Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Expil jsem včera IS na účtu přítelkyně.. Má WN8 asi 400, takže podle zdejších "jedná bába povídala" by to ISko mělo dingat, z otočky trefovat E25 na 400m a lítat nad mapou... Posádka 100%, první perk (opravy) zhruba na 90%+... Doplňky nevím, snad tam je nabiják, či něco.

 

Pokud to porovnám se svým účtem, kde mám na tancích 400% posádky, všechny doplňky, BIA, atd...

 

Ne, ten 400 WN8 nemá žádný výhody... U sebe jsem zvyklej střílet bez doměření se šancí a zásah minimálně 80%... Tady? Pokud není doměřeno, tak netrefím nic. Letí to většinou někam úplně do háje - kraj kruhu. Mám serverový zaměřovač, takže vím kam střílím.

Dingání? Neoddingám nic. Spíš do toho prochází střely i pod nemožným úhlem...

 

Ano, za 10 bitev jsem měl WN8 asi 4000... Jenže to není tím, že by mi RNG přálo... Ale ty rajčátka si prostě vyndám, protože oni si to nedávají...

 

Haluz faktor (Trefil jsem za jízdy na 300m tank, co měl nacapováno 100% a byl za horizontem) je stejný, jako na mém účtě (Kde jsem s 263 dal 4 skoro full tanky face to face, které mě obklíčily, jeden byl 268 přes nerfem)...

 

Nebrečte a hrajte. Prostě je jasný, že když budu hrát sedmičky, kde jsou samý červení (Protože lepší hráči to nehrajou a moc tanky neexpí, protože už všecko mají...), tak si je budu dávat. Na tom přece není nic složitýho? Nj, ale ono je lepší to brát jako zradu WG a nadávat.

 

Jinak je pěkný, jak švejk(Nebo kdo to byl, nebudu to hledat) napsal, že je WT super... Potom napsal asi 10 věcí, kvůli kterým je ta hra úplně nahovno... A pak zas, že WT je super. Když je tak super, tak s tím přestaň zasírat toto vlákno a běž do WT vláken...

I ve WoT se tank kymácí, když zastaví. Si to zapni, když ti to tak chybí.

Křížek ti ukazuje co budeš penetrovat? A co jako si? Rajčátko, že ti hra musí říkat co kam budeš penetrovat? Tady nadáváš, že WG něco dělá i pro lamy... A takovouhle brutální berličku pro lamy budeš chválit? Můžu tady napsat akorát to, co jsem napsal včera tomu borcovi, co utopil celou četu... Jsi vůl...

 

Vy jste tím pomlouvám WoT opravdu už posedlí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vcerejsim debaklu uz musim reagovat na to co tu pisete. Asi se budete divit, ale vite co rajčátku nejvic vadi na tyhle hře? Neustaly zvyhodnovani zkusenejsich hracu! To, ze ty trefis rajce za jizdy pres pul mapy je v poradku, to je "skill". Kdyz se to povede rajčátku je to podvod a nadrzovani. Mam mody od Skvida, nemam aktivovany xvm, ale po bitve zjistim ze je to zkuseny hrac. Mame stejnej tank, jsme vedle sebe, on vsechno probije, me to jen prochazi texturou (kazdou ranu trefim). Ok popojedu si blíž, jenze v tu ranu je presnost prič, z 6 ran jdou 4 pred tank pátá hodně nad, sesta neprobije. Ten za mnou s 20k her co mu WG dovolilo strilet z dalky, s dokonalim maskovanim, ventylačkou atd. uz ma pět killů (asi skill). Ja musim jeste blíž. Už mě to hazeni klacku pod nohy nováčkum, rajčátkum štve.

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Křížek ti ukazuje co budeš penetrovat? A co jako si? Rajčátko, že ti hra musí říkat co kam budeš penetrovat? Tady nadáváš, že WG něco dělá i pro lamy... A takovouhle brutální berličku pro lamy budeš chválit? Můžu tady napsat akorát to, co jsem napsal včera tomu borcovi, co utopil celou četu... Jsi vůl...

 

 

 

pokud jsi si nevšimnul tak švejkovi právě vadí ty jednodušší módy. V SB které se mu líbí nic takového není....takže nechápu ty Tvoje urážky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dělají všechny LOW HP tanky od zavedení perku Zoufalství, já sem se skoro mrtvým tankem taky kolikrát oddingal neuvěřitelný věci. Navíc s tak málo HP je člověk většinou podvědomě opatrnější a nestrká rypák kam nemá.

 

Zbytek tvýho výplodu jsou neuvěřitelný sra*ky.

 

Co se týče tý pasáže o FIA a přidávání závaží do aut - ona FIA zdaleka není neomylná a ve spolupráci s Berniem celkem úspěšně likviduje F1, divácky velice atraktivní skupinu B zrušili... Pokud se chci dívat na šou, nepotřebuju k tomu grupu chudáků v uměle přitěžkanejch autech, to můžu koukat na Nascar nebo podobnou kravinu. Když se chci podívat na závody, tak si pustím Tourist Trophy nebo něco jinýho, kde se jede na ostro a jediný omezení je kvalita jezdce, jeho mechaniků (a peněženky týmu).

Tak proč hraješ WoT?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT je velice nadprůměrná hra a jako důkaz slouží počet podobných "závisláků" jako já a počty lidí ve hře. :yes: Příchod WT nám přinesl spoustu akcí o kterých se nám třeba před rokem a více mohlo jen zdát, ale také přinesl HD modely a podobné kravinky, které nesmyslně zvyšují HW nároky. Osobně si myslím, že WG se dá momentálně vytknout pouze to, že nedostatečně řeší lagování serverů. Už to tedy naštěstí není taková tragédie jako před nějakým časem, ale pořád to není ani zdaleka tak dobré, jak to bylo před patchem 8.11.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Křížek ti ukazuje co budeš penetrovat? A co jako si? Rajčátko, že ti hra musí říkat co kam budeš penetrovat? Tady nadáváš, že WG něco dělá i pro lamy... A takovouhle brutální berličku pro lamy budeš chválit? Můžu tady napsat akorát to, co jsem napsal včera tomu borcovi, co utopil celou četu... Jsi vůl...

 

Vy jste tím pomlouvám WoT opravdu už posedlí...

 

WoT to má taky, zaměřovač se ti přebarvuje podle tloušťky pancíře, akorát to není tak výrazný, místo automatu na vzdálenost u WoT ti WT vykreslí křížek, kam to v tý dálce bude padat, takže taky "šulnul". Švejk spíš měl na mysli, že když už penetrovat jakože má, tak tam není žádný RNG, který by mu čumělo přes rameno a říkalo "teď probiješ a teď ne".

 

Arkáda ve WT je herně hodně srovnatelná s WoT, jedinej rozdíl je ten, že ve WT to má lepší grafiku s víc FPS a jsou tam navíc boti mínus HP bar. Historický a FRB, to je oč tu běží. Navíc - díky souhře některých faktorů made by WG už to není ta pecka s druhoválečnou atmosférou, jaká to bývala, což je pro mě osobně závažnej důvod proč zamávat šátečkem.

 

Navíc, na RNG si tu stěžujou i kvalitnější hráči než já, přičemž kupříkladu takovej Zvedák mě herně deklasuje rozdílem dvou tříd - a vidí to taky... akorát on ještě nezačal tak nadávat :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vcerejsim debaklu uz musim reagovat na to co tu pisete. Asi se budete divit, ale vite co rajčátku nejvic vadi na tyhle hře? Neustaly zvyhodnovani zkusenejsich hracu! To, ze ty trefis rajce za jizdy pres pul mapy je v poradku, to je "skill". Kdyz se to povede rajčátku je to podvod a nadrzovani. Mam mody od Skvida, nemam aktivovany xvm, ale po bitve zjistim ze je to zkuseny hrac. Mame stejnej tank, jsme vedle sebe, on vsechno probije, me to jen prochazi texturou (kazdou ranu trefim). Ok popojedu si blíž, jenze v tu ranu je presnost prič, z 6 ran jdou 4 pred tank pátá hodně nad, sesta neprobije. Ten za mnou s 20k her co mu WG dovolilo strilet z dalky, s dokonalim maskovanim, ventylačkou atd. uz ma pět killů (asi skill). Ja musim jeste blíž. Už mě to hazeni klacku pod nohy nováčkum, rajčátkum štve.

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

A přesně proto tu hru hraje tolik lidí. Není to jen o tom, že zapnu mapu, vezmu do ruky "Ákáčko" a postřílím co mi vleze do rany...... 

 

P.S.: navíc, tvůj nick jasně ukazuje, že ještě nejseš natolik duševně vyzrálej, aby jsi mohl "penetrovat" častěji než každou sedmou ranou. No a tu jsi, dle tvého popisu výše, už bohužel nestihnul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je pěkný, jak švejk(Nebo kdo to byl, nebudu to hledat) napsal, že je WT super... Potom napsal asi 10 věcí, kvůli kterým je ta hra úplně nahovno... A pak zas, že WT je super. Když je tak super, tak s tím přestaň zasírat toto vlákno a běž do WT vláken...

I ve WoT se tank kymácí, když zastaví. Si to zapni, když ti to tak chybí.

Křížek ti ukazuje co budeš penetrovat? A co jako si? Rajčátko, že ti hra musí říkat co kam budeš penetrovat? Tady nadáváš, že WG něco dělá i pro lamy... A takovouhle brutální berličku pro lamy budeš chválit? Můžu tady napsat akorát to, co jsem napsal včera tomu borcovi, co utopil celou četu... Jsi vůl...

 

Vy jste tím pomlouvám WoT opravdu už posedlí...

No co odepsat slaboduchému? :laugh:  Nejdřív rada.....čti všechno pořádně, páč pak jsi tu za hlupáka. A k tomu, že jednou něco chválím a pak zatracuji...

Objektivně bez emocí jsem hodnotil první dojmy z nové hry. Má dobré i špatné stránky, jako každá hra. Nic víc jsem tu nepsal.

A osobně ti radím....s tím volem opatrně......ty virtuální hrdino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL

Co by jsi mu na to taky jiného řekl :laugh: . Ten virtuální svět je tak krásně zneužitelný.....každý jouda i totální nula na něm může házet rameny. Tohle bylo ještě v pohodě, ale koukni se do denního hlášení WT. Co mi napsal nějaký "tvrďák". Se mu nelíbí, že přes den preferuji kratší bitvy, kvuli práci, dětem a sportu....prý mám raději jít hrát s dětma piškvorky. :wallbash: On prý by radší ještě delší bitvy.....to víš, PC "skiller" ......ale v reálu většinou poďobanej vychcíplej výrostek....bože, nastala doba "PC supermanů"......ale, když někdo v reálu potřebuje pomoci, tak jdou po chodníku a jako nevidí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera výsledek - 14 výher z 30 her. Ani četa s Bedzou a Casiopeus se svým Leošem to nezachránili. Proč každá hra začíná stavem 0:4, hráči tolik touží po své útulné garáži, že tam musí být 2min po startu bitvy? :facepalm_wowp:

Dokonce jsem včera viděl dva neviditelné tanky. Type 61 na Westfieldu doráží z bezprostřední blízkosti náš WT PzIV a až potom se rozsvítí (Casi vám to potvrdí, on byl ta oběť), a potom si to rudý FV4202 šine v Rybářské zátoce ve městě kolem vody. Do té ulice koukáme společně s E5kou, vidíme jak padají stromy, jak bourá ploty, stále se blíží a NIC. Přestávám tu hru chápat a odráží se to i na kvalitě mé hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proč hraješ WoT?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

No, proto už sem na něj asi tři neděle s jedinou hodinovou výjimkou nesáh.... a mě stačí jeden otazníček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera výsledek - 14 výher z 30 her. Ani četa s Bedzou a Casiopeus se svým Leošem to nezachránili. Proč každá hra začíná stavem 0:4, hráči tolik touží po své útulné garáži, že tam musí být 2min po startu bitvy? :facepalm_wowp:

Dokonce jsem včera viděl dva neviditelné tanky. Type 61 na Westfieldu doráží z bezprostřední blízkosti náš WT PzIV a až potom se rozsvítí (Casi vám to potvrdí, on byl ta oběť), a potom si to rudý FV4202 šine v Rybářské zátoce ve městě kolem vody. Do té ulice koukáme společně s E5kou, vidíme jak padají stromy, jak bourá ploty, stále se blíží a NIC. Přestávám tu hru chápat a odráží se to i na kvalitě mé hry.

 

Potvrzuji, včera totální haluz na Westfieldu, Type 61 je na mě a byl neviditelný, dal mi ránu a rozsvítil se přímo u mě, takže tak:DD...bylo to opravdu vtipné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,po týdnu jsem to nainstaloval znova,ubral modifikací do hry a z 8-15 fps sem na 22-30 fps..prostě lol hra,ale tak už se to zas hejbe :thumbsup: Btw,Bedza už konečně hraje? :woot: Večer jsem svolný k čemukoliv,tak se klidně ozvi casio a bine :devil:

Jinak chlapi,spoting system je svině,nebudu si nic namlouvat,tak ale když vidím padat stromy a ploty tak to tam sypu dokud mi nedojde munice ne :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A osobně ti radím....s tím volem opatrně......ty virtuální hrdino.

 

Co na to říct... Vola jsem si mohl odpustit, máš pravdu. Ale jinak si za tím stojím...

 

Tak jako tak, i když tu člověk má rozumný argumenty, tak to za nic nestojí a bude se řešit pořád to samý :-)

 

EDIT: 

LucSulla: Můžeme si jít sednout do hospody, mít tady tuhle stejnou debatu a řeknu ti to i tam... Nenadávám nikomu do kreténů, ani přes net nikomu neříkám, aby šel na férovku. Neberte všecko tak hrozně osobně proboha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konias:

Já to špatně napsal. Mě nevadí zasloužený výhody jako lepší posádka, nakoupený pevný doplňky za vydělaný peníze. Ale když máme stejný děla a na stejnou vzdálenost mě ty střely prochází tankem a on si ho v klidu ustřílí.. O to nejde, já jen chtěl říct, že ty samí problémy máš ať jsi rajče nebo ne, je to chyba hry. Klidně ti pujčím účet, ale dneska ne, po včerejšim fiasku to dneska pujde samo :) Jo jen moc nenadavej do chatu, mam dobrou pověst. A pro všechny! I rajčátka mají duši a přes svoji tupost umějí číst a mrzí je když je nazíváte bezmozkama, eliotama, vopicema, červenym ksindlem. Včera mi tady z toho začlo píchat u srdce :)

 

Odesláno z mého ST21i pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT:

LucSulla: Můžeme si jít sednout do hospody, mít tady tuhle stejnou debatu a řeknu ti to i tam... Nenadávám nikomu do kreténů, ani přes net nikomu neříkám, aby šel na férovku. Neberte všecko tak hrozně osobně proboha...

To nebylo konkrétně na tebe, ale v poslední době se tady těch výhrůžek objevilo povícero. Modům to ale nějako nevadí, takže co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konias:

Já to špatně napsal. Mě nevadí zasloužený výhody jako lepší posádka, nakoupený pevný doplňky za vydělaný peníze. Ale když máme stejný děla a na stejnou vzdálenost mě ty střely prochází tankem a on si ho v klidu ustřílí.. 

 

tady jsou pouze dvě možnosti, buď jsi zrovna "obětí" RNG nebo prostě střílíš špatně. Možná je to právě o těch zkušenostech, že on si počká třeba o zlomek vteřiny déle na lepší "úhel", zná slabá místa tanku, ví kde je představný pancíř atd., atd. To jsou právě ty zkušenosti, které zcela spravedlivě "zvýhodňují" ty zkušenější nebo třeba jen zvídavější (rozměj studují různá fóra a videa) hráče.

Já osobně nadává taky, přiznávám, ale zcela zásadně nenadávám začátečníkům! Nadávat začnu hráči, kterej má 10 tis bitev, nechápe naprosté základy a principy této hry a ještě ve finále začne prskat něco o čítrech.

Rozumím tomu, že spousta lidí to hraje jen tak pro zábavu a nějaké staty je nezajímají, jejich svobodná vůle, nemám nic proti. Ale i cvičená opice, po pár zkušenostech dokáže zmáčknout "tlačítko" aby dostala banán, takže nechtěj po mě abych nenazval "idiotem" tvora, který po 10 tis bitvách najede s IS7  rovnou před pět soupeřových kanónů a nechá se rozstřílet jak řešeto.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebylo konkrétně na tebe, ale v poslední době se tady těch výhrůžek objevilo povícero. Modům to ale nějako nevadí, takže co.

jo,ale opakujou se jen od určitých lidí

 

 

tak včera po 20dnech jsem přesedlal z jebek (V-VI) kvůli SP na X...co dodat,je to stejnéjak,když jsem z X šel na malé tiery,zase si musím zvykat...to je úplně děsné, jak je to nesrovnatelná hr na odlišných tierech...

SP no sice opravdu nic moc,ale není to zas tak děsné,jak ho tu lidíškareděj...ano za peníze dě,ale ,,zadarmo,, super...vždyt i typ59jev čudu, s tím se už taky nedá pořádně zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je rajče zvýhodňované a nebo není, to je pouze konspiračka a nelze to nějak prokázat. Určitě to nezjistí jeden a nebo dva hráči, takže bych to neřešil. Tady jde o jinou věc. Ta loterie, i když by byla pro každého stejná, je to nejhorší co v této hře existuje. Teda pro mě je to naprosto neakceptovatelné a najvíc mi to kazí náladu ve hře. Ve své podstatě je to zvýhodnění pro ty co to neumí a nechtějí se ani naučit hrát. Je to fičůra, která je drží ve hře a dává jim šanci, kterou by jinak neměli. Náhodovost je příliš vysoká a tím pádem hráče, který ví a zná dokáže spolehlivě naštvat. Kecy o tom, že se s tím mám smířit a nebo to nehrát nejsou namístě protože kdo to trochu hrát umí, tak asi těžko může tvrdit, že ho to neštve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je rajče zvýhodňované a nebo není, to je pouze konspiračka a nelze to nějak prokázat. Určitě to nezjistí jeden a nebo dva hráči, takže bych to neřešil. Tady jde o jinou věc. Ta loterie, i když by byla pro každého stejná, je to nejhorší co v této hře existuje. Teda pro mě je to naprosto neakceptovatelné a najvíc mi to kazí náladu ve hře. Ve své podstatě je to zvýhodnění pro ty co to neumí a nechtějí se ani naučit hrát. Je to fičůra, která je drží ve hře a dává jim šanci, kterou by jinak neměli. Náhodovost je příliš vysoká a tím pádem hráče, který ví a zná dokáže spolehlivě naštvat. Kecy o tom, že se s tím mám smířit a nebo to nehrát nejsou namístě protože kdo to trochu hrát umí, tak asi těžko může tvrdit, že ho to neštve.

nevím,ale jednou napíšeš,že je to to co to je a  že na to není důkaz,ale potom píšeš,že náhodovost je příliš vysoká atd. a to jde prokázat nebo ty jsi to prokázal??jak je vysoká,jak dům nebo mrakodrap nebo co tím myslíš.to jsi to hodil na papír a máš hodnoty? Tak ty dedukce si nech pro sebe,je to hra a není to žádnej rael,kde by jsi musel jít někam do školy,tam se vycvičit na bojovou techniku a jít do vozidla...atd.

a dále sedneš za vozidlo a jedeš,,,umřeš,, a jdeš do úplně jiného vozidla, v realu by jsi to nikdy nedokázal.je to prostě hra.Nevím co tě baví stále psát do kola ty dvoje dedukce nebo co to je,vždyt kam člověk klikne,jsi tam a píšeš stále dokola. Tak se z virtualního světa osvoboď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...