Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Zatím není pro "veřejnost" (probíhá uzavřená beta ) do tanků přístup... Takže řešit rozdíly je předčasné... Navíc jsou tanky v režimu vývoje a hromada věcí se může změnit a hromada věcí se taky změní.... Až spustí open betu tak bych na tvém místě zkusil pár her.... Protože jedna vyzkoušená hra je tisíckrát výmluvnější než tisíc článků a popisů...  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do CB se můžeš v pohodě dostat, pokud tě netrápí otevřít prkenici. Jinak bych to zatím přirovnal ze WoT je svoji arkádou hodne "matematické" a WT je takový, ze nevis co přijde a co se stane :) ale vypada to krásně. Bavi mě to víc jak WoT a to mi to vůbec nejde. Ale když pak přesednu do WoT, tak zjistím, ze co se týče hratelnosti je WoT hodne dobra hra, az na ten MM.

 

Sent from my RM-941_eu_hungary_356 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že ve WoT řešíme každej milimetr pancíře a průrazu a počet HáPéček a stejně je to k prdu, protože RNG s tím dělá psí kusy (jako tuhle, když sem Tigerem II neprostřelil kolmo zadek věže u T34)...

 

Tady máš údaje o tloušťce pancíře, údaje o průraznosti a poraď si.

 

Na druhou stranu - u WoT taky ze začátku nikdo moc počítání nepitval, prostě se vědělo že střílet tank do UFP a čela věže je blbost a každej šel automaticky po weakspotech a do boku. Tyhle zvrhlosti se začaly objeovat až s tím "jak šel čas" a mechanika se dostávala víc pod kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po pár dnech hraní tanků va WT si dovolím první postřehy a porovnání s WOT

- mechanika DMG a průstřelů bude zřejmě ještě tajemnější než ve WOT

- velký problém bude vybalancování MM

- grafika je lepší než ne WOT

- zapomeňte na camo, neexistuje a střelba na větší vzdálenost je úplná loterie

- celkově mám obavy , že hra bude podtstně více statická než WOT

 

budy a chyby ve hře neřeším je to zatím hodně nedoladěné

 

PS neco pro zasmání, první dva dny jsem nepřišel na zapnutím snipe, díky Tome za pomoc :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po pár dnech hraní tanků va WT si dovolím první postřehy a porovnání s WOT

- mechanika DMG a průstřelů bude zřejmě ještě tajemnější než ve WOT

- velký problém bude vybalancování MM

- grafika je lepší než ne WOT

- zapomeňte na camo, neexistuje a střelba na větší vzdálenost je úplná loterie

- celkově mám obavy , že hra bude podtstně více statická než WOT

 

budy a chyby ve hře neřeším je to zatím hodně nedoladěné

 

PS neco pro zasmání, první dva dny jsem nepřišel na zapnutím snipe, díky Tome za pomoc :))))

mam to samé, hrál jsem s pz1c, takže jsem si myslel, ze u kulometu není - jenom přiblížení, ale nedalo se s tím střílet, tak jsem zkusil klávesu z ovládání pro letadlo a byla to ona. Ihned jsem ji změnil na shift :)

 

 

 

Jinak koukám ze jsem to trefil celekn přesně, když jsem hraní WoT označil za matematické :)

 

 

 

Sent from my RM-941_eu_hungary_356 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po pár dnech hraní tanků va WT si dovolím první postřehy a porovnání s WOT

- mechanika DMG a průstřelů bude zřejmě ještě tajemnější než ve WOT

- velký problém bude vybalancování MM

- grafika je lepší než ne WOT

- zapomeňte na camo, neexistuje a střelba na větší vzdálenost je úplná loterie

- celkově mám obavy , že hra bude podtstně více statická než WOT

 

budy a chyby ve hře neřeším je to zatím hodně nedoladěné

 

PS neco pro zasmání, první dva dny jsem nepřišel na zapnutím snipe, díky Tome za pomoc :))))

Díky za reportáž,věřím že nejsem sám ,kdo bude rád,když sem občas postneš postřehy ze hry.Jinak když jsem zjistil že HP bar nebude říkal jsem,že hra bude statická  a kemperská.Je to v lidech,stačí vidět ve Wot jak se lamky bojí aby nedostali hit,který jim sebere 20% života.Až  přijdou do WT,bude to ještě horší,ty bojová videa jak tam jezdí a masí se to sou fajn,ale nevěřím tomu..Zatím vám to přeju,hrají to dle mne nadšenci a dobří hráči,ale jakmile dorazí odpad,bude zle.Já jsem rád za konkurenci at je jakkoliv kvalitní,já jako ráč Wot z toho akorát budu profitovat díky WG akcím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reportáž,věřím že nejsem sám ,kdo bude rád,když sem občas postneš postřehy ze hry.Jinak když jsem zjistil že HP bar nebude říkal jsem,že hra bude statická  a kemperská.Je to v lidech,stačí vidět ve Wot jak se lamky bojí aby nedostali hit,který jim sebere 20% života.Až  přijdou do WT,bude to ještě horší,ty bojová videa jak tam jezdí a masí se to sou fajn,ale nevěřím tomu..Zatím vám to přeju,hrají to dle mne nadšenci a dobří hráči,ale jakmile dorazí odpad,bude zle.Já jsem rád za konkurenci at je jakkoliv kvalitní,já jako ráč Wot z toho akorát budu profitovat díky WG akcím.

no ono je to jiné prostě, jednoduše to popsat nejde, včera do mě z pár metrů šily 4 stroje a nezabily mě, pořád jsem mohl střílet, pak jedeš a plesk a jsi mrtvý, bojovým videím moc věřit nejde, jsou to většinou jen nějaké top momenty. Ještě jsem zapoměl na jdu věc a to je propojení s letadly, které je podle mě nesmyslné. Jestliže lidi ve wot nadávali na artyny, tak se z těch letadel po....... Tanky bohužel nemají žádnou ochranu a oblíbenou kratochvílí je kroužit se štukou nad respawnem a zabíjet stroje které vyjedou. Případně najet s pár tanky na respawn a už se neoživí nic :). Zatím je to takové syrové a necháme se holt překvapit dalším vývojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono je to jiné prostě, jednoduše to popsat nejde, včera do mě z pár metrů šily 4 stroje a nezabily mě, pořád jsem mohl střílet, pak jedeš a plesk a jsi mrtvý, bojovým videím moc věřit nejde, jsou to většinou jen nějaké top momenty. Ještě jsem zapoměl na jdu věc a to je propojení s letadly, které je podle mě nesmyslné. Jestliže lidi ve wot nadávali na artyny, tak se z těch letadel po....... Tanky bohužel nemají žádnou ochranu a oblíbenou kratochvílí je kroužit se štukou nad respawnem a zabíjet stroje které vyjedou. Případně najet s pár tanky na respawn a už se neoživí nic :). Zatím je to takové syrové a necháme se holt překvapit dalším vývojem.

Tak já jsem vděčný za jakýkoliv popis nejlépe porovnání s WoT. Určitě to jednoznačně a jednoduše popsat nepůjde. Když jsem začínal hrát Wot, tak jsem měl celkem slušný seznam důvodů proč. Většina je jich díky vývoji hry pasé a těch pár co zůstalo už nemá velkou váhu. Zatím u WT vidím jako velké mínus respawn, ale i s tím bych se asi dokázal popasovat. Že jsou tam místo arty letadla. Tak s tím nemám problém. Asi dost zásadní bude vyváženost bitev a na toto hodnocení je asi opravdu brzo.

Rozhodně sem piš své postřehy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Ještě jsem zapoměl na jdu věc a to je propojení s letadly, které je podle mě nesmyslné. Jestliže lidi ve wot nadávali na artyny, tak se z těch letadel po....... Tanky bohužel nemají žádnou ochranu a oblíbenou kratochvílí je kroužit se štukou nad respawnem a zabíjet stroje které vyjedou. Případně najet s pár tanky na respawn a už se neoživí nic :). ....

 

Není to nesmysl, navíc každý hráč má možnost si do slotu naházet letadla, takže potom co ho sesmahne Štuka stačí skočit do letadla a letět se pomstít.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkově mi přijdou boje docela reálné...jednak kvůli technice ale hlavně kvůli mechanice poškození. Zapomeňte na nějaký doměřování (čekání na stažení kruhu), prostě se tank přestane houpat a hned můžete pálit.

 

Samozřejmě je tam ještě spousta práce, ale zatím jsou na dobré cestě a nezbývá než doufat, že budou takto i pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vývoj...

Letadel bych se moc nebál - budou mít dost starostí ubránit se stíhačům, zahlédnout tanky na zemi je velký problém (pokud zůstane někdo stát na otevřeném prostranství a střílí, je to jeho boj, stačí se zaparkovat pod strom, za skálu a rázem má letoun útrum) a už teď tam je FlakPanzer a časem přijdou další AA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zrovna respawn je dost dobrá věc, protože ted mám třeba u rusů k dispozici 6 strojů na jednu bitvu, což je obrovské plus pro kvalitního hráče

Respawn hodnotím ze svého hráčského pohledu a právě jeho nepřítomnost ve WoT jsem bral jako plus. Tím neříkám, že je to špatný herní model a jistě má mnoho zastánců. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono asi se to nebude moct dát srovnat i s wot, když tam ta míra realismu bude někde jinde už jen v arkáda modu a někdo má rád víc arkádu a někdo (jako já třebas) více tej simulace, ptž si to můžu vykasat triko a hlavně se učit a zlepšovat (což jde třeba i ve wot) suma sumárum zaplať pán bůh za to :-) mmj Rubl padá a to ze 64 na 54 kč momentálně, takže balíček vyjde už na 650 kč ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde, že ve WoT řešíme každej milimetr pancíře a průrazu a počet HáPéček a stejně je to k prdu, protože RNG s tím dělá psí kusy (jako tuhle, když sem Tigerem II neprostřelil kolmo zadek věže u T34)...

 

Tady máš údaje o tloušťce pancíře, údaje o průraznosti a poraď si.

 

Na druhou stranu - u WoT taky ze začátku nikdo moc počítání nepitval, prostě se vědělo že střílet tank do UFP a čela věže je blbost a každej šel automaticky po weakspotech a do boku. Tyhle zvrhlosti se začaly objeovat až s tím "jak šel čas" a mechanika se dostávala víc pod kůži.

Pozor, T34 má vzadu na věži přes 220mm pancíře :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je potřeba mířit opravdu na motor, protože tam je největší šance na zapálení a hořící tank je mrtvej tank..nejde hasit...a tak to má být  :Smile-playing:  Navíc je úplně super ten efekt jak z poklopů na věži stoupá gejzír plamenů a následně odletí věž...z toho vždycky uchcávám  :Smile_smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak začíná mě to bavit čím dál víc. Už mám Stuga, takže to je jiná :) jaký typ nábojů je u něj nejlepší ? Jinak už se začínám orientovat ve výzkumu a vše kolem garáže, takže už to celkem jde a začínám mít dost killů za bitvu. Akorát minimapa která je na 2 věci je fakt opruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to nesmysl, navíc každý hráč má možnost si do slotu naházet letadla, takže potom co ho sesmahne Štuka stačí skočit do letadla a letět se pomstít.....

Ano...určitě chci hrát tanky proto, abych nakonec musel létat s letadlem. Člověk si veme stíhače, jede pokrýt jednu stranu a enemáci nikde....a ejhle, ono mi nad hlavou krouží 5 letadel. Můj názor je, že bombardující letadla jsou otravná stejně jako arty ve WoT. Lamáci kterým to nepůjde s tankem si vemou bombardér a povalí kobercovat tanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...