Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Švejk - on ti napíše že WT E-100 je historickej a dá ti link na článek kde se hned v druhý větě píše, že cituji "víme že tohle vozidlo je kompletně nehistorické". Oni sou fakt uplně blbí.

 

No ale dneska zajímavé - nejdřív četa v klanu, nic moc, STRAŠLIVĚ SEM LAMIL, chudák geko0202 si se mnou vytrpěl svoje. Pak šel na CW a já jen tak ze starý známosti napsal Kanárovi, přidal se ještě ViruzShell a dali sme průřez sudými tiery - no nakonec sme to dotlačili až na 15 winů, takže sem splnil všechny tři četový mise a vydělal si opravdu solidní peníze. Zvlášť hry 1xKV-1S (já) a 2x Hellcat byly na závěr velice vypečené.

 

Díky kluci! :thumbsup:

Není zač! NIHIL je záruka dobré zábavy :biggrin: i když jsem si dnes dobře zanadával. Úžasné losy jsme měli a ne jen s tebou ale i potom. Myslím, že jak MM vidí modrofialovou četu, tak to dává tak, že u nás je v 8 případech z 10-ti zbytek týmu rudý, jak zadek paviána a u enemáků je to komplet žlutozelené. Co neodedřem, to nevyhrajem a stačí jen blbost, třeba, že jsem najel přímo před lauf tomu malému zmetku placatému E25 a ten mi dával pásy dole a než jsem stačil 3 x nabít, tak bylo po mě a pak už to prostě ti dva sami nedají ani kdyby se roztrhali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se v tancích stavil jen na skok, nechtěl jsem to pokoušet když jsou trojnásobky.

 

Koupil jsem KV2, nasadil troll cannon a 3x za sebou prohrál :biggrin: Hrozné týmy... pak násobek s KV1, T14 a T54E1 napoprvý a pak ještě 2 výhry s KV2. Celkově OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA server 13 her - 69% win
Poslední dobou pozoruji výrazné zhrubnutí, "stfu" patří k těm slušnějším nadávkám, dříve tam nadával málokdo, ale přisuzuji to zvyšujícímu se počtu hráčů z Evropy. Čím dál častěji se ozývá maďarština a polština. Pobavil mě chlapec v T-34, když jsem si postěžoval v chatu, že jsou "morons", protože smrděli na jednom fleku a asi hráli karty, poté co jsem se s Marderem se 3 killy (1219 dmg) odporoučel v sloupu kouře a dýmu, že mám držet hubu, protože jsem low tier. Měl 7k bitev a byl oranžovej.
 

EU server 10 her - 50% win, zase lagy! Tragédie s E-75, po třech ranách zpátky v garáži, tým si stěžoval na lagy, ale ty snad má nepřítel taky, takže výsledné skóre 8:15 bylo čistě naší chybou. Pak ještě neskutečně nudnej kemp na Komarinu s Löwem, jak jinak končící remízou. Mimochodem není pravda, že je to čistě kemp mapa, ale čím vyšší tier, tím je šance větší. Tohle byly desítky. Ustřílel jsem celých 319 dmg, takže čistý vývar byl z výšin nebeských (9473 čistého).

Pěkná hra (pro mě) s KV-1 na Perlovce. Taky jednou si nechali spoluhráči říct, že nemají jezdit přes most (teda až na jednu Matildu, která tam ovšem velmi rychle chcípla). Zaštítěn heslem ¡No pasarán! jsem postupně odstřelil T49, Stug, T1 Heavy a M8A1, přes most nepřejel nikdo. Jinak bitva poměrně vyrovnaná, naše šance 49%, konečný stav 15:12 a Ocelovka pro mě.

Díky svejkovi007 za tip na BDR, taky už ho mám, rovnou do fullu a super. Vykašlu se na expení a budu se chvíli jenom bavit.

Suma sumárum dneska zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to nebude denní hlášení,spíš "přesměsíční", ale shrnuto do kostky mám dojem, že záhadných důvodů jde moje winrate i rating do pytle,ať dělám, co dělám. Přijde mi, že ve hře je čím dál víc červených réťů, týmy to hodí "já"(žlutý)+ hromada rajčat vs. enemy jeden,dva červení nebo pomeranče, skupinka žlutých a zelených a jeden až tři fialky. Jsou bitvy, kde to tým projede takovým způsobem, že při hře za TD si ani mnohokrát nestačím vystřelit... Netuším,co se to děje. Jestli se mi začalo trochu dařit a wg mě "konspiračně" trestá, nebo jsem mezitím začal v 28 trpět nějakým degenerativním onemocněním mozkových buněk....chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včerejšek byl pro mě ve znamení zkoušení si techniky. Po odjetí násobků na svém účtu jsem si na půjčeném účtu zkoušel tanky, které nemám. Takže, až po tier 7 v pohodě (sám mám max tier 6), od tieru 8 začíná být hra úplně jiná a podle mě horší. Daleko víc se kempí, což mě nebaví, losy jsou na můj vkus daleko nevyrovnanější (IS-3 vs tier 10) a je tam daleko víc horších hráčů než na nižších tierech. Jsem rád, že jsem měl možnost si to zkusit, alespoň vím, co nechci hrát. Pro mě není výzva doštrachat se na desátý tier ale bavit se hrou a ta mi přijde zábavná právě tak do sedmého tieru.

A ještě jedna věc, veskrze pozitivní, našel jsem si konečně prémiový tank který mi sedí a to Excelsior. Na pátém tieru je to král, proti šestkám se nechytá ale z toho co jsem zkoušel je naprosto nejlepší a byli jsme kamarádi od první bitvy. Je bohyblivý, neskutečně vydrží a kanón i když má mizernou penetraci, tak střílí jako kulomet. Na KV-1 je potřeba přebít na zlato ale i tak jsem byl každou hru v plusu, což se o Churchillovi III, Matildě IV nebo T-25 říct nedá. Ještě jsem váhal nad T14 ale ten toho zdaleka nevydrží tolik jako Excelsior. Chi-Nu-Kai, to je kapitola sama pro sebe, pomalá stodola bez pancíře se špatným kanónem. Ram II jsem nezkoušel, toho kamarád nemá. Volba je jasná, teď jen PSC a bude mi vydělávat na provoz.

Shrnuto, včerejšek byl pro mě, co se týče WoT, přínosným dnem.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš tanky do tieru VI a potřebuješ vydělávat na provoz?!? KV-1, KV-1S, StuG, PzIV, Sherman, Nashorn, Hellcat... Všecko moneymakeři a co tank to jinej styl...

 

Já mám v garáži slovy tři stroje. KV-1, T49 a Hellcata. Pokud si chci koupit například KV-1S a plně ho nazbrojit, tak vyjde cca na tři miliony, na to moje vozíčky nestačí, zvláště, když 50% her s Hellcatem je proti tieru 8, kde hojně používám goldy (já vím, jsem lama). Kromě toho, zítra mi končí PÚ a další nehodlám kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že jsem přímo nadšen a hra dostala nové rozměry. Zahrál jsem včera celkově 38 her. Z toho mám takový dojem asi 8 - 10 sólo. A to byla katastrofa. Můj naprosto klasický víkend. Nicméně i přes nedostatek hráčů v novém klanu se vždy někdo připojil a rozjeli jsme čety. Díky tomu jsem splnil všechny četové mise, k tomu se přidala akce na 150 výher a za včerejšek jsem celkově vydělal 1,2M kreditů. Naše čety mnohdy řádili jak černá ruka. Díky spolupráci jsme vyhráli mnoho her, které byly jasně prohrané. Na Campshiru jsme prohrávali 7-10 a 8-11 a ještě jsme to uválčili. Na Dálnic jsem díky podpoře spoluhráčů najel co nejrychleji na začátek města a enemáky jsme nepustili nahoru. Být sám, tak si to nelajznu. A podle mě i tato hra měla být prohraná. Ta slast když vidíte že kolega umí s IS3 sidescraping  a díky tomu slupnete v Dubovém lesíku enemáky jak malinu. Čety Hellcatů rozhodujících bitvu. Prostě paráda. Jinak týmy byly opravdu snové. Ale na to už musíme být všichni zvyklí. Prostě ti hráči jsou tak špatní a je jich tolik, že se tomu nedá vyhnout napříč tiery. Povedlo se nám několikrát porazit i daleko lepší čety dle barviček. A tím se mi potvrzuje moje téze, že od jistých čísel už jsou ty rozdíly prakticky neznatelné a jen vyjímečně se projeví. Samozřejmě je hlavní jakou kvalitu máte v ostatních spoluhráčích, ale o tom by se dal napsat samostatný příběh. Nicméně potkat hráče s 9K bitvami a mít 290WN je dle mého soudu vcelku katastrofální. Ale i takovým jsme hru vyhráli, takže aspoň si malinko polepšili  :biggrin:. 

 

A pro 81cosi: až se rozehraješ v četách, tak uvidíš že kredity budou naskakovat samy. Já za včerejšek použil naprosté minimum goldíků. Opravdu jen ve vyjímečných případech, nebo když mi na Stugovi došly normální náboje  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro 81cosi: až se rozehraješ v četách, tak uvidíš že kredity budou naskakovat samy. Já za včerejšek použil naprosté minimum goldíků. Opravdu jen ve vyjímečných případech, nebo když mi na Stugovi došly normální náboje  :biggrin:. 

 

Věřím ti veliteli :-), tak já s tím prémiákem ještě počkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v garáži slovy tři stroje. KV-1, T49 a Hellcata. Pokud si chci koupit například KV-1S a plně ho nazbrojit, tak vyjde cca na tři miliony, na to moje vozíčky nestačí, zvláště, když 50% her s Hellcatem je proti tieru 8, kde hojně používám goldy (já vím, jsem lama). Kromě toho, zítra mi končí PÚ a další nehodlám kupovat.

 

Lol... klucí kurňa co s těma prachama děláte? Já si částečně s prémkem, částečně bez prémka vyjezdil celou německou Med lajnu až na E-50M, celou německou heavy lajnu k E-75, ruskou lajnu k IS-3, TD lajnu k Nashornovi a stačilo mi na to nějakejch 8k bitev. Prémiový vozidlo sem měl SuperPershinga, jenže s tím sem skoro nejezdil a pak sem jim ho vrátil, teď mám Dicker Maxe spíš že sem ho chtěl vyzkoušet, než že bych potřeboval zistky.

 

Jakákoliv pětka nebo šestka je schopná vydělat neuvěřitelný peníze a jestli potřebuješ prémiák na financování provozu pětek a šestek, tak děláš něco zásadně blbě.

 

Základ je mít svoje oblíbený vozítka, využívat příapdný akce a prachy se sypou samy. Všera sme jezdili průřez tierama a bez prémka sem skončil díky misím 250k v plusu, i bez misí bych byl v plusu a to sem na začátku měl -50k, protože sem párkrát zalamil v E-75 a Conquerorovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím ti veliteli :-), tak já s tím prémiákem ještě počkám.

No tak to nemusíš, ono se dá i bez PÚ vydělat, ale jde to pomaleji.

 

A ještě bych rád oznámil, že jsem se včera přehoupl přes 1000dmg průměru na bitvu. Což byl můj dlouhodobý cíl, při kterém jsem si řekl, že bych mohl být relativně dobrým hráčem  :biggrin:. Já vím, že to nic neznamená, ale pro mě jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dal jen jednu bitvu s T30 kvůli násobku, bitva pěkná, celkem se mi i povedla 5 fragů. Takže úkol splněn a rychle jsem to vypl, panečku jak já měl skvělou neděli, bez rozčilování no úžasné, asi to budu praktikovat častěji a nejen v neděli, protože wot, už pro mně dávno přestalo být zábavné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska super ráno. Kdyby mě nevyndala s tou T54 ta pí**vina WT E100, tak mohlo být ještě lepší. Ten tank potřebuje nerf jak prase. Z full HP jsem šel za 6s do garáže.

 

Teď se jdu vyspat.

WG by ti odpověděl: OP stroj to není. Lagy niko nemá a s tou T54 jsi prostě jen rozdával dmg na špatném místě :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v garáži slovy tři stroje. KV-1, T49 a Hellcata.

Ty máš tyto tři stroje (a jenom je) a potřebuješ prachy? A k tomu PU... Nechápu. PU jsem v životě nekoupil, z prem strojů mám jenom T25, kterou skoro nejezdim, tanky do X tieru a desítky milionů na kontě. A to prachy cíleně nehrabu, prostě přibývají samy. Nemyslím to zle - ale něco děláš moc špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 a je tam daleko víc horších hráčů než na nižších tierech.

Wut? Když vytáhnu cokoliv Tier 6 a níž, tak jsem většinou jedinej hráč s WN7 nad 1000, jinak je to záplava kečupu a možná 1 pomeranč. Až na sedmičkách a osmičkách začínají být týmy zelené (to ale neznamená že nerupaj 15>1 a podobně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mně rozesmál jeden český enemák v T57. Já jel v T30, kde mám to druhé dělo vyzkoumané z prototypa a jelikož mně to pravidelně háže mezi desítky jako první sem naládoval golda. Mapa Highway, jeli jsme ze strany kdy se jede přes vodu do kopce do města, ale naše topky usoudili, že do města nepojedou. IS-7 spotovala hned za řekou v kopečku a tak sem zůstal u báze. On vyjel z města jako první, zastavil se a začal do našich střílet, jenže jak se rozsvítil  dostal asi 4 rány a já ho jako poslední cca na 500 m dorazil. Byla to skoro zázračná rána páč to dělo je na větší vzdálenosti hodně nepřesné a i goldy běžně cinkají. To sem si ale vyslechl v chatu, jaký sem ču..k s goldama, noob největší a já nevím co ještě. Musel sem se začít smát a raději sem vůbec nereagoval, páč slovní přestřelka s takovým joudou se nedá vyhrát. Stejně sme to brutálně projeli a já umřel jako poslední, kdy si se mnou enemáci hráli na cvičný terč. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v garáži slovy tři stroje. KV-1, T49 a Hellcata. Pokud si chci koupit například KV-1S a plně ho nazbrojit, tak vyjde cca na tři miliony, na to moje vozíčky nestačí, zvláště, když 50% her s Hellcatem je proti tieru 8, kde hojně používám goldy (já vím, jsem lama). Kromě toho, zítra mi končí PÚ a další nehodlám kupovat.

 

vzdyt ted sou porad nejaky akce ... za posledni 2 dny jsem jezdil s necim podobnym co popisujes a za oba dny 1M kreditu v plusu ... a to jsem pouzil i nejaky ty goldy.

 

 

v jedny bitve, skoro od zacatku az do uplneho konce jsem mel lagy. ping i FPS ukazovalo normal, ale vozitko reagovalo s cca 2 sec spozdenim - nehratelne. dalsi bitva uz byla v poradku. ani nevim co to zpusobilo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wut? Když vytáhnu cokoliv Tier 6 a níž, tak jsem většinou jedinej hráč s WN7 nad 1000, jinak je to záplava kečupu a možná 1 pomeranč. Až na sedmičkách a osmičkách začínají být týmy zelené (to ale neznamená že nerupaj 15>1 a podobně).

 

 

tak si sebou do bitvy nekoho vem - mas jistotu, ze alespon nekdo umi neco zahrat - noo, stejne jsme to projeli ... ale to uz nebyla chyba tymu. proste jsem s Hellcatem neprobil 2x za sebou celne T25/2, jednou mi dinglo AMX 12,  2x IS z boku a jednou SU-100 celne, ale to bylo na velkou vzdalenost  ...  budiz.

 

2YhUT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wut? Když vytáhnu cokoliv Tier 6 a níž, tak jsem většinou jedinej hráč s WN7 nad 1000, jinak je to záplava kečupu a možná 1 pomeranč. Až na sedmičkách a osmičkách začínají být týmy zelené (to ale neznamená že nerupaj 15>1 a podobně).

 

No, já to často pouštím buď ráno nebo v noci a to hraje úplně jiná skupina lidí. O víkendu je to pravda záplava nováčků a špatných hráčů ale v těch časech o kterých píšu hraje hodně dobrých hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...