Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

a nezabili jste posledního enemáka před koncem hry ?

 

Ne 100% cap a nahlášeno, že je základna obsazena. Dostal jsem i medaili útočníka což je jasný důkaz ,že je vše OK

Ono ty šmejdy asi se re to, že cap je moje oblíbená disciplína a udělal jsem to na první pokus. A bolševik úspěch neodpouští. :devil:

jguK.jpg

 

Právě od toho jsou dobrý ty replaye  :wallbash:

 

Aneb když to píše báze zabrána a po tom zabiješ posledního enemáka, hra končí smrtí všech nepřátel, ne zabráním báze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych v tom případě neměl ale dostat útočníka. A posledního dostali až několik sec.po obsazení. K obsazení tedy došlo dříve a kdyby ho nesejmuli, tak by hra skončila taky.

Asi je to tak jak píšeš, ale je to nelogické a u WG asi normální. To je tak, jak bych zavřel dveře, a ty jsi chtěl za dvě vteřiny pak projít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych v tom případě neměl ale dostat útočníka. A posledního dostali až několik sec.po obsazení. K obsazení tedy došlo dříve a kdyby ho nesejmuli, tak by hra skončila taky.

takhle je to správně protože útočníka si dostal za 100%  capu u té medaile  neni podmínka vyhrát na cap!! to je jen v té misi

prostě se primárně bere zabití všech nepřátel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle je to správně protože útočníka si dostal za 100%  capu u té medaile  neni podmínka vyhrát na cap!! to je jen v té misi

prostě se primárně bere zabití všech nepřátel.

To si dovolím trochu nesouhlasit. Medaili útočníka dostaneš, jen pokud se podílíš minimálně 80% na capu a bitva se vyhraje 100% obsazením. Pokud se bitva vyhraje a máš třeba jen 99%, tak nedostaneš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skoro po třech měsících artynaření mám první Bombéra. Chtělo to si stoupnout za křoví. Plně domířit, počkat na enemáky a vystřelit. RNG to nepokazilo a dovolilo mi dorazit oba enemáky na 59 m. Nyní něco vážnějšího.

 

Jelikož hraju za artyny, tak nemusím být objektivní, ale mám pocit, že WG směrováním hráčů posílá hru čím dál víc do kopru. V bitvách je víc scoutů, ale v praxi méně než dřív. Buď většina stojí na základně a nebo používají zdokonalený kamikadze scouting. To znamená, že nejedou spotnout artyny ani základnu, ale jedou trasou co používají HT a při střetu s enemáky v půlce trasy zdechnou. Když jsem jezdit před hraním s arty v LT, tak jsem nic takového v tak velkém měřítku nepozoroval a možná je to tím, že jsem neměl tolik času sledovat minimapu. Kolikrát se mi stalo, že jako spoter jsem byl úspěšný např. 4k, ale enemácký byl třeba ještě o 1K lepší. Dnes vidět někoho jak se chová aspoň trochu v LT jako scout je vzácnost a většina je takový pojízdný dárek pro enemáky. Kdyby WG takové hráče raději směřovalo k MT a LT nechalo jako okrajovku pro nadšence. Až se zase někdy dostanu k expení nějakých TD a nejlépe slepých, tak mě z těch týmových borců v LT asi praskne žilka :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych v tom případě neměl ale dostat útočníka. A posledního dostali až několik sec.po obsazení. K obsazení tedy došlo dříve a kdyby ho nesejmuli, tak by hra skončila taky.

Asi je to tak jak píšeš, ale je to nelogické a u WG asi normální. To je tak, jak bych zavřel dveře, a ty jsi chtěl za dvě vteřiny pak projít.

To jeste nedali dokupy ty konce bitev? Kdysi to dokonce spatne pocitalo i killy. Mozna to pocita spatne furt.

Maj to nejaky rozbity, kdyz mi WoT spadne, je to skoro vzdy s koncem bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnesni dopoledne super...same vyhry wn 5,5k proste radost hrat....po 14h ale nastalo rapidni zhorseni hry..pribylo botu a hracu co to proste neumi(ale oni si mysli ze ano) a bylo po radosti..smetl jsem par vypadanych vlasu ze stolu pozbiral chybejici klavesy a hru jsem radeji vypnul..nema cenu to tlacit na silu...jdu radeji kouknout na nejaky streamek...dobrym hracum gl :thumbsup: a botum jen jedno ..delete game :down: ..(nebo tahnete na nizke tiery)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM v podani WG je proste non-sens.75% bitiek na jednej strane 5xtop totalne cervene lamy-vs.2 caty modro-fialove naladovane goldami.na strelnici coby kacica by som mal vacsiu sancu na prezitie ako v tomto paskvile.

Je to az na grc,kam to WG dokazalo dohnat.Asi to zacnem hrat stylom hodim sa do kuta a pojdem na telku.za 10 min. iny tank to iste.Mozno tak nahram rychlejsie dvonasobky ako ked pri tom sedim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dopoledne odehrál pár her a docela to šlo. Večer se připojím a koukám, že je online kolega z práce. Je to začátečník, tak jsem si řek, že mu trošku pomohu. Nicméně to byla chyba. Samozřejmě má v garáži jen lowtiery. Tak že budeme jezdit čtyřky trojky. Ani jednou jsme nebyli top. Pořád MM+2. Tak jsem se naštval a vlezl na svůj testovací účet. A hele ho, co hra, to topky. Teda do té doby, než jsme vyhráli 8 her v řadě. Pak už to začalo jít malinko z kopce. Ale i tak jsme dokázali z toho dostat maximum. Teda musím říct, že hlavně já.  Ale kolega se snažil. V první řadě i když je inteligentní, tak mu WG nenabídlo žádné vědomosti navíc. Takže si myslel, jako většina lidí, že je důležité mít dělo s vysokým dmg. Na penetraci vůbec nehleděl. Další problém je čtení minimapy. V té hře je pro něj tolik vjemů, že ji zatím nestíhá vůbec sledovat. Já mu kolikrát říkal, že má tank za zády, ale vůbec to nepobral kde co a jak. Opět se ukázalo, že tu hru může hrát kde jaké jelito, ale WG pro ně nic neudělá. Jen je naučí řídit tank a hotovo. Zbytek člověk musí dohledávat na YouTube atp. Popravdě ani by mu nepomohli žádné módy. Už uvažoval, že si nainstaluje ty všemožné pomocníky s tím, kde co prostřelí atp. Ale to jsem mu hned rozmluvil. Protože si na to rychle zvykne a pak přestane u hry uvažovat. Zpětně si říkám, že jsme raději měli vlézt na hodinu do výcvikovky a tam zkoušet spoustu věcí. Tak snad mu ten čas navíc dneska věnuji a někam se pohneme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to o víkendu zapnul a nestačil se divit :yucky:

 

Co to udělali s MM ??? myslím po barevný stránce - šance na výhru - 84%, 32%, 76%, 73%, 16%, 22% 60% - takhle nějak vypadalo víkendové hraní - žádné vyrovnané bitvy , předem bylo jasný (až na pár vyjímej) jak se bude bitva vyvíjet :sick:  HNUS !!

 

Demence na publicu - mapa Jižní Pobřeží capuje enemák s 13% HP , kouknu na minimapu u našeho capu máme 3 spojence ,tak se jedu dál mlátit v domnění , že resetnou . Za chvíli prohráváme na cap, protože naši všichni 3 dementi v Jagtigerovi, IS-8 a M103 si nenechají dát ránu , čekají za šutrem vedle základny a čekají , že enemák nebude "noob" a nevyhraje na obsazení základny :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zažil zatím asi dosavadní "vrchol"  WoT- lemming vláček tierů 9 a 10 v Himlu na kopec :wallbash: . A já si naivně myslel, že po 30k bitvách už mě nic překvapit nemůže . Je vidět, že vždycky může být ještě hůř :no: .

 Na závěr hraní jsem nakonec  alspoň urval s VK4502 auf.A tu medaily za 3 holky poslaný do garáže- to mi udělalo v poslední době největší radost. V té bitvě těžce úřadovalo RNG, čelně mě neprostřelil JgdPz E-100, ani chudák nenadával ,asi si už taky zvykl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...