Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Lorraine 1:2 ... ta výhra byla zachraňovaná, 3500dmg... předchozí bity top dmg. Opět...

Crusader 1:0 ... vývoj na nic, šestky jsem z boku nemohl probít, goldy došly u T-150...nakonec 2 vs 6, jedno KV-1S mělo výhodnou pozici a při přejíždění vždy někoho trefil, já mu svítil (byl sem s pene 110mm neškodnej)... sám jsem dal 1300 dmg, 2. v top dmg, vysoko nad třetím...

Hellcat 1:0 ... cink, vedle...50% střel na kraj zaměřovače, 25% cinklo... 700dmg...mezi sedmičkami.

Priest 1:0 ... spotl si mě, já nedostřelil...

WZ-132 0:1... net...lagy... když už beru arty, jednu zruším, druhou (ze čtyř) objíždím....vypadl net...prohra.

WZ-131 ... lol? Jezdím jak veverka na kofeinu, střílím jak AK 47, zabíjím jak Cpt. Price... win v plusu, ale. Ta hra je fyzicky dost náročná. Psychicky taky (jo, to mám rád). 

Poslední 3 hry:

DkCnB.th.jpg

V poslední minutě dodělával KV-4...o prsa vietnamky. Naštěstí mi dal menší, že jsem přežil a pak jsem si ho po předchozím načnutí dodělal. Co bylo dobrý, byli jsme na něj předtím 3. IS-3 full, Type-58 a já. No, jaksi mu nic neudělali a já se mezitím postaral o IS-6. Tohle vyšlo.

 

vZtDg.th.jpg

Plnýho Tigera II 1 vs 1 bez inkasování, všechny arty, načal ještě nějaký... hold, týmu (řekl jsem týmu? ou) to nestačilo.... prostě nestačilo.

 

g9yBV.th.jpg

No... co říct? Asi jsem nebyl dost dobrej. Jak asi, určitě. Zemřel jsem jako poslední, tak jsme prohráli.

 

Shrnuto. Proč já musím hrát neustále s týmem plným kreténů, kde půlka je ráda za jednu penetraci, čtvrtina za dvě a zbytek něco zahraje? Já jim tam dělám akorát dalšího šaška, co si tam jen tak blbne. Ať udělám co udělám, win pořádně neovlivním. Navíc poslední dobou je mnohem víc bitev, kde jsem ten, kdo zas zachraňuje ty situace a snaží se vyhrát. Dokonce i když vezmu Lorraina, tak jsem v top dmg. Za poslední 3 dny jsem byl vždy v top dmg (cca 15 bitev). Výhry 4. Předtím jsem jednou byl dole. Hmm, artinka šestkového tieru na ránu.

 

V týhle hře je ku... špatně, že jedinej člověk má neskutečněj vliv. Když se u nepřítele objeví dva aspoň myslící, je vymalováno.

 

bla,bla,bla, Svejkovy konspiračky. Zamyslel jsem se. Poslední dny, kdy nejezdím ... počkat, jezdím, své mazlíky i nemazlíky a expím, win se drží lehce nad 50% (někdo bude namítat, máš 60% - teď tím myslím u tanků, kde dám více bitev). Čety, nečety, prostě s tím nehnu. A bitev, kde nejsem top dmg? ... málo. Já to tak sakra nechci, protože z toho plyne, že když zahraju jak umím, je to vlastně šumák. Nějako jsem odpočil...konspiračky - kurvítka existujou. Pokud člověk nejede ve třech Milka četu, nejde to pořádně ovlivnit, ať se dělá, co se dělá. Je to prostě těžší a těžší.

 

Tak, zas na nějakou dobu nutkání vytáhnout konspiračku (realitu) uspokojeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydělávám na GwTigera a Tigera 2 s KV5. No, zdá se mi, že ta mršina začala celkem dost často hořet. Popřemýšlím o výměně omezovače za hasičák. Jinak se mi dnes podařily kousky jako, 12x vystřelit a ani jednou neudělit DMG. Nebo, 2x střelit T29 dospodu bez udělení DMG či Tigera 1 2x po sobě dingnout. No, je to zábavný tank, to se mu musí nechat.. tak zábavný, že budu muset opět popřemýšlet o koupi nové klávesnice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera sa mi podarilo stretnúť toto - http://worldoftanks.eu/community/accounts/500995731-Milano98/ a čo je ešte lepšie ono to má aj funkciu velitela v tomto http://wot-news.com/index.php/stat/clanstat/eu/500004759 , toto bola prosím pekne naša topka v IS-3 (nemusel sa obťažovať zahrali sme to miesto neho)... nemôžem si pomôcť ale tento zjav musí byť vyradený pokusný šimpanz z NASA.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek slavil narozky kámoš takže hospůdka.. v sobotu měla narozky moje přítulkyně, švagr a jeho táta, tak jsem místo monitoru sledoval prasátko točící se na rožni a včera se dopíjel sud, tak se pekly na roštu steaky z argentinskýho bejčka a Královský Pražmy.. večer jsem dal 2 hry, ale vůbec mě to nebavilo, tak jsem to zas vypnul a šel jsem se věnovat příjemnějším činnostem.. Za mě, super víkend.. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za chvíli bude T-29 a taky se pomalu loučím s gold érou,jen mě mrzí,že sem se nikdy nedostal přez 3000 dmg na těch ufech i když dnes to bylo hodně blízko..

ono to zas nebude tak horký.. na goldy mám schováno 15mega takže zvýšení ceny mi neva a hold už se budou používat jen na střelbu do boků a na motor.. ;-) stejně se teď najde hodně lidí co budo detrackovat aby měli expy, tak to půjde.. :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo asi pul roku jsem nehral. Ted jsem to zas zkusil a moc zmen se nestalo. Furt to hrajou stejny lamy (vcetne me). Akorat se po mapach prohanej novy tanky, ktery neznam. KV5 mi prijde lepsi nez driv, resp mam pocit, jako by se mu vratily lepsi losy a uz nechyta 5 devitek ve 4 hrach z 5. Naopak IS7 mi prijde papirovejsi. Je to jen pocit nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli toto info uz forem probehlo neb to tolik nesleduji ...

 

abych splnil podminky tohoto topicku - moje hlaseni je ... ze uz 14 dnu tanky nehraju a tudiz jsem si neznicil dalsi klavesnici a svy nervy :) cekam az nekdo udela Mod s BOTama neb ti budou hrat lepe nez dnesni skutecni hraci ..:)

 

jo a to info - nevim do kteryho topicku to prdnout, tak sem si dovolil sem  ... stejne tech informaci moc neni, ale neco se asi deje :)

 

Wargaming přechází z modelu pay-to-win na free-to-win
http://games.tiscali.cz/tema/wargaming-prechazi-z-modelu-pay-to-win-na-free-to-win-63022

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...