Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

1EU je strašná...zas 150 ping. Dvojka je celkem v poho. Dneska jsem byl znaven večerním fotbálkem a tak jsem dal jen pár bitev.

WOT hraju tak dlouho a nemám ani jeden český tank. Tak jsem si pořídil Pz38...naší legendu. Pořádně jsem koukal na všechny parametry a byl opatrný na rychlý nákup. Mám totiž výbornou Chi - Hu na 3 tieru. Dal jsem si jen tři bitvy, ale měl jsem los jak s 3 tak i s 5 třídou. A jaký jsou první dojmy? Kam se hrabe CHi- ha! Že já vůl ho neměl už dávno. Je rychleší a hbytější jak Chi- ha a má lepší kanon. Tomu jsme nedřív nevěřil páč 81pene a 130 s goldy s poškozením 70hp jsou monstrózní čísla. CHi - ha je v tomto unikát. Jenže...

Pz38 střílí sakra rychleji a má dmg 60, což rychlost realodu jasně přeje Pz38. Pene 62 je taky v pohodě, páč na co musím vzít goldy s Pz38, tak to samé nedám ani s Chi- ha. S goldy 115 je paráda. Ano s T1HT či KV1 bude problém, ale čelně to je problém i pro Chi - hu.

A hlavní výhoda Pz38 ...zaměření 1,7s ..Chi - ha 2,3 ....to je ale sakra rozdíl při vykukovandě. Couvá 18km, což není oproti 20km Chi - hi velký rozdíl. Jo a přesnost....oproti Chi - ha sniper.

No mám na low tierech další hračku. A to nemám ani pořádnou posádku....super mašinka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo Švejku jaká je trasa tvého internetu od tebe k WoT serveru protože jsme oba v ČR a mě ukazuje naprosto stabilně EU1 ping 20 až 30 a EU2 ukazuje 40 až 60.

 EU2 jde přes Ger do Paříže kde je umístěný EU2 server.

A EU1 v Minsku? Tam to jde z Čech:

- Slovesko, maďarsko, Irán, Madagaskar, Burkina Faso, Japonsko, Mongolsko, Rusko ááá pak Itálie, GB, Sve, Litva a Bělorusko.

Mlinko složitější to mají kluci na EU1 no :biggrin: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu pingu, já s ním zrovna dneska problémy nemám (žádný lagy), kdo si to chce vyzkoušet, ať si stáhne ping plotter a pingne si wot servery. My jsme to v práci zkoušeli a problém byl někde na asi 8. uzlu kdesi v Německu. To fakt nevím, co s tím.

Jenže ping mám dobrý ale asi ze serveru jdou data pozdě a nebo nějaká špatná. Dělal jsem si test a ping do 45 max, průměr kolem 30, ztráta nula nula prd, takže kde je problém?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem nechápal co se dělo,první sem přeexpoval wolverina,poté si koupil bishopa a blbnul,a pak že si vezmu T-25 at neco vydelám..než sem na ni šáhl,měl sem po 30 bitvách 2200 WN7,win 72% procent..nevím co se dělo,ale při 40 hře sem měl win 49%,WN7 1390 a oblečenou bundu,že si jdu koupit cigára.Furt VIky,VIIky,samé lemming trainy sem si ani neuprd.Tak jsem zkusil opět četu,já debil si vzla S-51 s kterou měto naprosto,ale naprosto nebere,ale nějak se to zlepšilo..a nakonec jsem sáhl po hellcatovi a v této sestavě jsme odjezdili zbytek bitev.Neskutečná zábava,samé winy,prostě bomba,končím dnes na krásných 63% WR a jdu klidný chrápat.

0fa62d373f73e84076ddccb03b6c6971.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si Wg konečně vybralo za oběť svých vtípků někoho jiného a já si mohl včera zahrát v klidu a v pohodě. A hned je to o něčem jiném, když člověk trefuje své cíle neomylně tam, kam míří. Až na pár her, kdy mě překvapila rudá horda neočekávaným tahem a HT se objevili na místech, kam bych s takovým tankem v životě nejel, tak se hrálo dosti luxusně. Předně už několik dní uvažuji o úklidu své garáže. Tzn chci se zbavit hned několika tanků, se kterými vůbec nejezdím, nebo s nimi občas vyjedu ale nějak mě to nebaví. A tímto příkladem je KV1S. Prostě ten tank nemám moc v oblibě. Stávalo se mi v poslední době, že jsem s ním nic neprostřelil a mě dal kde kdo. Tak jsem si řekl jasně, dám poslední bitvu a půjdeš ven. Ještě na něm nemám ani M, takže k čemu takový tank, se kterým mám 700 bitev a pořád nic. A ejhle. Jen co jsem si tohle řekl, epická bitva, kdy na konci se to M objeví :biggrin:. Tak jo, prodej se odkládá na dobu neurčitou. Ale asi stejně půjde ven. Dále jsem to nevydržel a utratil jsem 125 goldíků za freeXP abych konečně dostal top dělo na T-54. No jedna hra mi stačila. Ani jeden vystřelený goldík. Rychlost střelby dostačující, dmg by mohla bát lepší, ale jinak pohodka. Zablbl jsem si na Fjordech neskutečným způsobem. Celkově ke včerejšku nemám prakticky nic negativního. I přes hordy ruďochů to byla vyloženě pohádka. Hromady naspotovaných dmg, hromady killů (někdy  :smile:), hromady naštvaných enemáků co jsem to za cheatera a podobně. Dokonce se mi zadařila bitva s KV1. Ale tam to vidím jasně. Poslední 4000XP a bude odjeta KV2 a letí z garáže jak špinavé prádlo. Pořád si říkám že vím, proč jsem ten tank prodal tak rychle. Já ho prostě nesnáším. 

Tak se budu modlit, aby na mě Wg zapomnělo ještě jeden den a já si mohl hru užít aspoň ještě dnes. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam O2 a nejnizsi ping mam EU1 65ms a EU2 60ms - méně jsem ještě neměl ...

 

Jsem na tom stejně, také mam O2 a stejný pingy, ale včera jak psal švejk to bylo v podvečer na EU1 katastrofa, ping okolo 250 i přesto jsem se svým Conquerorem dal přes 4k dmg, je to prostě ultimátní stroj i když laguje server :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 EU2 jde přes Ger do Paříže kde je umístěný EU2 server.

A EU1 v Minsku? Tam to jde z Čech:

- Slovesko, maďarsko, Irán, Madagaskar, Burkina Faso, Japonsko, Mongolsko, Rusko ááá pak Itálie, GB, Sve, Litva a Bělorusko.

Mlinko složitější to mají kluci na EU1 no :biggrin: .

EU1 je v Mnichově, EU2 je v Amsterodamu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty lagy byly dneska fakt pekelný....zajímalo by mě, kdy WG hodlá zainvestovat do nových serverů.....

 

Nikdy, protože to není u nich, ale u našich poskytovatelů, říkal to SerB, tak to musí být pravda! :sick:

 

Co se týče všerejška - HUGO četa, šestky a devítky, a losty díky ultradebilům v týmu a ultrabulharům u nás. Jediná solidní bitva, s lostem ovšem, byla nakonec s E-75, kterou sem vzal ke klukům s desítkama. Jela se rejžová řeka, my s JpE-100, E-100, T57 a ještě neco tam bylo jeli proti jediný uprděný E-100 v uličce, tu sme celkem snadno vyndali, a přejeli k zatáčce do města, už na louce za bránou na nás čekaly dvě E-75, Objekt, Francouzská AMX 50 (nevím křesně která verze, ale zásobník to mělo) a T34.

 

No klucí já dostal bulhara jedna radost, co sem zaměřil, to sem trefil (aby ne na těch pár metrů), objekt a E-75 mě několikrát za sebou dingli, Francouzovi sem naložil za tisíc, ustřílel T34 a pak druhou E-75, s první, tkerá vykukovala hned za bránou, sem si vyměnil asi pět dinganců, až sem jí nakonec dorazil HEčkem (zbývalo jí asi 75HP), to už sem zbyl sám,  do zad mi jela 20% E-50, tak sem jí vyjel v ústery, že si dám ještě jeden kill... a smahla mě arty. :verymad: Kriplík klikač, co za celou bitvu nevytáhl patu z křovíčka, mi ukradl téměř jistej kill a to jsem vyl tak nadopovanej adrenalínem, že sem si věřil i na objekta adalší hevynu, co mi jeli do zad :devil:

 

Zrušit všecky arty od sedmýho tieru vejš, bez náhrady :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem po dlouhé době zase zastřelil spoluhráče. Tak dlouho do mně strkal, nemohl jsem vůbec doměřit, až mi došla trpělivost. Je mi to líto ale všeho moc škodí.

shot101izi.jpg

 

 

Z toho si nic nedělej, já běžně sejmu tak 3 vlastní idioty za týden, retardace ve hře bohužel stoupá a jediná ochrana vůči těmto individuím je střílet tyto bezmozky. A líto mi to, že je sejmu opravdu není, spíše to zavání banem :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej, já běžně sejmu tak 3 vlastní idioty za týden, retardace ve hře bohužel stoupá a jediná ochrana vůči těmto individuím je střílet tyto bezmozky. A líto mi to, že je sejmu opravdu není.

 

Není mi líto toho jantara ale těch 26k stříbrných za pokutu je škoda. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem nehrál. Zapnul jsem tanky, koukám v garáži na své tanky a tak nějak jsem neměl náladu ani s jedním vyjet. Tak jen kontrola padawana ( ten se zlepšuje  což mě těší ) a zase jsem to vypnul. Zapnul jsme si ETW a jelikož su hračička , tak jsme si to jedním modem roztento tak, že musím nainstalovat znovu. Což mě mírně rozladilo, neb jsme měl chuť dát si námořní bitvu korábů 18 století.

 

A ve wotku jsem tím, že jsem nehrál stejně o nic nepřišel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EU1 je v Mnichově, EU2 je v Amsterodamu

 

koukám, ze ping do Mnichova (na muenchen.de) mám stabilních 67ms, takže po WoT nemůžu chtít méně - co má Kanár za připojení že má 20 a 40 ms ... ?

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, ze ping do Mnichova (na muenchen.de) mám stabilních 67ms, takže po WoT nemůžu chtít méně - co má Kanár za připojení že má 20 a 40 ms ... ?

:)

PING muenchen.de (194.113.40.195) 56(84) bytes of data.

64 bytes from hermes-h24.muenchen.de (194.113.40.195): icmp_req=1 ttl=48 time=20.4 ms

64 bytes from hermes-h24.muenchen.de (194.113.40.195): icmp_req=2 ttl=48 time=21.3 ms

64 bytes from hermes-h24.muenchen.de (194.113.40.195): icmp_req=3 ttl=48 time=20.4 ms

64 bytes from hermes-h24.muenchen.de (194.113.40.195): icmp_req=4 ttl=48 time=20.5 ms

 

--- muenchen.de ping statistics ---

4 packets transmitted, 4 received, 0% packet loss, time 3004ms

rtt min/avg/max/mdev = 20.437/20.698/21.324/0.404 ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...