Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Brambora k bramboře, FV je na dvoře :-) (znalec pozná koho jsem parafrázoval ;-))

 

Po přesedlání z Centuriona 7/1 je to skoro stejné, má lepší manévrovatelnost, reload,deprese je super a má náznak armoru (není to žádný zázrak, ale už se mi za těch asi 12 her podařilo vydingat WT E100 (3x za sebou s dlouhou 128 (1 mu prošla :-)), Obj 268 či JG E100). Buď dobré úhlování, RNG nebo se holt blbě trefovali...

 

A provoz je docela levný, protože když goldová je HESH s menší pene než základní APCR 210 vs 268 a s jen o 100 větší DMG, tak to nikoho neláká jezdit fullgold nebo 50/50 a bustit ho HEATama apod... Alespoň člověk musí při střílení používat hlavu :wallbash::whistling::laugh:

 

Kamarádi budeme, akorát si musíme najít cestu, stejně jako s jeho bráchama. 6M v prachu, ale nelituju :wink: :thumbsup:

 

WR ani WN neřeším, teď jsem expil a WR jsem i tak udržel 55+ a WN8 1500-2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš mě nainstaloval barvičky a to neměl dělat.Už několikrát mě udělal totálně červený hráč.Dřív jsem si řekl,že byl prostě lepší,ale teď vím,že byl o několik tříd horší a jen mě vyškolil jak malého kluka.

Nebuď tak pesimistický, nevyškolil tě ten hráč ale WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky fullgold to opravdu nebude :laugh: Goldy používám na E-100, Mause, Jp. E-100 když jsou v hulldownu, jinak na desítkách a devítkách fakt nejsou potřeba

pak tedy opravuji můj odhad na četu + SKILL ;-) správně? :-D

 

Edit: takový výsledky jsou stejně za hranicí mého chápání.. pokud sebe beru jako průměrnýho hráče, tak ty jsi co? Bůh ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to asi zhruba měsíc zpět co jsem nevydržel a znovu zakoupil ISU. Hrál jsem hodně medka a prostě mě chybělo "něco" co soupeře řádně kopne mezi nohy!  :biggrin:  A ano, ISU je stále skvělej stroj a to i přes nepřízeň map, různých oblud s otočnou věží, svojí pomalosti, neobratnosti atd a atd...... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem včera zapl WoT, na E-75 vyměnil dle Carrambova návodu rychlejší zaměřovák za stablík (měl sem ho dokonce skladem :thumbsup: ) a dal jednu bitvu - padlo letiště, byl sem uprostřed losu, najel sem klasicky k Y u D-E/4-5, kde měl enemák nejdřív dvě E-75, pak jim přijelo na pomoc FV (183), bohužel náš Conqueror na ně s IS-7 najeli a nakoupili z druhý strany od amfiteátru, takže sme tam zbyli jen já, 30% IS-7 a něco za náma u hangárů. Docela dlouho sme je drželi, ale pak FV objelo ISko, sesmahlo mu jeho zbytek a mě pláclo za 1100. V závěru (když FV i za mýho přispění padlo) sem stihl poslat jednu do zadele E-75, která se škrábala k nám na bázi (zbylo mu pár procent) a enemácký IS-7, která šturmovala balkónek za hangárama, a padl proti přesile. Žádnej kill, ale TOP v DMG na tým. Mrzí mě to, obzvláště když náš Foch místo aby taktizoval a dostřílel ty párprocentní tanky vyjel na objekta a dostal z více stran, takže po pěti vteřinách zbyl z full TD kouřící vrak. Dva tři by přitom ještě udolal, obzvlášť když mu zadel kryla francouzská desítková artyna.

 

No ale byla to docela vyrovnaná bitva, ve který sem i něco nastřílel, něco odingal... a hned sem to vypnul :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak tedy opravuji můj odhad na četu + SKILL ;-) správně? :-D

 

Edit: takový výsledky jsou stejně za hranicí mého chápání.. pokud sebe beru jako průměrnýho hráče, tak ty jsi co? Bůh ? :-)

Dovolil jsem si Martena trochu "prolustrovat"... :biggrin:    Toto jsou výsledky a stroje za posledních 7 dnů s průměrným WN8: 4184  jako pardón, ale tohle není člověk, report!  :biggrin:  :wink: 

 

 http://www.noobmeter.com/recent/eu/marten724/500300512/500300512_00017143_20140818_030424/500300512_00017279_20140821_195330

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také nechápu, jak drží s M103 tak vysokou damage, holt to bude rukama, no :laugh:  Komu čest, tomu čest.

 

Proč jste mi tajnůstkáři neřekli, že Centurion Mark 1 je tak dobrý tank? :woot:

Já myslel, jaké to bude utrpení a on to je přímo balzám na duši.

 

Nebýt desítkových bitev, kde si naše X.tiery ani nevystřelí, tak to byl povedený včerejšek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brambora k bramboře, FV je na dvoře :-) (znalec pozná koho jsem parafrázoval ;-))

 

Brambora k bramboře, Uno je na dvoře :-) jj, povídky od Šimka a Grossmanna / Krampola mám celkem zmáknuté ;-)

 

Ještě tam byla suprovní hláška: "... a tak se nemohl (bratranec) dočkat úrody, že makovice sklízel ještě zelené..." :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší večer jsem pouze naháněl staty, bez ohledu na okolí v bitvě, tanky jsem sice nepoužil nejlepší, ale nevybíral jsem si je sám...

WN8 sice raketově roste do nenormálních výšin a místy je to zábava, ale zdálo se mi, že nemám moc kontrolu nad výhrami. Je třeba to ještě trochu dopilovat, ale na druhou stranu jsem 2/3 času jezdil s E3/E4 a tam dělá rozdíl mezi 5. a 6. zásahem cca 500WN8 bodů, přece jen 2500 (4-5 výstřelů) umí vyjet i kuna, krátce po operaci předních paciček, ale o nahánění statů nemůže být řeč.

Inu nakonec smíšené pocity WR 50% je velké zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil jsem si Martena trochu "prolustrovat"... :biggrin:    Toto jsou výsledky a stroje za posledních 7 dnů s průměrným WN8: 4184  jako pardón, ale tohle není člověk, report!  :biggrin:  :wink: 

 

 http://www.noobmeter.com/recent/eu/marten724/500300512/500300512_00017143_20140818_030424/500300512_00017279_20140821_195330

 

To ale není vždy, holt to byl lepší týden :laugh: Podle kamaráda prý jezdím jen OP tanky, pchee

 

Také nechápu, jak drží s M103 tak vysokou damage, holt to bude rukama, no :laugh:  Komu čest, tomu čest.

 

Proč jste mi tajnůstkáři neřekli, že Centurion Mark 1 je tak dobrý tank? :woot:

Já myslel, jaké to bude utrpení a on to je přímo balzám na duši.

 

Nebýt desítkových bitev, kde si naše X.tiery ani nevystřelí, tak to byl povedený včerejšek.

M103 mě překvapilo, to dělo je fakt parádní. Ber v potaz, že s tím mám odjeto ještě málo bitev, počítám s tím, že skončím tak na 3000 a víc ani prd. Jinak Cenťák byl parádní, co si pamatuju. Ta 20. liberka je fakt suprový kanón.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neudržel nervy a zničil spojence. Poprvé po cca 23,5k bitev mám ban na 24h. Fakt už sem neunesl urážky od nýmandů jak mám hrát. Posledních pár dní je to furt.  V předposlední bitvě před banem mě spojenec označil za ******* nooba protože jsem nedokázal s FCM PaK36 zastavit útok na základnu (2x KV-1, 1x AT-2), 15x jsem vystřelil a penetroval tak 3x, ten trouba si asi myslel že snad mám laserový dělo. No a v následné hře mě začaly rajčata dirigovat jak mám hrát, dirigovat a urážet - a bylo to, červená karta na 24h okamžitě ještě v bitvě, ani sem to nedohrál.

Dneska jsem v pohybu nechtěně trefil a poškodil Leoparda 1 a po několika bitvách zničil tu T18 s T2 Light, asi jim ten ban systém nějak začal fungovat. Zajímavý je, že zničit s T2 Light čelně enemy T18 na zásobník je prakticky nemožný a tady to šlo jak po másle. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem hrál jak lama, sice nakonec slušnej WR 67%, ale WN8 nic moc....2400, při takovém WR je to kure..ky málo, docela jsem byl některé hry nasranej, buď mi úplně hráblo a cítil jsem se nesmrtelný, z čehož jsem byl vyléčen nebo jsem dostal náklad od arty, prostě jsem se nedokázal vyvarovat opravdu špatných her, což mě stálo docela dost...nešel jsem  spát spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...