Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Bino mám všude.Je to základ. Právě na slepouše to je sakra důležitý. Ventilaci bych i oželel, tu dávám ze zvyku,ale bino ne. Mám to vyzkoušené na KV1....bez bina pořádně nevidíš ani naspotované tanky od jiných kolegů. A 25% je sakra znát...mít místo 320 metrů 385...

A proč ne skládanou optiku, která teda vidí podstatně dál ?! Stejně musíš na střelbu zastavit. Já považuju skládanou optiku jako naprosto zbytečnou protože skládaná vidí mnohem dál a nějaká střelba za jízdy na tu dálku je uplný nesmysl a na blízko zas nepotřebuju žádnou optiku. Dokonce i pasivní skaut je na tom lépe se skládanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

what? Nepleteš si Bino s optikou?

Jo, pletu a to už od prvního hraní WoT :biggrin: . WG tomu totiž dalo nelogický název. Skládaná se musí skládat a tudíž by to mělo trvat nějakou dobu a bino by mělo fungovat stále protože se neskládá. Vím to, že to musím vidět nelogicky opačně ale stejně na to často zapomenu. :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna tak arkadovej mod ve WT, u simulatoru o tom dost pochybuju.

ale jinak s tim nazorem na lidi jako nejslabsi clanek hry nejde nesouhlasit

Ale proboha to není problém té hry, blbci budou vždycky a všude. + díky těm blbcům, tu hru vůbec můžete hrát. Problém té hry je pouze ten, že nedokáže ty blbce "ukočírovat" nechat je bojovat pouze mezi sebou, nebo je spravedlivě dávkovat mezi ostatní.  btw. jak velkou populaci ze všech hráčů tvoří ti co mají mozek ? Zamýšlel se někdo nad tím, že drtivá většina lidí si chce pouze zablbnout/zastřílet ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skill ( perk ) a vylepšení jsou dvě různé věci, ne?

 

To sice jo, ale ventilace přidává všem 5%... BIA přidává - všem 5%. Rozdíl nulovej a přesto tu jsou tací, co tvrdí "Ventilačka je na bačkoru" a současně "Bia do každého tanku".

 

Dle mýho BIA má smysl až tak při čtvrtým skillu, do tý doby můžu vozit ventilačku. Navíc, je spousta votźítek, kde spíš uplatním 5% do všeho než větší specializovanej bonus k jedný věci. Jsou lidi, kteří místo hašení/oprav/lékárny vozí třebas čokoládu nebo benzín - a já bych bez toho tria nevylezl do bitvy.

 

Gut: ona Květule má občas takovou "diktátorskou chvilku" a maže všecko co jí nejde pod nos, ale jinak je to v jádru nejspíš dobré děvče :tongue: ony ženy už jsou od povahy takovéhle, chlapi si daj po hubě a jdou na pivo, báby se za zády pomlouvaj :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraji tuto hru už opravdu dlouho, ale co se dělo včera, to už bylo na mě opravdu moc. Každá druhá důležitá střela se buď někam vypařila, odrazila nebo proletěla skrz. Vezmu prémiovou americkou T34, bohužel hra je rychlá, stihnu asi 3x vystřelit s DMG cca 990 a naši obsadí. Říkám že to je sakra slabota, ale těch 50 tis hrubého to "hodí", což byl samozřeměj omyl. Zřejmě nějaký vtípek od WG, protože já dostal 15 tis hrubého.....raději jem si udělal několik screnů, páč jsem si chtěl původně u WG postěžovat , ale asi na to kašlu. No a vrcholem bylo, když jsem po zásahu začal hořet a i přes automatický hasičák prostě shořel. Ano i po 19 tis bitvách, může člověka něco překvapit....
Prostě včera total WoT den blbec..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mé denní hlášení je defakto totožné s minulými dny, desítky naprosto nehratelné, hrát s E3 osamocen je opravdu poslední dobou peklo, tak jsem těch 30 killů musel nasbírat na V tierů, kdybych nepotřeboval kredity, tak se na celé wot vy**ru a nehraji to vůbec.


p.s. Těch podělaných WT E100 je vidět ve hře, čím dál tím více, to je naprostá katastrofa a devalvace již tak poničených desítkových bitev, vypadá to tak, že za chvíli budou proti sobě hrát X jenom tihle šašci s tragedama.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraji tuto hru už opravdu dlouho, ale co se dělo včera, to už bylo na mě opravdu moc. Každá druhá důležitá střela se buď někam vypařila, odrazila nebo proletěla skrz. Vezmu prémiovou americkou T34, bohužel hra je rychlá, stihnu asi 3x vystřelit s DMG cca 990 a naši obsadí. Říkám že to je sakra slabota, ale těch 50 tis hrubého to "hodí", což byl samozřeměj omyl. Zřejmě nějaký vtípek od WG, protože já dostal 15 tis hrubého.....raději jem si udělal několik screnů, páč jsem si chtěl původně u WG postěžovat , ale asi na to kašlu. No a vrcholem bylo, když jsem po zásahu začal hořet a i přes automatický hasičák prostě shořel. Ano i po 19 tis bitvách, může člověka něco překvapit....

Prostě včera total WoT den blbec..... :biggrin:

Tak pod tohle se podepíšu. Včerejšek byl na dingání či nuly jeden u nejhorších dnů ve WOT vůbec. T30 se hrát nedala vůbec.....ono když nabijíte 17,72s a pak dingnete ISko či IS3 do boku...nebo dáte T71 z 5m za nula.....

Pak to pokračovalo se vším co jsem vzal. Laaagy a šílený vliv náhody brzy WOT sejmou. Jestli WT nebude paskvil, tak starší hráči mající rádi alespoň trochu reality a historie přejdou. WOT bude dál žít, ale bude tam ještě více hráčského odpadu než teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mé denní hlášení je defakto totožné s minulými dny, desítky naprosto nehratelné, hrát s E3 osamocen je opravdu poslední dobou peklo, tak jsem těch 30 killů musel nasbírat na V tierů, kdybych nepotřeboval kredity, tak se na celé wot vy**ru a nehraji to vůbec.

 

 

p.s. Těch zas*ných WT E100 je vidět ve hře, čím dál tím více, to je naprostá katastrofa a devalvace již tak poničených desítkových bitev.

Večer můžeme dát 5,6 třídu. Proženu BDR a Hellcata. Hrozně rád hraju i s T30, ale posledních 14 dnů se to nedá. Kombinace rudého dobytku spolu s losem x 10TD  či artyn hru na této třídě ničí.

Pomalu se 10 třída dostává tam kde byl v době arty párty. Hráči z ní odcházejí......WG jsou šílenci. Díky nerfu artyn byla 10 třída pěkně hratelná...po dlouhé době. Stačilo jen lehce upravit OP TD jako Foch 155 a paráda.....A co udělá WG? Flákne do hry obludu co má super uber kanon z JT a zásobník na 6 včeliček....... WG potřebuje konkurenci jako sůl. pak bude líp.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku naprostý souhlas, jak já byl chvíli rád, že arty-party zmizelo ze hry a na X se pročistil vzduch a dalo se hrát i s HT, ale to co se tam děje teď, to je naprosté šílenství, již běžně potkávám 4 tragedy v týmu a o výsledku bitvy je defakto rozhodnuto.

 

 

Jo jo večer zase dáme pár bitev, budu se těšit, protože u hry se má člověk bavit a ne stresovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím a bohužel se musím přihlásit k tomu co tu píšou hráči předemnou, že to stálo včera za pikačůůůů. Přišel sem z práce v 6 a chtěl sem dát aspoň tu premii za 20 killů, prvních 5 her totální průšvih bez killu, MM bylo sado maso páč mně to házelo pravidelně do posledních míst tabulky, 110 bez top děla stále proti desítkám dingala a extrémně hořela i 2x za sebou. Červené stádo zemřelo pravidelně během chvilky a pak sem rychle končil v záplavě výstřelů enemy. T30 bez top kanonu taky každou hru proti desítkám, bez šance, naspotován sebevrahem mně enemácká T57 vyndala z full než sem stačil otočit věž, ta rychlost palby je neskutečná. Když sem vzal KV-1S samo proti osmičkám, tak proti to hodilo čety E25. Ty mrchy se prostě nerosvítí a pálily kulometné dávky za 125 DMG do jednoho spoluhráče za druhým. Díval sem se jak to předemnou rychle umírá a já stihnul smahnout 1 enemáka než sem sám umřel. Emil je kapitola sama pro sebe, to je tak líná mrcha a krabice, která se okamžitě po výstřelu rozsvítí a tím obvykle končí můj jepičí život, protože nestihnu ani couvnout ani se otočit prostě jen tiše zhebnout. Devítkovej foch proti desítkám taky včera neperlil, obvykle pár ran za 400, většina dingla a zaplava desítkovech artyn a wafenů obvykle brzy ukončila moje trápení. Mám na něm cca 110 k expů a než se dohrabu na desítkovýho focha, tak z něj udělají v příštím patchy nepoužitelného zmetka.

Pozoroval sem ze zákrytu ve 110 samo zase proti desítkám jak naše topové 3 HT rozebral ve městě Erlenberg jeden waffen, během chvilky z nich udělal zmatené polomrtvoly. Co to je proboha za hru, co se s ní za 2, 5 roku stalo, to už nejsou taktické souboje ocelových tanků, ale přestřelky nějakých ufomonster a mně to přestává bavit.

Jediný vozítko, který mně ještě těší je hellcat, dva dny po sobě 6 a 7 killů s pochvalou od spoluhráčů a včera 4 killy a občas to zachrání KV-1 a T40. Včera sem na 20 killů potřeboval 17 her a z toho pouze 7 byl win. :facepalmic:

Čím dál víc mně sejří hlášky "to zabolelo" za nula DMG, začínám mít na hraní WOT pomalu alergii a to není vůbec dobrý, asi si naordinuju delší pauzu než vyjdou tanky ve WT nebo začnu konečně dělat něco užitečnějšího. :Smile_great:

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to po tejdnu zapnul a doufal, že za to budu u SerBa mít plus, když jsem se "vrátil"..omyl. :Smile_trollface-3: Jel jsem jen roty s vopicema, ale neměl jsem očividně svůj střeleckej den. 50% střel lítalo vedle, další dingaly, popř. sundávaly pásy. Ke konci přišlo mírné zlepšení. Když jsem se ale podíval na statistiky, celkem jsem nechápal. Jak je tohle možný?

dymi.png

 

Celkový WN bylo před hraním 1716..za včerejšek jsem měl těch 1579 a WN se o 2 body zvedlo? :Smile_unsure: To mi hlava nebere. Jako ne, že by mi to vadilo. :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo večer zase dáme pár bitev, budu se těšit, protože u hry se má člověk bavit a ne stresovat.

 

no vidíš, máš hrát nižší tiery jako já a bavit se,,,,,desítky jsou prostě nyní nehratelné...

 

a co tak čtu, tak včera to bylo asi vypečené ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucííí co to je to BDR? :biggrin:  Mi to připomíná dobu kdy jsem hrál s OP PzIV. Po nasazení top kanonu se nestačím divit...ano jsou **** hry kdy si ani pořádně nevystřelím, páč dve T29 na 20m fakt nedám.....ale jinak....zvláště mezi 5 třídou je to až nefér tank. KV1 občas Ap munici odolá, tak proti 5 HT nasadím goldy a jatka začínají. Zas bitva .....byl jsem ve vesnci sám proti, KV,T14,AT,T49 a Churchill....nemohl jsem si dovolit dingat, tak jsem nasadil na KV goldy.Všechny jsem je rozsekal stylem... vykouknu flusnu a zajedu....

Neskutečný kanon. To dává cekový dmg za hru jak Hellcat! :biggrin:

 

BDR je super tank, jeden den jsem s ním měl skvělou sérii, 10, 8 a 7 killů ve hrách po sobě, je to na V. třídu super tank, možná lepší než kv1, protože má příznivější losy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál naštěstí jen rotu, 8 z 11 win, na Tigerovi II načatej třetí perk a můžu s potěšením konstatovat, že 3 členové s 20% maskováním jsou SAKRA znát, ten tank je najednou mnohem míň vidět. IS-3 se může jít zahrabat, Tiger je teď mnohem univerzálnější.

 

Co se týče konstatování "Co to je proboha za hru, co se s ní za 2, 5 roku stalo" - no co by, šla do (_!_), aktuálně nerozhoduje skill, ale kdo má větší lodní dělo a víc goldů. Pokud je ny každé straně stejný počet lodních děl, tak to pojistí bulhar.

 

Zrušení goldů za stříbro se stává nutností, druhá věc je snížení HP některým tankům (WT auf PzIV, Rmb WT, T71, AMX - všechno dvacetitunové papíráky, které by měly mít pár stovek HP a ne aby AMX dostalo zásah od E-75 nebo jiné hevyny a spokojeně mašírovalo dál), je vysloveně výslěch, když PzIV má 420HP a stroj na jeho podvozku 1600. 800 by byla rozumná hodnota, nutící hrát to TD opatrně, ale s 1800 si může dovolit nachytat hodně střel (E-75 potřebuje 4 rány než ho sundá, co je to za blbost?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál naštěstí jen rotu, 8 z 11 win, na Tigerovi II načatej třetí perk a můžu s potěšením konstatovat, že 3 členové s 20% maskováním jsou SAKRA znát, ten tank je najednou mnohem míň vidět. IS-3 se může jít zahrabat, Tiger je teď mnohem univerzálnější.

 

Co se týče konstatování "Co to je proboha za hru, co se s ní za 2, 5 roku stalo" - no co by, šla do (_!_), aktuálně nerozhoduje skill, ale kdo má větší lodní dělo a víc goldů. Pokud je ny každé straně stejný počet lodních děl, tak to pojistí bulhar.

 

Zrušení goldů za stříbro se stává nutností, druhá věc je snížení HP některým tankům (WT auf PzIV, Rmb WT, T71, AMX - všechno dvacetitunové papíráky, které by měly mít pár stovek HP a ne aby AMX dostalo zásah od E-75 nebo jiné hevyny a spokojeně mašírovalo dál), je vysloveně výslěch, když PzIV má 420HP a stroj na jeho podvozku 1600. 800 by byla rozumná hodnota, nutící hrát to TD opatrně, ale s 1800 si může dovolit nachytat hodně střel (E-75 potřebuje 4 rány než ho sundá, co je to za blbost?).

 

Tož to by ale nesmělo být na IX tieru ten waflovač, 800 hp není rozumná hodnota, když každá druhá desítka dává za 800 nebo arty za 1500 nebo nevím za kolik, to mi moc rozumné nepřijde, zrovna s tou devítkou musíš hrát dobře, není to jak borsig, ani nedává takovou dmg, lodní kanon je k hovnu a 128ka dává za 560, což je adekvátní + papír a docela vysoká silueta, nevím no, tenhle stroj není moc OP, i když třeba mě se ním daří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo, ale ventilace přidává všem 5%... BIA přidává - všem 5%. Rozdíl nulovej a přesto tu jsou tací, co tvrdí "Ventilačka je na bačkoru" a současně "Bia do každého tanku".

 

Dle mýho BIA má smysl až tak při čtvrtým skillu, do tý doby můžu vozit ventilačku. Navíc, je spousta votźítek, kde spíš uplatním 5% do všeho než větší specializovanej bonus k jedný věci. Jsou lidi, kteří místo hašení/oprav/lékárny vozí třebas čokoládu nebo benzín - a já bych bez toho tria nevylezl do bitvy.

 

Gut: ona Květule má občas takovou "diktátorskou chvilku" a maže všecko co jí nejde pod nos, ale jinak je to v jádru nejspíš dobré děvče :tongue: ony ženy už jsou od povahy takovéhle, chlapi si daj po hubě a jdou na pivo, báby se za zády pomlouvaj :whistling:

Nemůžu posuzovat každý tank zvlášť ale vím, že ty tanky, které jezdím potřebují pouze tyhle věci jako naprosto nejdůležitější a první ze všeho.

1. rychle nabíjet

2. rychle zaměřovat

3. nebýt viděn

4. vidět daleko

Pořadí nerozhoduje ale spíš typ tanku a co a jak se na něj dá namontovat a co dát posádce. Z toho plyne, že když na tank dám nějakou optiku a nabiják, což je základ, tak mi zbude místo na rychlozaměřování a nebo na maskovačku. Na nějaký ventilátor už tam místo není a když ho tam dám namísto něčeho z už jmenovaného, tak si sice polepším o nějaké malé procento u věcí, které jsou naprosto nezajímavé ale nebudu mít takový účinek u těch 4 základních bodů a to je dle mého názoru dost špatné. Osobně mě takové věci, jako je lepší otáčení tanku o 1% a nebo jakékoliv další vlastnosti posádky, které nejsou obsaženy v těch 4 bodech připadají jako naprosto zbytečné a nezabývám se jimi dokud nemám na každém v posádce 3 perky. A ty perky jsou zase podřízené těm 4 bodům. Takže:

1. žárovka

2. maskování a dohled

3. BiA ( vyměňuju za něco jiného po dosažení 100% )

4. další blbinky podle typu tanku a způsobu boje a které fungují hned a ne až od 100%

Perky, jako je třeba kontrolovaný náraz a podobné vůbec neuznávám protože jakýkoliv perk, který použiju 1 x za 100 bitev je vlastně neefektivní a zbytečný. Myslím, že to je logické a efektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedal jsi nahodou exit do garaze pred koncem?

To si úplně přesně nepamatuji, kecal bych. Standardně to nedělám, když nepočítám že jsem mrtvej, ale tam je nějaký postih? Uniká mě logika, proč by mě za to měl někdo(něco) postihovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...