Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

jo tak ty me to vyziras!:) no me je to tak nejak skoro jedno, nezavodim, jen me to nekdy nastve (ty prohry)

Já ty výhry za poslední dny nějak moc nepřeceňuju, je mi jasné, že to je v režii WG. Co mě na tom těší, že mám rychle za sebou těch 5 "povinných" výher za den na TOGa. Snad nějak zkousnu ty zbývající 3 dny a pak to už nebudu řešit vůbec :no: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska TOGfest na čtrnáctý pokus, ještě dva a je od téhle pakárny pokoj. Jsem na tu housenku zvědavý. Předpokládám, že to bude s.račka a že jich bude na publicu brzy plno. S největší pravděpodobností to rychle prodám a na těch co si to nechají se dosytosti vyřádím. :-)

 

P.S. Maximální rychlost 14 km/h, bomba, takového šneka jsem ještě nikdy neměl.   :-)  Do kopce to bude asi couvat.

 

to bude hápéček k nastřílení, už se na to těším, až se s tím všichni vytasí, to bude *****...já už to nestihnu, nějak nemám na to, abych k tomu sedl, i když se mi nechce, sice jsem mohl něco vydělat prodejem, ale to si namlátím i s tigerem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten hatefialka folklór tady už unavuje víc než Kanárojc věčný prskání, abych pravdu řekl. Skoro to dle některejch lidí vypadá, že fialky sou víceméně srabi a sobci, který si fialovou vyjezdili tím, že kempí v rohu a střílí do týmem nasvícenejch nepřátel, čímž mají velkou DMG a zbytek utek. Že je to názor zcela scestnej a pouhá DMG fialku nedělá už je nezajímá.

 

Navíc - můžete bejt fialovej jak chcete a když dostanete bulhara jak brno, tak se můžete třebas rozkrájet a neuděláte nic, viz pár předchozích příspěvků. Stejně tak fialky nejsou imunní na situace, kdy v místě, kde normálně potkáte maximálně sovu, narazíte na lemming train a jiný vypečenosti.

 

A nakonec - i fialka je jen člověk a tak může mít zrovna den blbec, nebo mu do hlavy něco tluče stará či rodič...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten hatefialka folklór tady už unavuje víc než Kanárojc věčný prskání, abych pravdu řekl. Skoro to dle některejch lidí vypadá, že fialky sou víceméně srabi a sobci, který si fialovou vyjezdili tím, že kempí v rohu a střílí do týmem nasvícenejch nepřátel, čímž mají velkou DMG a zbytek utek. Že je to názor zcela scestnej a pouhá DMG fialku nedělá už je nezajímá.

 

Navíc - můžete bejt fialovej jak chcete a když dostanete bulhara jak brno, tak se můžete třebas rozkrájet a neuděláte nic, viz pár předchozích příspěvků. Stejně tak fialky nejsou imunní na situace, kdy v místě, kde normálně potkáte maximálně sovu, narazíte na lemming train a jiný vypečenosti.

 

A nakonec - i fialka je jen člověk a tak může mít zrovna den blbec, nebo mu do hlavy něco tluče stará či rodič...

já v tom vidím trochu něco jiného, všichni, co tu hatují fialky nebo skorofialky:))), mají povětšinou průměrné nebo podprůměrné staty, sice jim o staty vůbec nejde a wn8 o ničem nevypovídá, ale i tak mají tendence upozorňovat na chyby fialek, je to takové trochu rozpolcené, proč nenapíší, že potkali dementa? proč píší fialového dementa?....když na barvě přece vůbec nezáleží:DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten hatefialka folklór tady už unavuje víc než Kanárojc věčný prskání, abych pravdu řekl. Skoro to dle některejch lidí vypadá, že fialky sou víceméně srabi a sobci, který si fialovou vyjezdili tím, že kempí v rohu a střílí do týmem nasvícenejch nepřátel, čímž mají velkou DMG a zbytek utek. Že je to názor zcela scestnej a pouhá DMG fialku nedělá už je nezajímá.

 

Navíc - můžete bejt fialovej jak chcete a když dostanete bulhara jak brno, tak se můžete třebas rozkrájet a neuděláte nic, viz pár předchozích příspěvků. Stejně tak fialky nejsou imunní na situace, kdy v místě, kde normálně potkáte maximálně sovu, narazíte na lemming train a jiný vypečenosti.

 

A nakonec - i fialka je jen člověk a tak může mít zrovna den blbec, nebo mu do hlavy něco tluče stará či rodič...

 

To je to co tady dokola píšu, jen mi není rozuměno. Můj útok na klauna co se na všechny vykašlal byl oprávněný a ve hře celotýmový. Problém byl, že byl fialovej až na pr.del. Ovšem dostal by to sežrat úplně stejně i kdyby byl žlutý s modrými proužky. On ten hate tady není ani tak o skillerech ale o pár jedincích co se chovají jako dementi. A to myslím jak ve hře tak tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já v tom vidím trochu něco jiného, všichni, co tu hatují fialky nebo skorofialky:))), mají povětšinou průměrné nebo podprůměrné staty, sice jim o staty vůbec nejde a wn8 o ničem nevypovídá, ale i tak mají tendence upozorňovat na chyby fialek, je to takové trochu rozpolcené, proč nenapíší, že potkali dementa? proč píší fialového dementa?....když na barvě přece vůbec nezáleží:DDD

 

No a to je přesně to o čem píšu o příspěvek výš. OMG!

 

P.S. Fialového dementa? Jasně, jako lamky, rajčata, banáni, ruďoši, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh::woot::wallbash: :geek: :ermm::mad::no::thumbsup:

Právě jsem prohrál bitvu uplně zbytečně kvůli neskutečnému YNTELIGENTOVY !!!

Na mapě zůstali 2 nepřátelé a já s naší artynou.

S35CA je šnek a protože jsem už nebyl daleko od jejich báze, tak jsem to tam capnul.

Ta naše artyna vyrazila za mnou a mezi tím začal capovat ten enemák u nás.

Měl jsem slušný náskok ale ten druhý enemák mě přece jen trefil a tím můj náskok kousek snížil. Já ho za to sejmul.

Když byla naše arty asi 5m od kruhu a bylo jasné, že jak začne zapovat, tak s přehledem vyhrajeme, tak se ten megašulínoidotodebilníkretén otočil a začal ostřelovat naslepo naši základnu !!! :dntknw:  Ještě, že mám ban na chat za nadávky protože jinak bych ho dostal :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh::woot::wallbash: :geek: :ermm::mad::no::thumbsup:

Právě jsem prohrál bitvu uplně zbytečně kvůli neskutečnému YNTELIGENTOVY !!!

Na mapě zůstali 2 nepřátelé a já s naší artynou.

S35CA je šnek a protože jsem už nebyl daleko od jejich báze, tak jsem to tam capnul.

Ta naše artyna vyrazila za mnou a mezi tím začal capovat ten enemák u nás.

Měl jsem slušný náskok ale ten druhý enemák mě přece jen trefil a tím můj náskok kousek snížil. Já ho za to sejmul.

Když byla naše arty asi 5m od kruhu a bylo jasné, že jak začne zapovat, tak s přehledem vyhrajeme, tak se ten megašulínoidotodebilníkretén otočil a začal ostřelovat naslepo naši základnu !!! :dntknw:  Ještě, že mám ban na chat za nadávky protože jinak bych ho dostal :devil:

na těchhle tierech by jsi se s nadávkama měl krotit.. třeba to byl malej kluk (a ani netušil, že pro cap je nutný stát v kruhu).. jako uživatel xvm bys to měl umět posoudit.. Trochu nadhledu prosím..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na těchhle tierech by jsi se s nadávkama měl krotit.. třeba to byl malej kluk (a ani netušil, že pro cap je nutný stát v kruhu).. jako uživatel xvm bys to měl umět posoudit.. Trochu nadhledu prosím..

Sorry, ale v tomto jsem naprosto nekompromisní. To je stejné, jako kdyby šel někdo jezdit s autem a neznal dopravní předpisy. Odehrát několik tisíc bitev a nevědět o té hře ani základy, to je fakt známka naprosté ignorace i od malého kluka. Proč se někdo zajímat může a jiný ne? Každý chce vyhrát a tudíž ho to nutí hledat způsoby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý chce vyhrát a tudíž ho to nutí hledat způsoby.

no to je právě ten omyl.. Švára založil synovcům (5 a 7 let) účet kde mastí tanky max. do IV. tieru (vejš zatím nesmí), mají na tom nahráno přes 3,5k bitev.. oni jsou spoko když trefí nějakej tank, ten starší už i něco zahraje, ale mnohem víc si cení killů než vítězství.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra. Teď jsem si vzpomněl. V neděli hned dvě hry po sobě jsem měl v týmu borce z WG nějaký game weekend nebo tak něco. První hru IS 4. No velitelka to zahrála lépe. T57 Heavy se pro jistotu ani nerozjela. Výsledkem byly dvě porážky v řadě a zrovna velmi těsné. Takže mám pocit ,že mě WG j..b. jak může.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.  2 příspěvky v jednom .

1) akce TOG - zbývají mi 4 mise, takže to snad při úplném duševním zdraví dohraju. Tahle mise je snad za trest, v sobotu večer jsem bez větších problému odehrál 4/5 a pak to přišlo. Nepočítal jsem to, ale cca 15 šílených a zběsilých her, abych to dokončil.

Vážně jsem uvažoval, že se na to všechno vykašlu, což se ovšem klidně ještě může stát. Můj WR během této akce znatelně poklesl, přitom ostatní ukazatele jako dmg, přesnost střelby, exp apod mírně stoupají nebo je držím. Samozřejmě tuto misi dělám je proto, abych ihned Toga prodal. Nevím, jestli vůbec někdo má pak v úmyslu s tímto strojem hrát, ale vím jedno, až ho v bitvě potkám, tak to bude můj primární cíl.

 

2)mapa Murovanka

Věděl jsem, že tuto mapu WG opět vylepšilo, jako i jiné, dokonce jsem se podíval i na video na tubu, ale zase nejsem šílenec, abych to nějak dopodrobna studoval. Čekal jsem víc jak 100 bitev, než jsem novou Murovanku poprvé dostal, nekecám. Stará MUrovanka byla jedna z mých nejoblíbenějších map, zejména v lesíku se mi vždy dařilo, to je ale všechno pryč.

a) děkuji mistrům z WG, že se jim povedlo zku..it mou oblíbenou mapu, zejména v oblasti lesíka

b) děkuji mistrům z WG , že při minimálních losech této mapy mám šanci se jí nějak naučit. Díky, Himmelsdorf jarní, letní, podzimní a zimní už dokonale znám, dejte občas Murovanku

c) Bohužel bod b) v širším výhledu ztrácí na významu, protože při některém dalším patchi do Murovanky najedou opět buldozery a vyryjí další koryta, nejlépe po celé mapě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...