Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

tak tohle vemeno si dejte bacha...mapa Ensk, jedu s FV 183 a koukám na tu dlouhou ulici na kraji mapy a najednou ze zadu rána od tohodle vemena, tak si říkám, asi omyl...a ono hned, hned vzápětí přiletěla další, tak jsem se otočil a to vemeno mělo 800HP aniž by cokoliv udělal, tak jsem ho sfouknul a byl klid....

 

1386778899.jpeg

 

1386779117.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle jsem nežral, jsem nastvanej jak nikdy...právě mi nějací idioti s IS-3 a T34 rozstříleli Focha 155 jenom proto, že jsem jel na Himmlu na kopec....prostě úplný vypatlaný dementi...začali tím, že mě shazovali pásy a psali abych tam nejezdil....pak mim dala T34 za 450 a zapálila mě...tak jsem se otočil a jednu mu pustil..to viděla aktivní 13 90 a pustila se do mě a společně mě vyndali. Pak začali vypisovat reportet Foch, noob Foch a všichni začali hlásit jak mě reportovali....no prostě dementi....dneska už na to kašlu, protože tohle nejde....

 

1386781167.jpeg

 

a tady je máme vemena...jeden skiller vedle druhýho....prostě úplný tupci

 

1386781631.jpeg

 

1386781681.jpeg

 

1386781636.jpeg

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle jsem nežral, jsem nastvanej jak nikdy...právě mi nějací idioti s IS-3 a T34 rozstříleli Focha 155 jenom proto, že jsem jel na Himmlu na kopec....prostě úplný vypatlaný dementi...začali tím, že mě shazovali pásy a psali abych tam nejezdil....pak mim dala T34 za 450 a zapálila mě...tak jsem se otočil a jednu mu pustil..to viděla aktivní 13 90 a pustila se do mě a společně mě vyndali. Pak začali vypisovat reportet Foch, noob Foch a všichni začali hlásit jak mě reportovali....no prostě dementi....dneska už na to kašlu, protože tohle nejde....

 

a tady je máme vemena...jeden skiller vedle druhýho....prostě úplný tupci

 

Welcome to public! Začíná to bejt běžný jev. Dost dlouho se mi to vyhýbalo, ale v poslední době je to čím dál častější. Mně nedávno loupnul nějakej magor (Čech) v T34 do mýho Hellcata za 450 HP jen proto, že jsem mu napsal, ať se uklidní, když hned na začátku bitvy začal do chatu psát nadávky o Polácích a že je zabije a podobný kecy. Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ... (proto jsem v nemem uzasu, kdyz zde na foru "zkuseny" hrac pise jak to ze byl spotnut na Malinovce a nikoho nevidi - ta mista se nezmenila od doby bety a uz napr. Marder mel dohled 400 metru, takze kazdy kdo ma vic jak 50 bitev a trochu se o hru zajima, tak je toto pro nej naprosta samozrejmnost - proto me udivuje takova neznalost nebo naprosta ignorace cloveka, ktery zde stale rozdava rozumy a pritom nevi ani prd.)

 

 

 

 

Za prvé, nebyl jsem překvapený ale naštvaný, vím jak to funguje ale v mém příspěvku šlo o to, že je to špatně, ne že nevím jak to je, a za druhé, mohl bys mně laskavě jednou provždy vynechat ze svých canců, co tady pouštíš svojí vytříbenou gramatikou?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, chtěl jsem vševímovi BOBovi napsat něco k jeho zmatenému rozboru mého příspěvku ale nestojí mi za to, číst tady ty demagogické kecy. Ať si každý pustí replay, to je lepší než se s ním dohadovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotting v téhle hře je totálně zmaštěný, to vím dávno ale tohle mně fakt dostalo. 

 

Tady někde stál ten Type T-34. Já ho neviděl ale on do mně sypal jednu za druhou. Předpokládám, že na tuhle vzdálenost by měl být vidět i kdyby byl za skálou. Fakt nášup.

Tak jsem se mrknul na záznam jak jsem zamýšlel.

To řešení s křovím jak tu někdo psal se mi moc nezdálo, ale taky by to bylo vysvětlení.

Během boje se KV pohybuje a uhne trochu stranou s mírným na úhlováním. Tím přestává díky zdi vidět T-34 která má body viditelnosti na ose kryté zdí a boční předpokládám vagonem. O bočních si nejsem jistý jak fungují z čelního pohledu.

KV má bok nekrytý a trochu natočený k T-34 a proto je asi vidět.

Tady dávám snímek obrysu T-34 z pohledu KV chvilku před tím, než zmizí a nebude při střelbě vidět:

zed.jpg

Z pohledu KV by stačilo rozstřelit zeď a viditelnost by se obnovila, ale to už je vše minulostí a po boji je každý generálem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně rozumné vysvětlení, ne ty BOBovi cancy, díky.

 

P.S. Ještě k tomu SerBovu cancu, co se tady omílá, já jsem po dnešním ránu vlastně top skiller.

Už nebudu nikdy hrát a budu nejlepším hráčem ve vesmíru.  :-)

 

shot170b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bádat nas spotingem už jsem dávno vzdal. Akorát se u toho pokaždé rozpálím jak podkaliberní střela při průchodu pancířem. Zkuste si někdy nakreslit pouze jednoduché schéma, kde budou tanky pouze jako jednotlivé body. Tyto body pak spojujte přímkami a zapište na ně vzdálenosti a pak si zkuste určit který bod na který vidí, který vidí zprostředkovaně a který nevidí vůbec. Budete z toho mít hlavu jak M103 věž. Když do toho přidáte keře a překážky, tak jste v prd...eli a to ani náhodou nedokážete nasimulovat ani velice jednoduchou sestavu, která v bitvě vznikne a každou sekundu se mění. Ten spoting je prostě největší chyba WG, kterou v této hře udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jen taková úvaha- jak moc by byla úspěšná nějaká střílečka a jak by měla dlouhou životnost, kdy by o tom ,jestli vidíš nepřítele rozhodovala jeho pravá špička boty, přeska na opasku, levé rameno a  flíček na helmě na straně levého ucha. Myslím, že vzhledem ke konkurenci asi moc dlouho ne. Jo, téměř monopol na něco je peklo v každém oboru........

Ale co už, hlavně, že si v co nejbližší době zajezdíme v pekáčích ze země vycházejícího slunce :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jen taková úvaha- jak moc by byla úspěšná nějaká střílečka a jak by měla dlouhou životnost, kdy by o tom ,jestli vidíš nepřítele rozhodovala jeho pravá špička boty, přeska na opasku, levé rameno a  flíček na helmě na straně levého ucha. Myslím, že vzhledem ke konkurenci asi moc dlouho ne. Jo, téměř monopol na něco je peklo v každém oboru........

Ale co už, hlavně, že si v co nejbližší době zajezdíme v pekáčích ze země vycházejícího slunce :wallbash: .

No nevím, ale ani u stříleček nebude nějaký server vyhodnocovat 50 bodů na postavě. Co se týká těch bodů ve WoT, tak je jich tam tak akorát, aby to stačilo. Pokud vynechám zásadní hráčský faktor, tak je ve WoT ještě spousta jiných věcí co má zásadnější vliv na hru, než nízký počet bodů viditelnosti na tanku.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOWp je táááková srájda.. nemít možnost kontrolovat letadlo a doufat, že poletí, kam hýbu myší, humus.

 

WT jsem přišel na chuť. Britský 5. jsou fajnový. Hbitý a se slušnou výzbrojí. Dnes párkrát 10 a více killů.

 

WOT... WZ-120, že hnu s podvozkem. 8 bitev, 8x desítky. Hahahaha... hahah...hahh ahhhh. Doklepl to spot na Malinovce. Jedu spotovat jako vždy. Nenasvítím nic, zato já svítím jak vánoční stromeček a enemáci vesele nespotlí střílí... poorly_smiley.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak druhý den hraju jako lama, tohle už mi trochu vadí :-), nemám ani potřebnou štávu ,....asi by to chtělo nehrát

muhahaa ty máš starosti..  já hraju jak lama poslední 3 měsíce.. čím míň mi to jde, tím míň her hraju a jak jsem nerozehranej, tak lamím.. jak tohle asi skončí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nebavi, kdyz to zrovna nelaguje tak hraju priserne, rikam si - vecer to spravim a zas to nejde kvuli "mikrolagum".

Fakt me to neba. Obcas s kamosem v cete je sranda, kdyz hra funguje, ale jinak eeeeeee. To se prece nemuze libit ani platicim rajcatum ty lagy!

Cim dal vic na hru rezignuju a tim i hur hraju, bez zabavy neni vykon....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...