Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hlásím, že tuhle hru miluju, cinknout Batchata s E-100 z boku na deset metrů s top kanónem, to se jen tak v nějaké hře nevidí.

Prostě autobounce,i kdyby jsi měl z 268 Heat granát tak to stejně cinkne nebo požere pás.Je to sice prasárna a někdy jen kroutím hlavou,ale je to prostě tak,protože to někdo tak nastavil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem se o víkendu k hraní dostal pořádně v sobotu, zejména vzhledem k počasí. V neděli a včera to bylo jen na chvíli. Trochu jsem měl strach z artyn vzhledem k vyhlášené akci, ale byly vždy max 3 ve hře, tak se to příliš nelišilo od běžného stavu. Stejně mi ty mrchy štvou, zejména když mě dostanou v plné jízdě na ránu... :mad:

Využil jsem dvojnásobky a rozjel japonskou řadu. Šlo to horko těžko, jsou to fakt papíráky. Nakonec jsem se dostal až k Chi-Nu a tam mi ruply nervy když jsem se stock dělem nemohl několik her penetrovat snad vůbec nic. Fakt je, že jsem byl furt low tier. Vyřešily to free expy a s top dělem ta potvora začala trochu hrát. Jen mi vadí, že je dost vidět. Je pravda, že posádka je nezkušená, žárovka je na 50%, uvidíme jak se to bude zlepšovat. Líbí se mi deprese a rychlost střelby. Ale další tiery přijdou až později. Expení japonců se docela projevilo na celkových výsledcích, budu muset teď trochu máknout s klasikou.

Včera jsem dal jen pár her, za zmínku snad stojí jedna prohra s T49, kdy jsem dal jediné 4 kily za naší stranu a povedlo se zdrhnout z obklíčení a ještě chvíli capovat a rozdat přitom něco dmg. Jinak nic moc, bylo málo času a hrál jsem blbě. Musím se zlepšovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezná někdo hráče, který má cca 200 WN8 při... >4k bitvách?

Neví někdo, jak toho dosáhnout? Mě to hlava nebere. Prostě je hra, kde je cílem něco dělat. Tady řekněme střílet. Ale ani to už se nezvládá? Vážně mě zajímá, co bude za 10-20 let, když koukám, co roste u her a co roste i tam venku...

 

Pokud si dobře vzpomínám, tak po prvních cca 500 bitvách jsem si nainstaloval Crabtree modpack a WN8 jsem měl asi 230. Ale to byl druhý tier. Jak dosáhnout WN8 200 na vysokých tierech a s xk bitev je záhada, tam snad musí hrát občas 5tileté dítě nebo bot.  Neumím si představit, že by to byl normálně fungující člověk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není nic nenormálního. Batchata dingneš z boku čímkoliv. Bude to asi tím, že tam má málo místa a moc pásů. 

Přesně ..to je normální :laugh: . Že střela z lodního děla vlastně jen trefí pás a nic tanku neudělá....eeee pardon, to je normální jen ve WOT :wallbash: .

Normálně by kinetická energie ze střely byla tak obrovská, že by z baťáka udělala plechovku na sardinky. Jako střely ze SU152 do Tigrů ve WWII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že jsem včera odinstaloval WoT...........přesun k WT dokončen... :Smile_Default: 

Sakra já to fakt  zkusím taky. Jen mě stále v instalaci WT bzdí jedno......to co jsem nenáviděl i v BF2. Hovada co kempí u respam bodů a čekají na oživlé tanky. Tím pohrdám tak strašně, že jsem díky tomu i ochoten WT ani nezkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak popravdě já zatím žádného spawnkillera nezažil. Sám jezdím třeba na Ash Riveru (za Rusy s T-50) pravou stranou směren k enemy spawnu ale nekempím tam. Snažím se dostat do zad a přes spawn pak jen projedu, leda by se tam enemy zrovna přirodil, tak buď ujedu nebo se s ní pustím do křížku......neváhej a jdi do toho, stojí to za to, i přes některé bugy.....

Navíc po respawnu jsi asi 8 vteřin neviditelný pro enemy ale Ty je vidíš.... nebo by to tak nějak mělo být.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ..to je normální :laugh: . Že střela z lodního děla vlastně jen trefí pás a nic tanku neudělá....eeee pardon, to je normální jen ve WOT :wallbash: .

Normálně by kinetická energie ze střely byla tak obrovská, že by z baťáka udělala plechovku na sardinky. Jako střely ze SU152 do Tigrů ve WWII.

Normálně to udělá to či ono. Normálně nejezdím v normálních tancích a na jisté pravidla jsem si už zvykl. Takže vím, že Baťáka do pásů prostě prostřelím jednou z pěti ran. To je normální. Až budu sedět v normálním tanku a né ve hře, tak mi to určitě normální nepřijde. Ono asi proto, že moc těch Baťáků člověk normálně na bojišti nepotkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně ..to je normální :laugh: . Že střela z lodního děla vlastně jen trefí pás a nic tanku neudělá....eeee pardon, to je normální jen ve WOT :wallbash: .

Normálně by kinetická energie ze střely byla tak obrovská, že by z baťáka udělala plechovku na sardinky. Jako střely ze SU152 do Tigrů ve WWII.

 

Ale ty přeci VÍŠ, jak to je ve WoTku s poškozováním / průstřely / atp.... tak se s tím smiř a furt neprskej, nebo to odinstaluj ;-)

 

Tak popravdě já zatím žádného spawnkillera nezažil. Sám jezdím třeba na Ash Riveru (za Rusy s T-50) pravou stranou směren k enemy spawnu ale nekempím tam. Snažím se dostat do zad a přes spawn pak jen projedu, leda by se tam enemy zrovna přirodil, tak buď ujedu nebo se s ní pustím do křížku......neváhej a jdi do toho, stojí to za to, i přes některé bugy.....

Navíc po respawnu jsi asi 8 vteřin neviditelný pro enemy ale Ty je vidíš.... nebo by to tak nějak mělo být.....

 

Nechápu, proč zkoušet nedokonalou betaverzi (kor když na to nemám čas :-D), když si mohu počkat na finální (nebo lépe řekněme "vychytanější") finální produkt ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na WoT se mi kromě jiného líbí i to, že žádné "oživování" není. Máš 15 minutovou bitvu jeden tank a ukaž co umíš. Zbytek je pro všechny stejný a tak už to tady nebudu poněkolikáté opakovat.

Dřív jsem zastával stejný názor, ale teď bych nějaké to oživeníčko bral. Páč pak koukat na ty ruďase, jak si je tam enemáci dávaj jednoho po druhém.....to je o nervy. A hodně by s tak snížil vliv dementů na win. Přesně jako u BF2.

Jako žrádlo by tam byli rudí pořád, ale ti zkušení by měli prostor stále win překlopit ve svůj prospěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na WoT se mi kromě jiného líbí i to, že žádné "oživování" není. Máš 15 minutovou bitvu jeden tank a ukaž co umíš. Zbytek je pro všechny stejný a tak už to tady nebudu poněkolikáté opakovat.

 

přesně, oživování je jeden z hlavních důvodů, proč to nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké oživování? Hrajte FRB, nic lepšího stejně není a tam se neoživujete a co najdete na mapě a ono vás to nevidí, tak to v klidu killnete. Když někdo vidí vás a vy jeho ne, tak je to skoro 100% váš konec. Prostě parádní a reálné. Žádné slosování zda trefíte, zda probijete a jaké dáte poškození ale pouze dobrý zásah a enemákův konec. Popřípadě váš, to už záleží na šikovnosti a nebo smůle každého soudruha. Hrát to na arkádu a nebo na HB je trošku blbé protože vám nad každým tankem svítí značka. To není žádný adrenalín. Ten pocit, když se vám objeví v mezeře mezi stromy těžké ruské TDéčko a jednu zboku nafasuje, chvíli se nic neděje, pak vyskočí plamínek, pak víc plamínků a najednou Bááác a poklopy vyletí do nebe a z jejich otvorů syčí plamen jak z letlampy, to je prostě tankistický orgazmus !!! :Smile_playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké oživování? Hrajte FRB, nic lepšího stejně není a tam se neoživujete a co najdete na mapě a ono vás to nevidí, tak to v klidu killnete. Když někdo vidí vás a vy jeho ne, tak je to skoro 100% váš konec. Prostě parádní a reálné. Žádné slosování zda trefíte, zda probijete a jaké dáte poškození ale pouze dobrý zásah a enemákův konec. Popřípadě váš, to už záleží na šikovnosti a nebo smůle každého soudruha. Hrát to na arkádu a nebo na HB je trošku blbé protože vám nad každým tankem svítí značka. To není žádný adrenalín. Ten pocit, když se vám objeví v mezeře mezi stromy těžké ruské TDéčko a jednu zboku nafasuje, chvíli se nic neděje, pak vyskočí plamínek, pak víc plamínků a najednou Bááác a poklopy vyletí do nebe a z jejich otvorů syčí plamen jak z letlampy, to je prostě tankistický orgazmus !!! :Smile_playing:

 

Sakra Kanáre, takhle napsané to fakt láká:)

Akorát, když už jsem s tím začal, tak bych se měl aspoň naučit pořádně hrát WoTko a až pak koukat jinam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dřív jsem zastával stejný názor, ale teď bych nějaké to oživeníčko bral. Páč pak koukat na ty ruďase, jak si je tam enemáci dávaj jednoho po druhém.....to je o nervy. A hodně by s tak snížil vliv dementů na win. Přesně jako u BF2.

Jako žrádlo by tam byli rudí pořád, ale ti zkušení by měli prostor stále win překlopit ve svůj prospěch.

Jo a nebo deprese z toho, že jako jediná fialka v týmu musíš hrát mnohem déle jasně prohranou hru proti třem filakám v četě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra Kanáre, takhle napsané to fakt láká:)

Akorát, když už jsem s tím začal, tak bych se měl aspoň naučit pořádně hrát WoTko a až pak koukat jinam...

Wotko se neuč hrát protože tě to akorád zblbne. Já mám docela výhodu, že jsem kemper každým coulem, teda ve WoT a ve WT se to teď hodí ale i tak mám z WoT furt nějaké blbé návyky a těžko se jich zbavuju. Teoreticky bych to viděl tak, že kdo začne s WT a naučí se to slušně hrát, tak pak bude ve WoTku na TDéčkách a nebo pomalých lemrách král. Ve WT prostě systém huráá a nebo nějaké rusch akce nefungují, je třeba postupovat pomalu a obezřetně. Asi jako v reálu. Tank prostě nemohl někam vyjet jen tak, jak na vyhlídku. To by byl hned jeho konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...