Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak nějak ve mě uzrálo rozhodnutí, že chci Mause, takže jsem jej pomalinku rozjel a zakoupil VK30.01P. Teď doufám, že jsem nespletl název tanku, je to prostě šestka "medko". No každopádně, jsem z toho tanku naprosto v šoku, páč to musí být nějaký vývojářský omyl, hroznej šrot!  :laugh: Jeho jediná výhoda je v tom, že už při nastřílené DMG kolem 800HP máte WN8 hrubě nad 2000.  Je pravda, že s ním mám tedy jen deset bitev, ale tak "křivé" dělo, jsem ještě v garáži neměl. Absolutně nechápu, jak toto může někdo vydávat za "německé" tank, směšné. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak ve mě uzrálo rozhodnutí, že chci Mause, takže jsem jej pomalinku rozjel a zakoupil VK30.01P. Teď doufám, že jsem nespletl název tanku, je to prostě šestka "medko". No každopádně, jsem z toho tanku naprosto v šoku, páč to musí být nějaký vývojářský omyl, hroznej šrot!  :laugh: Jeho jediná výhoda je v tom, že už při nastřílené DMG kolem 800HP máte WN8 hrubě nad 2000.  Je pravda, že s ním mám tedy jen deset bitev, ale tak "křivé" dělo, jsem ještě v garáži neměl. Absolutně nechápu, jak toto může někdo vydávat za "německé" tank, směšné. :biggrin:

 

ono to není tak zlé, dá se s ním fakt solidně farmit WN8, já jsem s ní spokojený, s goldama se dá vyndat i osma, člověk to musí hrát obezřetně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal první ban od začátku hraní této hry za poškození spojence, ač to normálně nedělám. Prostě mi ruply nervy. V pátek večer si v akci vybojuji 3 dny prémka a od sobotní půlnoci nefunkční UPC net do dnešního rána. Dnes konečně jedu asi osmou bitvu, stojím si ve křovíčku a vesele střílím a najednou do mě někdo šťouchá. Nereaguji a hledím si svého, je to zelenáč (červený až za ušima). Ale když mě už po druhé vytlačí ze svahu před křoví, to už jsem nevydržel a rozpoutal vzájemnou přestřelovanou ukončenou WG banem. Tak mi třeba, jsem nervák a ty je třeba uklidnit.

Jo a v sobotu jsem jel bitvu na prvním tieru, kde 12 (slovy dvanáct) spoluhráčů mělo na konci bitvy DMG rovnou nule a ti dva zbývající vynikající jeden respektive dva zásahy (něco přes 50 a 80). Zůstal jsem v tom se svou T1 sám a jak to asi dopadlo je všem jasné. Aspoň mě to přimělo k založení složky s printscreeny s názvem "Kuriozity" i když mám obavy, abych ji brzy nemusel přejmenovat na "Normoš".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že budu pro některé za ubrečeného, ale nedá mi to.

 

Nikdo mi nevymluví, že ve hře je dnes zabudován algoritmus, který dorovnává 50/50. Včera jsem začal dopoledne, cca 15 her, WR 80%, WN8 oscilovalo kolem 3400, jedním slovem paráda. Pak propad, začalo to dvěma hrami s T92.

 

Goldová HE munice, Coca-Cola, osádka na 4 skilu/perku, serverový zaměřovač. Nevím, co více udělat pro výhru. Střílím na stojícího Baťáka, který vyprazdňoval zásobník, stál na rovině, zcela odkrytý, žádná odvrácená strana kopce, prostě jedním slovem ideální cíl pro artynu. Bum!! Nic! Lidi, já mu neshodil ani pásy!

 

Další rána po přebití, stejná situace, stejný cíl,  dmg 24, slovy dvacet čtyři. Ta rána ho měla poslat do garáže a ve skutečnosti tento WG výsměch. Pochopitelně Baťák rudý jako zadek paviána.

Tímto stylem jsem střílel celou bitvu, celková dmg 780 s desítkovou artynou, na mapě, kde dávám normálně přes 3500 dmg (Prochorovka).

 

Druhý pokus o dvojnásobek, jako přes kopírák! Netrefuji, mizerná dmg. V podobném duchu se vedly následující hry, najednou jsem přestal trefovat, probíjet, a když už, tak rány pod míru. Vytáhl jsem i miláčka Bat-artynu, nepamatuji, abych na svítící stojící cíl dal na zásobník 0 dmg. Včera 3x za sebou!

 

Všechny tyto bídné bitvy měly společné i to, že XVM ukazovalo 25-35% procent. Ojediněle více, ale klíčová vozidla obsazeny buď boty nebo začátečníky či nebo hráči nepodařeném neurochirurgickém zákroku. Takže bitvy typu 3:15 ve 4. minutě hry, kdy jsem stačil jednou přebít Waflovače nebo 3x vystřelil s T30, z toho jednou dingnul. WR sklesalo na 44%, WN8 na 1100.

 

Seděl za tím ten samý hráč, na stejném počítači na stejném připojení, hrající ve stejnou chvíli. Tohle není náhoda, abych najednou během pár desítek minut hrál jako dement.  

 

Nedávno jsem psal, že už hru moc neřeším a beru ji tak, jak je. Nastřílet dmg, vydělat, vylepšit si staty.

 

Ale po včerejšku, jsem skutečně zvažoval uninstal, protože tohle mne vskutku nebaví.

 

Nejsem žádný skiller, jen slušný průměr, ale mám zase dost odjeto a takovéto ovlivňování hry v prospěch začátečníku je do očí bijící!

 

Ani mi nevadí prohra, když slušně nastřílím. Ale fakt se nedá nastřílet, když jsem v Hellcatu mezi osmičkami a najely na mne tři plné osmičkové heavyny, protože naše rudé topové tanky se vypařili jako pára nad hrncem.

 

Nevím jak vy, ale všiml jsem si poslední dobou velkého počtu botů, protože hráč, který má odjeto několik tisíc a má WN8 dvouciferné hodnoty musí prostě používat bot. Nebo je to hráč po lobotomii mozku.

 

A včera kdy to šlo strmě z kopce, jsem je začal takovéto experty lustrovat podrobněji. Jeden do očí bijící případ za všechny. Borec měl odjeto 12000 bitev, z toho zdaleka nejvíce s SuperPershingem, IS-6 a Typem  59, s těmito vozidly měl cca 75% všech her. Se všemi těmito premiáky měl kill kolem 0,05 (takže prakticky nic), dmg směšnou, taky v podstatě nic, tomu odpovídající WN8  48. Současně se všemi premiáky měl WR 41 - 44%!!

 

Takže hráč, který ve hře neudělá nic, slovy NIC, fakt jen popojede po mapě a otočí věž a je statisticky minimálně z 50% vždy v čele týmu (všechny tyto vozidla mají omezený MM) tudíž s jeho výkonem je spjat výkon celého týmu. A i toto nicnedělání mu zaručí neuvěřitelných 42%, takže hráč, který je pro tým jen přítěží, stejně vyhraje čtyři hry z deseti.

Je toto možné jinde, v nějakém jiném sportu či hře??!!

Ano je to týmová hra, ale pokud klíčové vozidlo je jen do počtu, tak při jakémsi vyšším počtu odjetých bitev ten propad WR měl být dramaticky jinde.

 

Ale abych jen nepobrekával. Pár slušných bitev jsem o uplynulém víkendu zajel, potěšilo 2500 dmg s T-43kou proti devítkám, občas je prima být poslední v tabulce, protivník podcení prcka.

 

Přečetl jsem si se škodolibou radosí pár nadávak od borce z FAME, kterého jsem ustřílel v souboji 1 Waflovač na 1 Waflovačna mapě Charkov, nějak to nerozdýchal.

Viděli jsme se stejně, začali  střílet stejně, ale já mám osádku s BIA perkem a to asi rozhodlo, to nepatrné zrychlení střelby. Sice netuším, proč na mne najel, já jsem svítil, on ne, asi se mne snažil překvapit nebo vyhodnotil jako snadný cíl, nevím.

Ale než vytočil zpoza rohu baráku ten dlouhý trup s věží, tak jsem stačil zareagovat, naštěstí jsem měl nabito. To bylo nadávek na pitomce z Východu, na Slovany, gold noobs atd. Je pravdou, že jsem vskutku na něj střílel goldy, měl jsem nabito na T110E3, na kterou jsem si číhal. Asi jsem měl na to FAMEáka nestřílet, protože je přece fujky fujky střílet na fialové borce z nejlepšího klanu na globální mapě  :teehee:  

 

A nakonec zmíním famózní bitvu s AMX 13 90, mezi desítkami, na Prochorovce.  Měli jsme trochu slabší tým, kolem 40%, průměrné desítky, ale dobré artynáře. A tahle mapa je o spotování. A zadařilo se mi.

Zajel jsem do křovíčka nad topolovou alejí, kde jsem svítil na pasivní spot první polovinu bitvy, pak jsem to vzal do žlabu, zde jsem za jízdy svítil zbytek nepřátel v obou rozích mapy. Slušný adrenalin, když vidíte, jak se na vás točí dva Waflovače, T110E4 a JgPz E-100 a současně vidíte, jak jim naskakují červená číslíčka, jak dostávají sodu vaším přičiněním.

 Nasvíceno za 12000 dmg, nejvíce expů z týmu. Navíc pochvaly od hráčů v týmu, to potěšilo, poslední dobou se chvála na publicu už nenosí.

 

Bohužel za tuto bitvu, kterou jsem pomohl vyhrát týmu, bylo WN8 někde kolem 1000, pro skauty je tato stupnice výkonnosti hodně prodělečná. Ale to už si zase stěžuji…  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdeněk: vítej do klubu :thumbsup:

 

Ono když se člověk koukne do výsledkový listiny a zjistí, že mamlas, kterej najede před enemáky a zhyne v první minutě dostane třeba 300 expů a člověk co se snaží a má tři killy a je v horní třetině DMG má 900, tak si říká, že WG s těma botama přímo počítá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně RNG za poslední dny je to jak píše Zdeněk . Sedím v GCčku (gold + čaj + 4perk posádka) - 2x jsem střelil po E50Mku  - 70dmg a 27 dmg . Další bitva 3 heavyny u sebe už jsem měl plně doměřeno a  plesk nikomu nedám dmg jen 2x dám pásy .

.

Object 140 - 3x dingul věž typa 61 :wallbash: . Ale co mě dostalo nejvíc, tak jsem vytáhnul tigera II a potkal na ENSKu ST-Ičko . 5/6 ran jsem ho probil z toho 2x do kopule (ani jeden gold). Ten nadával jak dlaždič.  

Poslední dny je RNG vážně k smíchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jenom krátké hlášení - moje zkušenosti s BIA clanem, bitva T10, já FV4202.

 

Ještě jsem plný "negativních emocí". Když prohráli, šli se oba s artynama utopit... Milix a JirinkaZ, oba BIA-3, asi velcí tvrďáci  :laugh:  A podle param to rozhodně nebyla náhoda - to jen pro případ, kdyby tu byl nějaký "zastánce". Jednu jsem jim stihl vrazit, ale pak už jen hlášky o "utopil"...

 

Já bych zkrátka za každé utopení - i vlastní chybou - dával BAN. Poprvé na 1 hodinu, při opakování během 24 hodin ban na 24 hodin. Po sundání banánu by zase běžela lhůta na 24 hodin a pokud by se utopil, tak zase ban na 24h. To by ty srabácké artyny odnaučilo. Taky občas hraju arty, ale topení neuznávám...

 

A možná bych to udělal třeba až po odehrání 5k bitev (o počtu lze polemizovat), aby to hned neodradilo začínající hráče, těm bych po utopení napsal pouze varování, že po 5k games bude za utopení ban...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jen chvilku četa s kámošem, chtěl jezdit centíka, ale nemám nic k tomu. A musím konstatovat, že M12 je výborná. Prostě artina, co dává za 400-500 jakémukoli tieru. Relativně přesná, spokojenost i s výsečí. No a dnes to dostala jedna fialka (cca 3000WN8) v FCM 50t ... chudák nemohl rozdýchat ránu za 1350... měl potřebu to neustále komentovat. Odpověď jednoduchá - F*** XVM? Dal jsem mu přednost před fialovou E-50 a zadařilo se. Jo, sedí mi, cca 2400dmg na bitvu dnes, prostě paráda.

 

Po francouzský lajně artin hraju konečně artinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenek: Moc dobre napsano! Posledni dny me to zas tak stve, ze to vypada na prestavku v hrani.

 

Mimochodem - nevim proc nekdo vubec pochybuje o zvyhodneni slabsich hracu, kdyz je to WG patent ktery tu kdysi nekdo uverejnil. (kdyz uz to nekdo nepozoruje ve hre)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, občas je RNG fakt sranda. Onu bitvu, kde jsem vrazil té fialce za 1350, tak se na Dolech rozjela rudá KV-5 s 60 HP. Neprobila ji E-50, FCM 50t, ani Ferda, ani JPanther. Já koukal, jak si to rozjel na smrt a ... on doramoval E-50 se 300HP bez ztráty jedinýho HP. Sranda koukat na to, když to bylo v mém týmu  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem - nevim proc nekdo vubec pochybuje o zvyhodneni slabsich hracu, kdyz je to WG patent ktery tu kdysi nekdo uverejnil. (kdyz uz to nekdo nepozoruje ve hre)

ještě že jsem taková lama že RNG hraje v můj prospěch :whistling: i když dneska jsem nemohl dorazit s WTPzlV rudou IS6 s 90 hp.. mě dingnul 3x, Tortoisovi 2x, naší IS6 2x a další WTPzlV 1x.. pak ho splashem dorazila artyna :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě že jsem taková lama že RNG hraje v můj prospěch :whistling: i když dneska jsem nemohl dorazit s WTPzlV rudou IS6 s 90 hp.. mě dingnul 3x, Tortoisovi 2x, naší IS6 2x a další WTPzlV 1x.. pak ho splashem dorazila artyna :woot:

Nekdo je tak dobrej ze si na nej ani patent od WG neprijde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal asi 8 bitev s Georgem a ještě jedním pánem z klanu, no nebyl to dobrý večer, že na mě hraje RNG levou, na to jsem si zvykl, ale když se přidá MM, které nás házelo do totální žumpy každou hru, tak je to čisté zlo, prostě spoustu her jsem nestihl nastřílet, po dvou minutách rupla jedna strana a bylo vymalované, nakonec jsme si chtěli poléčit nervy, tak jedna četa VI a jedna IV tier, oba losy +2, poslední hru s hetzerem jsem už nevydýchal a šel jsem spát....když tě hra chce podělat, tak ti nepomůže ani kvalitní četa.....jináč jsem si koupil zpátky centurion mk.1....ufík....připadám si s tím jak velký tlustý týpek na baru, co dělá ramena, ale když přijde na věc, tak dává rány jako holka, prostě děs, obrovská pomalá krabice, která má sice decent gun, ale 220 dmg....heh....hulldown?....heh....4 penetrace na palici v jedné hře....nemám rád, když mě probíjí každou ranou šestkové VK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zábavné, v tom případě na mě hraje RNG levou už týden a to jsem lama  :Smile-hiding: WR dolů, WN 8 dolů a to jezdím pořád stejný tanky (posuzován poslední týden oproti 90 dnům).

Bitvy jako takový ani komentovat nechci, ten poslední týden to buď letí do pryč nebo za 0. Co mi ale vadí, je rozmach všech možných přiblblých modů na hlášky do chatu. Jen se rozjedu ze základny už je v chatu hláška, že někomu blokuju střílení, každej borec v heavy v první linii musí mít aktivní hlášku, že ho někdo vidí, light tanky hrdě spamují údaje o době nabíjení... Jeden čas jsem jezdil s chatem vypnutým, ale to taky není úplně ideální.

Jo a fakt nenávidím Skrytou vesnici.

Mimochodem arty humus má vlastní vlákno, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu to "přesouvání". Pokud požadujete striktní dodržování "denního hlášení", tak by sem měl každý maximálně vložit odkaz na noobmeter a tím to hasne. Nevidím totiž rozdíl jestli se zrovna brečí na RNG,  lulany v týmu, špatnej spoting, artyny nebo jiné nespravedlnosti. S tímto fórem to jde podobně do kytek, jako s celým WoTkem, gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jenom krátké hlášení - moje zkušenosti s clanem BLU3, bitva T9, já v M103.

 

Jsem plný negativních emocí, takže se omlouvám předem, jestli mi nebude rozumět. Ještě se nevědělo, jestli prohrajem, nebo vyhrajem, a přesně vedle mě se ozvala rána, někdo vystřelil z T71... Betivu, z klanu BLU3, asi velký tvrďák. A podle mě to rozhodně nebyla náhoda - to jen pro případ, kdyby tu byl nějaký zastánce střelby do krtků při rozjezdu. Tak jsem se vylekal, že už na nás útočí, že jsem ledva stihl dát dmg nad 3k, každou chvíli hlášky, že "nabíjí"...bodeď ne, když střílí jen tak.

 

Já bych zkrátka za každý výstřel do trávy při rozjezdu tanků - i vlastní chybou - dával BAN. Poprvé na 1 hodinu, při opakování během 24 hodin ban na 24 hodin. Po sundání banánu by zase běžela lhůta na 24 hodin a pokud by vystřelil, tak zase ban na 24h. To by ty smrduté nedočkavce odnaučilo. Taky občas hraju s nedočkavou pravačkou, ale mačkání levýho myšítka, když nemířím na nepřítele neuznávám...

 

Stejné je to s "narážením", to mě možná vytáčí ještě víc. Hraju často s T95 a furt mě kdejaký vocas chce tlačit a mě už vážně docházej prachy na neustálé rovnání a barvení plechů na zadku tanku, prototože nemám každou bitvu na zlaté kladivo a štětku (die gold noobs! :Smile-angry: ) a stříbrným nářadím ten zadek vypadá jak mývalí hlava.

 

A je mi upně jedno jestli ten chapík a potažmo celý jeho klan dingne denně to, co já nastřílím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm jeste nadavej za dobrou vuli moda, ze se vam s tema kecama co sem nepatri presouva.

Koukám prakticky výhradně do denního hlášení, takže přesunutí pro mne znamená fakticky smazání. Oceňuji, že si moderátor dal práci s tím, že vložil i odkazy na jednotlivé vlákna, ale nevím proč bych měl být rád, že to přesunul. Možná brblu, ale nenadávám, to je rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave preco niektore temy v Dennom hlaseni byt mozu a zvysne su OT asi podla toho ako sa admin a moderator vyspi.

A tu sa dostavame k teme kt. ma na tomto fore najviac hneva a je podla mna jeho hlavnym nedostatkom:

 

Ak clovek chce najst nejake info ku konkretnemu tanku nie je problem, najde si ho pekne dole medzi tankami kde je to pekne potriedene.

Ale v momente ked chce sa vyjadrit ku hre alebo k hocicomu inemu ma proste problem, k danemu topiku sa skoro vobec nema ako dostat alebo rozumne preklikat - ak ano dajte mi vediet.

Preto vacsina uzivatelov tuna vylieva svoje ublizene srdciecka do jedinej "funkcej" temy tuna a to k Dennimu hlaseni, lebo je to tu vzdy dostupne.

Nedalo by sa s tym nieco spravit? Pardon za OT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...