Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Opět jsem se nechal nalákat do čety a je to pokaždé stejné. Znevýhodnění tak obrovské, že ani četa z modrých nemá šanci. Sám nahraju lehce W/L nad 60%, spíš 70% a WN8 nad 2000. V četě je to 50% a 1500. Není co řešit, že? Furt dole a furt tým z toho nejhoršího co lze najít. Takto vypadá 80% bitev v četě. Běžně prohrané bitvy s šancí nad 60%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to zas spadlo. Bylo to nad 1800 a najednou je to pod .

Podle mě nějak brutálně sáhli na malé tiery a polepšili vyšší. Celkové WN8 mi povyskočilo, ale zato 60-ti denní šlo masakrálně dolů (ale asi o 1000), protože hraju jenom Marder38T a Su85B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni do toho budou furt *****. Asi se inspirovali u WG. Aspoň jednu neměnnou věc bych uvítal. Ty neustálé změny mi docela vadí a je jedno čeho se týkají.

Tohle ale není změna od WG. To změnili asi autoři. WN. A je mi to fuk, ani bych si toho nevšimnul, nebýt tohoto vlákna. Ty tanky nejsou míň zábavné ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale není změna od WG. To změnili asi autoři. WN. A je mi to fuk, ani bych si toho nevšimnul, nebýt tohoto vlákna. Ty tanky nejsou míň zábavné ;-)

Píšu snad, že "se inspirovali od WG", z toho je jasné, že to nemůže být WG. O zábavu nejde ale jde o to, že potřebuju nějaký konstatntní prvek ve hře a jelikož WG mění neustále všechno, tak alespoň ten WN8 by mohl už zůstat stejný. Je mi jedno, jestli EFR, WN6, WN7 a nebo WN8 a jestli je jeden horší než jiné. Když se to furt mění, tak vlastně nemá smysl si nic z minulosti  porovnávat a celé je to vlastně nanic. S něčím se bavit musím. Vím, že někoho to vůbec nezajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu snad, že "se inspirovali od WG", z toho je jasné, že to nemůže být WG. O zábavu nejde ale jde o to, že potřebuju nějaký konstatntní prvek ve hře a jelikož WG mění neustále všechno, tak alespoň ten WN8 by mohl už zůstat stejný. Je mi jedno, jestli EFR, WN6, WN7 a nebo WN8 a jestli je jeden horší než jiné. Když se to furt mění, tak vlastně nemá smysl si nic z minulosti  porovnávat a celé je to vlastně nanic. S něčím se bavit musím. Vím, že někoho to vůbec nezajímá.

souhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvás, ono je snad zakázaný střílet AFKáčka? Já jsem si teď s E25kou vyštípal ze 100% na nulu nějaký polský ISko, byl AFK. Borec se ale o něco pozdějc přihlásil a když zjistil, že už je sejmutej, tak se začal hrozně rozčilovat, že se to nesmí, že report a takový kravinky...

Ne že bych to nějak řešil, spíš mne to pobavilo... :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hodně dlouhej den, ale dnešní odpoledne bylo hrám zase po týdnu vyhrazené.

T-127 už má žárovku. Dobrý.

ESL Go4WOT taky dobrý. Teď jen doufat, že na účet přijde odměna za 3. místo. A zničit s T1 cunn AMX 50 100 je k nezaplacení. Bohužel to nepomohlo k výhře.

Večer WG CW turnaj. Už jsme v semifinále, hurá.

 

No a potom už jsem jen koukal, jak kluci ošéfovali normální CW, takže prostě paráda. 

 

No a večer už jen urovnání dat na HDD atp, prostě to, co se v týdnu nestihlo  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend super.Grilovačka,bazén atd...Teď večer jsem si sedl na dvojnásobky a rozmydlil jsem co se dalo.11 bitev,9 vítězství.Akorát s Hellcatem až napotřetí.Jedna bitva byla jasná a tu druhou jsem týmu regulérně prohrál.Co jsem tam předváděl mi hlava nebere.Když mi pak jeden borec napsal,že jsem idiot,ani jsem neprotestoval.Občas i takový božský génius jako jsem já zalamí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypnul jsem si ve hře chat. Hraje se mnohem líp, když nemusím číst to brečení na začátku bitvy... Líto je mi to jen tehdy, když už se najde někdo normální a chci se s ním domluvit na taktice, nebo mu napsat gg... Ale příkazy přes F1-F8 fungují pořád :-)

 

Kupil jsem T-54... Bude to tak hrozně líný aj s tím lepším motorem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend super, užil jsem si ho. Včera WR 67%, WN8 1950.

 

Koupil jsem T30ku, ale jezdil jsem ponejvíce kombinaci Rejže & T34, vydělával jsem kredity. Pro zpestření prokládal X. tierem a zmíněnou T30kou, ale X. tier jen v četě, nejsem zase masochista, abych hrál desítky sám   :teehee:

 

Po delší době jsem si koupil premiový účet, jezdit desítky, expit devítku a ještě vydělávat - bez toho to fakt nejde.

 

Waflovač je fakt prase, včera na mne - postupně - najely 3 desítky za sebou, vždy načnuté, já měl 800 HP, ale otočil jsem hru, zázračně jsem dingl ránu od Obj. 268, kdy jsem mu zaúhloval a on trefil růžek korby a E-50M místo do mne, kdy jsem měl už cca 400 HP  střílel do artyny. To neměl dělat. :wink: Štěstíčko, ale potěšilo to.

 

Po 30 000 bitvách už nějak neřeším public a výhry, snažím se nastřílet dmg, krýt spoluhráče v četě a tým - pokud hraje mizerně - je mi dost často ukradený.

Fialka ze mne nikdy nebude, ale statisky lezou pomalinku nahoru a hlavně si hru užívám více než, kdy jindy. A vo tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 30 000 bitvách už nějak neřeším public a výhry, snažím se nastřílet dmg, krýt spoluhráče v četě a tým - pokud hraje mizerně - je mi dost často ukradený.

Fialka ze mne nikdy nebude, ale statisky lezou pomalinku nahoru a hlavně si hru užívám více než, kdy jindy. A vo tom to je.

Nápodobně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší win pod 50%. Hodnota win mi začíná být celkem šumák.

Už delší dobu nic neexpím a ani nesháním na nic konkrétního stříbrné a expy. Abych nemusel řekněme z morálních důvodů hrát vážně a dohrávat bitvy, tak už hraju jen s LT, které jsou v týmu dole a nemají skoro žádné povinnosti a mají minimální vliv na bitvu. Až na několik málo map většinou často počkám na vývoj bitvy a pak se buď přidám, nebo se stroje zbavím pokud je ta možnost a přepnu se na nějakého spoluhráče a sleduju jak to hraje.

Na to, že LT nestačí některým TD a ty je dokonce nahání jsem si zvykl, ale o víkendu mě pronásledovala dokonce artyna a to jsem si před lety myslel, že to má být obráceně. Pokrok člověk nezastaví. :no:

Taky jsem o víkendu dostal druhé (asi vítězné) znaky na hlaveň. Je to věc na které mi nezáleží a proto netuším, zda jsou trvalé nebo o něj stroj může i přijít. Druhá možnost by byla podstatně zajímavější, ale moje představa bývá často v rozporu s tím co WG implementuje do hry.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...