Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Proto tam píše něco ve smyslu "jestlis neměl do čeho jinýho střílet, tak OK"...

četl jsi to vůbec? takže on někoho napadne že střílel špatný stroje a že bla bla bla to je taky špatně.. A následně dodá, že jestli to bylo jinak tak to vlastně dotyčnej udělal dobře.. Tak mě napadá otázka, PROČ to vlastně všechno psal?? Jasně, je tam pár věcí s kterýma musí človek souhlasit, ale takhle napsaný je to jen obyčejnej trolling.. Ještě jsem, za těch několik let tady, nikoho do ignore nedal, ale asi budu muset zjistit jak se to dělá.. Ono je rozdíl mezi učením (Zvedák, JK a další) a zbytečným poučováním (Ředitel Zeměkoule). Už na něj reagovat nebudu, je to ztracenej čas.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ofiku je rozzyr tady carramba66

Prosím, nesrovnávat mě s rozzyrem. Už proto, že zatímco já Karlie nesnáším, nad ním drží ochrannou ruku. Proč myslíš, že ještě furt může na fórum psát? Mám pár kámošů mezi moderátory a ty storky, které mezi nimi o rozzyrovi kolují, to bys nevěřil...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

 

No nevím... Když se někdo na ofiko fóru chvástá tím, že..

 

..9 warnů za prostořekost, špatný vztahy s moderátory..

 

... tak je to trošku divný ;-)

 

EDIT: Nic proti tvojí práci. Žádné tvoje video (Vlastně žádné komentované video o WoT) jsem nikdy neviděl, takže nemůžu soudit. Ale návrh článku, co jsi sem dával se mi líbil. I když tam bylo napsané to, co všechny sere už hodně dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to právě nevím. Já to nikdy na takové úrovni nehrál a když jsem kdysi komusi oponoval tím, že nelze dělat na výcvikovce nějaké testy, třeba spotingu protože je to tam jiné, tak jsem dostal čočku, že si vymýšlím konspiračky :whistling:

no o spotingu nic nevím,ale vím o přesnosti a průbojnosti...prostě kostku.

Já taky nehrál nic (krom nějakého turnaje v V na Ensku, tam jsem ustřílel s KV1 s 85mm 2 KV1 s houfnicí,kde oni mě goldama dingly a já je hezky penetroval) jen jsem prostě četl asi více o tom než ty a tenhle turnaj mě taky usvědčil o tom...a potom taky ESL 3 vs 3 proti borcům z BIA (v té době wn7 měli 2000), kde jsme je porazili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carramba BAN a naštěstí jen dočasný. Toho se musí využít, protože to vypadá, že by mohl dostat trvalej a pak by moje výmluva nefungovala. Nechce se mi totiž hrát dvojkový bitvy a díky němu nemusím.

Dříve jsem neustále něco expil a když jsem si od toho chtěl odpočinout nebo byl horší net, tak jsem měl v garáži pro ten účel většinou v low jeden stroj. Později je nahradil premium dárek od WG. Pro ty účely více než dostatečný a taky mě napadlo v každé další verzi hry s ním odehrát min 100 bitev, abych viděl, jak se mění jeho herní podmínky. Pak přišel další dárek, ale to už se zdá počet bitev 2x100 dost náročný a tak jsem to časem snížil na cca 30 bitev. 

Něco o nich napsal a hra mě za ně bavila. Před pár měsíci se mi moc nedařilo a počet bitev byl dost nízký, takže bych nedělal nic jinýho než hrál dvojky. Tudíž sem své předsevzetí zanedbával. Mezitím jsem taky zastavil expení a najednou nebylo od čeho si chtít odpočinout. V garáži se pár dní zpět objevil další low prémiák.

Představa, že už by je to chtělo provětrat, když už hraju víc nebyla příjemná. V současnosti hraju hodně ležérně a jsem spokojený. Ve dvojkách bych musel už z povinnosti makat a to dost. Tady přichází záchrana carramba s tím, že nemám psát nic do odbornějších částí WoT diky svým statům viz. pravdivý obrázek co přiložil.

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/miri37/signature.png

Celkem opakovaně a intenzivně to připomínal. Proč mu nevyhovět. On bude spokojený a mě to nic neudělá, když se budu realizovat mimo řekněme ty odborné části fora. Tím pádem nemůžu k těm strojům nic napsat. Jen čistě sám pro sebe dvojky nyní hrát nechci. Porušení závazku odehrání některých bitev ve dvojkách s nějakým popisem není moje vina.

Přiznávám, že je to fantastické a alibistické ospravedlnění vlastní lenosti a neochoty udělat něco co se mi nechce.

Přesto je to parádní. carramba bude spokojen a já taky.

Mám o starost méně a můžu v klidu pokračovat v poflakování v bitvách 6-8 třídy

 

Taky omezím příspěvky v denním hlášení, protože zajímavých věcí tam už asi moc neuvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš replay, tak se přidám k "Petr_von_Eger_CZ" a rád se na něj mrknu. Podstata příspěvku je přece o viditelnosti a tak je mi nějaký goldammo fuk.

tak jsem to našel...je to trochu jinak,než jsem popisoval...86 byl Borsig a ten tiger byl cca 150..když na mě vystřelil a nerozsvítil se,a až podruhé když vystřelil se rozsvítil a mezi námi žádné křoví...a jak je vidět stál tam docela blbě,protože jak se rožnul,měl dělo podle mě ven z křoví...kam se to dává ten replay..

 

tak jsem to dokázal

http://wotreplays.com/site/1054233#murovanka-john_ice-kv-5

je to úplně na konci,kdo nechce na to čumět celé...(nechám to do večera nebo zítřka,potom to mažu)...ono to nejde smazat kurňa???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem si, že bych mohl dneska vyzkoušet něco nového, tak jsem zabrousil ke konkurenci a dal jsem jednu bitvu ve Star Conflictu, jo je pěkný, plynulý, hezky to vypadá, hned v první bitvě jsem se dočkal ocenění "FU you all nobs" (doslova), takže jsem si hned připadal jako doma.

 

Pak jsem vyzkoušel tutoriál ve WT, páč jsem si vzpomněl, že jsem se kdysi hlásil do bety, našel jsem heslo, spustím tutoriál a skončil jsem už na první střelbě  :laugh: 
wtvlv.jpg

Nevytočil, nevycouval, vypnul.

 

Jdu radši zase zpátky mezi kečup do WoT. Jo ty změny WN jsou super, po každý změně se propadnu o maličko dolů.  :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...