Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

:facepalmic:  áno ukaže lebo server je zatvoreny

nějak nechápu tvůj tlučící se smajlík do držky, já tu hru ještě nehrál ( protože jsem neměl čas v době provozu serverů jí hrát ). Od vydavatele mi žádný email s postupem co udělat nepřišel ( v tomhle směru dost odfláknutý přístup ), kdyby mi Forger neposlal postup, tak ani nejsem tam kde jsem. Postnu sem printscreen a ptám se na něco a i napíše že co si myslím že to je.. Jenom jsme se chtěl ujistit že zatím mám vše tak jak mám.

PS: nečekal bych že v pozadí bude na mě čumět letadlo, proto se radši ptám, abych zítra nečuměl jak blbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by se nechytal za hlavu, kdyby to tu nebylo asi před o tři stránky dřív preložený a kdyby po kliknutí na ten odkaz ti nevyjelo další vysvětlení

 

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk

šlo mi hlavně o to pozadí.... Letadlo je dost matoucí, nediv se mi, když přístup vydavatelů vůči mě byl nulový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem na tom stejně jak ty. Taky nainstalováno, ale ještě sem nehrál. Chápu, že každej nemusí umět anglicky, ale v tom odkazu to fakt je vysvětlený

 

Btw sem teď koukal a vypadá to, že mi dneska kolem osmí dokonce gaijin napsal mejla

 

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem na tom stejně jak ty. Taky nainstalováno, ale ještě sem nehrál. Chápu, že každej nemusí umět anglicky, ale v tom odkazu to fakt je vysvětlený

 

Btw sem teď koukal a vypadá to, že mi dneska kolem osmí dokonce gaijin napsal mejla

 

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk

tak ještě jednou a naposled, anglicky umím velice dobře, neumím rusky ( v němž byl email který mi dnes večer teprv přišel :) o hlášku jako takovou mi nešlo, moc dobře vím co znamená, jenom jsem se chtěl ujistit, že jsem zatím udělal vše tak jak měl, protože postup byl opravdu prapodivný a když na mě vyskočí letadlo v pozadí, tak mě to krapet znejistělo... toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to letadlo je tam proto, protože si můžeš do hry vzít i letadlo a můžeš prudit tankisty... :Smile_trollface-3:

To bych neřek. Je tam naposledy použitý letadlo z normálního WT a pokud vim tak letadla jsou v CBT omezený. Respektive tam jsou jen nějaký

 

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych neřek. Je tam naposledy použitý letadlo z normálního WT a pokud vim tak letadla jsou v CBT omezený. Respektive tam jsou jen nějaký

 

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk

 

konkrétně je tam pár letadel 1.éry u Němců a Rusů a kompletní strom u Amíků...ale u těch Amíků si nejsem jistej jestli je možný s nima lítat...

 

EDIT: zrovna včera mě v HB s Pz III ausf F naháněl maník s BB-1 a rozmázl se o skálu...tlemil jsem se ještě 10 minut po tom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jednou a naposled, anglicky umím velice dobře, neumím rusky ( v němž byl email který mi dnes večer teprv přišel :) o hlášku jako takovou mi nešlo, moc dobře vím co znamená, jenom jsem se chtěl ujistit, že jsem zatím udělal vše tak jak měl, protože postup byl opravdu prapodivný a když na mě vyskočí letadlo v pozadí, tak mě to krapet znejistělo... toť vše

 

Postup je trošku krkolomný, ale to že si se dostal k tomu co máš na screenu, znamená že byl proveden správně salute.png

 

test je otevřen:

 

Úterý: 14:00-20:00

Středa: 02:00-08:00

Čtvrtek: 14:00-20:00

Pátek: 02:00-08:00

Sobota: 12:00-17:00

Neděle: 02:00-08:00  12:00-17:00

Pondělí: 02:00-08:00

 

a CBT forum: http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/551-cbt-general-discussion/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B1gT0m: to je screen z tvojí hry? Dost ořízlá grafika, kolik ti to lítá?

 

no, včera jsem s tím trošku experimentoval. Původně jsem měl nastaveno všechno na max, ale při trošku větším pohybu na mapě to padalo na 8-10FPS, jinak tak kolem 30FPS. Takže jsem ubral na střední detaily a to jsem měl cca kolem 50-80FPS, akorát při screenu nebo výbuchu tanku to padá pod 30 FPS. Takže zítra až půjde server tak zkusím zase trošku přidat. Jinak ten screen je dělanej na střední detaily, rozlišení 1920x1080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, včera jsem s tím trošku experimentoval. Původně jsem měl nastaveno všechno na max, ale při trošku větším pohybu na mapě to padalo na 8-10FPS, jinak tak kolem 30FPS. Takže jsem ubral na střední detaily a to jsem měl cca kolem 50-80FPS, akorát při screenu nebo výbuchu tanku to padá pod 30 FPS. Takže zítra až půjde server tak zkusím zase trošku přidat. Jinak ten screen je dělanej na střední detaily, rozlišení 1920x1080

no to nic moc teda :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pochlub jak Ti jdou tanky...

me este nijak,,,,,ja ty mise neplnil,,,ja sem spis na letadla:c))takze cekam az to zpristupnej,,,:c//,,,,,hele mohl bys me napsat jakou mas masinu??by ma to docela zajimalo at muzu porovnat:c))

 

OT: tvl... minus 100 bodů reputace na 211 příspěvků??? Ty jsi musel ale hodně zlobit nebo hodně plácat krávoviny, hele ;-)

jj,,,ja sem takovej placal zdejsi,,a zlobim taky :Smile_sad: ,,,,kolik sem mel banu uz ani nespocitam :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,hele mohl bys me napsat jakou mas masinu??by ma to docela zajimalo at muzu porovnat:c))

 

 

AMD Athlon X3 455 3.3GHz

8GB RAM

AMD Radeon HD7700 1GB

monitor 22.5" 1920:1080px

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer P226HQV

 

Tohle LCD má úhlopříčku 21,5" ;-)

 

na krabici je 22.5"  :wink:  :yes:

 

EDIT: Máš pravdu...schválně jsem se tam šel mrknout a je tam 21.5"...nevím kde jsem vzal těch 22.5"

 

Pohoda, nic se neděje. Jenom mě ta původní rozteč zaujala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...