Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera doježděn a prodán pedostroj M4..ježděn pouze solo,66% win,2 kily na bitvu a goldy si i bez premka uživil...ovšem pak sem vzal T-25 a D.Maxe a 15 her v rade sem nebyl top,vždy sem tam měl o jeden či dva vyšší tiery a z toho 12 lostů...sem mylel že mě omejou..tak sem si vzal pz IV,nabil goldy a následovala jízda po publicku,není nad to si spravit chuť :Smile_veryhappy:

tumblr_ma5sgvTXkV1r6ibubo10_r1_250.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera doježděn a prodán pedostroj M4..ježděn pouze solo,66% win,2 kily na bitvu a goldy si i bez premka uživil...ovšem pak sem vzal T-25 a D.Maxe a 15 her v rade sem nebyl top,vždy sem tam měl o jeden či dva vyšší tiery a z toho 12 lostů...sem mylel že mě omejou..tak sem si vzal pz IV,nabil goldy a následovala jízda po publicku,není nad to si spravit chuť

jezdil jsi někdy T40? Ta je mezi prvníma třema v lose tak 1 za 30 her..

A pedostroj M4 jsi nahradil PzlV? Jak nápadité.. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdil jsi někdy T40? Ta je mezi prvníma třema v lose tak 1 za 30 her..

A pedostroj M4 jsi nahradil PzlV? Jak nápadité.. ;-)

 

PzIV sem už vlastnil,M4 jsem pořídil jen a pouze kvůli T20 a T29,taky po 123 bitvách šla :Smile_veryhappy: Jinak pz IV je lepší na braní svačin,sem tam dingne,M4 má jen tu depresi děla,takže žádný zázrak..a na pz IV mám bývalou posádku z E-100 se 4 skily :Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy: to se jinak drandí :Smile-_tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PzIV sem už vlastnil,M4 jsem pořídil jen a pouze kvůli T20 a T29,taky po 123 bitvách šla :Smile_veryhappy: Jinak pz IV je lepší na braní svačin,sem tam dingne,M4 má jen tu depresi děla,takže žádný zázrak..a na pz IV mám bývalou posádku z E-100 se 4 skily :Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy: to se jinak drandí :Smile-_tongue:

mě ta M4 přišla docela dingací, hlavně věž.. rozhodně jsem s ní měl větší problém než s jinou PzlV.. Já začal posádku na 75% a teď dodělávám 3. skil.. po 795 bitvách.. po nerfu půjdou na VK3601 ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ta M4 přišla docela dingací, hlavně věž.. rozhodně jsem s ní měl větší problém než s jinou PzlV.. Já začal posádku na 75% a teď dodělávám 3. skil.. po 795 bitvách.. po nerfu půjdou na VK3601 ;-)

 

Tak věž dingá jako blázen,ovšem zase to není sniper a je třeba se přesunovat :Smile_amazed: Hráči s pz IV mi přišli nebezpečnější,párkrát to chytli za 0 což se u M4 které jsem mířil vždy na střed nikdy nestávalo..proč všichni básní o 3601??vyzkoumanou ji mám,ale nechce se mi jet,o má tak super??

 

Edit:1000 gif-bestpage-sk-24.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak věž dingá jako blázen,ovšem zase to není sniper a je třeba se přesunovat :Smile_amazed: Hráči s pz IV mi přišli nebezpečnější,párkrát to chytli za 0 což se u M4 které jsem mířil vždy na střed nikdy nestávalo..proč všichni básní o 3601??vyzkoumanou ji mám,ale nechce se mi jet,o má tak super??

 

Edit:1000 gif-bestpage-sk-24.gif

 VK3601H je best tank já s ním mám přes 700 bitev a nemohu si ji vynachválit. Bud tu 88 kterou mám já nebo to konické dělo+goldy, pohyblivost fajn, prostě je mooc dobrej já si na něj nestěžuju :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

včera den nic moc, jediné co stojí za zmínku je, že jsem rozjel novou něm. linii na x. Leoparda ztm jsem ale u tieru II. Jo a ještě musim koupit znovu Wespe abych měl co na 6 roty jezdit a s arty když Grille bude V.

Leoparda bych chtěl taky, ale nemám nervy na to, expit kvůli němu celou lajnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VK3601H je best tank já s ním mám přes 700 bitev a nemohu si ji vynachválit. Bud tu 88 kterou mám já nebo to konické dělo+goldy, pohyblivost fajn, prostě je mooc dobrej já si na něj nestěžuju :-)

ládovat goldy do konického je zbytečnost, nedávno byla změněna hodnota penetrace u obyč. nábojů...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leoparda bych chtěl taky, ale nemám nervy na to, expit kvůli němu celou lajnu...

Mno uvidíme jak na to budu mít nervy já..ted třeba jsem na Amx12t a to jedu 3 bitvy za týden jelikož na tento tank nemám náladu, jak ty zde píšeš a než něco vyexpím bude podzim :-D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, Pz mi sedlo daleko líp, mj. proto, že není vysoky jak stodola. Jo Jumbo, to je jiná... Master troller a postrach všech sporťáků. Budiž mu po updatu země lehká.

 

Asi se vyseru na řízení jakosti a normy ISO ke zkoušce a dojezdím těch pár exp na T-29 nebo mě jebne,jumbo s normálním kanonenm zazrak nebude..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty losy co dostává Tiger... Dneska 3 hry, 2x s T9, jednou s T8.

 

Jedna opravdu povedená, na každý straně 7 devítek, u nás k tomu 3 artyny, já s tigerem a 4 osmy. U enemy obdobně, akorát měli 4 arty...

Karélie.. na otevřenou stranu jsem jel s tigrem a superpershing, potkali jsme tam tigra, T71, tigera 2 a ze středu na nás střílela IS8 a T34. Celej zbytek našeho týmu - všech 7 devítek a 3 osmy jeli doprava do toho údolí... Jak to asi dopadlo? Nevadí že tam měli početní převahu 10 vs 6 - všichni pomřeli jako naprostý dementi. A my se superpershingem jsme umřeli jako poslední - celou dobu jsme se drželi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek super, násobky na potřebných strojích provedeny ve stylu 300m jízdy a padnutí netu, WZ-131 3:0, T29 5:0, jen T49 v četě vázla na týmových spoluhráčích, kteří udělali lautr lejno.

Akorát mě přestává bavit stereotyp být stále v top dmg... výhra je fajn bonus, ale ... a hlavně musím jezdit čety, pak si Bulhar dokáže na chvíli přesednout, viz Danny.

 

80% win, KONEČNĚ to zase po týdnu šlo! Ale hlavní zásluha četa. To, co jsme s T29 vyjezdili, to byl mazec. Dokonce vždy top. Teda až na poslední, kde jsme byli jen 2 místo tří a hned osmy.

 

No a dneska jsem se solidně pobavil v této bitvě. Dokonce jsem byl i odvážnější a odvázanější, zbyly mi 2 náboje a 7 kousků na děle.

B2tHr.jpg

Ale vážně... sledujte, jak jeden člověk dokáže ovlivnit bitvu. I staty s tím počítají. To je prostě blbě. 1 z 15 nemůže určovat tempo hry... (jako pobavil jsem se to jó...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samý zas**ní dementi s IQ tykve v jejich devítkách, XVM hlásil šanci na výhru 39% a dva retardi v osmičkách byli navíc afk.

Zbyl jsem sám proti E75, KV4 a gwp... KV4 zbylo na ránu, max 2.

 

 

Hodně dobře ty, 5,6k dmg v sedmičce, navíc ještě s Tigrem.  :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že víkendové hraní mě zase jen neuvěřitelně nakrklo. Přestřelujeme se u jednoho útesu s nepřítelem, 5 tanků proti 6, nebo tak nějak. Najednou k nám zezadu přifrčí neřátelské AMX 13 90, tak se s T69 otáčím a v dog fightu do něj vyprazdňuji zásobník. Celou dobu mačkám "žádám palbu na" a "pomoc". Otázka: Kolik ze čtyř tanků u útesu se otočilo? Odpověď: Samozřejmě ani jeden. Protože AMX bylo full a já měl jen půlku HP, odnesl jsem to a AMX zůstalo asi 350 HP. Neotočili se ani ve chvíli, kdy AMX 13 90 PŘEBILO zásobník (jaký že to má reload???) a začalo do nich zezadu pálit. A to přitom zepředu nebyli pod palbou, jen tam tak kempili. Po třech střelách od AMX se nerozhodli se otočit a vypořádat se s ním, ale rushnout to dopředu. Ach jo.

 

Nebojuju ale dneska jen se spoluhráči, ale i s MM. V topu jsem byl jen s T110E5, ale v obou bitvách bylo na obou stranách 5 artyn, v jedné byly všechny osmičkové. MM s ostatními tanky:

 

Hellcat: půlka osmičky, jen dvě šestky na obou stranách

Comet: jedna jediná sedmička na obou stranách, čtyři devítky

A teď pozor: M4: jedna jediná pětka na celé mapě, pokud nepočítám artyny. Dokonce ani soupeř neměl žádnou pětku. WTF?

 

EDIT: O T69 proti 4 desítkám a několika dalším devítkám se nezmiňuju, přebil jsem na goldy a blyo mi to jedno. Jen peněženku to zabolelo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...