Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pani nejake info k dnesnemu mikropatchu?

A druha vec, casto sa mi teraz stava co predtym skoro vobec, ze mi hra padne.

Prebehne to asi tym sposobom, ze ma pocas bitky hodi do windowsu, hra akokeby sla dalej, ale uz sa do nej neprepnem, musim ju manualne zhodit a nastartovat znova.

Mate niekto podobny problem? Stava sa mi to tak 3-4 za den.

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/4896-micropatch-ve-wot-v-p%C3%A1tek/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera další smutný rekord ve WoT ze 17 bitev jen 3 výhry.  Jediný světlý okamžik získané M s E75-rozdané 5 200 damage , 3 700 damage odraženo. A i tak jsem v téhle bitvě musel poslat jednu ránu do naší T29, co jí přišlo hodně vtipné neustále narážení a rozhazovaní míření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IS6 je nejvíc nevyspitatelný tank ve hře.

 

Nemůžu si pomoci, strašně mě to tahá oči a nutí reagovat :-) nevyZpYtatelný ;-)

 

IS, IS6 a IS7 najzabagovanejsie tanky v hre - nech sa strcia s tym space-armorom, s "Tezkym zasahom" a "To bude bolet" (asi hlavne moje nervy) za 0 niekam...

 

Ještě bych si dovolil doplnit KV-1 a KV-1S, to je to samé v bleděmodrém :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však to bylo v dobrém švejku , jen mě napadlo že jsi tady proti tomu brojil a ejhle, jdeš s dobou , to beru, navíc amx 50-100 až 50b jsou gut :-)

 

já se ale fakt nasměju až tě někdo uvidí v artyně  :Smile_trollface-3:

 

Spíš počkej, až bude v zásobníkové artyně :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Jak mi WG svým posledním vylepšením zkurvilo hru, jsem již psal do příslušného vlákna. Nyní tedy dojmy za poslední dny. Zažívám postupný Volný pád ve WR, ostaní statistiky si ale celkem držím. Stále více mi to připadá, že je vše prostě o náhodě. Např. blbec DW2, pro mě jeden s nejhorších strojů, na radu z fora jsem místo top děla, které nic neprobilo, dal to první a HE munici. Bylo to lepší, dmg cca 20-70. Ale dal jsem aspoň něco. Teď ? Najednou třeba dmg 120 za ránu, pak další hra jako před chvílí na Ensku a já ve městě z blízka kolmo do boku neprostřelím 4. tier, 3x po sobě . Stug, můj milovaný Stug, kterého jsem si nechal na spravení nálady, na jistotu. Po patchi s ním nejsem schopen skoro ničeho. 

Ne grafika nebo neustálé přiblbé změny a nerfy,  vy pitomci z WG, ale hratelnost a dodržování určitých pravidel dělá hru hrou. Jenže až to možná někdy pochopíte tak už bude pozdě. Hru pošlete do kopru, ale prachy na tom určitě vyděláte, to nepochybuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi podařila děsná klika a získal jsem klíč ke vstupu do WT tanků. Švejku, tohle až uvidíš, tak zapomeneš na AMX50 100 a zapomeneš i nabíjet :laugh: . Jestli máš zájem, tak si to nainstaluj a já ti pak pošlu přihlašovací údaje. Aspoň se do vajpu rychleji ve dvou někam doexpíme. :wink:

Kanare, jestli me muzes nejak pomoci abych zkusil WT tak mi porad jak na to. Za odmenu ti ostriham fousy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Je to normální , aby dal T44ce tank VK30.02M 1030 z výdrže municí AP na jednu ránu? Zasáhl asi bok tanku v přední části někde okolo prvního kola. Díky za názory.

Jasne ze je to normalni, jestli trefil ammorack. Kdyz jsem hral jak lemra, tak jsem se takhle trefoval uplne bezne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásal jsi, jak je 50 100 OP, a že ji chceš. Teď jsi ji koupil a hlásáš, že není OP, a že není tak dobrá, že chceš jít dál. 

 

Teď hlásáš, že US zasobníky jsou OP a jsou tvrdý...

 

Nejsou.

Zvedáku co to plácaš boha. Koukni co jsem napsal. Ano vyexpím AMX50120, ale jestli AMX50100 prodám, tak jen z důvodu neskutečné nekvality hráčů na 8 třídě. Ty losty co jsem měl s AMX bych měl i s ISU či T32....

AMX50100 OP je. Nikdy jsem nenapsal, že ne. To, že sama neovlivní win, když je tým rudý je logický. Ale vždy něco nasype. To se s jiným tankem často prostě ani nestihne. Přesčti si co jsem psal, o četě AMX50100...a to jsem jeli je dva......masakr. Když jedou tři tak se to třeba s četou KT nebo IS3 nedá srovnat.

A teď si vem, že frantící už jsou tak dobří....a WG přivede US UFA, která už nejsou ani zdaleka tak papírově bez pancíře jako frantíci.

Stačí si srovnat T57 a francouzkou desítku.....

 

To že mám po pár bitvách s AMX50100 jen 44% win, ale hra mě baví a celkem se daří...to znamená jedno. Je to sakra dobrý stroj. Když to srovnám s T32 nebo KT.....ono se to ani srovnat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku co to plácaš boha. Koukni co jsem napsal. Ano vyexpím AMX50120, ale jestli AMX50100 prodám, tak jen z důvodu neskutečné nekvality hráčů na 8 třídě. Ty losty co jsem měl s AMX bych měl i s ISU či T32....

AMX50100 OP je. Nikdy jsem nenapsal, že ne. To, že sama neovlivní win, když je tým rudý je logický. Ale vždy něco nasype. To se s jiným tankem často prostě ani nestihne. Přesčti si co jsem psal, o četě AMX50100...a to jsem jeli je dva......masakr. Když jedou tři tak se to třeba s četou KT nebo IS3 nedá srovnat.

A teď si vem, že frantící už jsou tak dobří....a WG přivede US UFA, která už nejsou ani zdaleka tak papírově bez pancíře jako frantíci.

Stačí si srovnat T57 a francouzkou desítku.....

 

To že mám po pár bitvách s AMX50100 jen 44% win, ale hra mě baví a celkem se daří...to znamená jedno. Je to sakra dobrý stroj. Když to srovnám s T32 nebo KT.....ono se to ani srovnat nedá.

Tož někdy musíme dát četičku, když už vlastníš AMX 50 100... V četě ve dvou nebo i ve třech to musí být super. Ovšem taky podle MM, který se mi zdá u tohoto tanku docela krutý. Sem tam TOP a pak najednou série 10 tier bitev, kde toho moc neudělám. A to jsem s tím tankem měl ze začátku velký problém. Vzal jsem IS-3 a nastřílel si krásně, ale s AMX 50 100 jsem měl velký problém něco uhrát, ale zlepšilo se to a musím říct, že je to velmi zábavný tančík. Sice absolutně bez pancíře a i maličkou chybičku neodpustí, ale jak jsem přišel na způsob jak jej hrát je to prostě mrcha  :biggrin:. No a to že je OP to si zase nemyslím. Ten tank má své pro, ale i dost proti. Řekl bych, že je to OK, jako KT nebo IS-3 atd.... Celkově je 8 tier heavy tanků dobře vyvážený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poslední dva týdny patrně nadělal pár nových antiartynářů :arta: , páč jsem se svím oblíbeným artyhumusem  :wub:  jezdil poslední misi Oheň a voda pro získání T2 Light Tank. :wink:

Největší peklo bylo posledních 6 vítězství, na který jsem potřeboval snad 30 her. Takový příšernosti co já zas viděl :facepalmic:

Na vzdory kládám, které mě WG házela pod nohy, potvůrka už sedí v garáži a jsem na to řádně hrdý :yes:, protože nikdy před tím jsem se do takhle rozsáhlé mise nepustil. :Smile-_tongue:

Teď už to musím vypnout, protože manželka se na mě nějak podivně dívala :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku co to plácaš boha. Koukni co jsem napsal. Ano vyexpím AMX50120, ale jestli AMX50100 ...

Tak za tu 50 100 se omlouvám. Poslední dobou jsi toho napsal hodně a téměř nic pozitivního, tak se to plete :)

 

A jelikož jsem si tu US lajnu už dnes projel celou, tak krom T57 fakt tvrdí nejsou. T57 má max místy věž. T54E1 a T69 jen ten futrál u děla, ale tam je zas papírová T57. Frantící zase nemají po každé ráně dole munici. Obecně jsou na kritičáky méně hákliví.

 

 

Dnes doexpena T57. A jak to hodnotím? Ten stroj je fakt dobrej, potenciál má, ale mluvit radši nebudu. 32 bitev, 34% win. Avg dmg 3000. 

Nebudu lhát, když řeknu, že 18/20 prohraných bitev (před večerem) jsem byl vždy 1. v dmg... co je na tom zvláštní? Desítková bitva a ono stačilo dávat lehce nad 2k dmg... I když byl lepší tým, ruplo se 5:15.

V podstatě všechny hry byly do skóre 6:15. Takže v těchto situacích se prostě nedalo nastřílet. Večer už lepší, už nějaký winy a tam jsem si nastřílel luxusně. 

Ale zde mi málem vyhrkly slzy do očí. Dřív jsem přestal hrát vysoký tiery kvůli 1 WT E-100 na tým. Ta akce co WG udělalo... vrcholek stromu.... mít v bitvách po 4-5 WT E-100 je humus. A taky artilerie se rozlezly. A jak se jim střílí do T57. Ony ty mrchy čekají klidně minutu na jednom místě. Vědí, že to ještě zkusím. Okolo jezdí tanky, ale čekají mrchy... enemák se rozjede pro naši IS-8 v pasti... vjedu mu do zad... otáčí věž a jde po mně (full hp) ... barvičky..má každej.

Tady těch 9 Waflovačů...

d7ZG9.th.jpg QvCGW.th.jpg

 

Dnešek bída. Ale Centurion 7/1 zase válel :)

Zdá se mi to, nebo po patchi vše záhadně svítí? Přicházím o místa, kde jsem byl dřív v klidu... teď ani nemusím vystřelit a svítím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

---------

Zdá se mi to, nebo po patchi vše záhadně svítí? Přicházím o místa, kde jsem byl dřív v klidu... teď ani nemusím vystřelit a svítím.

Mam taky pocit ze kamo se nejak zmenilo, ale zatim mam malo her po patchi abych si byl jistej. Typicky Malinovka, casto prudim a svitim nepritele od toho plotu (severni baze). Ted nasvitim prd a kazdej me vidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...