Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

a ti podle tebe fakani za to asi tak muzou,že je najebanej MM system jebne tak vysoko .

tobe ty skilere by se taky asi hodne libilo,kdyby te nejekej plejer v KV-1S ve tvym tymu s tvou oblibenou T40mezi sestkama odpraskl s tim stejnym zduvodnenim.zrovna od tebe bych tohle nečekal......

Už se to tu řešilo. Blik - nemohli být v desítkové bitvě. Byli ještě s někým, kdo už nebyl uveden. Tzn s nějakou osmičkou minimálně...

 

A ano, zabíjet je! Když se budou zabíjet hned ze začátku, přestane je to bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jak píše kolega, je potkal v desítkové hře, tak se na mě nezlob, ale sakra za to můžou.

100% je tam dotáhla ta T69 páč při přestřelce taky zmodrala.. (asi je bránil)

 

nechápu smazání mýho příspěvku, když jsem napsal jen to, že největší jouda z nich byl pisatel, páč odrovnal 2 vlivný stroje který jen vyčistili ten bordel.. nebylo to napadení, jen konstatování faktu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem překonal hranici 26k bitev.

Poslední 3 měsíce na win  :confused:, ale to jsem zde během té doby psal vícekrát. http://imagelink.cz/images/96dni.png

Bohužel zábavnost bitev byla malá a to i těch výherních kterýma už snad neskrývaně MM losů udrželo můj 30-60 denní win nad hranicí 40-42%.

Za pomoci jedné místní kapacity jsem si vybral 5 třídu strojů co se údajně pohybují v nejzábavnějších (napínavých) bitvách současného WoT. Nerad bych to zakřiknul, ale zatím se mi mimo zábavnosti daří i trochu víc vyhrávat než prohrávat. Většinou netuším jak hra dopadne a dokonce se i často pletu v odhadu. Taky jsem si připsal na triko jednu prohru je díky mé stupidní hlouposti, která nešla na nic jiné svést.

Jo a ještě jsem byl na chvilku u kámoše co má v garáži stroje od 2-9 třídy a různě často je venčí. Náhodou vzal dvojkový prémiák. Brzo jsem pochopil, že pedoskill nemá. Což to se dá čekat, když se tam ukáže jednou za delší čas, ale ty losy ve všech třech bitvách. To co asi udělal poslední patch 9.0 s bitvama dvojek je tragédie. Co bitva tak v jednom z týmů trojčeta a podle toho to dopadalo.

 

Díky 5 třídě mě začíná hra opět víc bavit a o to přece jde. :no:      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty nízký tiéry nestřílím (pokud nedělají pitchoviny) nedělal jsem to nikdy a od té doby co v 7x7 potkávám vedle osmiček T1 která je schopná goldama ty lehčí rozflákat mi to ani nepříjde divný :Smile_trollface-3:

 

Draku, porovnáváš hrušky a jablka.

V 7/7 nebo některých rotách (speciálně 8. tier) mají nízké tiery svoje opodstatnění, svůj úkol, zvlášť pokud se to hraje přes TS či jiný komunikační program. Krom jiného, hrají proti sobě, taky protivník má stejnou úroveň. 

 

Naopak v 10. rotách či CW ( samozřejmě u klanů, kteří jezdí seriózně) nízký tier nenajdeš. Víš proč? Protože je týmu na nic.

 

 

Na publicu 15/15 je jediným řešením okamžitá poprava, nedat trollovi šanci ujet pár metrů. Troll četa je jen a pouze oslabením týmu, nic jiného, provokací, nenamlouvej si opak..

Vím, že se v tomto neshodneme, nepíšeme si na toto téma poprvé, viď. :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal herní večer po 4 dnech. Jen s AMX50100. A Super. Z 44% win jsem to dotáhl na 56%. Dmg už byla na 1900, ale spadla zas na 1730 páč poslední tři hry jen MM s 10.

To je společně se špatnou depresí nejvěší neduh AMXka. Prostě nejen, že máme dementy,ale já ty 10 nepenetruju. Já ty dva zásobníky stihnu dát, ale papírově ten kanon vůbec nesedí....

Škoda, že nemám replay. Vyčapal jsem si přesně okamžik, kdy enemy IS4 otočila věž na naší destíku. Bylo to ve městě na 50m......a narval jsem jí tři rány zezadu do palice, navíc tam byly goldy.....nic neprošlo. Tak zbytek do ouzkého spodku, tam prošla jedna. Takže 280dmg.....a když jsem jí objížděl, tak mě na ránu dala ve městě přes celou mapu 10 arty. Byl win, tak jsem měl dost času ho zešměšňovat....hrdinu. Já tam lítám. mezi T95, IS8,IS4 ....sice dingací, ale krásná bitva, a nějaká růžovka si zas po příchodu z WC klikne....ne nikdy nepochopím jak za tohle někdo může hrát a ráno se před zrcadlem nepozvracet. I s tím zásobníkem musím do přední linie a nastavovat kůži.....a sakra tenkou...

Ale jinak super. AMX50100 je zabiják, ale stále se mám sakra co učit. Dělám někdy zbytečné chyby. Někdy příliš často reloaduju a přitom ty dva poslední co jsem ta měl.....pak za 3s potřebuju.....Ale je to lepší a lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dnešek nic moc. Spíš hrůza. Zábava nikde... Centurion 7/1 nedával (ano, 3 arty a vypínači dělají rychlý proces)... večer 18 her s kámošema, 2x top, jinak desítky. 2 vs 16 ... to je k pláči. Navíc permanentně 3 artiny, snad to poleví.

 

Co mě udivuje... i se scoutem jsem jediným cílem artin. Je vůbec nezajímá, že jim na poli jezdí heaviny, oni koukají na to křvíčko a šutřík, kde operuju a čekají, kdy ta fialka vyjede...

 

Dnešek bída... být top, tak by to šlo, ale 2 z 18? Odpoledne chvilku solo a scouta... taky nic extra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si připsal na triko jednu prohru je díky mé stupidní hlouposti, která nešla na nic jiné svést.    

 A to ti vadí? :woot: :woot:  já jsem to stihnul za dnešních 30 bitev hned 3x.. 2x mě dostala artyna schovaná ve křoví a jednou TD o kterým jsem 100% "věděl" že je někde úplně jinde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A to ti vadí? :woot: :woot:  já jsem to stihnul za dnešních 30 bitev hned 3x.. 2x mě dostala artyna schovaná ve křoví a jednou TD o kterým jsem 100% "věděl" že je někde úplně jinde..

Slovem vadí bych to neoznačoval. Jen jsem do hlášení napsal, že jsem si uříznul max ostudu. Nepamatuju si kdy naposledy jsem vyhranou bitvu hodil vyloženě do kanálu a to mám paměť na extrémní zkušenosti ze hry slušnou. Ono stačilo v mém případě vzít tank a postavit ho 30 sekund před koncem bitvy do kruhu nepřátelské základny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PO nedělním marastu přišel včera super den. Ale v opačném garde. Výhry sice byly, ale v menším množství než prohry. Ale zase na druhou stranu masakrovní WN8 pro mě. Tak dobře jsem si už asi týden nezahrál. Škoda KV4. Pět her 2x 8 a 3x 10. To tenhle tank sráží hluboko. Ale počítám že to bude tím abych na ní neměl lepší průměrný dmg než na kde jaké devítce. Jinak jsem se zasmál hře na Murovance kdy jsme jeli v sestavě Já StugIII, a kolegové T49 a Su85. Bitva vs sedmičky. Všichni naši hezky zalezlí v lesíku. Tak samozřejmě jsme tam byli taky. Výsledek bitvy byl komický. Já nastříleno 2700, Su85 2400 a T49 1000. Další hráč 600  :ermm:. Ale já se tomu smál ještě asi pět minut. Další super hra, kdy jsme na Pouštní řece zůstali tři proti šesti. Složení já T28Prot, RHM a T34. Všechno jsme to nakonec vykosili a hru vyhráli. No a nakonec epic bitva s Hellcaty a šestkovou artynkou. Dostali jsme mnou nenáviděný Redshire. Jsme se rozhodli na chvilku vylézt na kopeček a pak popřípadě později to někam rozjet. Nebylo třeba. Levá strana rupla. Tak jsme čekali nápor. Nic takového nepřišlo. Jezdili zpoza muldy po jednom, tak jsme to s kolegou pobrali jako cvičnou střelnici. Asi nás neměli moc rádi  :whistling:. Víc takových dnů a řeknu WoT forever  :devil:. Nicméně nebylo to všechno tak růžové. Ze 17ti her jsme přelezli přes 50% WinChance 5x  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dny mám hodně práce plus ještě do toho máme na veterině (teď už našeho) kocourka, takže nálada nic moc a hraji to spíš jen abych rozptýlil myšlenky.
Nechci tu moc kritizovat WG, protože to stejně nemá žádnou cenu, ale od posledního patche pozoruji občasné totální úlety MM. To že MM neumí či nechce balancovat "druhy" tanků a tak má jeden tým třeba dva scouty a druhej žádného, jsem si už tak nějak zvykl, ale včera mě teda MM opravdu rozesmál. Vytáhl jsem E50, mapa Prochorovka, los výbornej žádná desítka, na naší straně 9 devítek, 3 HT osmičky, 2 scouti a 1 artyna. V duchu si říkám super, to nám "vyhraju", bohužel jen do momentu než kouknu na soupeře, "naproti" našim dvou Lowe stojí 2x Jagtiger a naši IS3 má soupeř "vykompenzován" Fochem. Takže v čistě devítkové hře, máme o tři tyto stroje méně a ještě na takové to mapě. Prohra byla sice nakonec poměrně čestná, ale bohužel neodvratitelná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to docela šlo, 17 her(9 výher) s WN8 2600, sice jsem podělal poslední tři hry, hlavně v úplně poslední byla k nasrání, protože jsem chcípl kvůli lagu, dvě hry mi zůstali v blahé paměti, jedna s leopardem mapa doly, kde jsem z kopce zdominoval hru, a jedna s T69, kdy se mě bály tři osmičky, nechápu proč, ale postupně se nechaly vykuchat, nejvíc byl moment,kdy jsem vystřelil poslední náboj po T44, která začala ujíždět a vůbec netušila, že už nemám náboje, tak jsem jel za ní a za 25 sekund byla tuhá, taková groteska to byla....jinak všeobecně moc artyn, ale akce pro lobotomiky končí, tak snad bude klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to bylo tak nějak na střídačku.. w/l 20/16 a hry buď epic nebo totál lamení, kdy jsem odcházel do garáže po prvním výstřelu.. 3x jsem získal "M" (bohužel se strojema kde už ho mám) a 3x se mi podařilo prohrát bitvu. Nějaký pochvaly ale byly, tak to snad nebylo tak hrozný.. Poslední bitva byla výborná.. Prochorovka, kde jsem zbyl po 4 minutách já s Hellcatem a další čech s Chi-to proti 7 enemákům a v chatu už začalo obligátní cznoobs atd.. hlavně od rudejch polskejch KV1S, ale maník s japončíkem se nebál a když jsem mu označil místa kam se má postavit, tak jsme postupně nasvítili a rozstříleli 2x KV1S (1xfull), BDR(full), SU100, nějaký VK(taky plný) a odrazili cap KV1(full)+ načatej Hellcat.. nakonec gratulka od týmu, tak jsem to vypnul a šel spokojenej slintat do polštáře.

 

Edit:jinak i mě včera pěkně štvaly artyny, což se tak často nestává. Hlavně ty prašivý rychlopalky, ale akce na ně už skončila, tak se to snad vrátí do normálu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo. Blik - nemohli být v desítkové bitvě. Byli ještě s někým, kdo už nebyl uveden. Tzn s nějakou osmičkou minimálně...

 

A ano, zabíjet je! Když se budou zabíjet hned ze začátku, přestane je to bavit.

 

Byli sami... Jsem si to asi nevymyslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...