Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

tak zase nějaké info, ted nás vyvojáři poněkud trápí, testují zřejmě FRB protože jet jde vlastně jen s jedním tankem a kupodivu přestaly fungovat opravy. Takže spousta her vypadá asi takhle. Vyjedu, jedu někam, dostanu tafku a pokud nejdu na ránu, tak mám shozenej pás, zaseklá věž, zabití či zranění 2 členi posádky, opouštím tank a jedu znova. celkem opruz. Celkově ale docházím k názoru, že zatím to vypadá na šíleně statickou hru a model poškození po zásahu strojem stejného tieru je podstatně brutálnější než ve WOT.

 stále je to arkáda, ale pouze s jedním tankem. Opravy fungují, ale musíš si tu možnost vyzkoumat. Funguje i hašení, ale zase si to musíš vyzkoumat...

 

Osobně teda staticky nehraju a nemůžu říct, že bych nějak dostával na frak. Zatím to není o nic víc kempící hra než WoTko. Dokonce bych řekl, že díky "spoting systému" Tě to nutí víc jezdit po mapě...

 

Zítra skoč na TS a zase zajezdíme  :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 stále je to arkáda, ale pouze s jedním tankem. Opravy fungují, ale musíš si tu možnost vyzkoumat. Funguje i hašení, ale zase si to musíš vyzkoumat...

 

Osobně teda staticky nehraju a nemůžu říct, že bych nějak dostával na frak. Zatím to není o nic víc kempící hra než WoTko. Dokonce bych řekl, že díky "spoting systému" Tě to nutí víc jezdit po mapě...

 

Zítra skoč na TS a zase zajezdíme  :Smile_blinky:

ted to časově trošku nedávám stihl jsem jen včera trošku. ale to s tím vyzkoumáním je dost dobrej nesmysl, bude tě to nutit, aby jsi do toho brutálně vrážel prachy. Stačí ty perky na posádce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak funguje to hašení v bitvě ale takhle jenom per huba z toho hašení moc radost nemám....

 

Vím že hasící systémy sice existovaly, respektive se s nimi začínalo laborovat, ale vždy se jednalo de facto buď o přežití posádky a nebo o opravitelnosti, ale nikoliv o zachování bojeschopného tanku... Po požáru a uhašení tank prostě bojeschopný nezůstal... Jen se dal na rozdíl od vyhořelého vraku opravit... 

 

Takže nějaký hasicí systém (alá WoT) kdy uhasím požár a bojuji vesele dál se mi z principu nelíbí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas až tak vesele nebojuješ...drtivá většina požárů Ti tolik poškodí tank, že máš mizivou šanci to pak opravit a dál bojovat. Nehledě na to, že když tank hoří tak se nemůže hýbat. Opravdu je tam docela zásadní rozdíl proti WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono těch věcí, co se mi nelíbí takhle z pouhého napsání bez znalosti jak to funguje je povícero... 

 

Například nemám radost z možnosti vlastního skinování (protože  v tom vidím cestu k hit zónám)

 

Ale na druhou stranu se o ně nehádám do krve (to nechávám jiným :-) ) protože o tom fungování ve hře vím opravdu prd... A těší mě, že zatím vše, co se mi nelíbilo je nakonec v té hře jinak a dle mého přijatelně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s tím skinem z pohledu dalších hráčů??? Vidí ho nebo ten skin vidím jen já??? 

 

Protože pokud ho vidí i ostatní, tak to znamená že si každý musí ten můj skin stáhnout, což mi přijde jako docela slušná datová zátěž... Ono stáhnout si skiny ostatních 50 Kilo hráčů už nějaký ten bajt hodí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je totiž výcvikovka tak extrémně náročná na servery, že jí radši pro jednoho nepovolili.

 

Na druhou stranu - servery už teď nestíhaj, co teprv kdyby třetina hráčů zkoušela mapy...

Co by bylo na výcvikovce pro jedno ho hráče tak náročný? Počítání spottingu co 0.1 sec i na 400 m. Vypočítávání přesnosti zásahu nepřátelského tanku (co tam není) a pak následně vyhodnocování možnosti průstřelu, poškození modulu či zabití posádky a konkrétní poškození ve vymezeném rozsahu munice např. 200-300.

 

PS: Sorry za OT z jiné hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by bylo na výcvikovce pro jedno ho hráče tak náročný?

 

WG tvrdí, že výcvikovka (obyčejná i to intro, který po dlouhý době dodali) žere stejně serverovýho času jako bitva (což je kravina a souhlasit se s tím dá pouze v případě, že je výcvikovka plná čili má stejnej nárok jako bitva na pobliku) a proto nechce dávat výcvikovky pro jednoho a velký intra.

 

Dle mýho sou pouze líný a tohle je prostě trapná výmluva, který máme věřit (vždyť výcvikovku pro jednoho může klidně dělat klient)... Něco jako "nepozorujeme, není bug" nebo "střílíte DMG na blbým místě".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na co by to mělo vliv, když budeš vědět kde v tanku Ti hoří? Navíc, když tank hoří tak ta ikonka nic nedělá, pouze zmáčkneš "ý" a po chvilce Tě to uhasí a následuje dlouhá oprava...

 

mají tam jenom špatnou ikonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...