Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

A o to právě jde !!! Někdo se tu snaží poradit ale stejně si to každý musí vyzkoušet sám, že? :biggrin:  Ale nic si z toho nedělaj, já tam ze zvědavosti také zkusil dát top děla. Stačila jedna bitva a bylo mi to jasné, že jsem se na to měl vykašlat. Zvědavost je holt sfiňa :devil:

nj chlape jenže já tu tvojí radu nečetl... ale pochopil jsem docela rychle že top gun není to pravé ořechové.. zatím je pro mě Rhm 2. nejzábavnější stroj co vlastním.. hned po Hellcatovi :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika RNG by WG. U BDR doporučuji dávat goldy jen opravdu tuhé HT. Nevím proč, ale z těch 60 her s BDR jsem vypozoroval, že goldy prostě neskutečně nefungují. Za to klasické AP 135mm při dobrém míření na spodek jsou x krát spolehlivější. Dokonce i zabugovanou KV1S to dává líp jak 90mm kanon u M18 s pene 160. Jen to ukazuje inidividuální nastavení každého stroje ve WOT....papírové předpoklady jsou jen Sci - fi.

Mě hra s BDR neskutečně baví. Nikdy nebude mít BDR WN7 jako KV1, páč prostě zabudovaná KV1 často vydingá i 7 HT(nebo spíš tu ránu sežerou pásy), ale ty pecky za to stojí. Reload už mám na 8,31s což je super.

 

Obecně je neskutečně znát, jak jsou goldy skoro k ničemu. A to u všech strojů. WG se snaží napravit svou chybu a tak se snaží jak může......jak enemáka netrefíte přesně kolmo stojícího, je tam jen malinký úhel = ding!. AP munice je často na natočené enemáky lepší.

Klasická ukáza choas sytémůve WG.....něco povolí, zjistí, že to brutálně rebalancovalo hru a tay vymyšlí, jak to utlumit...když to nemůžou zrušit. Já goldy taky nemám rád, ale když je něco ve hře povoleno, tak ať to funguje, když to tolik stojí. To jejich odrážení je až úsměvné....přitom ta tavenina z kumulatovních střel se dokázala uchytit a propálit i na pěkně skosených pancířích...WG si prostě dělá co chce.

 

jj, Goldama u BDR nejak neplýtvam, ale KV-1 si tak pěkně najíždělo, že jsem neměl moc na výběr a navíc jsem chtěl pozici co nejdéle udržet. musím tu někde najít to barevné zobrazení pancíře a kouknout kolik s tím různým zaoblením to KV-1 na věži vůbec má (mm).

dnes jen 5 bitev s BDR - jedna sedmickova, takze to byl lost ...

jelikož jsem KV-1 hrál v době, kdy jsem hrál na urovni WN7 200, tak s BDR jsem na tom zatím lépe :)

 

7yplT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ke včerejšku nemám moc slov. Psát hodnocení včera, tak jsou to jen samé nadávky. Dnes jsem už v klidu, takže se to obejde bez těch nadávek. Nicméně hodnocení dne je naprosto jasné. Jestliže v pátek to nebylo špatné, v sobotu jsem dostával odpad, tak včera už to nebyl odpad, ale naprostá spodina spoluhráčů včetně úžasného RNG systému. Po 13 hrách jsem měl 4 výhry a WN7 600. Čím to, říkám si. Analýza výsledků byla jasná. Co střela to mimo. Co zásah to za 0. Co tým, to ubohost sama. Dal jsem si potom dvouhodinovou pauzu, spojenou se shlédnutím úspěchu pana Štybara v cyklokrosu, a zkusil přehodnotit celý styl hraní. Bohužel musím přiznat, že do lepších čísel jsem se dostal pouze díky dvěma TD. A to StuGIII a Hellcat. A krom pár her s TigremP a IS3, se kterýma si vcelku rozumím, jsem točil pouze dříve zmíněné stroje. Nějaké expení nepřipadalo v úvahu. S Peršanem to nemělo smyl, stačila jedna hra. S SU-152, jak by smet. T-54 jsem taky vytáhl na jednu bitvu. Na Erlnbergu jim píšu, ať ti debilové nejedou přes most. Samozřejmě tam jela většina týmu. Tak jsem ten lemming podpořil. Byl jsem jediný kdo ho přežil a taky jediný kdo měl kill. Teda rovnou čtyři. Půlka blbů co tam jeli, neměla ani dmg, další měli max 500. Konečná tabulka zněla jasně. První skončila naše M103, která držela druhou stranu velice srdnatě. Takže 2970dmg a 4 killy. Druhý já s 2930dmg a 4killy. Výsledek bitvy byl 9:15. Jeden kill navrch si dala artynka. Jinak to prostě nešlo a musel jsem prostě jít cestou nejmenšího odporu. Takže opravdu točit jen dva stroje, které v bitvách umí udělat paseku. Nakonec se zadařilo, a mnou daný cíl, vytáhnout to aspoň na 1500 byl splněn. K tomu se přidal docela slušný WR, takže jsem to vypnul a spokojeně si řekl, že jsem to opravdu v neděli neměl zapínat  :biggrin:. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Goldama u BDR nejak neplýtvam, ale KV-1 si tak pěkně najíždělo, že jsem neměl moc na výběr a navíc jsem chtěl pozici co nejdéle udržet. musím tu někde najít to barevné zobrazení pancíře a kouknout kolik s tím různým zaoblením to KV-1 na věži vůbec má (mm).

dnes jen 5 bitev s BDR - jedna sedmickova, takze to byl lost ...

 

 

 

Ať to nemusíš moc hledat: http://www.wotinfo.net/en/noobcorner?article=hitzone_kv1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Díky, ale já měl na mysli něco podrobnějšího. chtěl jsem mrknout na konkrétní replay a přesně zkouknout místa mých zásahů. bohužel danný replay nejde přehrát (včera se mi z 5ti bitev jeden replay ani neuložil - mají s tím asi nějaký problém:)).

měl jsem na mysli Tank Inspector - a koukám, že pokud je celý KV-1 pěkně schovaný a vystrkuje jen horní část věže, tak je asi zbytečný na nej střílet a je potřeba se přemístit (pokud to jde a donutit tak KV-1 ukázat další části svého těla :) těch cca 220 - 420mm kolem kanonu nedám a těch míst kde tu věž čelně prostřelit moc není ... asi se budu muset naučit metodu skillerů WoT, kdy zaměří ale stříli bez sniper modu ... třebas to pomůže :)

 

APbgh.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale já měl na mysli něco podrobnějšího. chtěl jsem mrknout na konkrétní replay a přesně zkouknout místa mých zásahů. bohužel danný replay nejde přehrát (včera se mi z 5ti bitev jeden replay ani neuložil - mají s tím asi nějaký problém:)).

měl jsem na mysli Tank Inspector - a koukám, že pokud je celý KV-1 pěkně schovaný a vystrkuje jen horní část věže, tak je asi zbytečný na nej střílet a je potřeba se přemístit (pokud to jde a donutit tak KV-1 ukázat další části svého těla :) těch cca 220 - 420mm kolem kanonu nedám a těch míst kde tu věž čelně prostřelit moc není ... asi se budu muset naučit metodu skillerů WoT, kdy zaměří ale stříli bez sniper modu ... třebas to pomůže :)

 

APbgh.jpg

Když už KV musíš rvát do vežě tak to šij na "rohy", buď trefíš ty jeho parohy( ty jdou moc pěkně) nebo to šij do pravého či levého horního rohu palice. Taky to pěkně prochází. Ale samo, že tohlej de použít jen na blízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je už situace naprosto zoufalá a prostě se vyhrát nedá, tak použiji švárovo heslo "Když nevíš co, tak vem Hellcata".  Ono taky co dělat, když máte 12x po sobě šanci na výhru max 33 %....

 

 

 

já jsem tohle heslo poopravil na " ....vem IS-3 "   :-) a pak dej 7 kousků, nastřílej přes 3000 dmg a do poslední sekundy se třes o výhru :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tohle heslo poopravil na " ....vem IS-3 "   :-) a pak dej 7 kousků, nastřílej přes 3000 dmg a do poslední sekundy se třes o výhru :-D

Nevím jak dnes, ale IS3 byl dobrej stroj. Můj rekord je s ní 11 tanků, bohužel jeden AFK hráč zůstal na naší base, takže mi nějaká "vzácná" medaile unikla.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je už situace naprosto zoufalá a prostě se vyhrát nedá, tak použiji švárovo heslo "Když nevíš co, tak vem Hellcata".  Ono taky co dělat, když máte 12x po sobě šanci na výhru max 33 %....

1.stronk četa,kde si pomáháte a kryjete se

682b1458ccad190baee0afe5cd99554e.jpg

2.u xvm vypnout alespon zobrazování šance na výhru(dnes jsem s objectem otočil bitvu,cca 7800 DMG,po bitvě mi psal borec do garáže a děkoval,že prý chance byla 32%,kdybych to věděl,nedal bych to...

3.bojovat,bojovat,bojovat a prostě to nevzdávat..např ten hellcat..včera sem se v něm tak ******,že 2xfull VII(IS a panther) a KV-1s přede mnou začli couvat,stejně jim to nepomohlo..hlavně nepropadat zoufalství,většina spoluhráčů je odpad a jediná možnost je spoléhat se na sebe či kluky v platoonu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejen podle income to vypada ze se s tema goldama moc namazes :)

Téměř pokaždé byla mašina buď totálně na šrot,nebo zničená a hlavně,dvě bitvy jsem otáčel a to jsem jel full gold když sem viděl že se to láme,takže účty nepříjemné,ale tak bylo třeba na co sem sřelil zničit.Jinak goldy moc v oblibě nemám..Musím hrát z rozmyslem,když není prémko a žádný VIII prém tank,ale dá se to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.stronk četa,kde si pomáháte a kryjete se

 

2.u xvm vypnout alespon zobrazování šance na výhru(dnes jsem s objectem otočil bitvu,cca 7800 DMG,po bitvě mi psal borec do garáže a děkoval,že prý chance byla 32%,kdybych to věděl,nedal bych to...

3.bojovat,bojovat,bojovat a prostě to nevzdávat..např ten hellcat..včera sem se v něm tak ******,že 2xfull VII(IS a panther) a KV-1s přede mnou začli couvat,stejně jim to nepomohlo..hlavně nepropadat zoufalství,většina spoluhráčů je odpad a jediná možnost je spoléhat se na sebe či kluky v platoonu..

 

mám zřejmě fóbii z čet, pravidelně hraji tužku.....  :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se s vámi podělit o tuto epickou hru, to musíte vidět, dvě absolutní hovada, jedu si tahle s T110E3 město, žádná arty, říkám si to bude super bitva.....a ono ne, překvápko   :anger: demence největšího kalibru v podání E100 a jeho kamarádíčka JGPZE100. Více replay

http://wotreplays.com/site/download/583577

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...