Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

JJ napsal jsem to dvojvýznamově :) , Maskovačku tam dávám po BIA a po opravách (popř. šance na kritický zásah, průchodnost terénem, atd.....) . Posádka je to z WTE100, jen bych dal dřív maskování než opravy, ale za ty ztracený % to nestojí .

 

BIA bych zrušil... na WT-E100 má svůj význam s ventilačkou (= rychlejší nabíjení), na E-25 IMHO jenom zbytečně zaplácává 1 skill u každého člena posádky. Ta ztracená % jsou na pikaču (pravda), ale můžeš zainvestovat goldy, třeba když je akce ;-)

 

Spotovací bod je vždy u konce děla . - to mi kdyžtak pošli ten odkaz na video, protože je to kravina . Většinou je to hned za úsťovou brzdou kanonu a nebo kousek od konce kanonu u děl bez úsťové brzdy .

 

EDIT: koukni na nějaké videa s hitzonama ( s těmi bílími, nevím jak je to u barevných).

EDIT 2 : píši o nejvzdálěnějším bodu na děle .

 

U konce děla nebo na začátku děla? :-) Starý odkaz, ale IMHO pořád spousta platných informací:

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/632-spotovac%C3%AD-syst%C3%A9m/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BIA bych zrušil... na WT-E100 má svůj význam s ventilačkou (= rychlejší nabíjení), na E-25 IMHO jenom zbytečně zaplácává 1 skill u každého člena posádky. Ta ztracená % jsou na pikaču (pravda), ale můžeš zainvestovat goldy, třeba když je akce ;-)

 

 

U konce děla nebo na začátku děla? :-) Starý odkaz, ale IMHO pořád spousta platných informací:

 

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/632-spotovac%C3%AD-syst%C3%A9m/

Jo tak taky bych tam mohl dát asi 120 % posádku z RHMka (borsiga), ale mě to bez žárovky úplně štve - nejsem si teď jist, ale myslím, že E-25 má 840 HP - Takže v takových 40% případů jdeš na 2 rány a z 10% jdeš od TDčka na ránu . A bez žárovky tenhle tank nedoporučuju hrát . :)

.

WG před baj vočko čtvrt rokem uvolnilo video s vysvětlením jak funguje spoting . - přesně nevím kdy to bylo a už ani nevím co tam bylo :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám dotaz na někoho kdo už jel linii ruských TD - SU-100M1 a SU-101 a dále .

Mám našetřeno asi 50k volných exp a nerad bych je nějak promarnil . Hodně lidí na tuhle lajnu nadává a pokud by mi někdo poradil do jakého tanku (7. tier, 8. tier, 9.tier) a do jakého modulu je investovat, abych nenadával taky :wink: díky . Zatím osobně to vidím na SU-122-54 do toho děla .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, díky za upozornění. V tom případě je BIA na WT-E100 z mého pohledu ouplné placebo :-D

určitě ne, když už máš možnost ten příšernej reload time nějak stáhnout, tak proč ne . S ventilačkou to má jen větší bonus k účinosti, ale ne, že by to bez ní nefungovalo .

Čokoládou to nedoporučuju, radši další opravy .

Doufám, že vývojáři nekecaj a do konce roku budou nový perky pro posádku . Jsem dost zvědavej co příjde . :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale že je spot point na konci hlavně tvrdís s naprostou jistotou..

Pro mě platí Hanonujova verze, dokud mi NĚKDO nepotvrdí opak. ;-)

O spot pointu na děle vím s naprostou jistotou .Nikde jsem nepsal, že zrovna toto je v tom videu. Já jen tvrdím, že nevím co všechno bylo obsahem videa o spotingu od WG .

Ale klidně si střílejte z křoví, i když enemák vidí ten 183mm lauf, kterej z něj čumí  :Smile_trollface:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O spot pointu na děle vím s naprostou jistotou .Nikde jsem nepsal, že zrovna toto je v tom videu. Já jen tvrdím, že nevím co všechno bylo obsahem videa o spotingu od WG .

Ale klidně si střílejte z křoví, i když enemák vidí ten 183mm lauf, kterej z něj čumí :Smile_trollface:

tady nešlo ani tak o střelbu z křoví, jako o to, jestli když ti z krytu čumí lauf tak jsi spotnutelnej.. A pokud něco nevíš jistě, tak je vhodné doplnit výraz, myslím si, domnívám se, slyšel jsem, někde jsem četl.. :-) jinak můžeš někoho zmást :-)

 

Edit: sry trochu jsem se překouknul, četl jsem že to NEvíš s naprostou jistotou, (to asi to horko a už 10hod v práci :-) ), ale i tak to co jsem napsal platí. Když to VÍŠ tak dolož zdroj pls. Jinak je to: "jedna bába povídala.."

 

Edit2: taky jsem vám chtěl odporovat, protože jsem někde četl že je to jinak, ale nechtělo se mi to hledat přes tel. tak jsem držel ústa. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BIA bych zrušil... na WT-E100 má svůj význam s ventilačkou

Neco mi rika, ze na WT ventilacka nejde, otevrena vez...

 

Která artylérka je nejlepší na tieru 2 a nebo maximálně 4 ???

Ten Francouz co je ted v prodeji... leFh 105 B2

 

A to musím mít u každého člena to hašení na 100% abych nemusel mít hasičák? A jak to funguje potom? Když mám hasičák, tak ho zapnu a okamžitě požár uhasí. Jak dlouho to trvá posádce bez hasičáku? To se mi nějak nezdá.

Nakup par automatickych hasicaku v 50% sleve a skill na posadce vyuzij na neco lepsiho, vyplati se to, ver mi.

 

Ale že je spot point na konci hlavně tvrdís s naprostou jistotou.. Pro mě platí Hanonujova verze, dokud mi NĚKDO nepotvrdí opak. ;-)

Vsude po netu koluje furt jeden a ten samej obrazek s IS, kde je spotovaci bod u korene dela. Ten obrazek je ale ctyri roky starej a nejpozdeji v 8.6 s novym systemem vypoctu camo pozbyl platnosti. Storm na to na ruskych forech upozornoval jenom co ja pamatuju uz asi trikrat. Mimochodem zvyseni moznosti naspotovani pres bod na konci dela stalo za prodlouzenim 128mm kanonu na Rhm. Logicky, proc by to jinak delali, kdyz model zustal stejny.

 

Zjisti si, co znamena pravidlo 15 metru a hraj to podle nej. Pak te nejake spotovaci body vubec nemusi zajimat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco mi rika, ze na WT ventilacka nejde, otevrena vez...

 

Ten Francouz co je ted v prodeji... leFh 105 B2

 

Nakup par automatickych hasicaku v 50% sleve a skill na posadce vyuzij na neco lepsiho, vyplati se to, ver mi.

 

 

Já mám BiA na všem, jen jsem chtěl vědět, jak funguje hašení posádky bez hasičáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja vsechno 2-5 hazim do jednoho pytle :)

ta arcka je fakt zabavna, s naskillovanou posadkou a dobrym vybavenim strili jako zasobnik, ale bez prebijeni zasobniku :) po celou bitvu je schopna udrzet rychlost reloadu pod 5 vterin, to je uzasny

Za ty peníze se radši ožeru !!! Víš kolik za ten balíček chtějí ?! Zas tolik zábavy za to teda nebude a když pomyslím, že mi to třeba za měsíc nerfnou, tak je určitě lepší ty prachy prochlastat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja vsechno 2-5 hazim do jednoho pytle :)

ta arcka je fakt zabavna, s naskillovanou posadkou a dobrym vybavenim strili jako zasobnik, ale bez prebijeni zasobniku :) po celou bitvu je schopna udrzet rychlost reloadu pod 5 vterin, to je uzasny

promiň,já s tím nesouhlasím, už není zábavná,sem tam scout ji odingal a ona ho bouchla, ale na IV sotva rozstřelovala KV1 a na VI byla už aní nemluvím..., dali ji na V a jít mezi VII sorry to je hustej masochismus...netvrdím, že sem tam ji neopráším, ale nedoporučuji kupovat= zbytečnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ja vsechno 2-5 hazim do jednoho pytle :)

ta arcka je fakt zabavna, s naskillovanou posadkou a dobrym vybavenim strili jako zasobnik, ale bez prebijeni zasobniku :) po celou bitvu je schopna udrzet rychlost reloadu pod 5 vterin, to je uzasny

Důkaz. Se 100% posádkou  a nabijákem nabíjí 8s, 5s z toho v žádným případě neuděláš.

 

A zas taková krása to není. Po nerfu dostala pěkně naloženo. Lítá to dlouho jako kráva, dmg to má jako houfnice na PzIV (je to vlastně ona), tzn mimo pásy cca po stovkách, do KV atp klidně za 0-10 dmg když se zadaří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)Vsude po netu koluje furt jeden a ten samej obrazek s IS, kde je spotovaci bod u korene dela. Ten obrazek je ale ctyri roky starej a nejpozdeji v 8.6 s novym systemem vypoctu camo pozbyl platnosti. Storm na to na ruskych forech upozornoval jenom co ja pamatuju uz asi trikrat.

2)Mimochodem zvyseni moznosti naspotovani pres bod na konci dela stalo za prodlouzenim 128mm kanonu na Rhm.

3)Logicky, proc by to jinak delali, kdyz model zustal stejny.

4)Zjisti si, co znamena pravidlo 15 metru a hraj to podle nej.

1) to je to o čem jsem psal.. "jedna bába (Storm) povídala".. dej odkaz pls..

2)doměnka?

3)třeba úprava dle "historických parametrů" jako dělali už x-krát?

4)samozřejmě že ho znám.. je zmiňováno i v Hanjujově elaborátu.. občas ho použiju, ale radši střílím přes 2 křoví pokud to jde. Bohužel takových míst je čím dál méně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...