Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Mě u těch týmovek vadí , jak dluho trvá postavit tým....člověk si pak zahraje za hodinu pár her. Jinak ke klukům z NIHIL.....super je, že ať složím četu s kýmkoliv z klanu, tak si vždy zahrajeme pěkně a není problém, že mám z týmu až třetí nejlepší výsledky...první dva jsou  kolegové :biggrin: . Je dobré vědět, že když občas zalamím, tak to kluci zvládnou sami. Fakt ideální klan.....stvořen pro fun paření čet, ale přitom se super hráči. Georgovi velké díky, že mě k nim přivedl. Klan bez pravidel, nařízení, Cwček ,výcviku a nevím čeho všeho....ale zapaříte si jak nikdy předtím. Navíc si často do čet kluci berou kámoše a nikdo to neřeší...aby taky jo, když to jsou Exnomáci apod. :biggrin:

Popravdě řečeno.....kdyby nebylo NIHIL, tak už WOT nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera vecer jsem se vratil domu a v sobe par pivek, chrapat se mi nechtelo, tak jsem pustil tanky.. v prvni bitve Severogorsk mam v tymu cloveka z WG :D nahodicka. tak jsem jen tak napsal, ze tahle mapa se nepovedla. uplne slusne. clovek z WG nijak nereagoval... pak dam druhou bitvu a vite co? tyden ban na chat :-D :-D :-D za to ze jsem napsal svuj nazor, tak jsem dostal tyden ban. super pristup od WG. z myho pohledu je tohle posledni kapka. jestli si chteji timhle udobrit svoji komunitu, tak bych rek ze se jim to asi nepovede. nezapnu to pekne dlouho, jestli vubec

Nějak mě to ani nepřekvapuje. VeleSerbovská nadutost napříč firmou. Ale od tebe to byla hrubá diplomatická chyba :down: Kdyby jsi napsal, že všechny poslední mapy jsou super, že je dobře, že se dá hrát na tolika mapách...a na některých dokonce pořád dokola a že těch tanků je už tolik, že nevíš který vlastně, ptz všechny jsou super a cool, tak si mohl mít třeba týden prémka zadarmo :facepalmic:  :Smile_bajan2:  :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u těch týmovek vadí , jak dluho trvá postavit tým....člověk si pak zahraje za hodinu pár her. Jinak ke klukům z NIHIL.....super je, že ať složím četu s kýmkoliv z klanu, tak si vždy zahrajeme pěkně a není problém, že mám z týmu až třetí nejlepší výsledky...první dva jsou  kolegové :biggrin: . Je dobré vědět, že když občas zalamím, tak to kluci zvládnou sami. Fakt ideální klan.....stvořen pro fun paření čet, ale přitom se super hráči. Georgovi velké díky, že mě k nim přivedl. Klan bez pravidel, nařízení, Cwček ,výcviku a nevím čeho všeho....ale zapaříte si jak nikdy předtím. Navíc si často do čet kluci berou kámoše a nikdo to neřeší...aby taky jo, když to jsou Exnomáci apod. :biggrin:

Popravdě řečeno.....kdyby nebylo NIHIL, tak už WOT nehraju.

Taky si ten klan nemůžu vynachválit.....hraje se úplně parádně :thumbsup:

Se solo hraním se to vůbec nedá srovnávat....to je jak noc a den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si ten klan nemůžu vynachválit.....hraje se úplně parádně :thumbsup:

Se solo hraním se to vůbec nedá srovnávat....to je jak noc a den

A hlavně je to balzám na nervy a staty :Smile_teethhappy: Jinak švejku,většinou se sockuju k borcům s hodnocením alespon 8000-9000,bud me vyhodí nebo vemou,když vás vezme,je super,že si vybárá hráče a techniku,takticky mu to pálí a když ne,většinou to hráči skilem rozhodnem..za ten večer tam byly tito dva,pak maník z 1PADX,neklanový maník z CSA-2,vše přez 8000,jen já byl za lamu :Smile_teethhappy: A pak to frčí jedna za druhou,nikdo z těch lepších prostě nekempí a vymýšlí se útok,jen ti červení jsou vždy někde zalezlí a musíme je vykouřit..ale tak dobře se mi nezdechá nikdee jinde když vím,že spolubojovníci to i beze mne vyřeší :Smile_great: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to v četě mám horší jak ten W/L, tak i ten WN7. Prostě hraju odzadu a furt se starám o spoluhráče a to se pak na tom odrazí. Občas se stane, že je zoufalý den, jako byl včera ale WN7 je vždy cca 2000 a ten W/L pod 50% také nespadne. Dnes jsem splnil všechny akční nabídky a mám WN7 2440 a W/L 75%. Při 20-ti bitvách a to jsem protáhl i WaffenaE100, FV215B(183) ale ty jen do výhry a konec. Doufám, že zítra nebude zas takové losování, kde si ani neškrtnu protože dát 75 bitev a nedostat se přes 50%, to je konspiračka a nikoliv náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně je to balzám na nervy a staty :Smile_teethhappy: Jinak švejku,většinou se sockuju k borcům s hodnocením alespon 8000-9000,bud me vyhodí nebo vemou,když vás vezme,je super,že si vybárá hráče a techniku,takticky mu to pálí a když ne,většinou to hráči skilem rozhodnem..za ten večer tam byly tito dva,pak maník z 1PADX,neklanový maník z CSA-2,vše přez 8000,jen já byl za lamu :Smile_teethhappy: A pak to frčí jedna za druhou,nikdo z těch lepších prostě nekempí a vymýšlí se útok,jen ti červení jsou vždy někde zalezlí a musíme je vykouřit..ale tak dobře se mi nezdechá nikdee jinde když vím,že spolubojovníci to i beze mne vyřeší :Smile_great:

 

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Jestli máš WN7 nad 1500, tak neváhej a přidej se  k nám. Je to vlastně jediný požadavek. Jinak nic. Vždy i ráno je ským hrát. Jazyk není problém i já totalní vůl na Eng se v poho domluvím. Přihlásím se, napíšu do chatu klanu...any free place in platoon a za minutku buď četu zakládám nebo se k někomu přidám. Nikdo neřeší třídy....napíše že zakládáš četu t5,6,7,9 a přidají se ti co tohle chtějí hrát.

Jsou i tací, kteří rádi hrajou 3,4 třídu....nikdo se nad tím nepohoršuje, nikdo nehlásí, že jsou pedotankisté. Každý si hraje s čím chce.

Žádné nucené expení na CW ani roty....NIHIL je složen z dobrých hráčů co pravě tyhle povinnosti sra......jde nám jen o zábavu né o pravidla. Tak jestli chceš, obrať se na Georga, ten ti poradí. Nebudeš litovat. S žádným jiným klanem se náš nedá srovnat....páč funguje na úplněj jiném principu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Jestli máš WN7 nad 1500, tak neváhej a přidej se  k nám. Je to vlastně jediný požadavek. Jinak nic. Vždy i ráno je ským hrát. Jazyk není problém i já totalní vůl na Eng se v poho domluvím. Přihlásím se, napíšu do chatu klanu...any free place in platoon a za minutku buď četu zakládám nebo se k někomu přidám. Nikdo neřeší třídy....napíše že zakládáš četu t5,6,7,9 a přidají se ti co tohle chtějí hrát.

Jsou i tací, kteří rádi hrajou 3,4 třídu....nikdo se nad tím nepohoršuje, nikdo nehlásí, že jsou pedotankisté. Každý si hraje s čím chce.

Žádné nucené expení na CW ani roty....NIHIL je složen z dobrých hráčů co pravě tyhle povinnosti sra......jde nám jen o zábavu né o pravidla. Tak jestli chceš, obrať se na Georga, ten ti poradí. Nebudeš litovat. S žádným jiným klanem se náš nedá srovnat....páč funguje na úplněj jiném principu.

 

Tenhle ptáček už je lapen  :tongue:

 

Btw - nepoužíváte nějakej speciální chat kanál nebo tak? Protože u nás se čtyřky a níž moc nejezděj...a klan fakt měnit nehodlám  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu si myslis, ze to ma nejakou souvislost? Vzhledem k tomu, ze ses kdysi objevil v HoS na FTR, by mne neprekvapilo, kdyby to bylo za neco jineho.

 

mas recht, obcas jsem psal sracky. zrovna ten pripad o kterym pises to jsem byl dost opilej.. ale to bylo v dobe kdy jsem od tyhle hry neco cekal, bral jsem to vic vazne nez bych mel a tak vubec. ted kdyz to zapnu jednou za tyden na dve bitvy, tak fakt nemam potrebu vyvolavat flame nebo nadavat komukoliv kvuli cemukoliv. takze jsem si naprosto jistej ze to melo souvislost, ten clovek z WG byl proste kurburt, to je cely. jeho nickname uz nevim. a stejne je mi to fuk, tahle sebranka bude v haji hodne brzo, davam jim tak rok dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas recht, obcas jsem psal sracky. zrovna ten pripad o kterym pises to jsem byl dost opilej.. ale to bylo v dobe kdy jsem od tyhle hry neco cekal, bral jsem to vic vazne nez bych mel a tak vubec. ted kdyz to zapnu jednou za tyden na dve bitvy, tak fakt nemam potrebu vyvolavat flame nebo nadavat komukoliv kvuli cemukoliv. takze jsem si naprosto jistej ze to melo souvislost, ten clovek z WG byl proste kurburt, to je cely. jeho nickname uz nevim. a stejne je mi to fuk, tahle sebranka bude v haji hodne brzo, davam jim tak rok dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal pátečně-sobotní maraton WoT i když to bylo tak trochu neplánovaný.. Původně jsem chtěl jen udělat těch 30 fragů.. 9 her s Hetzrem a splněno.. tak jsem si řekl že si splním Osu.. pak 50 kilnutých amíků za půl mega.. pak 2. a 3. Osu.. no a v 5h ráno jsem se rozhodl udělat tu poslední když už jsem u toho strávil tolik času.. no T15 je v garáži..

 

Několik postřehů: dal jsem asi 7 teamkillů.. (3x zalezlí scouti u artyn, 2x mě tlačili ze srázu, 2x úmyslné blokování na bázi).
Nehorázné lagování serveru EU1, kdy mě to 6x úplně vykoplo a jednou jsem čekal 15min, než jsem se vůbec mohl dostat zpátky..
Rozjel jsem expení ST1, ale zatím mám málo her a nezkušenou posádku abych mohl hodnotit, ale nevypadá to zle..
Během hraní s Jezevcem došla zásoba zlevněných goldů, tak jsem ho zkusil s full HE ammo a taky to jde..

 

A poslední věc.. už nebudu hrát takový porce her přes noc protože..

1) od půlnoci do 5h ráno se ve hře vyskytuje ten nejhorší hráčskej odpad kterej se přes den bojí ukázat a navíc "to" většinou hraje v četách
2) po takový porci her už jde kvalita herního výkonu do háje, což je krásně vidět na klesajícím WN
3) převrací se mi spánek, takže prospím sobotu a v neděli ráno místo spánku čučím na bednu a vypisuju kraviny do denního hlášení :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četli jste "odpovědi vývojářů" ?! Serb tam zase perlí. Ostatně jako vždy. Proti němu jsem já a Goebels táááákhle malinkatí !!! Nejlepší zápich tam dal, když tvrdil, že tuhle hru udělali pro dospělé hráče !!! :wallbash: Asi se někde něco pokazilo..... :biggrin: . A také tam je něco o problému s TD, který budou řešit, když minulý díl psal o tom, že není problém 20 x TD v bitvě :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede vám hra ? Já se nemohu přihlásit, po delší době načítání mi to napíše "inicializace pokecu se nepovedla" co to je za hlášku ?

Netuším tuhle hlášku jsem včera viděl poprvé taky na své obrazovce.Restartoval jsem hru a vše šlo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš kecat! :biggrin:

 

Ale co jsem teď zažil, to jsem se smál jak nikdy a myslel jsem, že v této hře už mě nic nepřekvapí.

Na Komaríně jsem nafasoval rudou armádu a ještě z poláků. Naštěstí enemáci byli ještě rudější, takže se to nakonec vyhrálo. Na tieru 4 nebylo žádné HTéčko a naši blbové utvořili Lemmings train a hurá na ostrov. Ale ouha !!! Tam je protitankový ježek a ti šašci neví, že to s medkem neprorazíš. Takže 8 tanků se tam strkalo, vytvářeli vláček, že to jako skupinově prorazí, poškozovali se navzájem, že modrá číslíčka z toho místa vyletovala jak motýlkové z letní louky. :biggrin:  No prostě komedie nádherná a uvažju, zda to někam nedát na YouTube. Psal jsem jim několikrát, že pokud nemají HT tank, tak že to neprorazí. Dostalo se mi akorát vysvětlení, že "nemam pjerdolit" a podobné polské zajímavosti :biggrin: . Když měli už všichni vzájemným požduchováním asi polovinu HP, tak byl konec bitvy protože ostatní to vyhráli za ně. :biggrin:  A to jsem do toho skoro nezasahoval protože jsem celou dobu sledoval to divadlo :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četli jste "odpovědi vývojářů" ?! Serb tam zase perlí. Ostatně jako vždy. Proti němu jsem já a Goebels táááákhle malinkatí !!! Nejlepší zápich tam dal, když tvrdil, že tuhle hru udělali pro dospělé hráče !!! :wallbash: Asi se někde něco pokazilo..... :biggrin: . A také tam je něco o problému s TD, který budou řešit, když minulý díl psal o tom, že není problém 20 x TD v bitvě :biggrin:

no, je to kašpar, co se týče toho, že to mělo být pro dospěláky ještě beru, ale pouze na krátké posezení... ta hra se nedá hrát při krátkém posezení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  No prostě komedie nádherná a uvažju, zda to někam nedát na YouTube. Psal jsem jim několikrát, že pokud nemají HT tank, tak že to neprorazí. Dostalo se mi akorát vysvětlení, že "nemam pjerdolit" a podobné polské zajímavosti :biggrin: . Když měli už všichni vzájemným požduchováním asi polovinu HP, tak byl konec bitvy protože ostatní to vyhráli za ně. :biggrin:  A to jsem do toho skoro nezasahoval protože jsem celou dobu sledoval to divadlo :biggrin:

To video chci vidět :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle ptáček už je lapen  :tongue:

 

Btw - nepoužíváte nějakej speciální chat kanál nebo tak? Protože u nás se čtyřky a níž moc nejezděj...a klan fakt měnit nehodlám  :biggrin:

Kanál? My ani nemáme Tsko :biggrin: ..neobo spiše jej nepoužíváme. A žena je teď daleko klidnější :smile: .Já v četě 4 nehraju. Snad jsem je hrál jednou, když si chce někdo dát double. DO 5 třídy hraju sám a až pak svolávám četu. V NIHIL to fakt nikdo neřeší. Chceš hrát 2 třídu? Sežeň si kolegy co na ně mají náladu pařte si.....

Nejvíce se hrajou 6,7,8,9. Desítky taky, ale moc ne. Jo to tam o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanál? My ani nemáme Tsko :biggrin: ..neobo spiše jej nepoužíváme. A žena je teď daleko klidnější :smile: .Já v četě 4 nehraju. Snad jsem je hrál jednou, když si chce někdo dát double. DO 5 třídy hraju sám a až pak svolávám četu. V NIHIL to fakt nikdo neřeší. Chceš hrát 2 třídu? Sežeň si kolegy co na ně mají náladu pařte si.....

Nejvíce se hrajou 6,7,8,9. Desítky taky, ale moc ne. Jo to tam o nervy.

Někdy jezdím s Alexem desítky a když mocné RNG dovolí, dá se pěkně zahrát i tam. Ale pokud se nepovedou první 3 bitvy, ruce pryč a zpět na 8 a níž!  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanál? My ani nemáme Tsko :biggrin: ..neobo spiše jej nepoužíváme. A žena je teď daleko klidnější :smile: .Já v četě 4 nehraju. Snad jsem je hrál jednou, když si chce někdo dát double. DO 5 třídy hraju sám a až pak svolávám četu. V NIHIL to fakt nikdo neřeší. Chceš hrát 2 třídu? Sežeň si kolegy co na ně mají náladu pařte si.....

Nejvíce se hrajou 6,7,8,9. Desítky taky, ale moc ne. Jo to tam o nervy.

Já bych se jen bál té jazykové bariéry ( ne, že bych anglicky neuměl, minimálně pasivně, ale přeci jenom vyjádřit nějakou situaci, přeci jen trvá napsat v angličtině než to ze sebe vystřelit česky ) a většinou rád hraji TD, s tím se moc "týmově" hrát nedá. Jinak, podle toho co zde píšeš, se mi to jeví hodně zajímavě. WN7 mám 1574 ( takže tak tak ) a za posledních 1000 bitev 1949, což už by šlo. Koukal jsem i na Recruitment thread a tam píší o týmovkách, hrál si je, švejku ? Co technika dotoho, musí mít člověk IS3, jinak si nezahraje ? Protože já ty ruský heavy moc jakože nemusím. Popravdě řečeno jediné VIII. tiery, které parkuji jsou JT88 a KV5 ( paradoxně ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se jen bál té jazykové bariéry ( ne, že bych anglicky neuměl, minimálně pasivně, ale přeci jenom vyjádřit nějakou situaci, přeci jen trvá napsat v angličtině než to ze sebe vystřelit česky ) a většinou rád hraji TD, s tím se moc "týmově" hrát nedá. Jinak, podle toho co zde píšeš, se mi to jeví hodně zajímavě. WN7 mám 1574 ( takže tak tak ) a za posledních 1000 bitev 1949, což už by šlo. Koukal jsem i na Recruitment thread a tam píší o týmovkách, hrál si je, švejku ? Co technika dotoho, musí mít člověk IS3, jinak si nezahraje ? Protože já ty ruský heavy moc jakože nemusím. Popravdě řečeno jediné VIII. tiery, které parkuji jsou JT88 a KV5 ( paradoxně ).

Jestli se do toho můžu vložit.. Já osobně jsem hrál týmovky 2x a tanky se skoro vůbec neřešili. Jednou jsme hráli setup AMX 50 100 + 1x Pershing a tier1 a rozsekalo se úplně všechno. Bez komunikace, prostě se řekla strana a jelo se. Po druhé už to bylo o tom co má kdo v garáži a taky to šlo. Ale týmovky se spíš jezdí kvůli misím, poslední dobou jsem ani neviděl, že by někdo zakládal tým. Ale jsem tam jen 2x týdně, takže nevím. Je to hlavně kvůli těm četám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...