Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Když se na ten rozsochač podivaš, tak zjistil že to není Ruská kopie svařená z kdejakého šrotu ale náš dokonale graficky udělaný rozsocháč :-) A ten prostě u Kurska nebyl.

 

Odesláno z mého A1-810 pomocí Tapatalk

U Kursku nebyly ani mnohé tanky na té mapě... Je to hra... A principielně v tom žádné extra velké pochybení nevidím.... Ale pokud máš potřebu se tu blýsknout smyslem pro detail tak můžeš začít počítat nýty... dntknw.gif

 

Ale pokud tě to tak irituje tak ti jeho přítomnost vysvětlím... Jedná se o čs rozsocháč pocházející z hraničního opevnění... Wehrmacht tyto rozsocháče zabavil... Dovezl je v rámci přípravy Operace Zitadelle do operačního prostoru a zbudoval zátaras... Pozice byla dobyta Rudou armádou a zátaras osadila dělostřeleckým palpostem... Screen zachycuje situaci už po tomto obsazení a zbudování palpostu... Spokojen??? salute.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré vysvětlení Aarone  :Smile_veryhappy:

 

Opravdu to ruský zátaras není. Ruský vypadá takto:

 

Ulice Moskvy 1941

1395589378.jpeg

 

Rozdíl je hned vidět. Náš zátaras je vyroben z L profilu, vyztuženém v místě spoje trojúhelníkovým plechem a má na koncích zářezy na ostnatý drát. Ruský je z U profilu bez výztuh a zářezů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás teď , jsem zjistili že CTB servery nejedou pořád ale jen někdy v určitou hodinu a den . Zatím jsem to nikde nenašel jak to tedy je? Díky :-)

 

Úterý: 14:00-20:00

Středa: 02:00-08:00

Čtvrtek: 14:00-20:00

Pátek: 02:00-08:00

Sobota: 12:00-17:00

Neděle: 02:00-08:00 12:00-17:00

Pondělí: 02:00-08:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam nějaký zoom, nebo si člověk musí vystačit s "přiblížením" jako je v letadlech?

Stejne jak v letadlech. Ale mely by tam byt historicke zamerovace s realnym zoomem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem poprvé vyzkoušel FRB v tancích a docela mě to uchvátilo. Zatím to ukazuje ikonky pouze u spojenců, což by mohli zrušit. Ale jinak paráda. Nepřítele musíte vidět aby jste ho mohli zasáhnout...

 

1395760082.jpeg

 

další screeny ještě doplním

 

V spoileru docela povedená bitva ve FRB

 

1395763207.jpeg
1395763216.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím... Kouknul jsme na toto video (kvalita nic moc).

Já fakt skrz ten dým nevidím, kam ta střela dopadně, můžu pouze podle tý trasírky odhadovat jestli to šlo vlevo nebo v pravo. Vzálenost nedám. Navíc mě přišlo, že se v závěru ta trasírka zratí.

 

Jak to děláte když hrajete, dá se to dobře odhadovat?

Ví někdo jak to bylo ve skutečnosti? Z tanku jsem nikdy nesřílel :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se trefíš, tak Ti to dole na obrazovce vypíše počet expů a kreditů, popřípadně, že jsi dal zásah bez poškození, takže poznáš jestli jsi zasáhnul nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se trefíš, tak Ti to dole na obrazovce vypíše počet expů a kreditů, popřípadně, že jsi dal zásah bez poškození, takže poznáš jestli jsi zasáhnul nebo ne

To je jasný. Když ale budu nadsazovat, tak když to nedám na první dobrou, tak musím nadsazení opravit. A jak to udělám, když nevím kam přesně to dopadlo? Ono i na tom videu to občas vypadalo, že tak nějako střílí někam, kde ten tak je a prostě to jen zkouší co se stane.

Prosím, prosím, jak to děláš ty? Já pak už přestanu otravovat :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...