" a jakej je rozdíl mezi takovýmhle tweakem a Michelín cheatem z BF nebo CoD?

 

Takže - vypínat by měly jít efekty a grafické vychytávky, které poškozují toho co si to vypne (čili třebas kouř a plameny při střelbě) nebo ty co nemají na hraní vliv (vlny na vodě, mraky a motýlci a takový ty hovadiny), ale rozhodně ne ty, které mají negativní vliv na protihráče (kupříkladu kdyby tanky mohly pokládat kouřovou clonu, tak ta NESMÍ jít vypnout).

 

Kanár ví jakou mám plečku PC, ale WT mi jde v pohodě a to jedu střední nastavení....já zvyklý z WOTU na minimum....čumím na grafiku jako ve 14 letech na DOOM, když jsem předtím vlastnil jen Didaktik M Skalica :laugh: .

Hlavně se modlím, aby se to nezvrhlo v mód mánii jako ve WOT. Všichni mají mít stejné podmínky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže - vypínat by měly jít efekty a grafické vychytávky, které poškozují toho co si to vypne (čili třebas kouř a plameny při střelbě) nebo ty co nemají na hraní vliv (vlny na vodě, mraky a motýlci a takový ty hovadiny), ale rozhodně ne ty, které mají negativní vliv na protihráče (kupříkladu kdyby tanky mohly pokládat kouřovou clonu, tak ta NESMÍ jít vypnout).

Jenže nemusí být pro každého stejně neprůhledná a nebo naopak průhledná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže nemusí být pro každého stejně neprůhledná a nebo naopak průhledná.

 

MUSÍ být pro každýho STEJNÁ  z hlediska HRATELNOSTI. Ti s horší grafikou můžou mít místo obláčku cosi hnusnýho hranatýho bez průhlednějších okrajů, ale nesmí skrz to vidět - stejně jako ti s grafikou na plný koule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MUSÍ být pro každýho STEJNÁ  z hlediska HRATELNOSTI. Ti s horší grafikou můžou mít místo obláčku cosi hnusnýho hranatýho bez průhlednějších okrajů, ale nesmí skrz to vidět - stejně jako ti s grafikou na plný koule.

Ano, tak by to mělo být ale z hlediska realizace to není tak jednoduché a bývá to velký problém. Proto o tom píšu a proto mám obavu, zda to bude fungovat tak, jak by mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je problém hry protože se vždy najde někdo, kdo se to bude snažit zneužívat. Respkilleři byli, jsou a asi i budou problémem všech her, kde je resp stabilní a ještě na mapě vyznačený. Museli by tam dát asi tak minutu nesmrtelnosti aby byl čas se zorientovat a někam se zdekovat. Přece nejde spoléhat na to, že je to týmová hra, ne? To už známe z WoT... :wink:

 

Já bych respawn obehnal pevnůstkama a do nich nacpal  88 nebo její ekvivalent dle národa.

 

V čem jsou tak strašní ? Mně teda ani jednou můj vlastní nikdy nevadil .. vždy jezdí stejně, tak stačí se jim neplíst a rozdávají (v simulátoru) pěkné expy a liony .. já jsem rád, že tam jsou, je to oživení  :thumbsup:

 

Strašně práší a netočí se jim pásy :-D

 

Ten dym a efekty by som chcel aj ja vypnut.....A nikto mi nevie poradit kde

Ale jo stačí vyzkoumat bezdýmej střelnej prach.

 

me zas fascinuje jak tady rikate ze jedine realistickou bitvu a pritom si tu grafiku chcete osekat tak hodne ze to s realitou potom nema nic spolecnyho  :Smile_teethhappy:  louky bez travy atd  :facepalmic:

 

Tak kdyby ta tráva nebyla tak strašně barevná, tak bych ji tam nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kanáre dej si halůzkovů medicínu :-D

Jinak přimíchání letadel zatím vede víc ke kempení bo nikomu se nechce vystrkovat rypáček než si to ti na nebesích nějak vyřídí. Další věc naprd je absence německých těžkých tanků na II. Pokud se vyrojí více KV je po ptákách v případě zničení těžáku. Němec má repete, rus ne.

Když si člověk uvědomí proti komu stojí KV-1 L11 je to celkem spíš o náhodě a štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tedy za ty rusáky je to šichta. Ale taky solidní výzva! Včíl v tom pitomém pralese 2x asistence, jeden mech a 6x lidi. To vše s KV-1 L11. Přežil jsem několik dělostřeleckých pozdravů a kdybych víc předsadil aj štuka mohla být.

edit: nečekal jsem Eso na KV-1 :-D

20rtssp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, není 200 000 sl za posádku T-34/85 D-5T na Experta trochu moc???

A bude hůř,bo kvalifikace je myslím  shodná s cenou tanku.

 

ciwe proč mě to hází s KV-1 L11 proti Pz IVG, Hetzer, Pz IIIM a N? Odměna za včerejší eso na KV-1? A bonus T-28 v týmu, která si už jen tak neškrtne? Dnes už hrát nebudu a zítra jedu na dovolenou.

Esli to nebude tímhle...

http://warthunder.com/cz/news/164-Smen-bitvy-cz 

Cituji:

 

Další změnou je, že si hráči mohou vybrat, které vozidlo si vezmou do bitvy až poté, co se připojí do bitvy - ne před ní, jak bylo standartem. Následkem toho je přebrán MM podobný bitvám v arkádě - BR je validní pro nejvyšší stroj ve vašem panelu osádek. Buďte opatrní: pokud chcete použít StuG III Ausf.F a Fw.190 A-1 (BR 3.3), nenechávejte the CL-13A (BR 8.7) ve vašem slotu, nebo vás to hodí výš.

 

Jinak jsem po dlouhé době zkusil arkádu a tam mě to s nejvyšším BR 3.3 hodilo proti KV-2 a podobným papačkám.Sem  na to hleděl jak panna na ocas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...