Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

El Halluf - spodní báze:

 

Jedu s M103 na klasickou přestřelku na A1 do kopce. Sejde se tam asi 6 tanků z každý strany, je to "peek-a-boo" hra. vždycky si počkám, až enemy ztratí nervy, loupnu mu ji a zacouvám. jenže ty naši blbové tam najížděli úplně bezhlavě. u enemy 3 arty a všechny mířily sem, psal jsem asi 3x, ať je nechaj vyjet, jinak nás vykostí arty. ne, ne, ne..byl stav 4:2 pro nás a naše IS (statistiky rudé) mi začala psát do chatu, ať něco dělám, že sem camper, že se jich bojim, atd. ignoroval jsem to. furt tam ale něco verbálně zvracel. no asi minutu potom jsem se podíval a stav 5:10 pro enemy. říkám si wtf?! prorvali to druhou stranou. na konci jsem se ještě bránil do posledního výstřelu a zapálil KV-3. výsledek?

c496.jpg

 

A co naše IS? 0 dmg. jak nečekané. hlavně, že měl plnou hubu keců. podle něj jsem asi měl vyjet nahoru do kopce, mezitím schytat rány od 3 tanků a pak by přilítly popelnice od arty. panečku, to by byl útok!

 

Jo a v jiný bitvě jsme zažili, že na Siegfried Line jela naše ST-I úplně doleva za protitankový bariéry na pole! :facepalm_wowp: Na konci bitvy zůstal sám s full HP proti asi 8 enemy. Občas mi hlava nebere, co v tý hře lidi vyváděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vánoce mimo oblgátní žranice byly  vcelku poklidné. Jediné co mi kazí dojem je pořízení devítkové Lorrky, neb jsme se rozhodl jít na batchata a zdá se to být cesta doslova trnitá. Ten tank nemá nic. Dělo z AMX 50 100 na desítky mnohdy nestačí, jeho cammo neexistuje a pancíř je chiméra. Navíc je tak ošklivej a velkej až mě z něj bolí oči :-(

Nu ale batchata chci, tak to musím nějak přetrpět i když nemám top motor, myslím že jen budu rychleji zdrhat. Ano hraju s ním zezadu, snažím se škodit,ale i když nastřílím 3800 dmg ( můj zatimní rekord z 10 her ) prohraju. To Patton desítka i přes dosavadní nepříliš lichotivou wr stats je milášek. Dokonce kupodivu dingá, což kvituju s povděkem.A co se týká toho VK co se dostalo za CW, nu....že by to bylo extra, horší E100 mi přijde. Pravda je schopen dosti oddingat, ale dělo ještě déle nabíjí...a přesností nevyniká. Navíc je to můj první tank s věží vzadu, tak se de facto učím s tímto typem tanku hrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že po středě se mi chtělo blít a ve čtvrtek jsem byl v nějakém snu  :smile:. Všechno bylo tak, jak by to mělo vypadat. Střely, které mají projít, prošly. Kdo měl být spotnutý byl spotnutý a tak všelijak různě dokola. Prostě včera byla hra taková, jaká by měla být pořád. Žádné skryté tanky, které nespotnete ani na 5m. Některé hry byly na ostudu, některé zas na pochvalu. Hlavně poslední s E5 byla ukázková. Přesně to, co by ten tank měl plnit. Díky rychlosti a obratnosti nejdříve pokrýt první línii, poté se přesouvat dle potřeby. Se správným natočením oddingá na dálku vše, na co si člověk vzpomene. Pro mě zatím 1000x lepší než IS7. Dále jsem vyzkoušel ten dárkový tančík. Za mě spokojenost. Druhá hra a hned Acetaner. Na Himmelsdorfu jsem si to namířil přes koleje. Nikdo od enemáků tam nebyl, tak jsem rozsekal čtyři tanky pěkně zezadu. Překvapila mě rychlost toho stroje. Rozjezd je pomalejší, ale jak to rozjede, je to k nezastavení. Přirovnal bych to ke svému Ford Scorpio, které jsem kdysi vlastnil. Než se to auto rozjelo, byla to věčnost, ale pak to byl obratný rychlík. Snad za jednu hru bych poslal WG do kytek. Na Komarínu se sešlo dohromady 10 artyn. Pěkná uchylárna. Bohužel jsme prohráli, protože naši nepochopili, že není třeba někam zběsile vyjíždět, ale stačí svítit pro artyny. Ale 5 artyn na každé straně je opravdu moc. To je prakticky nehratelný souboj s tím, kdo bude mít lepšího artynáře a lepší spotéry.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná teď plácnu blbost, ale nemůže to být dinganec o pás??? Přece jenom místo zásahu zobrazené hrou nemusí přesně odpovídat tomu co počítal server...

Kdyby to byl pás, tak je jasno, musel by spadnout. Takto jsem to viděl ve hře, potom i v replayi a to se to většinou liší, teď ne.

 

 

Tochu off_topic: zvedáku co ti to ukazuje za signaturu? Přidávám obrázek, kdyby se to náhodou opravilo.

Klamání davů  :biggrin: Aneb malování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, jsem trouba, kdybych se rovnou kouknul na url obrazku, tak by mi to asi doslo:) Ale nas tady klamat nemusis, spis by se to hodilo ve hre, v XVM byt kecup a nakladat:)

 

Chci vyčnívat, fialek je tu už dost... :biggrin:  Zvedák

Nic si z toho nedělej, nejsi první, ani poslední, co se chytil.  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase o záhadu bohatší. Na munici jsem jí nedostal, alespoň vždycky to hlásilo ammorack. Možná je to od patche jiné ale pokud ne, tak měl naládováno zřejmě střelou z ochuzeného uranu.

 

shot017wow.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si jel sám...do 5 třídy tak dělám....8 winů v řadě. jen KV1 zlobila. S premium japončíkem se sžívám a je zábavný.

pak mě kluci pozvali do čety....a peklo začalo. Výsledek? 11:8....takže v četě 3:8 ......to už se dlouho nestalo.

Absolutně nesnáším 8 třídu. nemám pořádné stroje a dostat s ISU desítky na těch novým mapách je porod. S T30 to docela šlo, ale dneska ty losy...neskutečný...vždy dole.

A pak jsme vzali 10. Já je obecně hraju nerad, ale 5 násobek lákal...tři hry a tři losty. JgPzE100 půjde do šrotu, už mě vyloženě ser....chce to věž. Rajčata v týmu nám dneska hold daly zabarat......

Jo všichni co používáte XWM jde te všichni bez rozdílu rasy, barvy, vyznání do haj....zlíku. Bohužel už artyny nejen na 10 tieru zase řádí...vžádném případě né tolik jako dřív, ale hra s JgPzE100 a s nickem Svejk007 je pak nehratelná. Je jedno co vezmu za tank....jakmile jsem pod spotem už to lítá na mě...pokaždý...ale opravdu pokaždý. Stojí vedle mě HT o dvě třídy vyšší, ale letí to na mě....

Každá růžová holka co hraje za artynu jak vidí fialku jde po ní.....a vzhledem k jejich MM když dostanente pecku, tak to za to vždy stojí.

Dodnes to nepochopím.....nikdy to nepochopím...jak někdo může mačkat přes celou mapu tlačítko a pak se pohledem do zrcadla nepozvracet :devil::woot: :woot: :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si jel sám...do 5 třídy tak dělám....8 winů v řadě. jen KV1 zlobila. S premium japončíkem se sžívám a je zábavný.

pak mě kluci pozvali do čety....a peklo začalo. Výsledek? 11:8....takže v četě 3:8 ......to už se dlouho nestalo.

Absolutně nesnáším 8 třídu. nemám pořádné stroje a dostat s ISU desítky na těch novým mapách je porod. S T30 to docela šlo, ale dneska ty losy...neskutečný...vždy dole.

A pak jsme vzali 10. Já je obecně hraju nerad, ale 5 násobek lákal...tři hry a tři losty. JgPzE100 půjde do šrotu, už mě vyloženě ser....chce to věž. Rajčata v týmu nám dneska hold daly zabarat......

Jo všichni co používáte XWM jde te všichni bez rozdílu rasy, barvy, vyznání do haj....zlíku. Bohužel už artyny nejen na 10 tieru zase řádí...vžádném případě né tolik jako dřív, ale hra s JgPzE100 a s nickem Svejk007 je pak nehratelná. Je jedno co vezmu za tank....jakmile jsem pod spotem už to lítá na mě...pokaždý...ale opravdu pokaždý. Stojí vedle mě HT o dvě třídy vyšší, ale letí to na mě....

Každá růžová holka co hraje za artynu jak vidí fialku jde po ní.....a vzhledem k jejich MM když dostanente pecku, tak to za to vždy stojí.

Dodnes to nepochopím.....nikdy to nepochopím...jak někdo může mačkat přes celou mapu tlačítko a pak se pohledem do zrcadla nepozvracet :devil::woot: :woot: :woot: .

Pokud je v arty zelená +, střílí po barvičkách. Pokud je v tom rudoch bez XVM, střílí po nejsnazším cíli. To známe všichni  :biggrin: ...

Občas když jedu s kámošema četu... jsem jim k smíchu, protože hlásím hned jsem tam, *** arty. Tak ne, nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a s nickem Svejk007 je pak nehratelná. Je jedno co vezmu za tank....jakmile jsem pod spotem už to lítá na mě...pokaždý...ale opravdu pokaždý. Stojí vedle mě HT o dvě třídy vyšší, ale letí to na mě....

Každá růžová holka co hraje za artynu jak vidí fialku jde po ní.....a vzhledem k jejich MM když dostanente pecku, tak to za to vždy stojí.

 

 

 

Zase si tak nefandi :-) Ono záleží kdo v tom sedí, jak napsal Zvedák, pochybuji, že by někdo šel po tvém nicku a z vlastní zkušenosti vím, že se hlavně střílí na to co je spotnuté (díky zmatenému spottingu a okamžitému mizení tanků) a nečeká se až vyleze nějakej fialovej v neviditelném TDčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si jel sám...do 5 třídy tak dělám....8 winů v řadě. jen KV1 zlobila. S premium japončíkem se sžívám a je zábavný.

pak mě kluci pozvali do čety....a peklo začalo. Výsledek? 11:8....takže v četě 3:8 ......to už se dlouho nestalo.

Tak to si wot pauzu ještě protáhnu a radši si večer zajdu zagemblit do kasína :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera, poprvé za dobu co to hraju, jsem viděl bl..st, projíždí okolo mě Panter II, jsem vyšší tier, tak nezastavuje, jen na mě vystřelí a prchá, já mu stihnu poslat dvě...a najednou cca 60m ode mě ten tank zmizel!! V otevřeným terénu, v plný rychlosti a fuč...byl pryč! Po cca 2-3sec se objevil o kus dál...koukal jsem na to jak tele, byl bez nátěru, jen v pancéřový šedi....nevěřím na konspiračky, ale na chyby jak kráva už ano!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase si tak nefandi :-) Ono záleží kdo v tom sedí, jak napsal Zvedák, pochybuji, že by někdo šel po tvém nicku a z vlastní zkušenosti vím, že se hlavně střílí na to co je spotnuté (díky zmatenému spottingu a okamžitému mizení tanků) a nečeká se až vyleze nějakej fialovej v neviditelném TDčku.

To já si nefandím....napsal jsem to blbě...nemyslím nick, ale bravu. Když jedu četu s NIHIL  tak jsou fialky v četě skoro všichni....a pokom myslíte že artyny střílý? Máme M18 v 8 lose a jdu po nás....XVM má fakt hodně lidí.

Ale odpoledne se povedlo. I hry s T30 .....ikdyž dmg byl jak na houpačce...jednou 4000 a pak 660....než člověk naláduje a vystřelí, tak je z tanku o 1000hp sotva 150....

K tomu obrázku....ono to nevypadá, ale bitva to byla vyrovnaná a tvrdá...mě bohužel poslal do nebe E50 po tom co jsem jí dal za nula....Ale to co udělal kolaga, to jsem neviděl ....trošku to zavánělo zesměšněním soupeře, ale pro jednou to byla legrace. JT co zůstal čekal kolegu z druhé strany....ten mu vjel do zad, ale nesundal ho....odtlačil jej do vody :biggrin: . JT nemohl nic dělat.

 

 

1388164945.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já si nefandím....napsal jsem to blbě...nemyslím nick, ale bravu. Když jedu četu s NIHIL  tak jsou fialky v četě skoro všichni....a pokom myslíte že artyny střílý? Máme M18 v 8 lose a jdu po nás....XVM má fakt hodně lidí.

Ale odpoledne se povedlo. I hry s T30 .....ikdyž dmg byl jak na houpačce...jednou 4000 a pak 660....než člověk naláduje a vystřelí, tak je z tanku o 1000hp sotva 150....

K tomu obrázku....ono to nevypadá, ale bitva to byla vyrovnaná a tvrdá...mě bohužel poslal do nebe E50 po tom co jsem jí dal za nula....Ale to co udělal kolaga, to jsem neviděl ....trošku to zavánělo zesměšněním soupeře, ale pro jednou to byla legrace. JT co zůstal čekal kolegu z druhé strany....ten mu vjel do zad, ale nesundal ho....odtlačil jej do vody :biggrin: . JT nemohl nic dělat.

 

 

 

Výjimečně ptvrzuju, že XVM musí mít kupa lidí, ... i těch, co vy "skilleři" za lidi nemáte. Protože když jsem byl onehdá s svým průměrným WN7 nej v losu, tak se všechno sypalo do mě  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co by sis jako v te odpovedi tak predstavoval?

Spodek = 50mm kulatych

Vrch = 40mm

 

...

Počkej, co se mi teď snažíš říct? ... že jsem trefil jeho přední klopenej armor? Screen je dělanej v podstatě ihned po zásahu, navíc tam takto najížděla do kopce, úhel cca stejný v tu dobu, že jsem mu ani ten klopenej nemohl vidět. A pokud myslíš, že to zaletělo spíš do vany, tak mi chceš říct, že ta papír vana je autobounce? V místě, kam jsem o trefil? blbost. Bral bych úplný spodek, že by mu to sotva lízlo, ale to už by bylo fest mimo.

Tedy, lehce nechápu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...