Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nač chceš úhlovat, když zepředu nad 100 metrů Ferdinadovi prý v podstatě neublížíš ???( kromě zásahu uložení děla)  Prostě se postavíš předkem... V tankové bitvě také velitel neřval na řidiče ať se pootočí o 5°aby byli ve správném úhlu na dingnutí...  :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádhera, nádhera nádhera :woot:

Fakt se na to pěkně kouká. To ISU v druhém videu vypadá podobně, jako naftou "načinčaná" technika na přehlídku za dob mého účinkování na vojně :smile: Jinak, systém bude asi podobný jako v některých hrách v S.C. (aspoň co jsem mohl porovnat videa) a to nejen zabrání strategického bodu, ale i jeho udržení a získání dalšího. Takže bude hodně záležet na spolupráci v týmu, která už ve wotu dávno neexistuje. I v tom S.C. je to znát i když je to scifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale taky by ti maníci, co to postujou, mohli alespoň znát základní charakteristiky techniky z něčeho jinýho než ze hry... On tam popisuje rozdíl mezi IS-2 a IS-2M, řeší věž, a nevšimne si nejzásadnější změny - naprosto přepracovaný přídě korby. U T-44 říká že je to taťka T-34 a synek T-54, jenže to trochu popletl, ono je to přesně obráceně :sweat:

 

Pak sem viděl videjko od ZeDa a ten tam zase patlá průbojný a kumulativí hranáty (a o kumulativních tvrdí že neztrácí se vzdáleností kinetickou energii... :pinch: ). Musím říct, že když začínalo WoTko, tak tam byla mnohem elitnější grupa fanoušků těžký techniky :smile:

 

Co se týče úhlování - stále to má smysl, zejména při střetu s těžkými tanky nebo TD protivníka, WT (bude) používá hodně propracovanej model průrazu a samozřejmě armoru není nikdy dost. Bude to chtít ale trochu praxe, v jakých situacích se to vyplatí a v jakých ne. Rozhodně bych ale nevyjížděl bokem k T-44 jako ten maník na videjku, ta 85mm bok KT v pohodě prostřelí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že těch 15 sec je docela hezká hodnota. Z pohotovostních držáků to asi dobrej nabíječ dokázal rychlejc, ale další náboje, který byly rozstrkaný různě po bojovým prostoru, už nejspíš tak rychle vyhrabat nedokázal.

 

První tři rány bych vyděl tak do pěti až deseti sekund, ale musíme si uvědomit, že tolik cílů nejspíš v jednu dobu před tankem nebylo (krom výjimečnejch situací kdy do léčky vjela celá jednotka rusů) a stejně musel měnit pozici a tak. Další věc je, že to ani nebylo potřeba - u dlouhý 88 byl co zásah to kill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si člověk uvědomí,že ten náboj tak něco váží tak 15 sec je hodně dobrá věc.Po zkouknutí videí je jasná volba,že němce pojedu.Moc se mi líbí vymodelování tanků a jak krásně funguje fyzika pásů,ale hlavně aby to bylo dobře hratelné.Nevím jestli se mi to jen zdálo,ale přišlo mi jak dostal Tiger II zásah do boku,že mu upadl jeden blatník. :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si člověk uvědomí,že ten náboj tak něco váží tak 15 sec je hodně dobrá věc.Po zkouknutí videí je jasná volba,že němce pojedu.Moc se mi líbí vymodelování tanků a jak krásně funguje fyzika pásů,ale hlavně aby to bylo dobře hratelné.Nevím jestli se mi to jen zdálo,ale přišlo mi jak dostal Tiger II zásah do boku,že mu upadl jeden blatník. :tongue:

 

Jo z tanků odpadá každou chvíli něco :pirate:

 

 

3. vlna v půlce měsíce takže snad zítra :D

 

No spíš bych to bral, jako že od zítra do konce měsíce to v některý den spustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...