Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

sorry, ze zásady s nikým nediskutuju o jeho názorech, ale tu musím udělat výjimku. Není Idiotov, Dementov, Moronov ta slavná, hokejová útočná řada sovětů z osmdesátých let? Ti také drtili soupeře 15:3.....

 

Ne není....   :-) to byla "sborná"....  profesionálové co na příkaz komunistické strany dřeli od úsvitu do západu slunce.

Nicméně výsledky 15:3 apod nebyly v té době vůbec výjimkou, a takové nakládačky dával relativně často i náš tým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje strategie využití KV1S jako "rage" tanku na vyčištění hlavy po tom co mě naštvou dementi na publicu se dnes neshledala s pochopením. Nějak se jim nezdálo že po 4kách střílím goldama. Hold když tam nic jiného nevozím :laugh:

 

 

Tak toto mě přijde ještě "úchylnější" než make up Marilyna Mansona..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ze zásady s nikým nediskutuju o jeho názorech, ale tu musím udělat výjimku.

 

Tak to je mi tě celkem líto; ale na druhou stranu zase máš ze svého pohledu vždycky pravdu, viď? ;-)

 

Btw - v citaci a původním textu má být "holt" ne "hold". Někdo mě tu poučil a měl pravdu :)

 

Skromně přiznávám - byl jsem to já :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mě přijde ještě "úchylnější" než make up Marilyna Mansona..... 

Proč? KV1S je pro mě "nasranej" tank, když dostávám hrozný týmy, nedaří se, tak obvykle vytáhnu Hellcata a rozstřílím celý svět na kousky. Pokud se ale nedaří ani s Hellcatem, tak vezmu KV1S a bez rozmyslu goldama ztrestám vše co potkám.

 

Za poslední měsíc si s 1Skou vybavuju 3 hry, to ten poblick přežije :dry:

 

EDIT: vozím 2 HEčka vlastně, na Borsigy a dorážky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Centurion DOEXPEN!!!  :wub:  :wub:  :wub:

Devítce jsem vyexpil za volný Caernovo dělo a lepší věž. Jen ten tank vypadá stejně jako předchůdce... ale bude to mazlík. Už teď ten reload 5s není zlej oproti 6,9s...

 

Dnešní CW... jak milé, když vám v bitvě o území za 4k goldů najednou "náhodou" spadnou dva hráči a hraje se 13 vs 15 ... díky těm dvěma jenž už neměli šanci se do hry dostat to 3SBP pěkně těsně vyhrála...jsem zvědav, co mi support odpoví.

 

Btw víte, že na ruinbergu v plamenech nejdou kácet stromy?

Un8PJ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem notně posilněn alkoholem zkusil E4...bál jsem si jí....díky špatným recenzím...

Ale realita je jinde. Bomba!!!!!!A

Jel jsem 4 hry a super. Ano učím se...poslední hra byla skoro za nula, páč jsme měli dream team. Ale jinak super. První střela s E4 a kill scouta na 500m :laugh: . Čekal jsem i větší papír....neni tomu tak. E4 dingá velice dobře, zvláště po natočení, ale problém je jinde....golds....já  mám na E4 pene 295, nechápu tak  proč musí ostatní 10t .....používat golds.....S M18 či s dalším tančíkem...ok. Je nad ním často o dvě třídy vyšší tank....ale sT10???

Hráče ani nemusí zajímat hit zony....voe...póvl.

Ale E4 se naučím a pak to bude nasakr :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Centurion DOEXPEN!!!  :wub:  :wub:  :wub:

Devítce jsem vyexpil za volný Caernovo dělo a lepší věž. Jen ten tank vypadá stejně jako předchůdce... ale bude to mazlík. Už teď ten reload 5s není zlej oproti 6,9s...

 

Dnešní CW... jak milé, když vám v bitvě o území za 4k goldů najednou "náhodou" spadnou dva hráči a hraje se 13 vs 15 ... díky těm dvěma jenž už neměli šanci se do hry dostat to 3SBP pěkně těsně vyhrála...jsem zvědav, co mi support odpoví.

 

Btw víte, že na ruinbergu v plamenech nejdou kácet stromy?

 

CW jsou beta, nic nedostanete, toť klasická odpověď podpory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem koukal na fotky předělávek map...mno. Ta Malinovka to je poděs. Kdo bude spotlý nahoře na kopci končí. Udělali tam pěkný schůdek....pak při sjezdu z kopce udělali pro sebevraždené  lamky větší koridor, aby mohli lépe a nepozorovaně projet.....

Takže můj flek, který si vymazluji už tolik let je v ohrožení. V BF2 udělai mapu a už sní nikdy nic nedělali.....ve WOT se mění pořád. Něco se člověk naučí, pak zapně hru, jede na své místo a zjistí, že tam to místo už není..... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politika WG je ZLIKVIDOVAT veškerý snipe mapy a udělat z nich CQB, "aby měla hra spád". Viz to co udělali s Komařínem, Erlenbergem nebo třebas Klidným pobřežím - prakticky zmizely snipe pozice, nebo jsou umístěný tak, aby se tam prakticky nedalo stát (třebas na Klidným jsou hned pod nima vynikající spotpozice, kam když najede scout, tak ho odtama není možný dostat).

 

U Erlenbergu to udělali navíc velice lišácky - mapu moc neměnili, ale točili o 90° startpozice, takže místo přejezdu přes pole se člověk musí tlačit kolem zámku, vesnicí nebo kopcema - všude přestřelky tak na 200m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, úpravy map jsou dokonalé. A nejvíc to odnáší TD, která většinou musí bojovat na dálku a potom scouti. Je sice hezké, že jedou a nasvěcují, ale je jim to k ničemu, když jsou enemáci na dohled pro spojenecká vozidla. Z toho pak vyplývá 0 dmg nasvícením. Už zrušili spoustu map. Všechny snipe a "skryté" pozice... vše už je pryč. Ještě na Horským průsmyku zůstávají 2 místa... jinak vše je pryč. Ze Stepi udělali další koridorovku (ale jak je ta mapa vzdušná a otevřená že?) ... teď domrvujou starý dobrý mapy. Ještě ať na Himmelu upraví uličku smrti, ať tam profíci nemůžou dělat sidescrap prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

víkend byl velmi zajímavý.

Sobota hnus, myslel jsme že pc poletí z okna, nadával jsem na dementy na 10 a rudochy na 6 a skoro na ničem jsem neudělal 5x.

Neděle boží den win kolem 80% vše šlo jak po másle.

Pondělí velmi střídmé win kolem 50% ale díky 5x a prémku se hezky expilo.

Úterý tak dělal jsem ten top gun na E-100 tak trošku porod win kolem 48%, ale úroven některých lidí ikdyž maj 15k bitev nechápu. 

Ještě mě pak s E-100 na Murovance naštvalo Amx12t celou bitvu nic neudělal stál za mnou a schovával se. Když asi ani na počtvrté neposlechl a nejel spotovat tak na něj otočit gun a koukám to samé dělá asi dalších 5 heavyn ale já už to nevydržel a jednu má flákl on nic začal do mě vesele sypat zásobník tak jsem ho uklidil do garáže. Jsem si myslel že budu mít klid prd přijel druhej scout s Amx13 90 a začal se zase za mnou schovávat místo aby spotoval tak jsem na to neměl nervy a chat jsem plnil nadávkama, škoda že není víc reportů těch 5 za den je málo :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, úpravy map jsou dokonalé. A nejvíc to odnáší TD, která většinou musí bojovat na dálku a potom scouti. Je sice hezké, že jedou a nasvěcují, ale je jim to k ničemu, když jsou enemáci na dohled pro spojenecká vozidla. Z toho pak vyplývá 0 dmg nasvícením. Už zrušili spoustu map. Všechny snipe a "skryté" pozice... vše už je pryč. Ještě na Horským průsmyku zůstávají 2 místa... jinak vše je pryč. Ze Stepi udělali další koridorovku (ale jak je ta mapa vzdušná a otevřená že?) ... teď domrvujou starý dobrý mapy. Ještě ať na Himmelu upraví uličku smrti, ať tam profíci nemůžou dělat sidescrap prosím.

 

Proč ty mapy tímto způsobem upravují? Vůbec nechápu, co je k tomu vede... Nějaké statistiky, anebo jenom snaha změnit mapu aby nebyla jednotvárná?

Dobré by bylo, kdyby aspoň ty staré mapy zůstávaly jako varianty jedné. Že bych dostal sice Komarin, nebo Erlenberg, ale mohla by to být ta nebo ta varianta, podle toho jak by mi to nalosovalo. Něco jako je zimní a letní Himl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ty mapy tímto způsobem upravují? Vůbec nechápu, co je k tomu vede... Nějaké statistiky, anebo jenom snaha změnit mapu aby nebyla jednotvárná?

Dobré by bylo, kdyby aspoň ty staré mapy zůstávaly jako varianty jedné. Že bych dostal sice Komarin, nebo Erlenberg, ale mohla by to být ta nebo ta varianta, podle toho jak by mi to nalosovalo. Něco jako je zimní a letní Himl.

Podívej se na to takhle:

Většina míst co zrušili měla celkem dobrý výhled. Nebylo snadné se tam dostat a nešlo to se vším. Takže to znali jen procenta hráčů. Zbytek co to neznal nadával, že to neumí, že je to OP. Na těch místech nikoho nečekali a natrhávali jim odtama zadky. No a jelikož ten zbytek co to neznal 95% hráčů (rajčátka) dostávali na zadek, tak se ve WG rozhodli, že tyto znalé hráče nasměrují hezky zpátky do koridorů, kde je rajčátka pomocí goldů mohou rozstřílet a nestane se, že je rozebere někdo, koho díky 50% posádce ani neuvidí. Takže teď máš na všech mapách 3 cesty, kudy můžeš jet a kde se můžeš čelně střílet s enemákem. No a tak si rajčátka aspoň zastřílej a s goldíkama dají i nějaký dmg. No a to je lepší pro všechny ne? Když si zahrají všichni bez myšlení, budou všichni šťastní.

 

Perlovka - kopec

Redshire - kopec v rohu mapy

Cliffs - ze spodní báze cesta k majáku beze spotu (stále to jde, ale mnohem hůř)

Východní pobřeží (to řecký) - spodní báze terasa napravo od báze za šutrem

Horský průsmyk - spodní báze, kopec před ní pro rychlé tanky

...

dál si už nevzpomínám, zbytek úprav byl čistě na vytvoření nových koridorů a střelbu na <400m, aby se všichni museli spotnout a nikdo nemohl střílet z dálky neviděn.

 

Nové mapy:

Severogorsk - tři koridory. Jet mimo znamená smrt odevšad.

Vichřice - otevřená mapa. Aha, všude ze země rostou nesmyslné skály a jsou tam rozházený šutráky. Město vypadá dobře. Ale... stále ta mapa vypadá otevřeně, že?

Perlovka - 3 cesty. Ale celkem se mi líbí, šla hrát. Teď to bude zajímavé.

Tundra - otevřená mapa, že? 3 koridory propojené uprostřed cestou. Jo a v rozích mapy jsou střílny, aby bylo kde kempit.

Severozápad - takových cest že? Mimo 3 hlavní vás rozpráší odevšad. Cest je mnoho, jenže je na ně taky všude vidět. V praxi zase jen 3 použitelný cesty.

 

Malinovka, Murovanka, Prochorovka, Karelie ... to jsou vzdušný otevřený mapy... a jsou moc dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky to je vidět u Northwestu - tam bylo dole místečko pro TD, takovej balkon, ze kterýho se dala spodní cesta celkem úspěšně bránit, WG to v dalším patchi radši celý vybagrovalo a udělalo tam další koridor ještě níž s tím, že tohle místo zmizelo. V Komařínu přibyla vesnice až k mostu, Redshire dokopali úplně.

 

A samo nejzoufalejší je Skrytá vesnice, ta mapa je ještě blbější než Perlovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...