Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlavne se ale koukni na svyho strelce na IS-3, to camo mu je tam hodne platny. Ale ty mas asi taky zdedenej ucet, vid?

Nevím co máš proti camu na střelci? To je první co dávám na každém tanku, páč maskuji střelu, do posledního možného okamžiku. Původně jsem uvažoval, že tam dám jako první BIA, ale nakonec jsem se rozhodl, že do toho klanu jen kvůli tomu nepůjdu, tak je tam to camo. Ještě jsem uvažoval o "bezpečném ukládání", ale nevím kde se ty miny dají koupit a ani jak je pak po té mapě mám rozmístit, ale co, hraju to teprve chvílu, tak nemusím vědět všechno.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg tady jde o to proč dostal tak málo expů . Carramba to napsal přesně tak jak to je . Několik patchů zpět se rebalancovali získané expy při střelbě na nižší/větší tiery. O tuhle konkrétní bitvu vůbec nejde vy rejpálkové !!!! :wallbash:

OK, to beru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už v pátek víkend máme herní víkend za sebou :-)

Teď už mě čeká jen cestování, grilování, bečka a podobné radosti. Jsem rád, že nebudu muset plnit misi o víkendu  :whistling: 

 

Úkol byl dokončen!

Odměna: Náhrada za LTP (zlaťáky 850)
Stání přidána: 1

 

S pětinásobkama a PÚ od akce s Razerem je to psina. To musí do toho úterního rána snad každý, i bez PÚ... :wink:

Zlomte vaz, osobně tohle považuju za jednu z nejlehčích misí na tank/goldy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi zdá, že hodně bitev v poslední době končí drtivou výhrou/prohrou, ale jde taky o to, že mi celkově přijde, zvlášť teď o prázdninách, že šla úroveň hráčů ještě níž, než tomu bylo, jako nastávají takové situace, že člověk fajn nechápe, co se děje.....

Bohužel to je následek neustálé úpravy WoT směrem k "uživatelské přívětivosti". I nováčci a slabší hráči si chtějí zahrát ( a hlavně z nich chce WG vytáhnout pár peněz) tak se sníží obtížnost hry, aby jim vyšli vstříct a u hry je udrželi. To má za následek, že hru začnou hrát ještě horší hráči, kteří by jinak nejspíš po pár vypráskaných bitvách s WoT zkončili, ale stejně to moc nedávají. Tak se opět o něco sníží obtížnost  a tak pořád dokola, jako již u několika proběhlých patchů. Stal se z toho začarovaný kruh, kdy už jen zbývá sledovat, na jaké dno to až padne.

Myslím, že utěšovat se tím, že až zkončí prázdniny, tak to bude lepší, je bohužel nemístný optimismus :confused: . Už jen z toho důvodu, že o dovolené jsem měl možnost dát pár bitev hodně po půlnoci, čímž se eliminovala velká většina dětí a kvalita nebyla lepší, spíše naopak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zase vrátíme k dennímu hlášení :wink:

Včera jsem měl možnost hrát dlouho do noci, k tomu 5xnásobky, prostě paráda. V průběhu dvaceti her jsem utrpěl 3 výhry, třeba na IX.tier WTéčku jsem udělal násobek asi na desátý pokus.

Nepomáhala trojčeta s opičáky, radši utekli, potom četa s Tailleurem a pořád to samé - prohry, prohry, prohry. Když jsme to s Taiem vyčistili v Himmlu u kostela, proteklo to dole. Když jsme na Prochorovce vyčistili kopec, proteklo to na zelené a tak pořád dokola. Dnes budu určitě podle WG hrací kostky pořád jen vyhrávat :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem to nejdriv zkusil sam, nebylo mozny vyhrat. Pak v klan cete, ackoli jsem slusne lamil kolegove to vetsinou uhrali na win. Vecer priserny lagy, musel jsem to vzdat.

Včera jsme (naše četa) měli všichni večer lagy . Možná přetížený servery z důvodu 5x násobků,  prázdnin a nakonec i pátečního večera  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme (naše četa) měli všichni večer lagy . Možná přetížený servery z důvodu 5x násobků,  prázdnin a nakonec i pátečního večera  :wink:

Ja si snad nepamatuju patecni vecer bez lagu! Fakt ne. Zato si vzpominam, jak jsem si chtel kolikrat v patek v klidu zahrat a neslo to :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večerní lagy jsem v pátcích a o víkendech míval poslední rok pravidelně. Ve chvíli, kdy se moje hraní začalo omezovat právě na páteční a víkendové večery jsem WoTko musel z důvodu lagů omezit. Jedna věc je, že mám horší připojení, než jsem míval. Nicméně přes den ping v pohodě, takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co si myslet. Nedávno jsem si chválil MM, že po patchi konečně začal férově rozhazovat do losů. Když shrnu poslední 4 dny:

1) Osmičky opět půlka bitev mezi desítkama. Ostatní tiery taky na dně tabulek, až moc často.

2) RNG - nestíhám řvát smíchy, občas i vzteky. Včera E-100 - 1. rána munice, 2. rána střelec, 3. rána munice, 4. rána nabíječ, 5. rána periskopy, 6. rána dělo, 7. rána radista, dorážka...

Dnes velmi často 1. ranou munice či oheň v zavazadlovém prostoru. Co se penetrace týče, taky někdy zírám, co dokážu cinknout a naopak, kudy mě enemák probije. Co se týče střelby od boku, zaznamenal jsem velký nárust úspěšnosti - od nepřátel. Dřív jsem to bral, někdy se povedlo. Začal jsem střílet mnohem více od boku také. Mizivá úspěšnost. O to horší, když si enemák vesele jede a 2x v řadě trefí na 250m, zatímco já stojím, doměřuju weakspoty a netrefuji ani daný tank.

3) Zkušenosti za výhru. Dneska mě udivilo, co dostávám za XP. WT PzIV - 2k dmg (8 zásahů do devítek a osmiček, 4 prošly - 3 cinkly do boku Obj 704... no comment - to jsem se už tlemil po druhé ráně bez dmg) - XP 3500. WZ-111-4 jedna pene (450dmg, protože mě blokovala naše E-100 a následně mě s kolegou v četě ještě rozstřílela, takže jsem víc nestihl) - 4500xp ...

 

Celkově herní projev mizérie. Trpím, řvu... to RNG mě poslední dny šíleně vytáčí. Vše beru, že se děje, beru to. Ale teď je to v zatraceně vysoký koncentraci...zatraceně vysoký, na to nemám.

Oba bez goldů:

3fT9h.jpg

 

Není to násobkama... hráči jsou mizerní stejně, ale RNG, RNG... v té bitvě s 13 90 - zoufalej na close combat s Batchatem dávám autoaim. Baťák zboku, pásy bez dmg, zezadu CINK

WZ-111-4 - Stojící 13 90, celej v zaměřovači, autoaim... střela skrz tank. Druhá rána, shozený pásy bez dmg. Já schytávám etrack a následně oheň. Třetí detrack s municí... já na tohle prostě nemám...

 

Asi den blbec... ČD vypustily na mé trase rychlíky, Pardubice se na mé trase předělávají, takže busy jezdí všude okolo, kolegyně nemocná, takže místo programu v práci... doufám, že smůla na dlouho vybrána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je klasika, cim vic uplnych jelit zrovna hraje, tim horsi vysledky. To plati uz docela dlouho....aspon u me. Clovek musi zahrat jak Buh aby vyhral. I tak vyhraju vetsinou az kdyz totalne zalamim. Cety tohle zlo dokazou castecne eliminovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledky ve výsledku nejsou zas tak špatný... špatný je to, že téměř každou hru to něco zkazí. Jednou mě blokuje E-100 a strká před děla nepřátel (v úzké uličce vjede mezi mě a bojujícího kolegu, sotva se propasuje, oba nás odtlačí bokem a pak nás střílí za blokování...). V druhé bitvě 3x v řadě z boku neprorvu s WT PzIV enemácký Obj 704 - prostě mu vše požral ten boční představenej plát (270mm pene...)... další násobek na M44 - jediný zásah ze 12, násobek za 2200xp...a pokud tě dvakrát za sebou první ranou trefí munici + střelíš skrz tank, tak si říkáš, jestli ten tank vůbec ovládáš. Dnes prostě pocity, jako by hrál někdo nade mnou a hezky mi to kurvil.

 

Takhle zlý pocit z hraní jsem už moc dlouho neměl. Týmy jako takový fakt nemá cenu řešit, lidi prostě hrajou stylem že zakempí u rohu mapy, 1-2 vystřeli do zelených (to se mi děje častějí a častěji) a pak dají jednu, když si pro ně jede 5 tanků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda. Pětinásobky dobrý až došlo na Ferdu. Na hořícím Ruinbergu v bitvě s desítkama. No nevadí, i tak se dá něco nastřílet. Tak jsem si vystřelil jednou a to jsem ještě trefil naší E100 :-) Jak jsem si to tachtil těch 10 km/h, tak se to přede mnou zhasínalo. No prostě paráda :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak ten random musí vypadat šíleně. A docela čučím na to, co mi lidi posílají za replaye na zkomentování. Třeba teď někdo poslal replay se sovětským premiovým Churchillem za 2167XP . Základních XP. Bez násobků, akcí, premiáku, neuvěřitelný...

 

Ten prémiový Churchill má naprosto šílený multiplier zkušeností, nejvíc, co jsem kdy viděl (a to mám Chaffeeho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...