Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Danny lehká pomoc.....musíš hrát střední obtížnost.

 

Mickhes: NKVD byl stejný dobytek jako allgemeine SS. Jenže po válce byli jen SSáci uznaní za zločineckou organizaci.....to je tak, když vítěz určuje co je a co není mimo zákon......

jak moc musí být člověk vypatlanej a založit klan s takovým názvem a jak moc člověk musí být vypatlanej aby do něj vstoupil? ... HODNĚ MOC !!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím tě do ignorace, protože záměrně trollíš a používáš lživá tvrzení.

 

...

 Hezké shrnutí historie sovětské optiky a loga. Nic k vlastní výrobě.

 

Výrobce optiky KMZ až do roku 1955 používal (téměř) výhradně skleněné prvky Schott německé produkce. ZK Sonnary a další objektivy byly skládány z prvků vyrobených v Německu pod značkou Zeiss. V pozdější době se využívání německých zdrojů snížilo, přesto se určité objektivy (zvláště v počátcích produkce typů) skládaly opět z prvků Zeiss.

Dohledatelné na všech fórech nadšenců pro staré objektivy, v diskuzích ebay, německy v Zeiss history archivech, dnes příkladně digitálně zpřístupněných..

 

Končím s OT, ta virtuální facka rádobyodborníka na vše a ignoranta bolí :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny202, tady se nedá jezdit kde tě napadne a kdy tě napadne. Musíš najet do pozice a čekat. Až máš co největší jistotu, že na tebe odněkud nebudou střílet, tak se můžeš pohnout dál. Největší blbost je přejíždět volné plochy a nebo někam vyjet jako první. Tady je znalost mapy asi 100x důležitější, než ve WoT a proto je důležité hrát občas i za druhou stranu protože jinak se ta kritická místa nedozvíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak moc musí být člověk vypatlanej a založit klan s takovým názvem a jak moc člověk musí být vypatlanej aby do něj vstoupil? ... HODNĚ MOC !!! :-D

 

Bohužel je nemálo postižených jedinců, bez hlubších znalostí historie, co si prostě budou díky tomu připadat "prďácky"... Ale souhlasím, že NKVD jsou (byli) přinejmenším stejná prasata jako SS, ale jak píše Švejk, historii píší vítězové a tak "fujky fujky oškliváci" jsou jen germáni, případné "přehmaty" na straně spojenců jsou jen politováníhodnou, leč nutnou obětí na cestě k vítězství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí teď jsem to popsal přímo v topicu stroje....zkuste si toho premiového "fláčka". On flak není, ale vypadá tak rozhodně víc než jako tank :laugh: .

Není to nic pro kempíky, ale pro přepady, dekapovaní, kapování ...neskutečný stroj. A sakra dost vlivný. Taky jsem narval posádku na ESO :laugh: .

Nic, jedu na víkend tradičně pryč...tož si zas zahraju v něděli. Už mi Wt sedlo....mám dva miláčky pzIIIL a fláčka. Paráda ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už zní lépe než Hetzer....placatá pohyblivá mrška co podrží....tož ji zkusím. Ale stejně...věž je věž :laugh:

Zaručuji ti,že budeš velmi příjemně překvapený jakou to má elevaci do stran :thumbsup:

---

V simulátoru jsem jak Levák Bob prostě s tím letadlem neumím lítat :dry:

---

expit věci na Tiger je čiré zoufalství tak nasranej jsem dlouho nebyl jako s tímhle tankem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Upraveno uživatelem Zoltar
v rámci lepší přehlednosti sloučeno do jednoho postu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

expit věci na Tiger je čiré zoufalství tak nasranej jsem dlouho nebyl jako s tímhle tankem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Zkus použít svůj mozek + funkci "EDIT" a dát si své 3 zápisy do jednoho... bude to přehlednější, nebude to vypadat jako spamování, všichni tě budou mít rádi a na světě bude mnohem líp ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny202, tady se nedá jezdit kde tě napadne a kdy tě napadne. Musíš najet do pozice a čekat. Až máš co největší jistotu, že na tebe odněkud nebudou střílet, tak se můžeš pohnout dál. Největší blbost je přejíždět volné plochy a nebo někam vyjet jako první. Tady je znalost mapy asi 100x důležitější, než ve WoT a proto je důležité hrát občas i za druhou stranu protože jinak se ta kritická místa nedozvíš.

Právě že se snažím najet do pozice, ovšem enemák už tam na mě většinou čeká připravený, takže jakmile mě uvidí sfoukne mě jako svíčku. Ještě jak byla CBT, hrál jsem za němce a to bylo mnohem lepší hraní kvůli tomu, že jsem zabral pozice a čekal na ruské tanky až pojedou např. mapa Jungle, Popelová řeka nebo Kubáň. Nechápu proč se ty strany nemůžou střídat, aby šlo hrát obě strany za jeden národ. Jinak díky Kanáre za odpověď. Rozjedu si Němce, abych poznal více mapy (hraju to už dost dlouho a těch pět map mám prolezlých za obě strany až až) ... no a na radu Švejka zkusím střední obtížnost, pokud jí někdo hraje. Co jsem tak zjistil, tak simulátor a arkáda vedou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je dobré jezdit medka a používat artypohled. Tím si lépe uděláš představu o mapě a pohybu nepřátel na ní. Z nějakého zašitého Tigera se toho o mapě moc nedozvíš a když se hneš, tak také ne protože je hned po tobě.

No IS-2 jsem dal zatím k ledu... IS 2 mod 1944 už mám vyexpenou, ale nemám na ni kredity. Doexpím T-34 85 a zkusím to pěkně za medka. Ta T-44 vypadá dost jako hodně zábavný tank, hlavně hbitý. A když jsem viděl co se s tím dá poslat do garáže za jednu hru bude to nejspíš parádní tank. Těžáky zatím vynechám. + Rozjedu německou stranu a uvidíme jak to půjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou to jde jednou ne, cik cak ob bitvu... mno přešel sem z panthy na tigera mno a to sem neměl dělat... :-D ten tank může nastupovat maximálně proti kvčkům :-D dám 10 free bitev a pojedu za něco jiného :-) není špatný, ale je to taková krabice... panther mi přijde dvakrát lepší, už jenom kvůli spawnu a možnosti artilerky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím přiznat, že je opravdu něco divného ve státě Gaijinském, a to s viditelností, resp. neviditelností tanků. Jasně vidím na minimapě, že je enemy kousek ode mne, nikde žádné křoví ani vrchol hřebene (Kursk), a já enemy nevidím ani z pohledu velitele dokud mne nezničí......nejčastěji se mi toto stává s T-34/85 D5-T.......jsem z toho skutečně poněkud zmatený.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tím, že on stojí v něčem hustém a tobě vidí třeba jen kousek. Dobře je to patrné na botech, kteří tě nemusí vidět a stejně po tobě střílí a ty vidíš jen jak z porostu vyletují střely. Nebo je za skálou a kouká mu jen velitelská věžička. To se na dálku skoro nedá vidět ale on tebe vidí krásně, když jsi třeba půl tankem venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z offika - Thulle

Po sérii diskuzí a zpětné vazby jsme se rozhodli redukovat efektivitu hráče na podílu BR - dříve byl pro některé hráče snížen BR, pokud dosahovali méně než průměrných výsledků. Na základě toho se někteří hráči mohli dostat do low-rank bitev s letadlem vyššího ranku - jejich celkový BR mohl být redukován od 1 až do 1.3.
 
V nedávné aktualizaci jsme udělali několik změn v tom, jak MM funguje. BR nyní nepočítá tento hráčský "skill" a bere ho v úvahu pouze při vyhledávání oponentů. Horší hráči už nebudou házeni do hry s lepšími letadly, ale místo toho budou bojovat se stejně efektivními hráči.

 

 

takže skilleři snad nebudou nadávat že jsou u tanků, kde nic nezmůžou :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což je asi nepodstatný BUG a nebo netuší jak to odstranit.

 

Ta hra je snad horší než v CBT, je tam strašně moc chyb.

Pokud tě přítomnost chyb rozčiluje, tak si počkej na ostrý relase... Nikdo tě nenutí se účastnit betatestu... Očekávat, že bude beta verze bez chyb je velmi naivní... :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tě přítomnost chyb rozčiluje, tak si počkej na ostrý relase... Nikdo tě nenutí se účastnit betatestu... Očekávat, že bude beta verze bez chyb je velmi naivní... :dntknw:

 

Neočekávám, že bude bez chyb, ale to že se zásadní chyby budou opravovat rychleji než ostatní blbosti, jako je zvýraznění ikonek na minimapě atd..

Chápu, že jsem naivní, když si myslím, že to tak bude někde fungovat, hlavně na východ od slovenska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že nejsou opravené určité chyby neznamená, že na tom nedělají, ale komplexnost celého systému musí být ohromná, a zásah "někam" se zákonitě projeví "jinde". Tohle pohlídat chce spoustu úsilí, testování a opětovného codingu. To platí dvojnásob právě u závažných chyb v systému.

A (IMHO) čekat, že ostrý release bude bez chyb, je naivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neočekávám, že bude bez chyb, ale to že se zásadní chyby budou opravovat rychleji než ostatní blbosti, jako je zvýraznění ikonek na minimapě atd..

Chápu, že jsem naivní, když si myslím, že to tak bude někde fungovat, hlavně na východ od slovenska.

Jakákoliv oprava, zejména velkých chyb má to úskalí, že takto hluboký zásah do kódu ovlivní další a další věci... V tomto je oprava "blbostí" o mnoho jednodušší.... A rozhodně to není tak, že opravují blbosti a velké chyby nechávají....I když máš ten pocit.... A se světovou stranou od Slovenska to nemá vůbec žádnou souvislost.... I když je to pro některé líbivý argument...

 

Takže ti buhužel musím přitakat... Ano, jsi naivní, pokud si myslíš, že to takhle bude fungovat.... A je jedno jestli to bude od Slovenska na sever, východ, jih, či západ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...