Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já s tou Lorrkou 40 prostě nikdy nebudu umět hrát. Už jsem si tam dal i 370% posádku z 1390, ale stejně mi to nejde. Jestli budu taková lama i Batchatem, tak to ho snad nebudu ani kupovat.

Já se zatím prokousávám přes 1390 - zatím mi to vůbec nejde :geek: , zlatá T71, ten lauf na 1390 je hroznej . Tý Lorr. 40t se upřímně taky bojím, ale baťák bude sladká odměna :wink: .

Včera jsem doexpil SU-100 a dnes asi koupím SU-100M1, tak jsem na tu lajnu zvědavej . Každej na to jenom nadává, ale já si myslím, že budeme kamarádi :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zatím prokousávám přes 1390 - zatím mi to vůbec nejde :geek: , zlatá T71, ten lauf na 1390 je hroznej . Tý Lorr. 40t se upřímně taky bojím, ale baťák bude sladká odměna :wink: .

Včera jsem doexpil SU-100 a dnes asi koupím SU-100M1, tak jsem na tu lajnu zvědavej . Každej na to jenom nadává, ale já si myslím, že budeme kamarádi :thumbsup: .

 

já jsem ani nenahecoval tu 1390, zkoušel jsem to na testu a upřímně mě vytáčel aim time, na to fakt nemám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduché, spoustě papírových TD cammo bonus hodně snížili ale Borsigovi ho nechali. Nevím proč můj Hellcat nebo T-25/2 svítí na kilometr, zatímco Borsig ne. To je celé.

Je to samozřejmě úplně jinak. Pár aktualizací zpátky Rhm. prodloužili 128mm kanón, čímž jeden ze spotovacích bodů odsunuli dál od tanku + mu přidali úsťovou brzdu, čímž snížili jeho camo při výstřelu. Později zrušili bonus kamufláže po výstřelu všem TD a speciálně Rhm. snížili ještě navíc standardní camo bonus tak, že je naspotovatelný o 10 metrů dál. Není to tedy tak, že by ho nenerfovali, naopak dostal o dva nerfy víc, než všechna ostatní TD.

 

Komu nesnížili camo bonus jsou premiová TD, na čemž vydělaly zejména SU-122-44 a E-25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to samozřejmě úplně jinak. Pár aktualizací zpátky Rhm. prodloužili 128mm kanón, čímž jeden ze spotovacích bodů odsunuli dál od tanku

a zrovna víkendu mi někdo ukazoval video,že spotovací bod a to je právě to divné co asi nikdy nepochopím,na začátku děla u věže ... tak co je pravdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-25 je to díky vylepšeným mapám úplně k ničemu....

Souhlas, už dlouho jsem ji z garáže nevytáhl . Za poslední měsíc tak 10x .

 

btw: nezdá se vám, že nějak moc ta E-25 svítí ? mám tam 370% posádku. Z toho na 70% vyexpenou posádku na maskování a po výstřelu mě enemák nasvítí na 300 metrů i když jsem ve křoví . - Zajíždět za křoví samozřejmě pomáhá , ale na to jak ten tank je malej, tak mi přijde, že jeho camo bonus už taky není to co býval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zrovna víkendu mi někdo ukazoval video,že spotovací bod a to je právě to divné co asi nikdy nepochopím,na začátku děla u věže ... tak co je pravdy

Spotovací bod je vždy u konce děla . - to mi kdyžtak pošli ten odkaz na video, protože je to kravina . Většinou je to hned za úsťovou brzdou kanonu a nebo kousek od konce kanonu u děl bez úsťové brzdy .

 

EDIT: koukni na nějaké videa s hitzonama ( s těmi bílími, nevím jak je to u barevných).

EDIT 2 : píši o nejvzdálěnějším bodu na děle .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

See http://wiki.wargaming.net/en/View_Range_%26_Camouflage_(WoT)#Spotting_Mechanics

 

Bodů je teď (Už snad) více, ale dělo jako takové (Délka) na to vůbec nemá vliv..

 

EDIT: V 9.3 má být spotování opraveno? Jakože nebudou mizet tanky, bude se vykreslovat do kružnice a na maximální vzdálenost se bude spotovat stejně často jako na blízko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotovací bod je vždy u konce děla . - to mi kdyžtak pošli ten odkaz na video, protože je to kravina . Většinou je to hned za úsťovou brzdou kanonu a nebo kousek od konce kanonu u děl bez úsťové brzdy .

 

EDIT: koukni na nějaké videa s hitzonama ( s těmi bílími, nevím jak je to u barevných).

došli jsme k tomu,že tank byl za barákem nikam nejel stál...dělo mu koukalo z poza rohu a najednou zmizel, i když jsem na to dělo čuměl, až když jsem k němu dojel tak se znova rozsvítil (byl afk aa nikdo jinej to nemohl rozvítit byl jsem tam totiž sám)...tak jsme se ptal jak je to možný a on mi poslal nějaký ruskej odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

See http://wiki.wargaming.net/en/View_Range_%26_Camouflage_(WoT)#Spotting_Mechanics

 

Bodů je teď (Už snad) více, ale dělo jako takové (Délka) na to vůbec nemá vliv..

 

EDIT: V 9.3 má být spotování opraveno? Jakože nebudou mizet tanky, bude se vykreslovat do kružnice a na maximální vzdálenost se bude spotovat stejně často jako na blízko?

Dělo, že na to nemá vliv ???? a koukal jsi na ty obrázky ? vždyť to tam máš na děle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

došli jsme k tomu,že tank byl za barákem nikam nejel stál...dělo mu koukalo z poza rohu a najednou zmizel, i když jsem na to dělo čuměl, až když jsem k němu dojel tak se znova rozsvítil (byl afk aa nikdo jinej to nemohl rozvítit byl jsem tam totiž sám)...tak jsme se ptal jak je to možný a on mi poslal nějaký ruskej odkaz

Tohle mizení tanků nikdy nepochopím . Několikrát mi zmizel tank přede mnou na 60 metrů a to mu předtím koukala celá věž. Nebo artyny se absolutně nesmyslně schovají do křovíčka, kam se jim vejde sotva jeden pás a rozsvítí se až na proxy spot . Tohle je magie .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mizení tanků nikdy nepochopím . Několikrát mi zmizel tank přede mnou na 60 metrů a to mu předtím koukala celá věž. Nebo artyny se absolutně nesmyslně schovají do křovíčka, kam se jim vejde sotva jeden pás a rozsvítí se až na proxy spot . Tohle je magie .

tohle bylo město ulice cca 180m...a opravdu koukala mu je ústńova brzda a najednou nic ...

 

jak by to teda mělo být,nikdy nad tím neuvažuji,protže beru to jako zábavu a né jako druhý chleba,zůstává ,,v klidu,, v mezích normy ale někdy to prostě nechápu a snažím se přijíti na to,proč...ale tohle asi opravdu zůstane ve hvězdách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělo, že na to nemá vliv ???? a koukal jsi na ty obrázky ? vždyť to tam máš na děle :D

 

Ale ne na konci, jak jste tady psali.

 

Horní obrázek jsou body, odkud tvůj tank spotuje ostatní, spodní obrázek jsou body, které musí někdo vidět aby tě spotnul. 

Ale jak říkám... Možná už jich je víc, má/měla být nějaká změna v tomhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw: nezdá se vám, že nějak moc ta E-25 svítí ? mám tam 370% posádku. Z toho na 70% vyexpenou posádku na maskování a po výstřelu mě enemák nasvítí na 300 metrů i když jsem ve křoví . - Zajíždět za křoví samozřejmě pomáhá , ale na to jak ten tank je malej, tak mi přijde, že jeho camo bonus už taky není to co býval .

 

E-25 nemám, nicméně... pokud takto naskillovanou posádku na takovém TDéčku, tak bych očekával "maskování" na všech členech posádky na 100%. Dělá to sakra moc... ten rozdíl mezi 70ti% a 100% je celkem velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale proč jsou zase videa,že s tankem máš bejt zalezlej v křoví a nemáš být ani trošku vidět...ze předu jen obrys,když vlastně to dělo čouhat vlastně může...

To dělo by koukat nemělo . U každého tanku je ten bod někde jinde . Každopádně když už jsme u toho křoví, tak doporučuji před výstřelem zacouvat (aby to křoví nebylo průhledné) - ono pak "nezmizí" při výstřelu . :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E-25 nemám, nicméně... pokud takto naskillovanou posádku na takovém TDéčku, tak bych očekával "maskování" na všech členech posádky na 100%. Dělá to sakra moc... ten rozdíl mezi 70ti% a 100% je celkem velký.

jasně já mám na všech členech posádky 70% a každou bitvou roste ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně já mám na všech členech posádky 70% a každou bitvou roste ;)

 

Jop, tohle jsem si myslel. To zvýraznění v mém předchozím příspěvku bylo jenom tak "pro sichr" ;-)

 

Jinak 370%ní posádka = 100% + 2 plné skilly + 70% třetího skillu... je tak? Já si právě myslím, že by bylo lepší mít už maskování na 100% na úkor jiných skillů... ale víš jak - 100 lidí, 100 chutí ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop, tohle jsem si myslel. To zvýraznění v mém předchozím příspěvku bylo jenom tak "pro sichr" ;-)

 

Jinak 370%ní posádka = 100% + 2 plné skilly + 70% třetího skillu... je tak? Já si právě myslím, že by bylo lepší mít už maskování na 100% na úkor jiných skillů... ale víš jak - 100 lidí, 100 chutí ;-)

JJ napsal jsem to dvojvýznamově :) , Maskovačku tam dávám po BIA a po opravách (popř. šance na kritický zásah, průchodnost terénem, atd.....) . Posádka je to z WTE100, jen bych dal dřív maskování než opravy, ale za ty ztracený % to nestojí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...