Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ano WN8 oproti WN7 na nasvícení hodně ztrácí....je to třeba znát opravdu, kdy člověk spotí na malinovce (cca přes 5-6k dmg)...dostanu hlídku dostanu přes 100 stříbra přes 1500 exp, WN7 je někde u 1800, ale wn8 sotva přeleze 1700...vlastně rozhodu i o vítězství v náš prospěch, i když na win je 25-30%.

takže je kvůli tomu,abych měl wn8 vysokou musím střílet a střílet a rozdávat...ale když nic neuvidím,do koho to teda budu sypat, když k tomu každej vlastně bude přistupovat=nasvítím a čísla nepolezou

Pánové,řekněte mi prosím,zda máte ve svých statistikách napsanou nasvícenou dmg..pokud ne,je snad jasné,že to WNko nemůže zjistit a tím pádem použít..svícení je fajn jen na expy a peníze,WN staty s tím pracovat nemůžou..a s tou MT-25 jsi nenastřílel ani vlastní HP tak se nediv té nízké hodnotě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....takže pls, nepodsouvej ostatním lidem své pojetí přístupu k životu, jako něco co je správné - kdyby se nikdo nikdy nechtěl zlepšovat a neporovnával své výkony s jinými, tak by dnes "člověk rozumný" neexistoval ... být lepší, znamená vyvíjet se. ok, ty nechceš - bud rád že ostatní to udělají za tebe a nekritizuj je ...

 

3 smajlíci - :) :) :)

:biggrin: A mluvíme ještě stále o hře? Mě tak nějak stačí se zlepšovat v práci a sportu, možná ještě ve focení ,ale např. hraní her na PC a četbu knih beru jen jako relax, tam si fakt výkony měřit nebudu :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že, Švejku, barvičky nepoužíváš a na staty nehraješ ;-) Takže ti to vlastně může být šumák :-)

Já ale opravdu barvičky nemám a své staty sleduju jako všichni. Jen mi nejde na rozum nějaká selekce strojů podle seznamu, který někdo někde vytvořil. Chápu jako ve WN7 panalizovat 4 třídu a niž. To má logiku. Ale včera jsem kouknul po 3 týdnech na mé staty, páč i klan už bude vybírat hráče dle WN8....a má M18, která je bohužel na seznamu má WN8 stejnou jako WN7!! To je ultra prasárna. Dělám sní neskutečné hafo práce...a univerzálně..naspotím, killuju,. dávám dmg. Pak kouknu na Matildu BP či KV1....a ti mají přes 3000WN8!!

Zabugovaná ruská jebka pro totální nooby na seznamu není....A lenoch Matilda BP, který se sotva někam došourá a ani zdaleka neudělá toli práce na své tieru jako třeba M18 ma taky přes 3000WN8!

O tohle mi jde....naprosto neobjektivní hodnocení daných strojů. 70% strojů z mé garáže je v seznamu...třeba taková T40 hmm....to je tedy OP mašinka :wallbash: .... velký rozdíl mezi ní a SU85B či M8A1......to se to OP masakruje, když jedu většinou proti KV1S nebo KV1 ....

Kdepak, WN8 je paskvil, nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku, ale já to myslel úpřimně :-) Vím, že to nemáš. Hráli jsme spolu.

 

A vůbec - proč se někdo snaží "narovnávat" stroje? Však je v pořádku, že jeden nastřílí mrtě DMG a druhý nasvítí a třetí požere tunu střel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,řekněte mi prosím,zda máte ve svých statistikách napsanou nasvícenou dmg..pokud ne,je snad jasné,že to WNko nemůže zjistit a tím pádem použít..svícení je fajn jen na expy a peníze,WN staty s tím pracovat nemůžou..a s tou MT-25 jsi nenastřílel ani vlastní HP tak se nediv té nízké hodnotě..

 

ano, WN muze pracovat s tim kolik bylo nasviceno - noo, né přesne neb ted je v tom i shozeny pás a to nevím jestli umí nebo nechce rozlišovat.

s MT-25 jsem nevyjel z garáže - takže nemůžu hodnotit. měl jsem T-50-2 (kterou mi WG vzalo) a s tou jsem často pouze nasvěcoval nebo ničil arty ...

 

jak jsem tu kdesi psal - dobrý spoter nemusí nastřílet (a často ani nesmí neb by se prozradil) nějak závratnou DMG. pokud na Murovance stojí kdesi za mnou v křoví 5x TD a vsichni čekají až jim nasvítím, tak kdo je v ten okamžik důležitejší? spot nebo rozdaná DMG? svítit a nevystřelit (abych se neprozradil) nebo vystřelit a za 1sec chcipnout neb i naproti mě je také 5x TD, ale enemy ...

takže proč požaduješ po spoterovi aby nastřílel DMG v hodnotě svojich HP?? to si požaduj po jiných a ne po primárně spotovacim vozítku, které je velice často v bitvách o 4 tiery vyšších, než je on sám. pokud spoter má šanci prostřelit jen 2 enemy vozidla a to ještě ze zadu, tak jen ignorat (tvůrce WN8 a ty) požaduje nastřílenou DMG v hodnote vlastních HP, aby se dostal na slušnou úroveň WN8 ...

 

neznám best hrače s MT-25 (T-50-2) - koukám na prvního kdo mi padnul do oka - skvido - ma s MT- 25 (T-50-2) 346DMG a MT-25 má 570 HP. skvido byl pro mě v betě WoT vzor a ted koukám, že je to vlastně lama - dle Stingray_e - :smile:

 

skusím najít nějakou skillu, která má s MT-25 (T-50-2) v klidu nasříleno, at se Stingray nemusí cítit tak hloupě, za svůj názor - že primárně spoter, který byl běžně v bitvách na úplném dnu tabulky, nemá nastříleno ... já holt neuměl s T-50-2 rozstřílet IS-7, já jen spotoval a pokud byla šance tak ničil arty ...

MT-25 neznám. to vozítko jsem nechtěl, to mi WG nanutilo. asi se s ním běžně nastřílí slušná DMG ... nevím.

 

2 x smajlík :biggrin: :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké cheaty proboha?

 

//obsáhlejší odpověď:

Cheaty tak jak je známe třeba ze stříleček (např. nesmrtelnost) existovat ve WoT ani nemohou z principu jak hra funguje.

Můžou se teoreticky objevit nějaký aimboti, kteří fungujou na tvojí straně, na straně uživatele. Myslím si že se to ale dá vysledovat z komunikace mezi serverem a nebo prostě udělají jednoduchou věc, že klient (launcher) si zkontroluje co ti běží a pokud najde něco zakázaného, tak tě zabanujou (tahle verifikace funguje u spousty jinejch online her, funguje stoprocentně a osobně nevím proč už to WG nezavedlo).

Teď se tu mluví o různých nefér módech který ukazujou jak dlouho enemy bude nabíjet, kam míří atd... to jsou ale všechno módy, opět na uživatelovo straně. WG může kdykoliv říct, tyhle jsou zakázaný a může zavést stejnou kontrolu přes launcher.

 

Takže fakt nevím o jakých cheatech mluvíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale opravdu barvičky nemám a své staty sleduju jako všichni. Jen mi nejde na rozum nějaká selekce strojů podle seznamu, který někdo někde vytvořil. Chápu jako ve WN7 panalizovat 4 třídu a niž. To má logiku. Ale včera jsem kouknul po 3 týdnech na mé staty, páč i klan už bude vybírat hráče dle WN8....a má M18, která je bohužel na seznamu má WN8 stejnou jako WN7!! To je ultra prasárna. Dělám sní neskutečné hafo práce...a univerzálně..naspotím, killuju,. dávám dmg. Pak kouknu na Matildu BP či KV1....a ti mají přes 3000WN8!!

Zabugovaná ruská jebka pro totální nooby na seznamu není....A lenoch Matilda BP, který se sotva někam došourá a ani zdaleka neudělá toli práce na své tieru jako třeba M18 ma taky přes 3000WN8!

O tohle mi jde....naprosto neobjektivní hodnocení daných strojů. 70% strojů z mé garáže je v seznamu...třeba taková T40 hmm....to je tedy OP mašinka :wallbash: .... velký rozdíl mezi ní a SU85B či M8A1......to se to OP masakruje, když jedu většinou proti KV1S nebo KV1 ....

Kdepak, WN8 je paskvil, nic jiného.

 

Zkus zapojit tu kulicku co mas na hlave a premyslet proc to tak je. Ja ti napovim. WN8 neni udelana na pomerovani stroju ve hre, ale na pomerovani hracu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zapojit tu kulicku co mas na hlave a premyslet proc to tak je. Ja ti napovim. WN8 neni udelana na pomerovani stroju ve hre, ale na pomerovani hracu.

Tak v tom případě ale těžce selhává, pokud je pravda že nebere v potaz naspotovanej dmg. To by mělo být po rozdaném dmg to nejdůležitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po patchi ted konecne trochu zahral. Na EU1 je jen 70 000 lidi a mam ping 60-90. Cuka se to. Pro me zatim nehratelny, boli me z toho oci. Vecer az tam bude 200 000 lidi to bude tepr maso. Hrani asi na par dni odkladam:(

Jo a vsechny tanky skutecne spomalily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zapojit tu kulicku co mas na hlave a premyslet proc to tak je. Ja ti napovim. WN8 neni udelana na pomerovani stroju ve hre, ale na pomerovani hracu.

Tak teď jsi tomu dal korunu :biggrin:.... a průměr do celkového hodnocení se ti počítá jak?  :smile: .

WN8 velice preferuje dmg....bohužel už to tak nerozděluje dle hraného tieru. Proto i průměrní hráči co ovšem hrají jen 8,9 a 10 tiery a mají tak třeba průměrný celkový dmg 1600, si skokově polepší. Jenž s Fochem 155 se ten dmg narozdíl od T1Heavy dává tak nějak lépe :biggrin: . A aby tomu WN8 dalo korunu, tak ještě vyberou "OP" stroje. které penalizují.....tyto stroje mohou naflákat třeba 3000dmg, ale nikdy nedosáhnou hodnocení jako stroje mimo seznam.

Mám kámoše(neznáte) co je sakra dobrý hráč. A níž jak na 8 třídu neleze. Narve tuny dmg, ale dopředu moc není, nespotuje, moc netaktizuje....je to takový sniper. I ti jsou potřeba. Pánové a jak ten si polepšil.....páč má průměrný dmg 1700.

Jenže bez spotu a lidí co "vytahujou" enemáky z jejich pozic tito střelci nedají nic......navíc spousta lidí hraje rádo níž...pro zábavu...5,6,7 třídu...

WN8 je paskvil....bohužel.

 

A k tobě ty lobotomický provokatére. Chápu, že už ti léta ležím v žaludku. Nevím proč, nic jsem ti neudělal.....asi lehká závist...nevím. Ale jelti máš semnou nějaký problém, tak mi to napiš do PM. Nevyužívej každé šance si rýpnout.

Neboj já to snesu. Ale jde o úroveń fóra. V drtivé většině tu jsou velice inteligentní lidé, někdo z nich tu píše své zážitky a dašlí jen čtou napsané příspěvky....z výchovného a i z důvodu image fóra není dobré sem nechat "vyjadřovat" lehce opožděné jedince....to jistě chápeš :woot: .

Tak příště přes PM, děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, WN muze pracovat s tim kolik bylo nasviceno - noo, né přesne neb ted je v tom i shozeny pás a to nevím jestli umí nebo nechce rozlišovat.

s MT-25 jsem nevyjel z garáže - takže nemůžu hodnotit. měl jsem T-50-2 (kterou mi WG vzalo) a s tou jsem často pouze nasvěcoval nebo ničil arty ...

 

neznám best hrače s MT-25 (T-50-2) - koukám na prvního kdo mi padnul do oka - skvido - ma s MT- 25 (T-50-2) 346DMG a MT-25 má 570 HP. skvido byl pro mě v betě WoT vzor a ted koukám, že je to vlastně lama - dle Stingray_e -  :smile:

 

skusím najít nějakou skillu, která má s MT-25 (T-50-2) v klidu nasříleno, at se Stingray nemusí cítit tak hloupě, za svůj názor - že primárně spoter, který byl běžně v bitvách na úplném dnu tabulky, nemá nastříleno ... já holt neuměl s T-50-2 rozstřílet IS-7, já jen spotoval a pokud byla šance tak ničil arty ...

MT-25 neznám. to vozítko jsem nechtěl, to mi WG nanutilo. asi se s ním běžně nastřílí slušná DMG ... nevím.

 

2 x smajlík :biggrin: :smile:

Ad odstavec 1.hodnoty zahrnované do WN8(wiki)

http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8#The_Steps_of_WN8_-_The_Formula

 

Asi si pleteš spot a spot DMG..takže prostě nemůže,mám pocit že WNko si to cucá z nějakého zdroje,který ale neobsahuje!spot dmg(pásy,svícení)..ano,je to jedna z nejdůležitějších věcí v bitvě a hlavně scouty,bohužel,zapsána není a WN ji použít nemůže..

tady máš tabulky jednotlivých mašin,jejich překonáním dosáhneš fajného WN8(ano opět diskriminace scoutů) http://www.wnefficiency.net/wnexpected/

 

Ad zbytek:já řešil pouze WN8 a nastřílení svých HP,divil se dotyčný,že je to slabé ale když prostě nelze zařadit spot dmg,tak holt se musí aspon nastřílet těch 380 DMG..ano je to na hlavu,ale bohužel,právě scouti na to celkem trpí..

 

A nemusíš být tak ironický..vidím že jsem ti nahrál na smeč když ses tak rozepsal k mému příspěvku..nevím,neznám tě,jsi tu chvíli,ale nemám náladu ani chuť se hádat,jen ti předkládám co vím doplněné o odkazy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti povím vám pohádku o hodných lidech z WG a zlých, špatných lagách, 3 dny a 3 noci spolu tyto strany sváděly úkrutné boje a myslíte si, ŽE ULTRA-MEGA MAXI ZLÉ LAGY  zmizely ? Ano děti nezmizely  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi tomu dal korunu :biggrin:.... a průměr do celkového hodnocení se ti počítá jak?  :smile: .

WN8 velice preferuje dmg....bohužel už to tak nerozděluje dle hraného tieru. Proto i průměrní hráči co ovšem hrají jen 8,9 a 10 tiery a mají tak třeba průměrný celkový dmg 1600, si skokově polepší. Jenž s Fochem 155 se ten dmg narozdíl od T1Heavy dává tak nějak lépe :biggrin: . A aby tomu WN8 dalo korunu, tak ještě vyberou "OP" stroje. které penalizují.....tyto stroje mohou naflákat třeba 3000dmg, ale nikdy nedosáhnou hodnocení jako stroje mimo seznam.

Mám kámoše(neznáte) co je sakra dobrý hráč. A níž jak na 8 třídu neleze. Narve tuny dmg, ale dopředu moc není, nespotuje, moc netaktizuje....je to takový sniper. I ti jsou potřeba. Pánové a jak ten si polepšil.....páč má průměrný dmg 1700.

Jenže bez spotu a lidí co "vytahujou" enemáky z jejich pozic tito střelci nedají nic......navíc spousta lidí hraje rádo níž...pro zábavu...5,6,7 třídu...

WN8 je paskvil....bohužel.

 

A k tobě ty lobotomický provokatére. Chápu, že už ti léta ležím v žaludku. Nevím proč, nic jsem ti neudělal.....asi lehká závist...nevím. Ale jelti máš semnou nějaký problém, tak mi to napiš do PM. Nevyužívej každé šance si rýpnout.

Neboj já to snesu. Ale jde o úroveń fóra. V drtivé většině tu jsou velice inteligentní lidé, někdo z nich tu píše své zážitky a dašlí jen čtou napsané příspěvky....z výchovného a i z důvodu image fóra není dobré sem nechat "vyjadřovat" lehce opožděné jedince....to jistě chápeš :woot: .

Tak příště přes PM, děkuji!

 

Ja ti to klidne napisi verejne. Nemam rad hloupe lidi, kteri nadavaji, kritizuji a porad remcaji na neco, o cem toho prd vi. Remcas na WN8, ale ocividne ze tvych prispevku je jasne, ze vubec nerozumis, jak se ten rating pocita. Navic te to ani nezajima, hlavne furt jen vykrikujes ze je to paskvil atd.Take casto nadavas, ze se ve hre netrefis, nebo neprostrelis, ale schvalne, kolikrat jsi si pustil svuj replay a zkoumal, kam jsi ten tank trefil, aby jsi zjistil proc jsi dingnul, neprostrelil nebo proc strela neudelila dmg. Kolikrat jsi byl na vycvikovce a zkousel strilet do "spaced armoru". Tipuji, ze ani jednou. Hlavne ze furt kritizujes a nadavas. Driv jsem se ti to snazil vysvetlit, ale bohuzel marne. Ted jiz jen ze sportu upozornuji na tvoji hloupost. Proste komu neni rady, tomu neni pomoci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti to klidne napisi verejne. Nemam rad hloupe lidi, kteri nadavaji, kritizuji a porad remcaji na neco, o cem toho prd vi. Remcas na WN8, ale ocividne ze tvych prispevku je jasne, ze vubec nerozumis, jak se ten rating pocita. Navic te to ani nezajima, hlavne furt jen vykrikujes ze je to paskvil atd.Take casto nadavas, ze se ve hre netrefis, nebo neprostrelis, ale schvalne, kolikrat jsi si pustil svuj replay a zkoumal, kam jsi ten tank trefil, aby jsi zjistil proc jsi dingnul, neprostrelil nebo proc strela neudelila dmg. Kolikrat jsi byl na vycvikovce a zkousel strilet do "spaced armoru". Tipuji, ze ani jednou. Hlavne ze furt kritizujes a nadavas. Driv jsem se ti to snazil vysvetlit, ale bohuzel marne. Ted jiz jen ze sportu upozornuji na tvoji hloupost. Proste komu neni rady, tomu neni pomoci. 

Pro tvou informaci...v posledním profesionálním  psychotestu jsem měl IQ 128. Mě to stačí :biggrin: .

Já tu ani omylem jen nenadávám. Většinou jen stroze zhodnotím herní den a ten je většinu dobrý. A co se týká trefování hitzón....

Mám v hlavě doslova vyfocené hitzóny skoro všech tanků. Čas od času si to vždy zopakuju......

 

http://www.wotinfo.net/en/noobcorner?article=hitzone_amx50foch155

 

 Na výcvikovce jsem nebyl nikdy...já to prostě nepotřebuju :woot: .

 

 

A s tím provokováním prosím přestaň.

Hele když jsi tak upřímný...proč se domě pořád navážíš? Tak jsi ve WOT horší..no a? Je to jen hra...Nebo máš problémy v civilu? Nestojí ti? Jsi vypapaný a nikdo tě nemá rád? :woot:  Jestli jsem se trefil, tak to jsou jen tvé problémy a mě do nich nic není. Ale zdůrazňuji..já za to fakt nemůžu, tak mě prosím pro příště vynechej.

 

Děkuji! :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...