Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

Hlásím, že dnešním dnem přestává Kanár ve hře existovat. Sice tam bude ještě pár dní strašit protože se prý musí restartovat server a až pak se načte jiný nick ale na webu už bych měl být pryč. Bude s tím hrát nějaký klučina, takže se všem omlouvám za to, že jsem umožnil dalšímu bzukovi hrávat tier 10. Ovšem až těch skoro 50 mega prošustruje, tak se jistě sám a rád odstěhuje zase na nižšší tiery. Pochopte, že 3 600,-Kč sice není moc ale proč to nestřelit, když to skoro nehraju, že? Pravděpodobně budu znát nick nového majitele a tak můžeme potom sledovat, jak bude vypadat sestupná křivka výkonů.  :whistling:

 

Problémy, které nastaly po změně emailu má na svědomí WG, jak jinak, že?  :wallbash:  Prostě vám změní email a na účet se pak nedá dostat dokud nepožádáte o změnu hesla. Nevím zda to tak udělalo jenom náhodou a nebo to tak funguje každému.

 

Kdybys nebyl tak zaslepený snahou nějak mě dehonestovat, tak by sis všimnul, že jsem tam psal, že ten účet bude hrát nějaký klučina !!! A to klučina, který ještě tier 10 neviděl !!!

 

může mi ukázat,kde je to, že tier 10 neviděl??? a znova,jak můžeš vědět, že ten klučina nebude lepší než ty?! Ale to je jedno,ty to bereš, že tě chci dehonestovat, ale zatím ty vynášíš na každým ortel, aniž by jsi ho poznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn,ty se umlatis sam.

Já to napsal jako legraci a že ty a ještě jeden "antikanárzakaždoucenu" nejste schopni to rozpoznat, to je váš problém a jestli dobře čteš, tak už jenom ten nový nick hovoří za vše a jak tu píše kolega, že potkal včera Kanára v četě se dvěma rudochy, tak je to jasné. Ale o to vůbec nešlo. Byla to pouze legrace, která se bohužel jeví jako realita a za to jsem se dopředu omlouval ale přece ten účet nevyhodím jen tak oknem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

, že potkal včera Kanára v četě se dvěma rudochy, tak je to jasné. Ale o to vůbec nešlo. 

nepiš tu prosím tě bludy jo, psal jsi to dřív, než jsi věděl co je to za hráče a žel jel s nizkým wn8 a jako co, co je zase jasné?!!!!! Jo sorry opět jsem zapomněl, že ty jsi skilla a, že máš nějakou laťku, kam by jsi nešel (zrovna jezdit se ,,špatnými,,hráči. Jdi se vykakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepiš tu prosím tě bludy jo, psal jsi to dřív, než jsi věděl co je to za hráče a žel jel s nizkým wn8 a jako co, co je zase jasné?!!!!! Jo sorry opět jsem zapomněl, že ty jsi skilla a, že máš nějakou laťku, kam by jsi nešel (zrovna jezdit se ,,špatnými,,hráči. Jdi se vykakat.

Nemám fakt už slov!!!

Co to proboha meleš?!

Zkusím to napsat ještě jednou ale pochybuju, že to pochopíš. Mám ale pocit, že ostatní to pochopili, takže problém bude asi jenom u tebe.

Já napsal, že budeme sledovat propad WN8 protože jsem věděl, že účet bude asi hrávat nějaký klučina. Mluvil jsem totiž s jeho otcem, který to kupoval a i on sám mi tvrdil, že o té hře nevědí ani prd. Takže to nebylo nic proti ničemu ale pouhé konstatovaní a legrace, jelikož jsem zde 4 roky nadával na to, že si lama koupí Lowe a pak kazí hru a já teď prodám takové lamě celý účet. Také jsem se za to omlouval. Nemá to nic společného s tím, jak vysoké mám staty a nebo s nějakým machrováním ale bohužel je nemám dostatečně nízké na to abych mohl někomu takovému prodat účet bez toho blbého pocitu, že jsem dobrým hráčům poněkud zahnojil. To, co se psalo později jsem pouze použil jako důkaz toho, že to tak bude a že jsem si to nevymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám fakt už slov!!!

Co to proboha meleš?!

Zkusím to napsat ještě jednou ale pochybuju, že to pochopíš. Mám ale pocit, že ostatní to pochopili, takže problém bude asi jenom u tebe.

Já napsal, že budeme sledovat propad WN8 protože jsem věděl, že účet bude asi hrávat nějaký klučina. Mluvil jsem totiž z jeho otcem, který to kupoval a i on sám mi tvrdil, že o té hře nevědí ani prd. Takže to nebylo nic proti ničemu ale pouhé konstatovaní a legrace, jelikož jsem zde 4 roky nadával na to, že si lama koupí Lowe a pak kazí hru a já teď prodám takové lamě celý účet. Také jsem se za to omlouval. Nemá to nic společného s tím, jak vysoké mám staty a nebo s nějakým machrováním ale bohužel je nemám dostatečně nízké na to abych mohl někomu takovému prodat účet bez toho blbého pocitu, že jsem dobrým hráčům poněkud zahnojil. To, co se psalo později jsem pouze použil jako důkaz toho, že to tak bude a že jsem si to nevymyslel.

 

 

Nic ve zlým, ale ty jsi udělal vlastně ještě horší věc, než když si lama koupí Lowe, protože u něj to díky barvičkám uvidím a když ho budu mít v týmu tak ho ignoruju. Ale takhle si budu myslet že v tom tanku sedí hráč který za něco stojí a ono to bude total rajče:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nechte už Kanára na pokoji, chlapi :), já zažívám horší věci . Třeba před chvílí na Charkově, já ST-I, 9tier , komplet výbava, 3 perky a potkám KV-85 6tier, to už je šílenost. A myslíte, že jsem ho na cca 80 metrů dal ? Na dva výstřely ? Ani náhodou, ani ding, zřejmě jsem nedoměřil o tisícinu milimetru. To není v rukou, to je prostě los.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je mi blbě protože jsem nachlazený a tak chlastám a zjistil jsem, že WT se prostě pod vlivem hrát nedá a tak jsem prubnul WoT. Lidi 17 bitev a výher 13% !!! Prohraná bitva se šancí 75% a pak ještě jedna se šancí 72%. Jak tuhle loterii proboha můžete hrát? Ani ožralý to nejsem shopen už vydržet. :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době mě tanky neuvěřitelně bavily. Chvíli jsem hrál public, cw obrady. Pak jsme hráli týmovky a bylo to super. Musím WG vyjímečně pochválit za nové týmovky. Chce to ještě balanc, ale jinak díky. Dnes jsem si konečně doexpil STA. Tento tank mě velice příjemně překvapil. Nakonec noční četa a v klidu do pelechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to bylo jako noc a den, dopoledne úplný průser...nic se nedařilo, trapné výsledky, nízké WN8, ale večer jsem dal četu se Stingem a Georgem a byla to neskutečná jízda, jeli jsme devítky, mám pocit, že jsem byl s Centurionem 7/1 pořád první na scoreboardu, vydělal jsem asi 700k kreditů...naprostá bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zase MM zážitek. Charkov, u nás 13xHT T7 (IS, Tyger a podobná verbež), Chaffe a já v T67, proti nám něco podobného.

V první chvíli jsem si ulevil, pak jsem využil zmatku, projel okolo vody a začal capovat bázi, páč všichni jejich akorát kroužili okolo naší a vracení by pro ně mohlo být tak náročné, že by to nemuseli stihnout :-D

 

Taky je to pak napadlo capovat, ale byli pomalejší, sice vyhrávali o dva tančíky, ale nakonec prohráli asi o 15 vteřin na cap.

Běžně necapuju, ale ve městě se s heavynama T+2 opravdu přestřelovat nebudu :wink:  Možná bych něco nastřílel, ale to si nechám na jindy :thumbsup:

 

Jinak včera dobrý, využil jsem odjezdu ženy a prcka na týdení pobyt na hory (plavání/lyže) a než jsem se vrhnul na něco užitečného, tak jsem jezdil s kámošem četu, vesměs Chrchly III, WR 40/60 nebyl špatný, WN8 okolo 2000, docela psina, spíš jsem to bral jako recesi a kamarád si chtěl potrénovat ruskou posádku.

 

Dnes je to neco podobného, sice sám, ale i tak 21/30, WN8 2500 a čistý výdělek 1M... Ty akce 1,3 a 1,4 nejsou špatné :devil:

 

A jdu zase dělat něco užitečného, žena mi nechala seznam, co všechno mám za ten týden stihnout a jak to tak čtu, budu na to spíš potřebovat měsíc :wallbash::laugh::wallbash: Jediné, co to nepokrývá, jsou asi jen oblasti neurochirurgie a jaderné fyziky  :nuke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...