Jump to content

Senecek

Members
 • Content Count

  82
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About Senecek

 • Rank
  Zkušený průzkumník
 • Birthday 03/09/1976

Contact Methods

 • Website URL
  http://bastinado@seznam.cz

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kladno
 1. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Tak to jsi odvážnej, já tenhle typ mise nedal minule a teď jsem to radši ani nezkoušel...
 2. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Ta kamuflaz je stejná pořád a funguje všude. Vypada to trochu blbě, když jses na sněhu žlutej, ale je to tak. V článku od wg to tak píšou.
 3. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Maskovacka už je v ceně.
 4. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Je léto, všichni táhnou na pláž, co byste čekali...
 5. Senecek

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Je to myslím g nebo f nebo něco okolo.
 6. Senecek

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Tipoval bych vertikální strom. Ten tam před patchem nebyl.
 7. Senecek

  Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.

  Vyndej módy. Presuň je ze slozky 0.9.14. Kup a pak přesun zpět. Mě to taky dělalo. Mám tam módy od Gottwyho.
 8. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Já si nechal akorát Bulldoga- ten zásobník je super. T49 vyexpena za chvilku.
 9. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Souhlas, bez goldů je T69 očistec. Je to nutnost používat je- míval jsem jich tuším 3 nebo 4 klipy a dost často se hodily. Ještě, že už je to za mnou- T54E1 už se dá jezdit většinou bez zlatých.
 10. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Včera jsem přišel ve tři odpoledne z práce, tak jsem to zkusil zapnout. Dal jsem 6 her a překvapivě 100% úspěšnost, no a zase jsem to rychle vypnul. Děti asi měly odpolední vyučování Po dlouhé době jsem oprášil i pojízdnou koupací vanu S35. Byla tam nasazená 105mm- zkusil jsem, jestli je ještě dobrá. V pětkovém lose pořád masakrátor. Co rána, to hromada šrotu. Se sedmičkama to už asi taková sláva nebude, ale občas se s tím vehiklem svezu. Ještě jak jste se tu bavili o té šanci na vítězství, že je pro vás pořád nízká- nemyslím, že WG řeší nějaký skill MM. Tyhle čísla lítají jen díky tomu, že je obrovský rozptyl ve výkonnosti jednotlivých hráčů. Podle mě jen nalosují tanky, znevýhodní čety a padni, komu padni. V tom množství nemohou vybírat hráče podle skillu. Spíš se přikláním k tomu, že pak lepší hráče znevýhodní pomocí rozptylu RNG a to asi úplně stačí. Jsou to jen myšlenky, tak mě nekamenujte. Hodně štěstí, tankisti.
 11. Já ti to neberu, žes jim tu bitvu vyhral. Nechtěl jsem se tě dotknout. Stejně tak nevím, jak WG ty expy počítá. Někdy neudělám skoro nic a expu hafo, jindy se můžu přetrhnout a nepřijde mi, že by to bylo adekvátně ohodnocené. To víš, že mě to někdy nakrkne. Ale je to jen hra, tak se to tak snažím brát. Odreagovat se a nic víc. Nepotřebuju se stresovat doma u hry, na to chodím do práce- tam mi aspoň zaplatí.
 12. Asi trochu víc . Jinak jseš devitka na topu, tak střelba do osmicek moc nenese. Proto tak málo expů.
 13. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Jo, vím Johne, že jsou určitě lepší hráči. Hraju WOTko jen jako odreagování po práci, když malá usne, takže staty moc neřeším. Jsem spokojenej, že na mně vyšla zelená barva.
 14. Senecek

  WOT - Denní hlášení

  Já jel KV4 taky s VIII dělem a nebylo to tak hrozný, jak to ze začátku vypadalo. Topový jsem ani nezkoumal. Dělal jsem dvojnásobky a někdy víc a stačilo 160 bitev na ST1. WR 52,5% Chce to vydržet. Hodně štěstí s klumpem.
 15. Včera jel se mnou Himl Ferenc96, jel Cruisera a já Zkusel Bishopa. Moc jsem toho nezmohl, ale vyhráli jsme, takže spokojenost. Je to opravdu náhoda, že člověk potká někoho odtud. Holt Wotko je masová záležitost. Všem hodně štěstí na bojišti.
×
×
 • Create New...