Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

já tedy považuju za bug , když mi střelu z desítkového děla cinkne pátý tier čelně a je mi vskutku šumák kde....,

 

Bug je v softwarové terminologii chyba, která způsobuje nezamýšlené chování nebo nekorektní výsledek aplikace. a pro mě je nekorektní že prostě jsme ho čelně neprobil, tečka ! :-D

 

a pro všechny znalce :-D já neplivu na WG, ani si nestěžuju

 

OMG... s tebou je řeč jak rozprávka... přijde ti normální, že střela penetruje tank např. při "líznutí" věže??? Mně to normální nepřijde, nepřijde mi to ani logické, a když zapojím selský rozum, tak mi stejně v mysli vypadne výsledek "KRAVINA"... ty jsi vlastně chlap... takže "VOLOVINA" ;-)

 

Význam slova "bug" je zřejmě všeobecně známý, netřeba ho vysvětlovat. Stejně tak netřeba být vztahovačný ;-)

 

PS: nejsem "znalec" (bylo-li to na mě - asi ano, že), ale to co píše "JejKey" / "Zvedák" má hlavu a patu na rozdíl od tvé domněnky, přičemž si pamatuješ akorát BL-10 / KV-1 / ding... stejně jako mě "svejk007" dostal tím, že (cituji): "pak příjde patch...je mi jedno co změnili, ale..." => jak mu může být jedno, CO se ve hře změnilo - respektive jak se může ohánět svojí zkušeností, když NEVÍ, CO SE ZMĚNILO??? OMG, tohle jsou "traktáty" jak z prvního stupně ZŠ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG... s tebou je řeč jak rozprávka... přijde ti normální, že střela penetruje tank např. při "líznutí" věže??? Mně to normální nepřijde, nepřijde mi to ani logické, a když zapojím selský rozum, tak mi stejně v mysli vypadne výsledek "KRAVINA"... ty jsi vlastně chlap... takže "VOLOVINA" ;-)

 

Význam slova "bug" je zřejmě všeobecně známý, netřeba ho vysvětlovat. Stejně tak netřeba být vztahovačný ;-)

 

PS: nejsem "znalec" (bylo-li to na mě - asi ano, že), ale to co píše "JejKey" / "Zvedák" má hlavu a patu na rozdíl od tvé domněnky, přičemž si pamatuješ akorát BL-10 / KV-1 / ding... stejně jako mě "svejk007" dostal tím, že (cituji): "pak příjde patch...je mi jedno co změnili, ale..." => jak mu může být jedno, CO se ve hře změnilo - respektive jak se může ohánět svojí zkušeností, když NEVÍ, CO SE ZMĚNILO??? OMG, tohle jsou "traktáty" jak z prvního stupně ZŠ...

A tak promiň ty absolvente Harvardu. Ale nick ti opravdu sedí....

K čemu potřebuji nějaké uber znalosti patchů? Rok něco v poho penetruji a najednou ne...a to s kanonem takových paramterů, který by daný stroj měl penetrovat bez problémů po všech úpravách hry.....

Co se týká mých zkušeností....ty nevychází ze čtení wiki či obsahů patche..a to je právě důvod, pro který nepochopíš co říkám.... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG... s tebou je řeč jak rozprávka... přijde ti normální, že střela penetruje tank např. při "líznutí" věže??? Mně to normální nepřijde, nepřijde mi to ani logické, a když zapojím selský rozum, tak mi stejně v mysli vypadne výsledek "KRAVINA"... ty jsi vlastně chlap... takže "VOLOVINA" ;-)

 

Význam slova "bug" je zřejmě všeobecně známý, netřeba ho vysvětlovat. Stejně tak netřeba být vztahovačný ;-)

 

PS: nejsem "znalec" (bylo-li to na mě - asi ano, že), ale to co píše "JejKey" / "Zvedák" má hlavu a patu na rozdíl od tvé domněnky, přičemž si pamatuješ akorát BL-10 / KV-1 / ding... stejně jako mě "svejk007" dostal tím, že (cituji): "pak příjde patch...je mi jedno co změnili, ale..." => jak mu může být jedno, CO se ve hře změnilo - respektive jak se může ohánět svojí zkušeností, když NEVÍ, CO SE ZMĚNILO??? OMG, tohle jsou "traktáty" jak z prvního stupně ZŠ...

 

celé WG je jedna rozprávka :-D

 

a ano, stárnu, pamatuju si jen něco, prostě mi cinkla KV1, wtf je má vzpomínka :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co by ne. Hint - pocet bitek.

A kde mas draw?

 

Hm, a to na cem hrajes? Mam 3+ roky stary ntb (vykonnostne na urovni mozna 6 let staryho desktopu) a spoko...

 

Pointa je, ze Tiger P nema na vezi kolmych 120 mm armoru... Druha vec pak je, ze bylo schema armoru Tiger P upravene...

 

Mantl ma smerem ke stredu 140mm a v nekterych mistech je za mantlem jeste 100mm armoru veze - boom, jsou tam mista, kde je az 240mm armor, coz ti muze v klidu sezrat i gold z te 105ky... Taky je ale na mantlu misto, kde je jenom 140mm (tedy mantl a za nim neni nic).

Ale to je přece ono co říkám.....a nejde jen o Tigra P....jde o všechny stroje WG z hry udělalo zbytečně složitý chaos. Nedá se vůbec na nic spolehnout , předvídat....proto jsem tu vysvětloval časté použití gold munice zkušenými hráči.

Boky IS3 dingnou nebo sežerou náboj....víte jak měla opravdu IS3 boky chráněné? A to je se vším....jede scout...já ho v rychlosti trefím ..ale bohužel trefím kryt kanou a tak se mu nic nestane...přitom by mu to urvalo věž od těla....

Dřív se hrálo lépe. Člověk se naučil slabé místa tanků, tam to rval a šlo to....člověk se to naučil a na své zkušenosti se mohl spolehnout.

Teď....to je támhle kousek věže něco, támhle spacearmour, támhle kryt děla co tupluje pancíř, támhle kule sežerou pásy....Co to je za chaos blbosti? To nechápete, že to jen WG pomáha zakrýt nedostatky hry.....

Víte co napáchal zasáh střely do krytu kanonu? Si myslíte, že kanon mohl dál střílet? A ty jejich slavné space armoury.....když není součástí střely tavenina, tak jsou k ničemu...tak proč dávám za nula do boku IS3?...AP čkem? Nebo známý premium Persching...názorná ukázka zhovadilosti WG.....byly časy, kdy nešel do spodku prorvat ani ISU, Ferdou apod. Nikdo se tomu nepodivoval..když ho Wg prezentovalo jako "space armour mause"....jenže já na něj taveninu(kumulativní střely) nepoužíval....ale i tak ten plíšek a zaním hodně podprůměrný pancíř zastavil vysokorychlostní průbojné náboje s penetrací 276mm. K tomuhle nepotřebuji znát obsahy stupidních patchů a nějaké tupé tabulky od WG, aby věděl, že to je ubohost největšíh řádu.

Ale Vám to nikdy nevysvětlím....WG Vás má tam, kde chce mít. Replay mans.....chce to více věřit sobě a né bankéřům z WG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je přece ono co říkám.....a nejde jen o Tigra P....jde o všechny stroje WG z hry udělalo zbytečně složitý chaos. Nedá se vůbec na nic spolehnout , předvídat....proto jsem tu vysvětloval časté použití gold munice zkušenými hráči.

Boky IS3 dingnou nebo sežerou náboj....víte jak měla opravdu IS3 boky chráněné? A to je se vším....jede scout...já ho v rychlosti trefím ..ale bohužel trefím kryt kanou a tak se mu nic nestane...přitom by mu to urvalo věž od těla....

Dřív se hrálo lépe. Člověk se naučil slabé místa tanků, tam to rval a šlo to....člověk se to naučil a na své zkušenosti se mohl spolehnout.

Teď....to je támhle kousek věže něco, támhle spacearmour, támhle kryt děla co tupluje pancíř, támhle kule sežerou pásy....Co to je za chaos blbosti? To nechápete, že to jen WG pomáha zakrýt nedostatky hry.....

Víte co napáchal zasáh střely do krytu kanonu? Si myslíte, že kanon mohl dál střílet? A ty jejich slavné space armoury.....když není součáatí střely tavenina, tak jsou k ničemu...tak proč dádám za nula z boku IS3? AP čkem?

Ale Vám to nikdy nevysvětlím....WG Vás má tam, kde chce mít. Replay mans.....

 

Těžko něco vysvětlíš někomu, kdo o tancích jako takových nic neví. A pro mnohé jsou to opravdu jen různě velké, různě barevné plechové krabice na pásech. Že s tím WG vyjebává musí být jasné každému, kdo má něco odjeto, projel několik patchů a trochu tu hru sleduje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je přece ono co říkám.....a nejde jen o Tigra P....jde o všechny stroje WG z hry udělalo zbytečně složitý chaos. Nedá se vůbec na nic spolehnout , předvídat....proto jsem tu vysvětloval časté použití gold munice zkušenými hráči.

Boky IS3 dingnou nebo sežerou náboj....víte jak měla opravdu IS3 boky chráněné? A to je se vším....jede scout...já ho v rychlosti trefím ..ale bohužel trefím kryt kanou a tak se mu nic nestane...přitom by mu to urvalo věž od těla....

Dřív se hrálo lépe. Člověk se naučil slabé místa tanků, tam to rval a šlo to....člověk se to naučil a na své zkušenosti se mohl spolehnout.

Teď....to je támhle kousek věže něco, támhle spacearmour, támhle kryt děla co tupluje pancíř, támhle kule sežerou pásy....Co to je za chaos blbosti? To nechápete, že to jen WG pomáha zakrýt nedostatky hry.....

Víte co napáchal zasáh střely do krytu kanonu? Si myslíte, že kanon mohl dál střílet? A ty jejich slavné space armoury.....když není součáatí střely tavenina, tak jsou k ničemu...tak proč dádám za nula z boku IS3? AP čkem?

Ale Vám to nikdy nevysvětlím....WG Vás má tam, kde chce mít. Replay mans.....

 

Doporucuji se vratit k DOOMu. Ten je pro tebe dost jednoduchy. Na co ukazes, to trefis, co trefis prostrelis.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumim, jaky chaos mas na mysli. Podivam se na model a vidim. Poklop silnejsi, strecha na ovvermatch libovolnym 75mm delem, mantlet zcela prepracovan => musim sypat jinam.

To, ze se hra vyviji, dochazi ke zpresnovani modelu atp. je naprosto bezne ve vsech hrach.

 

ad bok IS-3 - mas na mysli tohle, tedy nakres, ktery ukazuje efektivni bocni armor mezi 90 a 180+mm bez nataceni?

http://imageshack.us/a/img706/1077/is3sa.jpg

 

Ten problem tam neni ten spaced armor, ale prave sklon tech 90 mm v nekterych castech. Spaced armor akorat klame vzhledem (strilis na armor, co vypada jinak, nez jaky ve skutecnosti je).

Začátek všeho bylo mé zastání zkušených hráčů, proč používají goldy. Tak už naposledy...si mě vůbec nepochopil...

Znám daného tanku slabé místa...dám příklad AT2 ..poklop. Počkám si až přijede blíž abych neminul. A první ranou ho v poho penetruju a dávám mu dmg...nědělám nic jiného a mířím na to samé místo..ano, něco jde mimo a logicky to dingá....ale většina jde na to samé místo, kde to předtím prošlo....ale najedou nic...třeba až 4 rána zas projde. Proto, kdo chce vítězit, na nic nečeká a v těchto situacích loaduje goldy. Tady je ten chaos...nic nefunguje jak má...a to i třeba podle tvých tabulek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A provokatér se vrátil.....tady nemá cenu reagovat....zvlášť na takovou "skillu".... :down: :biggrin:

Odpovim ti ve tvem stylu:

 

A uplakanek se vratil.... dost dlouho jsem vydrzel nereagovat, ale uz je toho ponekud moc.

 

 

PS: Uz zase si chces pomerovat pindiky ? Vsichni vime, ze ten tvuj je nejvetsi. :Smile-_tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš...dvě stránky a nakonec jsem se šešli :biggrin:

Mimo téma.....kdyby goldy zavedly zas za ..goldy :biggrin: , nebránil bych se. Ale je to utopie, páč hra se od možnosti koupit gold ammo i za virtuál peníze tak změnila, že by pak opravdu nastal chaos.

Si vemte kolik strojů si často bez goldů ani neprdne. (AMX38,AMX40,B1...) a naopak...kolik pancéřových oblud bylo uděláno a do hry vloženo s tím, že musí vydržet i je....co by je zabijelo pak? Hold už je pozdě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak promiň ty absolvente Harvardu. Ale nick ti opravdu sedí....

K čemu potřebuji nějaké uber znalosti patchů? Rok něco v poho penetruji a najednou ne...a to s kanonem takových paramterů, který by daný stroj měl penetrovat bez problémů po všech úpravách hry.....

Co se týká mých zkušeností....ty nevychází ze čtení wiki či obsahů patche..a to je právě důvod, pro který nepochopíš co říkám.... :biggrin:

 

Od tebe to beru jako poklonu ;-)

 

Znalost patchů (= změn mezi jednotlivými patchi) ti umožní třeba předejít divení se, proč nepetruju to, co jsem normálně penetroval (viz. "JejKey"). Nechápu, co na tom není jasného...

 

Stejně jako je vhodné znát dopodrobna mapy, tak je vhodné znát změny mezi patchi, kor když se týkají důležitých věcí.

 

Jinak já tě samozřejmě chápu (doufám :-)), ale mít "pamatováka" bez reflektování změn je trošku naprd, ne?

 

A samozřejmě nelze zapomínat na prvek náhody plus minus 25%, který může být mystický :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mimořádně dařilo.S Ferdou jsem vyhrál snad 18 z 20ti bitev za sebou, úplně jsem se to bál vypnout:) Ale za to zase dneska s T25/2 násobek snad až na pátej nebo šestej pokus, přitom pro mě povedený bitvy, nevím co bych mohl udělat víc pro vítězství, přikládám screeny tří bitev za sebou.

post-12269-0-50838300-1383746652_thumb.jpg

post-12269-0-74360400-1383746653_thumb.jpg

post-12269-0-17428100-1383746655_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera dobrý, až na trápení s E-75 (výhra až v 6. bitvě) a že mi hra po každý bitvě spadla do černý obrazovky nebo do woken. Jednou dokonce i v bitvě. Smazal jsem modifikace a pak už to nedělalo. Zřejmě si budu muset testnout jednotlivé mody postupně. Cíl dne - dosáhnout splnění mise a zisku 250 tis. kreditů bylo dosaženo po 20 bitvách, zničeno 25 nepřátel - denní win 60%. Vlastně jsem jel opět jen násobky.

Ta nová mapa je fakt trapná :pirate:
h-mnvje4i2.jpg
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď teda hra ...to jsem neviděl...  snažím se schovat v dolíku, protože se na mne blížila přesila 4 X-tier enemáků.... vrhl se na mne foch155..toho jsem držel bok na bok a dorazil ho můj spojenec z dálky ... vzápětí na mne vyjela JGP-E100.... cinkla mne ze 2m :-) já mířím do vany kde to obvykle projde... prošla.... pak prošla druhá.... JGP-E100 zbývá 35hp (a mne asi 50) on opět ciknul..... mířím opět  do vany cink - neprošla.... druhá do vany cink... pak on mne do věže cink... takhle jsme se tam kočkovali a nakonec mne chtěl ramovat... což ovšem s 35hp neměl na e50m zkoušet... :-) .... zbylo mi 5hp..... .... vtom na mne do dolíku jede E75 ..... střílí mi do boku.... cink...  :facepalm_wowp:  :facepalm_wowp:  já jí jednu ránu dávám do věže.... jí už taky zbývá asi jen 100hp...... snažím se jí trefit do poklopu... krásná trefa jenže neprošla...on mne to samé..... nakonec mne dorazila arty .....  

(tady vidíte jak jsou tanky s minimem HP chráněné) :-D

 

Teď asi podruhé lituji že si nedělám replaye....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že mě právě sundal vlastní hráč, já s BDR top tank a on mi nasolil 5 ran do kožichu s Marderem. Blbý že podle nicku čech, 2,5k bitev a WN8 celých 86!!! Může mi někdo říct význam takových hráčů v bitvě? Skazil hru celýmu týmu, protože to bylo na začátku bitvy a top tank hned ze hry, v celym týmu jsme byli dva HT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď...škoda že nemám zaplý replay.....chtěl bych vidět místní tabulkáře jak by tohle vysvětlili....tohle byla poslední kapka. Ihned jak vyjde WT, tak jej zklusím....WOT je mrtvola.

Super mapa, Já hellcata.....krásně to spotuju pro naše a rovnou nakládám...blíží se ke mě ISko.....total noob. nechal si narvat od všech ale jel s 47hp dál.....jen jsem si couvnul pod kopec a čeka až vyjede. ....pro jistotku jsem dal goldíka. Samo, že ten hlupák vyjel...slastně jsem zmáčknul myš a narval ho krásně do nejslabšího místa na spodku...přesná, krásná rána. "Riki šejk" ....a smahnul mě na ránu. Díky tomu jsme lostli páč náš tým byl rudé moře.....držel jsem to jen já.

Jaká tabulka či výpočet od WG tohle prosím vysvětlí? Jsem neskutečně vytočený. Jak je stroj na ranku, vždy jednu ještě ustojí.....ubohost by WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď...škoda že nemám zaplý replay.....chtěl bych vidět místní tabulkáře jak by tohle vysvětlili....tohle byla poslední kapka. Ihned jak vyjde WT, tak jej zklusím....WOT je mrtvola.

Super mapa, Já hellcata.....krásně to spotuju pro naše a rovnou nakládám...blíží se ke mě ISko.....total noob. nechal si narvat od všech ale jel s 47hp dál.....jen jsem si couvnul pod kopec a čeka až vyjede. ....pro jistotku jsem dal goldíka. Samo, že ten hlupák vyjel...slastně jsem zmáčknul myš a narval ho krásně do nejslabšího místa na spodku...přesná, krásná rána. "Riki šejk" ....a smahnul mě na ránu. Díky tomu jsme lostli páč náš tým byl rudé moře.....držel jsem to jen já.

Jaká tabulka či výpočet od WG tohle prosím vysvětlí? Jsem neskutečně vytočený. Jak je stroj na ranku, vždy jednu ještě ustojí.....ubohost by WG.

 

co chceš vysvětlit bez screenu nebo replaye??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zápis v denním hlášení : Dnes byla vrácena mínuska na toto fórum :D

Tak jsem to testnul... a nejde to vrátit  :devil: Pekelně udělané.

 

Včera ... posuďte sami. Večer četa s Hellcaty, jinak bych skočil do nejbližší řeky.

iN4kV.png

S Hellcaty většinou top nebo sedmičky. Ani jednou osmy.E-75 vždy top. IS-3 vždy desítky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...